Team Results Management

Meet Info

 

Mens Results Switch to

100 Meters  Varsity - Finals

1.12Joey Badgett11.67aElkins
2.12Tyler Williams11.78aLewis County
3.11Luis Lopez12.20aBuckhannon-Upshur
4.9Christopher Gum12.33aLewis County
5.9Caleb Butcher12.45aLewis County
6.9George Clem12.83aBuckhannon-Upshur
7.9Austin Snyder12.85aBuckhannon-Upshur
8.12Grant Perrine12.86aWebster County
9.11Tyler Mullins12.99aPhilip Barbour
10.10Harley Damaputra13.21aElkins
11.9Toby Williams13.32aWebster County
12.10John Kelch13.39aPhilip Barbour
13.9Trace Brown14.63aElkins
14.12Sam Schrader15.74aWebster County
 

200 Meters  Varsity - Finals

1.11Markus Cassidy23.95aElkins
2.12Derek Mick24.08aLewis County
3.12Tyler Williams24.60aLewis County
4.11James Moody25.33aLewis County
5.12Shane Anderson25.50aWebster County
6.11Luis Lopez26.24aBuckhannon-Upshur
7.9Derek Hinkle26.51aElkins
8.9George Clem26.60aBuckhannon-Upshur
9.9Caleb Chipps26.84aWebster County
10.9Toby Williams27.08aWebster County
11.10Harley Damaputra27.36aElkins
12.9Trevor Humphreys27.63aPhilip Barbour
13.9Chad Ball27.65aBuckhannon-Upshur
14.9Patrick Morris28.16aPhilip Barbour
 

400 Meters  Varsity - Finals

1.11Markus Cassidy53.95aElkins
2.11Anthony Werner55.68aLewis County
3.11Jeff Neff58.01aPhilip Barbour
4.11Anthony Montgomery58.56aLewis County
5.11Jason Rock59.25aBuckhannon-Upshur
6.11River Huffman59.86aBuckhannon-Upshur
7.10Wes Anderson1:00.10aPhilip Barbour
8.11Chase Byrne1:01.30aPhilip Barbour
9.10Harley Damaputra1:01.33aElkins
10.9Toby Williams1:01.89aWebster County
11.10Brandon Rumney1:03.15aWebster County
12.9Derek Hinkle1:07.19aElkins
13.9Wilson Harvey1:07.78aLewis County
14.11Wes Short1:12.53aWebster County
 

800 Meters  Varsity - Finals

1.12Riley Freeman2:09.31aPhilip Barbour
2.11Chase Byrne2:22.37aPhilip Barbour
3.12Brent Lake2:24.05aWebster County
4.9Phoenix Huffman2:26.75aLewis County
5.10Zack Burnside2:31.99aElkins
6.9Trey Furby2:33.19aPhilip Barbour
--9Andrew Phillips2:37.20aPhilip Barbour
7.9Luther Stoots2:39.20aWebster County
8.9Jacob Davisson2:43.98aLewis County
9.10Kody Seech2:49.55aBuckhannon-Upshur
--12Jake Sandridge2:50.73aPhilip Barbour
10.10Ryan Jackson2:54.44aLewis County
11.9Torli Bush2:56.05aWebster County
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.12Riley Freeman4:58.29aPhilip Barbour
2.11Jared Rock5:04.89aBuckhannon-Upshur
3.10Karl Smakula5:08.99aElkins
4.11Keefe Kiser5:13.60aLewis County
5.10Cody Smith5:32.43aLewis County
6.9Matthew Bellamy5:32.68aBuckhannon-Upshur
7.9Trey Furby5:36.96aPhilip Barbour
--9Andrew Phillips5:43.34aPhilip Barbour
8.9Ezekiel Murphy5:45.83aLewis County
9.10Zack Burnside5:46.13aElkins
10.10Bradley Bright5:52.04aWebster County
11.9William Edwards5:54.47aWebster County
12.9Keith Clevenger6:07.67aWebster County
--12Jake Sandridge6:34.93aPhilip Barbour
13.9Nick Stockberger6:37.95aPhilip Barbour
 

3200 Meters  Varsity - Finals

1.12Justin Miller10:39.00aBuckhannon-Upshur
2.12Riley Freeman11:06.00aPhilip Barbour
3.10Karl Smakula11:12.00aElkins
4.11Keefe Kiser11:13.00aLewis County
5.10Matthew King11:19.00aPhilip Barbour
6.9Trey Furby12:25.00aPhilip Barbour
--11Ryan MartinNTWebster County
--11Nathaniel WilkesNTLewis County
--12Ben ProudfootNTElkins
--9William EdwardsNTWebster County
--12Dean DorfNTLewis County
--9Keith ClevengerNTWebster County
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Finals

1.10Cam Viney15.50aElkins
2.12Tyler Williams16.22aLewis County
3.10James White17.04aElkins
4.11Micheal Raines17.17aLewis County
5.11Luke Brockleman17.56aBuckhannon-Upshur
6.12Rickie Hathaway18.60aPhilip Barbour
7.11Dustin Miller19.19aWebster County
8.9Zack Jordan19.61aWebster County
9.9Seth Shaver20.20aBuckhannon-Upshur
10.9Aaron Boyles20.87aBuckhannon-Upshur
11.11Tyler Mullins20.89aPhilip Barbour
12.9Braden Montgomery21.76aLewis County
13.9Dalton Miller22.69aWebster County
 

300m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

1.10Cam Viney42.76aElkins
2.12Zach Lewis44.29aBuckhannon-Upshur
3.12Rickie Hathaway46.54aPhilip Barbour
4.12Keith Brady47.85aLewis County
5.11Micheal Raines47.92aLewis County
6.10Wes Anderson48.18aPhilip Barbour
7.9Caleb Chipps49.97aWebster County
8.10Joshua McClain50.92aLewis County
9.11Jeff Neff51.12aPhilip Barbour
10.9Aaron Boyles51.77aBuckhannon-Upshur
11.11Dustin Miller52.70aWebster County
12.9Aarron Kessler53.64aWebster County
13.9Kirk Russell55.48aBuckhannon-Upshur
14.9Nathaniel Simons56.37aElkins
15.9Trace Brown59.97aElkins
 

4x100 Relay  Varsity - Finals

1.-Christopher Gum
Kyle Mick
Derek Mick
Kevin Darlington
46.82aLewis County
2.-Luis Lopez
Troy Wingler
Dakota Tenney
Kade Johnston
50.31aBuckhannon-Upshur
3.-Greg Wentz
John Kelch
Tyler Mullins
Trevor Humphreys
53.61aPhilip Barbour
4.-Nathaniel Simons
Trace Brown
Derek Hinkle
Jerry Wilson
54.96aElkins
---Chad Brinson
Shane Anderson
Grant Perrine
Cody Taylor
DQWebster County
 

4x200 Relay  Varsity - Finals

1.-James Moody
Kyle Mick
Anthony Werner
Kevin Darlington
1:40.76aLewis County
2.-Cody Taylor
Brent Lake
Shane Anderson
Grant Perrine
1:43.36aWebster County
3.-Zach Lewis
Luis Lopez
Ethan White
Dakota Tenney
1:44.48aBuckhannon-Upshur
4.-James White
Zack Burnside
Harley Damaputra
Jerry Wilson
1:47.41aElkins
5.-Derek Branka
Zack Schulte
Greg Wentz
Lujack Putzulu
1:59.55aPhilip Barbour
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

1.-Markus Cassidy
James White
Cam Viney
Joey Badgett
3:39.85aElkins
2.-River Huffman
Zach Lewis
Chase Long
Justin Miller
3:45.88aBuckhannon-Upshur
3.-Shawn Carlton
Colton Hall
Sean Minney
Andrew Pope
4:02.30aLewis County
4.-Chase Byrne
Trevor Humphreys
Matthew King
Jeff Neff
4:08.14aPhilip Barbour
5.-Bradley Bright
Brent Lake
Brandon Rumney
Caleb Chipps
4:17.44aWebster County
 

4x800 Relay  Varsity - Finals

1.-Adam Brumley
Jared Rock
River Huffman
Justin Miller
8:52.09aBuckhannon-Upshur
2.-Joey Badgett
Ben Proudfoot
Karl Smakula
Markus Cassidy
8:58.83aElkins
3.-Riley Freeman
Chase Byrne
Wes Anderson
Matthew King
8:58.97aPhilip Barbour
4.-Shawn Carlton
Sean Minney
Andrew Pope
Colton Hall
9:35.11aLewis County
5.-Bradley Bright
Brent Lake
Brandon Rumney
Luther Stoots
10:06.83aWebster County
---Phoenix Huffman
Jacob Davisson
Adam Carpenter
Ryan Jackson
10:50.23aLewis County
 

4x55 Shuttle Hurdles - 39"  Varsity - Finals

1.-Joey Badgett
Jerry Wilson
James White
Cam Viney
1:01.98aElkins
2.-Kevin Darlington
Anthony Werner
Micheal Raines
Kyle Mick
1:06.76aLewis County
3.-Rickie Hathaway
Jeff Neff
Tyler Mullins
Wes Anderson
1:08.97aPhilip Barbour
4.-Relay Team 1:08.98aBuckhannon-Upshur
5.-Chad Brinson
Caleb Chipps
Dustin Miller
Matt Clevenger
1:10.96aWebster County
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

1.11Hunter McWhorter44-10.00Lewis County
2.12Keyder Woodcock43-05.00Elkins
3.11Troy Wingler43-04.50Buckhannon-Upshur
4.11Jason Rock43-04.00Buckhannon-Upshur
5.12Ellis Howard41-03.00Webster County
6.12Tylor Faulkiner40-05.00Philip Barbour
7.-Michael Grubb38-04.00Buckhannon-Upshur
8.12Noble Moss38-01.00Lewis County
9.10Colton Cogar36-07.50Webster County
10.11Zack Watson36-01.00Elkins
11.12Matt Clevenger35-08.00Webster County
12.9Joseph Butcher33-05.00Lewis County
13.12Tyler McWhorter33-04.00Lewis County
14.10Garrett Simmons33-00.00Elkins
--9Isaac Johnson32-11.00Buckhannon-Upshur
15.11Joseph Perry32-08.00Lewis County
--9Nicholas Williams32-07.00Buckhannon-Upshur
16.12Tyler Powell31-09.00Elkins
---Shane Jenkins29-05.00Buckhannon-Upshur
17.12Chad Stalnaker29-04.00Philip Barbour
18.11Levi Davis25-10.00Philip Barbour
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Finals

1.11Troy Wingler133-04Buckhannon-Upshur
2.12Tylor Faulkiner125-00Philip Barbour
3.12Keyder Woodcock122-02Elkins
4.12Matt Clevenger122-01Webster County
5.11Jason Rock120-00Buckhannon-Upshur
6.12Ellis Howard115-10Webster County
7.11Hunter McWhorter114-11Lewis County
8.11Zack Watson104-00Elkins
9.11Marcus Miller101-03Buckhannon-Upshur
10.11Joseph Perry97-09Lewis County
--9Isaac Johnson97-00Buckhannon-Upshur
11.12Tyler McWhorter95-01Lewis County
12.12Noble Moss92-05Lewis County
13.12Chad Stalnaker87-07Philip Barbour
---Michael Grubb83-03Buckhannon-Upshur
14.12Tyler Powell82-05Elkins
15.-John Blankenship82-02Webster County
16.10Garrett Simmons81-11Elkins
--9Nicholas Williams81-10Buckhannon-Upshur
17.9Joseph Butcher77-08Lewis County
---Shane Jenkins76-06Buckhannon-Upshur
18.9Ben Hart64-07Philip Barbour
 

High Jump  Varsity - Finals

1.11Charles Rahming6-00.00Lewis County
2.12Tyler Williams6-00.00Lewis County
3.12Rickie Hathaway5-06.00Philip Barbour
4.12Brent Lake5-04.00Webster County
5.-Ethan White5-04.00Buckhannon-Upshur
6.9Luther Stoots5-04.00Webster County
7.11Connor Swisher5-04.00Lewis County
--9Trevor HumphreysNHPhilip Barbour
--9Patrick MorrisNHPhilip Barbour
--10Kade JohnstonNHBuckhannon-Upshur
--9Aarron KesslerNHWebster County
 

Pole Vault  Varsity - Finals

1.12Zach Lewis11-00.00Buckhannon-Upshur
2.11Chad Brinson9-06.00Webster County
3.10Kody Seech8-06.00Buckhannon-Upshur
4.12Logan Harrison8-00.00Lewis County
4.10Daniel Lites8-00.00Lewis County
6.10Issiah Hamrick8-00.00Webster County
6.12Ryan Lockwood8-00.00Buckhannon-Upshur
7.11Dustin Miller8-00.00Webster County
8.10Elbert Rohrbough7-06.00Lewis County
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.11Charles Rahming20-03.00Lewis County
2.11Anthony Montgomery19-01.00Lewis County
3.12Derek Mick18-11.00Lewis County
4.11Dakota Tenney17-10.00Buckhannon-Upshur
5.10Kade Johnston17-01.50Buckhannon-Upshur
6.12Jerry Wilson16-05.50Elkins
7.9Toby Williams15-01.50Webster County
8.11Dylan Newcome14-03.50Buckhannon-Upshur
9.10Issiah Hamrick13-05.50Webster County
10.9Ben Hart10-05.00Philip Barbour
11.9Keith Clevenger9-05.00Webster County
--9Derek BrankaNDPhilip Barbour
--9Nick StockbergerNDPhilip Barbour
 

Womens Results Switch to

100 Meters  Varsity - Finals

1.9Abby Lantz13.56aBuckhannon-Upshur
2.9Jessica Feronti14.07aBuckhannon-Upshur
3.10Ashley Kilgen14.39aLewis County
4.12Rachel Gould14.49aPhilip Barbour
5.9Erin Brown14.67aWebster County
6.9Kierston Reider14.68aLewis County
7.10Amanda Spargo14.69aPhilip Barbour
8.-Brianna Swecker14.72aElkins
9.12Iris Aloi14.79aBuckhannon-Upshur
10.9Ashley Simmons15.11aElkins
--9Mercedes Dowell15.14aBuckhannon-Upshur
11.10Brooke Weese15.21aPhilip Barbour
12.9Jade Carey16.59aLewis County
13.10Ashley Hinkle18.80aWebster County
 

200 Meters  Varsity - Finals

1.9Jessica Feronti28.22aBuckhannon-Upshur
2.9Abby Lantz28.45aBuckhannon-Upshur
3.10Lindsey Williams28.84aLewis County
4.10Courtney Miller29.23aBuckhannon-Upshur
5.9Erin Brown30.68aWebster County
6.10Amanda Spargo30.85aPhilip Barbour
7.-Brianna Swecker31.07aElkins
8.9Kierston Reider31.12aLewis County
9.10Brooke Weese31.45aPhilip Barbour
10.10Morgan Haas31.54aElkins
11.10Emily Tusing31.77aPhilip Barbour
12.9Ashley Simmons32.36aElkins
13.10Ashley Short32.74aWebster County
14.9Jade Carey35.96aLewis County
 

400 Meters  Varsity - Finals

1.9Emily Godwin1:04.52aBuckhannon-Upshur
2.9Colleen Webley1:08.81aElkins
---Lindsey Beets1:12.31aBuckhannon-Upshur
3.10Shaina Kopelov1:12.86aBuckhannon-Upshur
--9Alexa Bennett1:12.98aBuckhannon-Upshur
4.12Addie Haas1:14.57aElkins
5.10Alexis Kincaid1:14.58aPhilip Barbour
5.10Amber Abbott1:14.58aPhilip Barbour
7.9Jordan Holt1:20.21aElkins
8.11Sarah Phipps1:21.89aPhilip Barbour
 

800 Meters  Varsity - Finals

1.12Susie Godwin2:33.97aBuckhannon-Upshur
2.12Danielle Beets2:35.01aBuckhannon-Upshur
3.9Brianna Waybright2:36.85aPhilip Barbour
4.11Tori Rohr2:44.69aBuckhannon-Upshur
5.12Kristen McWhorter2:46.76aLewis County
6.10Lindsey Sanson2:49.39aWebster County
7.9Shannon Salisbury2:49.51aElkins
8.12Courtney Tharp2:51.74aWebster County
9.10Amber Abbott2:52.20aPhilip Barbour
--9Alexa Bennett2:55.52aBuckhannon-Upshur
---Lindsey Beets3:02.70aBuckhannon-Upshur
10.9Amiah Price3:04.41aElkins
11.11Sarah Phipps3:08.75aPhilip Barbour
12.10Rachel Burky3:16.06aElkins
--10Emily Wilmoth3:19.96aPhilip Barbour
13.9Karissa Stell3:23.88aElkins
14.9Jordan Holt3:28.51aElkins
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.11Sarah McCauley5:24.58aPhilip Barbour
2.9Brianna Waybright5:50.29aPhilip Barbour
3.10Maddie Basil5:57.04aElkins
4.9Reba Cutright6:04.22aBuckhannon-Upshur
5.-Ericka Ridgway6:27.57aBuckhannon-Upshur
6.10Allison Clevenger6:35.76aWebster County
7.9Sarah Cooper6:40.33aElkins
8.10Mary Beth Long7:00.82aPhilip Barbour
9.12Chelsea Kerns7:10.86aLewis County
10.10Brittany Bender7:18.72aWebster County
11.12Tracy Adkins7:26.00aWebster County
--10Emily Wilmoth7:26.08aPhilip Barbour
12.10Rachel Burky7:28.13aElkins
 

3200 Meters  Varsity - Finals

1.11Letitia Propst11:53.58aElkins
2.11Sarah McCauley11:58.07aPhilip Barbour
3.9Brianna Waybright13:02.50aPhilip Barbour
4.9Reba Cutright13:17.56aBuckhannon-Upshur
5.12Stephanie Barlow13:26.80aBuckhannon-Upshur
6.10Allison Clevenger13:58.06aWebster County
7.10Mary Beth Long15:03.46aPhilip Barbour
8.9Lea Fedder15:08.72aElkins
9.11Elizabeth Proudfoot15:35.48aElkins
 

100m Hurdles - 33"  Varsity - Finals

1.9Emily Godwin16.33aBuckhannon-Upshur
2.12Ashley Hall16.88aBuckhannon-Upshur
3.12Kristen McWhorter16.96aLewis County
4.10Lindsey Williams18.12aLewis County
--11Jennifer Fabbricatore18.13aBuckhannon-Upshur
5.9Lauren Cvechko19.23aBuckhannon-Upshur
6.11Brianna Shockey19.61aPhilip Barbour
7.11Trinity Gray19.80aPhilip Barbour
8.10Amanda Rivera22.38aLewis County
 

300m Hurdles - 30"  Varsity - Finals

1.12Kristen McWhorter50.95aLewis County
2.12Susie Godwin51.19aBuckhannon-Upshur
3.10Courtney Miller54.99aBuckhannon-Upshur
4.10Ashli Shelton57.52aPhilip Barbour
5.12Iris Aloi58.77aBuckhannon-Upshur
6.11Brianna Shockey1:01.99aPhilip Barbour
7.10Alexis Kincaid1:18.19aPhilip Barbour
 

4x100 Relay  Varsity - Finals

1.-Taylor Jack
Tori Rohr
Jennifer Fabbricatore
Jessica Feronti
56.35aBuckhannon-Upshur
2.-Trinity Gray
Amanda Spargo
Rachel Gould
Emily Tusing
59.97aPhilip Barbour
3.-Relay Team 1:01.74aWebster County
4.-Brianna Swecker
Addie Haas
Morgan Haas
Colleen Webley
1:03.49aElkins
 

4x200 Relay  Varsity - Finals

1.-Ashley Hall
Jessica Feronti
Danielle Beets
Abby Lantz
1:54.87aBuckhannon-Upshur
2.-Trinity Gray
Amanda Spargo
Rachel Gould
Emily Tusing
2:05.62aPhilip Barbour
3.-Brianna Swecker
Addie Haas
Morgan Haas
Colleen Webley
2:07.08aElkins
4.-Relay Team 2:07.09aWebster County
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

1.-Colleen Webley
Shannon Salisbury
Maddie Basil
Letitia Propst
4:27.60aElkins
2.-Tori Rohr
Courtney Miller
Ashley Hall
Susie Godwin
4:29.84aBuckhannon-Upshur
3.-Lindsey Sanson
Erin Bean
Erin Brown
Brittany Bender
5:04.87aWebster County
4.-Amber Abbott
Sarah Phipps
Emily Tusing
Alexis Kincaid
5:20.54aPhilip Barbour
 

4x800 Relay  Varsity - Finals

1.-Ericka Ridgway
Shaina Kopelov
Courtney Miller
Danielle Beets
10:32.44aBuckhannon-Upshur
2.-Shannon Salisbury
Sarah Cooper
Maddie Basil
Letitia Propst
10:39.70aElkins
3.-Amber Abbott
Sarah McCauley
Brianna Waybright
Ashli Shelton
10:43.81aPhilip Barbour
---Alexa Bennett
Casey Thorpe
Lindsey Beets
Reba Cutright
11:21.49aBuckhannon-Upshur
 

4x55 Shuttle Hurdles - 36"  Varsity - Finals

1.-Ashley Hall
Susie Godwin
Danielle Beets
Emily Godwin
1:08.39aBuckhannon-Upshur
2.-Relay Team 1:15.73aBuckhannon-Upshur
3.-Trinity Gray
Victoria Shomo
Brianna Shockey
Ashli Shelton
1:19.84aPhilip Barbour
 

Shot Put - 4kg  Varsity - Finals

1.12Karissa Knabenshue36-07.00Buckhannon-Upshur
2.9Mercedes Dowell29-08.00Buckhannon-Upshur
3.9Lauren Cvechko28-01.00Buckhannon-Upshur
--9Kelsey Hinzman27-01.00Buckhannon-Upshur
4.11Kendra Shultz26-01.00Lewis County
5.12Alicia Harris24-11.00Webster County
6.10Alicia Swecker24-06.00Webster County
7.11Victoria Shomo23-02.00Philip Barbour
8.10Kelsey Bartlett22-05.00Philip Barbour
9.10Talia Arthur21-01.00Webster County
10.12Asia Queen20-08.00Lewis County
11.11Kayla Poling18-10.00Philip Barbour
 

Discus - 1kg  Varsity - Finals

1.12Karissa Knabenshue113-11Buckhannon-Upshur
2.9Emily Godwin95-06Buckhannon-Upshur
3.9Mercedes Dowell72-05Buckhannon-Upshur
--12Asia Queen68-03Lewis County
4.11Victoria Shomo64-10Philip Barbour
5.10Whitney Varner62-10Lewis County
6.11Jessee Elliott55-08Lewis County
--11Kendra Shultz55-04Lewis County
7.10Talia Arthur54-08Webster County
--9Kelsey Hinzman52-09Buckhannon-Upshur
8.10Lara McCourt52-06Webster County
9.11Kayla Poling50-07Philip Barbour
10.10Alicia Swecker49-00Webster County
--10Kelsey BartlettNDPhilip Barbour
 

High Jump  Varsity - Finals

1.9Lauren Cvechko5-00.00Buckhannon-Upshur
2.12Leah Warner5-00.00Elkins
3.11Tori Rohr4-10.00Buckhannon-Upshur
--9Alexa Bennett4-06.00Buckhannon-Upshur
4.9Mercedes Dowell4-06.00Buckhannon-Upshur
--12Tosha Saltis4-04.00Buckhannon-Upshur
5.11Victoria Shomo4-04.00Philip Barbour
5.10Ashley Short4-04.00Webster County
7.10Lindsey Williams4-04.00Lewis County
7.10Jamie Utes4-04.00Webster County
8.10Lindsey Sanson4-04.00Webster County
--9Ashtin HaddixNHPhilip Barbour
--12Rachel GouldNHPhilip Barbour
 

Pole Vault  Varsity - Finals

1.12Tosha Saltis7-00.00Buckhannon-Upshur
2.10Taylor Jack7-00.00Buckhannon-Upshur
--9Casey Thorpe6-00.00Buckhannon-Upshur
3.11Soran Kennedy6-00.00Buckhannon-Upshur
--12Tuesday McCourtNHWebster County
--10Destiny StoutNHWebster County
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.12Kristen McWhorter15-00.50Lewis County
2.9Abby Lantz14-06.50Buckhannon-Upshur
3.10Taylor Jack14-06.50Buckhannon-Upshur
4.9Kierston Reider14-01.50Lewis County
5.11Sarah McCauley13-04.00Philip Barbour
6.9Ashtin Haddix12-11.50Philip Barbour
7.-Lindsey Beets12-07.50Buckhannon-Upshur
8.10Ashli Shelton12-03.00Philip Barbour
9.10Destiny Stout11-00.00Webster County
 

Teams

Swipe to view all teams
A West Virginia
AA West Virginia
AAA West Virginia