Team Results Management

All MeetsOnly Meets With Results

Add a meet to your team calendar:

March
Monday, March 10
LTHS WilliamsportLTHS
Tuesday, March 18
Peters Township PTPT
Wednesday, March 19
Easton vs Parkland AllentownParkland HS
Thursday, March 20
South Park SPSP
Friday, March 21
Big Spring @ West Perry ElliottsburgWest Perry HS
Scrimmage MontoursvilleMontoursville HS
Saturday, March 22
Pirate Invitational KintnersvillePalisades HS
Tim Cook Memorial Invitational Chambersburg Chambersburg HS
Monday, March 24
Practice Meet PogueSHC
Whitehall vs Emmaus EmmausEmmaus HS
Yough at Greensburg Salem GreensburgGreensburg Salem Middle S...
Tuesday, March 25
Wilson HS Home Meet EastonWilson HS
Northern Lehigh Home Meet SlatingtonNorthern Lehigh HS
South Wmspt@montgomery MontgomeryMontgomery
Wednesday, March 26
Bethlehem Catholic vs Nazareth Bethlehem Nazareth HS
West Mifflin wmwm
Thursday, March 27
Liberty vs Northampton Bethlehem Liberty
Philadelphia Public League #1 @ Northeast Philadelphia Northeast HS - Charles M...
Allentown Central Catholic vs Freedom BethlehemFreedom HS
Brentwood, South Fayette @ Keystone Oaks PittsburghKeystone Oaks
Brookville vs. Bellefonte Brookville Brookville HS
Dieruff vs Easton EastonEaston Area HS
Harrisburg @ State College State CollegeSCAHS South Track
Montgomery @ Jersey Shore Jersey ShoreJersey Shore HS
PPSL #1 @ Simon Gratz PhiladelphiaSimon Gratz HS
Waynesboro @ Big Spring NewvilleBig Spring HS
Friday, March 28
East Stroudsburg North vs Pleasant Valley DIngman's FerryEast Stroudsburg North HS
Northern Tioga AthensAlumni Stadium
Wyalusing,Sayre@Canton CantonCanton
Saturday, March 29
30th Pennsylvania Track Classic Plymouth-WhitemarsPlymouth-Whitemarsh HS
39th Annual Altoona Igloo Invitational AltoonaAltoona, PA
Brother Jerome Benway Memorial Invitatio JenkintownSt. Basil Academy
Mt. Lebanon Invitational PittsburghMt. Lebanon
South Hills Classic PittsburghBaldwin HS
Monday, March 31
Allentown Central Catholic vs Nazareth NazarethNazareth Area HS
Emmaus vs Bethlehem Catholic BethlehemBethlehem Catholic
Freedom vs Whitehall WhitehallWhitehall HS
Liberty vs William Allen BethlehemLiberty
Northampton vs Dieruff AllentownLouis E Dieruff
South Wmspt @ Montgomery MontgomeryMontgomery Sports Complex
April
Tuesday, April 1
Big Spring@ Boiling Springs Boiling SpringsBoiling Springs HS
E. Stroudsburg N vs Pocono Mountain W Pocono SummitPocono Mountain West
Fort Cherry, Burgettstown @ Brentwood PittsburghBrentwood
Lower Moreland vs Christopher Dock LansdaleChristopher Dock Mennonit...
Loyalsock @ Midd-West MontoursvilleMontoursville HS
Montgomery@warrior Run Warrior RunWarrior Run
NEB vs. Sayre Sayre PASayre HS
Northern Lehigh Home Meet SlatingtonNorthern Lehigh HS
Notre Dame GP vs Bangor Area BangorBangor Area
Saucon Valley home Meet HellertownSaucon Valley HS
SC v. CD HarrisburgLandis Field
SHC, Fannett @ Tussey SaxtonTussey Mountain
Towanda, N.Tioga@Canton CantonCanton
Troy, North Penn AthensAlumni Stadium
Wyalusing @ Wellsboro WellsboroWellsboro HS
Wednesday, April 2
Church Farm @ Holy Ghost Prep BensalemHoly Ghost Prep
Penn Jersey Meet #1 New HopeSolebury School
Penncrest, Garnet Valley @ Upper Darby Glen MillsUpper Darby HS
Philadelphia Public League #1 @ Lincoln Philadelphia Lincoln HS
Thursday, April 3
Allentown CC vs William Allen AllentownWilliam Allen HS
Bangor vs Pen Argyl BangorBangor Area HS
Chartiers Houston Relays HoustonChartiers Houston
Emmaus vs Dieruff AllentownLouis E Dieruff HS
Laurel Highlands at Yough HerminieCougar Mountain
Meadowbrook@montgomery MontgomeryMontgomery
Mt. Carmel Area @ Shamokin Area Coal TownshipKemp Memorial Stadium
Mt. Pleasant mpmp
NEB, NP @ Towanda Towanda PATowanda HS
SHC, West Branch, @ Mt. Union Mount UnionMt. Union
Troy @ Wellsboro Wellsboro, PAWellsboro HS
Friday, April 4
Wyalusing @ Hughesville HughesvilleHughesville Area HS
Saturday, April 5
13th Bruce Dallas Invite CarlisleCumberland Valley
Selinsgrove Classic SelinsgroveSelinsgrove HS
Tuesday, April 8
AG agag
Brentwood, Monessen @ Chartiers Houston HoustonChartiers Houston
Chambersburg @ State College State CollegeSCAHS South Track
Dubois@Hollidaysburg HollidaysburgTiger Stadium
Loyalsock @ Hughesville HughesvilleHughesville HS
Montgomery@bloomsburg BloomsburgBloomsburg Hs
Mt. Carmel Area @ Danville Area DanvilleDanville
NEB, Troy at Wyalusing Wyalusing, PAWyalusing HS
Wellsboro @ Towanda TowandaTowanda HS
Yough agag
Yough at Albert Gallatin UniontownAlbert Gallatin HS
Wednesday, April 9
Montgomery @ Jersey Shore Jersey Shorejersey Shore
Thursday, April 10
CD EAST @ State College State CollegeSCAHS South Track
Connellsville at Yough HerminieCougar Mountain
Gettysburg at Big Spring NewvilleBig Spring HS
LH lhlh
Mt. Carmel Area @ Milton Area MiltonMilton
SHC @ Tyrone TyroneTyrone
Friday, April 11
Golden Ram HS Invite West Chester West Chester University
Saturday, April 12
Black Knight Invitational Landisville, PAHempfield HS
Giant Eagle Invitational @ Bedford Bedford, PABedford HS
Leonard Stephan Invitational West Lawn PAWilson HS
Molly Dry Invitational MansfieldMansfield University
Monnessen Invite monmon
Mustang Invitational ElliottsburgWest Perry HS
Susquehanna Outdoor Classic Selinsgrove, PASusquehanna University
Monday, April 14
Conn connconn
Tuesday, April 15
AG agag
Big Spring @ Greencastle-Antrim GreencastleGreencastle-Antrim HS
Bishop Canevin, Carlynton @ Brentwood PittsburghBrentwood
Loyalsock @ Montgomery Montgomery, PAMontgomery HS
Midd West @ Mt. Carmel Area Mt. CarmelSilver Bowl
NEB vs. Canton Canton PACanton HS
North Penn @ Wyalusing WyalusingWyalusing Valley HS
SHC, Southern Fulton, @ Everett EverettEverett
Towanda AthensAlumni Stadium
Wellsboro @ Sayre SayreSayre HS
Thursday, April 17
Breslin Invitational Mount Carmel, PAMount Carmel HS
State College @ Carlisle CarlisleCarlisle HS
Friday, April 18
Bald Eagle Invite Lock HavenLHU
California University Track Carnival CaliforniaCalifornia University
Saturday, April 19
Jack Roddick Invitational ShippensburgShippensburg University
Tuesday, April 22
Big Spring @ Shippensburg ShippensburgShippensburg HS
Loyalsock @ Bloomsburg BloomsburgBloomsburg Univ
Mt. Carmel Area @ Central Columbia CentralCentral
Northern Tioga and Troy @ Wyalusing WyalusingWyalusing HS
SHC, NBC @ Bellwood BellwoodBellwood
State College @ Mifflin County LewistownMCHS
Wellsboro/Canton @ Athens AthensAlumni Stadium
Yough at Mt. Pleasant Mt. PleasantMt. Pleasant HS
Thursday, April 24
JV @ Southern Huntingdon PogueSouthern Huntingdon
Loyalsock @ Montoursville Montoursville, PAMontoursville
Penn Relays PhiladelphiaUPenn
Uniontown lhlh
Yough yy
Friday, April 25
Big 8 WMWM
Dallastown Invitational DallastownDallastown
Lasagna Invite Wyalusing, PAWyalusing HS
NBC Invite LoysburgNorthern Beford County HS
NBCAA Invitational LoysburgNorthern Bedford
Penn Relays PhiladelphiaUPenn
Saturday, April 26
Fayeeye County lh?lh?
Lock Haven University HS Classic Lock Haven, PALock Haven University
Penn Relays PhiladelphiaUPenn
South Fayette Invitational McDonaldSouth Fayette
WCCA Meet LatrobeLatrobe Stadium
Monday, April 28
Bellwood Invitational BellwoodBellwood
Scott Frederick Mid Mon Track Classic MonongahelaRinggold HS
Tuesday, April 29
Canton @ North Penn BlossburgNorth Penn
Montgomery@hughesville HughesvilleHughesville Hs
Northern Tioga/NEB @ Wellsboro WellsboroWellsboro HS
Towanda vs Troy TowandaTowanda
Wednesday, April 30
Meyersdale Meyersdale Meyersdale
May
Thursday, May 1
All Time List Troy PaTroy
Loyalsock vs. Montgomery Montgomery, PaMontgomery HS
SHC Vs. McConnellsburg McConnellsburgMcConnellsburg
Wyalusing AthensAlumni Stadium
Wyalusing at Athens Athens, PAAthens Area HS
Friday, May 2
41st Annual Baldwin Invitational PittsburghBaldwin HS
Black Hills Conference Invitational HoustonChartiers Houston
Coudersport Booster Invitational CoudersportCoudersport, PA
John Child's Invite SayreSayre HS
Schuylkill County Relays PottsvillePottsville
West Central Coaches AltoonaMansion Park
Saturday, May 3
Freshman Sophmore Meet Hughesville Hughesville Hs
Stan Morgan Invitational CarliseCarlise HS
Monday, May 5
James Buchanan @ Big Spring NewvilleBig Spring HS
Northern Tioga/North Penn @ Wellsboro Wellsboro, PAWellsboro HS
Tuesday, May 6
AAA Central Section Qualifier North Huntingdon, PANorwin HS
Cumberland Valley @ SC State College SCHS
Loyalsock vs. Warrior Run PATurbotville
NEB, Sayre SayreSayre
Northern Tioga/North Penn @ Wellsboro WellsboroWellsboro HS
Towanda @ Wyalusing WyalusingWyalusing HS
Troy @ Canton CantonCanton
WPIAL AA South Section Qualifier HookstownSouthside Beaver
WPIAL AAA Central Section Qualifier North HuntingdonNorwin HS
Wednesday, May 7
juniata valley invitational AlexandriaJuniata valley
Thursday, May 8
Southern & Midd West @ Mt. Carmel Area Mt. CarmelSilver Bowl
Friday, May 9
Yough Intrasquad HerminieCougar Mountain
Saturday, May 10
Mid-Penn Championships ChambersburgChambersburg HS
NTL Championships AthensAlumni Stadium
Phac Meet SelinsgroveSelinsgrove
PIAA District 8 AAA Championship PittsburghOliver HS
Monday, May 12
PIAA District 2 AAA Championship ScrantonScranton Memorial Stadium
Tuesday, May 13
Mt. Carmel Area Vs Montoursville Mt. Carmel Silver Bowl
PIAA District 2 AA Championship ScrantonScranton Memorial Stadium
PIAA District 6 AA Championship AltoonaMansion Park
Wednesday, May 14
PIAA District 10 AAA Championship Harbor CreekHarbor Creek HS
PIAA District 5 AA Championship LoysburgNorthern Bedford HS
PIAA District 9 AAA Championship KaneKane HS
Thursday, May 15
PIAA District 11 AA Championship East StroudsburgEast Stroudsburg South HS
PIAA District 11 AAA Championship East StroudsburgEast Stroudsburg South HS
PIAA District 12 AA Championship PhiladelphiaNortheast HS
PIAA District 12 AAA Championship PhiladelphiaNortheast HS
PIAA District 6 AAA Championship AltoonaMansion Park
PIAA District 7 AA Championships PittsburghBaldwin HS
PIAA District 7 AAA Championships PittsburghBaldwin HS
Friday, May 16
PIAA District 9 AA Championship BrookvilleBrookville HS
Saturday, May 17
PIAA District 1 AA Championship CoatesvilleCoatesville HS
PIAA District 1 AAA Championship CoatesvilleCoatesville HS
PIAA District 10 AA Championship Harbor CreekHarbor Creek HS
PIAA District 3 AA Championship ShippensburgShippensburg University
PIAA District 3 AAA Championship ShippensburgShippensburg University
PIAA District 4 AA Championship AthensAlumni Stadium
PIAA District 4 AA Championship AthensAthens Area HS
Friday, May 23
PIAA State Championships ShippensburgShippensburg University
Saturday, May 24
PIAA State Championships ShippensburgShippensburg University
July
Saturday, July 19
Keystone Games Track Field Championship (HS, Club) Harrisburg, PABishop McDevitt HS, Harri...

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results