Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  Varsity - Finals

1.8Quinton Coffield12.33aMarietta
2.-Nick Burke12.58aEastern (Reedsville)
3.-Michael Sleboda12.65aRipley
4.-Noah Dailey12.68aHannan
5.-Fredrick Hightower12.83aHuntington East
6.8Cody White12.92aMeigs
7.9Cody Marcum12.93aPoint Pleasant
8.-Spencer Frum12.99aMarietta
9.-Dillon Sturm13.04aMarietta
10.-Jordan Tucker13.09aGeorge Washington
11.6Joshua Ellis13.11aBarboursville
12.-Seth Berkley13.43aPoint Pleasant
12.-Parker Lively13.43aRipley
14.8Corey McClure13.52aPoca
15.-Drew Harpold13.55aRipley
16.-Ethan Steger14.09aEastern (Reedsville)
17.7Marcus Webb14.14aWayne
18.-Kade McCoy14.35aHannan
19.8Josh Neal14.51aBarboursville
20.-Andy Holley14.56aRiver Valley (Bidwell)
21.-Drew Adkins14.94aBuffalo
22.-David Hannan15.14aMckinley
23.6Isaac Carpenter15.60aHuntington East
24.-Matthew Prunty15.76aHuntington East
25.8Anthony Jaime15.82aHuntington East
26.-S Cales16.26aPoca
27.7Kyle Randolph16.31aRiver Valley (Bidwell)
28.-Cesar Ventura16.45aWayne
29.7Brady Randolph16.65aRipley
30.-. Foss16.76aMckinley
31.-Zach Preston17.05aWayne
32.-Caleb Cobb17.07aRipley
33.-Chase Allen17.23aGeorge Washington
34.-Matt Groves17.70aRipley
35.-Kevin Trautwein17.81aWayne
6Anthony Harshbarger18.85aBarboursville
36.6Keelan Lambert22.65aHuntington East
-T LoudinNTPoca
-Braden SpencerNTMeigs
8Joe BowerNTBarboursville
-Chase WaltonNTPoint Pleasant
-Brendon McDanielNTMckinley
-Cody RichardNTMckinley
 

200 Meters  Varsity - Finals

1.8Quinton Coffield25.84aMarietta
2.-Nick Burke26.18aEastern (Reedsville)
3.-Dillon Sturm26.64aMarietta
4.8Paul Lively27.16aRipley
5.7Bryce Jones27.30aHuntington East
6.6Joshua Ellis27.34aBarboursville
7.-Rex Miller28.63aRipley
8.-Noah Ross28.69aRipley
9.10Austin Jones28.88aMarietta
10.-Zach Gwinn29.28aBuffalo
11.-Antinio Washington29.78aMckinley
12.-Seth Berkley29.87aPoint Pleasant
13.7Andrew Hogue30.36aBarboursville
14.9Marley Webb30.45aWayne
15.-Kade McCoy30.46aHannan
16.-Drew Adkins30.60aBuffalo
17.-Cody Richard31.98aMckinley
18.-Zach Scowden32.39aEastern (Reedsville)
19.8Anthony Brown32.50aPoint Pleasant
20.-Dave Hall33.31aPoca
21.-Blair Queen33.63aWayne
6Tyler Brown33.99aBarboursville
22.-Tyler Gibson34.22aPoca
23.8Anthony Jaime34.90aHuntington East
24.-Jarred Hitt35.05aPoint Pleasant
25.-Cesar Ventura35.59aWayne
26.7Kyle Randolph36.45aRiver Valley (Bidwell)
27.-Bradley Knotts37.61aRipley
28.-Caleb Cobb37.80aRipley
29.-Kenny Stewart37.84aPoca
30.-Chase Allen38.60aGeorge Washington
31.-Kevin Trautwein39.41aWayne
-Seth EllisNTMckinley
-Nick AndersonNTWayne
-Andy HolleyNTRiver Valley (Bidwell)
6Keelan LambertNTHuntington East
-Jordan HuttonNTMeigs
-Chase WaltonNTPoint Pleasant
8Joe BowerNTBarboursville
-Tristan JohnsonNTHannan
 

400 Meters  Varsity - Finals

1.-John Bailey57.95aBuffalo
2.-Brennan Uhrig58.65aMarietta
3.-Chase Walton59.60aPoint Pleasant
4.9Cody Marcum1:00.07aPoint Pleasant
5.8Joe Bower1:01.13aBarboursville
6.-Jeff Patterson1:02.92aMarietta
7.-Curtis Griffin1:03.70aRipley
8.9Garrett Davis1:04.50aMarietta
9.-Gage Overstreet1:04.64aRiver Valley (Bidwell)
10.9Dustin Bickers1:04.82aRiver Valley (Bidwell)
11.-Drew Adkins1:04.92aBuffalo
12.-Tyler Vestal1:05.40aRipley
13.-Zach Browning1:05.62aEastern (Reedsville)
14.8Elijah McSweeny1:06.04aHuntington East
15.-Nick Anderson1:07.31aWayne
16.-Ethan Steger1:07.46aEastern (Reedsville)
17.8Oscar Lee1:07.59aHuntington East
18.8Jacob Pierce1:07.68aMeigs
19.7Josh King1:07.71aBarboursville
20.7Marcus Webb1:08.57aWayne
21.-Alex Vaughn1:09.31aMckinley
22.8Cody White1:09.59aMeigs
23.-A Owens1:10.20aPoca
24.-Gabe Hamrick1:10.92aRipley
25.-Caleb Tucker1:12.62aGeorge Washington
26.-Joel McDonald1:12.95aRipley
27.-Tyler Sowards1:13.28aGeorge Washington
28.-James Holley1:15.02aHuntington East
29.7Brady Randolph1:19.05aRipley
30.6Nate Miller1:23.35aRipley
31.-Tristan Johnson1:32.61aHannan
-Justin JohnsonNTMckinley
-Seth EllisNTMckinley
-R ThayerNTPoca
-C BaileyNTPoca
-Matthew PruntyNTHuntington East
-Isaac BryantNTMeigs
 

800 Meters  Varsity - Finals

1.8Paden Christian2:21.64aHuntington East
2.9Garrett Davis2:30.04aMarietta
3.9Antonio Jones2:30.71aRipley
4.8Akila Juan2:31.64aBuffalo
5.-Josh Parker2:34.62aEastern (Reedsville)
6.-Zach Hearn2:34.88aMarietta
7.7Cody Shepherd2:35.11aHuntington East
8.-Alex Lucas2:36.54aGeorge Washington
9.-Hippolytte Mont-Venar2:36.61aMarietta
10.8Zach Smith2:38.61aHuntington East
11.7Michael Ashworth2:38.81aBarboursville
12.7Jacob Whitmore2:39.33aBarboursville
13.8Kyle McClanahan2:41.60aPoca
13.-Gabe Hamrick2:41.60aRipley
6Jeremiah Parlock2:42.06aBarboursville
15.7Brandon Atikinson2:42.09aBarboursville
16.-Alex Vaughn2:43.75aMckinley
17.7Josh Billups2:44.86aBuffalo
18.-Jake Hendley2:46.37aMckinley
19.8Cody White2:47.06aMeigs
20.-Curtis Griffin2:50.06aRipley
21.9Josh Campbell2:52.24aRiver Valley (Bidwell)
22.8Jacob Pierce2:58.10aMeigs
23.-James Holley2:59.07aHuntington East
24.-Jacob Lemley3:00.18aEastern (Reedsville)
25.7Nikhil Dave3:00.48aBarboursville
26.8Dillon Welling3:01.53aRipley
27.-. Turley3:03.15aPoca
28.-Tyson Long3:05.84aEastern (Reedsville)
29.-Parker Dantoni3:07.16aMckinley
30.-Tyler Valdez3:08.76aBuffalo
31.-John Jones3:08.95aPoca
32.7Jack Victory3:12.23aRipley
33.-Jared Long3:12.94aMeigs
34.-Austin Spaulding3:15.61aPoint Pleasant
35.-Matt McKinney3:15.97aGeorge Washington
-Ryan GatrellNTHuntington East
7Zack CampNTHannan
7Darrell McBeathNTPoint Pleasant
8Jake CastoNTRipley
-Stephon GaineyNTRipley
8Trent WolfeNTRiver Valley (Bidwell)
-Dakota KellyNTMckinley
-Zach SmithNTWayne
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.8Paden Christian5:07.29aHuntington East
2.7Greyson Wolfe5:08.14aEastern (Reedsville)
3.8Trent Wolfe5:25.60aRiver Valley (Bidwell)
4.7Austin Jarrell5:33.86aBarboursville
5.-Jose Ventura5:38.81aWayne
6.8Amos Parlock5:44.77aBarboursville
7.7Austin Page5:47.36aBuffalo
8.8Jake Casto5:47.61aRipley
7Levi PhillipsNTRipley
-Jared CastoNTRipley
-Jacob HamiltonNTRipley
-Joel CalozNTRipley
6Trent JohnsonNTRipley
-Brent HuckNTMarietta
-Jared TannerNTMarietta
-Ian HazeltonNTMarietta
9Dustin BickersNTRiver Valley (Bidwell)
-Jake HendleyNTMckinley
-Parker DantoniNTMckinley
-Zach SmithNTWayne
8Eric WootenNTBarboursville
-Tyler ValdezNTBuffalo
7Ethan 'ed' HersmanNTRiver Valley (Bidwell)
6CJ PersingerNTGeorge Washington
8Isaih MeadowsNTHuntington East
8Parker WilliamsNTHuntington East
8Kyle McClanahanNTPoca
-S ArthurNTPoca
7Joseph LittlepageNTPoint Pleasant
6Nick SalmonsNTBarboursville
7Chris HeinerNTBarboursville
-Zach BrowningNTEastern (Reedsville)
-Casey RidenourNTEastern (Reedsville)
 

3200 Meters  Varsity - Finals

1.8Eric Wooten11:50.55aBarboursville
2.7Austin Jarrell11:58.69aBarboursville
3.8Jake Casto12:01.99aRipley
4.8Amos Parlock12:06.17aBarboursville
5.7Levi Phillips12:07.51aRipley
6.8Akila Juan12:12.73aBuffalo
6Nick Salmons12:26.65aBarboursville
7.7Josh Billups12:37.02aBuffalo
8.-Josh Parker12:49.80aEastern (Reedsville)
9.-Jared Feathels12:51.43aMarietta
10.-Seth Schaffer13:22.68aMarietta
11.-Hippolytte Mont-Venar13:23.71aMarietta
12.-Jared Casto13:52.14aRipley
13.8Dillon Welling14:08.08aRipley
14.6Nate Miller14:29.81aRipley
15.7Jack Victory15:31.27aRipley
16.7Joseph Littlepage16:09.46aPoint Pleasant
17.-Logan Jividen16:38.77aPoca
18.9Jared Masters16:40.70aPoca
7Zach PauleyNTBarboursville
 

75m Hurdles - 39"  Varsity - Finals

1.-Taylor Clark13.04aMckinley
2.8Ryan Adkins13.48aHuntington East
3.-Michael Sleboda13.81aRipley
4.-Jake Pursley14.47aRipley
5.-Cody Shankland14.72aMarietta
6.-Tyler Barber14.75aEastern (Reedsville)
7.-Tanner Rake15.01aMarietta
8.-C Hedrick15.16aPoca
9.-Ryan Broderick15.22aMckinley
10.-Daniel Jones15.47aHuntington East
11.7Jasper Gue15.64aBarboursville
12.-Caleb Hall15.82aMarietta
13.7Matt Shaver15.87aHuntington East
14.-Wes Patterson15.90aMeigs
15.-Chase Jenkins15.97aEastern (Reedsville)
16.-Kenny Vielhaber16.07aRipley
17.8Aaron Walters16.13aRipley
18.6Colton Edmunds16.18aBarboursville
19.-Dean Lollathin16.28aRiver Valley (Bidwell)
20.8Blake Beneke16.89aBarboursville
21.7Chantz Gould17.79aBarboursville
22.6Trevor Ellis18.16aHuntington East
23.6PJ Oxley19.78aBarboursville
-Devin RichNTGeorge Washington
-Brett CastoNTMeigs
9Dustin BickersNTRiver Valley (Bidwell)
-Jacob DuncanNTPoint Pleasant
 

200m Hurdles - 30"  Varsity - Finals

1.8Ryan Adkins30.46aHuntington East
2.-Michael Sleboda30.48aRipley
3.-Taylor Clark30.50aMckinley
4.-J Henson30.85aPoca
5.-Jay Richardson31.00aPoca
6.-Jordan Tucker31.40aGeorge Washington
7.7Cody Shepherd31.47aHuntington East
8.-Jake Pursley32.00aRipley
9.-Tyler Barber33.47aEastern (Reedsville)
10.7Charles Mayes33.48aHannan
11.8Richard Mount33.69aHuntington East
12.-Cody Shankland33.73aMarietta
13.-Tanner Rake33.79aMarietta
14.-Liam Stewart33.94aPoint Pleasant
15.-Daniel Jones34.05aHuntington East
16.-Adam Gearhart34.28aMarietta
17.6Colton Edmunds34.39aBarboursville
18.-Dakota Williamson34.62aRiver Valley (Bidwell)
19.-Chase Jenkins35.18aEastern (Reedsville)
20.-Kenny Vielhaber35.53aRipley
21.-Wes Patterson35.57aMeigs
22.8Aaron Walters35.65aRipley
23.-Caleb Leslie36.07aPoint Pleasant
24.8Blake Beneke36.16aBarboursville
25.7Jasper Gue36.70aBarboursville
26.-David Hannan37.03aMckinley
27.7Matt Shaver37.40aHuntington East
28.-Devin Rich38.75aGeorge Washington
29.7Chantz Gould41.73aBarboursville
30.7Shawn Strawsbaugh44.03aHannan
31.7Brady Randolph45.55aRipley
32.-I Thomas45.94aPoca
33.-Stephon Gainey48.88aRipley
-Matt GrovesNTRipley
-Braden SpencerNTMeigs
6PJ OxleyNTBarboursville
-Tyler FisherNTGeorge Washington
 

4x100 Relay  Varsity - Finals

1.-Relay Team 49.69aMarietta
2.-John Bailey
Kenny Kiesel
Adam Page
Tyler Stevens
52.76aBuffalo
3.-Fredrick Hightower
Malik Minter
Ryan McGuffin
Bryce Jones
52.82aHuntington East
4.-Relay Team 53.29aHannan
5.-Relay Team 54.25aRipley
6.-Relay Team 54.42aEastern (Reedsville)
7.-Relay Team 55.34aPoca
7.-Relay Team 55.34aMeigs
9.-Relay Team 56.16aWayne
10.-Relay Team 56.84aPoint Pleasant
11.-Relay Team 57.87aMckinley
12.-Relay Team 59.90aHuntington East
13.-Relay Team 59.93aRiver Valley (Bidwell)
14.-Josh Neal
Alex Kane
Anthony Harshbarger
Tyler Brown
1:03.47aBarboursville
15.-Relay Team 1:04.16aGeorge Washington
16.-Relay Team 1:04.18aRipley
17.-Nick Anderson
Marcus Webb
Marley Webb
Kade Sebastion
1:08.95aWayne
-Relay Team NTMckinley
 

4x200 Relay  Varsity - Finals

1.-Fredrick Hightower
Malik Minter
Ryan McGuffin
Bryce Jones
1:49.05aHuntington East
2.-Zach Gwinn
Kenny Kiesel
Adam Page
Tyler Stevens
1:50.23aBuffalo
3.-Relay Team 1:50.35aEastern (Reedsville)
4.-Relay Team 1:50.63aPoca
5.-Relay Team 1:50.68aRipley
6.-Relay Team 1:54.07aMarietta
7.-Relay Team 1:54.95aWayne
8.-Relay Team 1:56.27aMeigs
9.-Relay Team 1:57.72aMckinley
10.-Relay Team 2:00.46aHuntington East
11.-Relay Team 2:00.54aGeorge Washington
12.-Relay Team 2:10.62aPoint Pleasant
13.-Josh Neal
Alex Kane
Anthony Harshbarger
Tyler Brown
2:11.72aBarboursville
14.-Relay Team 2:11.85aRipley
15.-Relay Team 2:16.71aRiver Valley (Bidwell)
16.-Relay Team 2:19.09aWayne
-Brody Lunsford
Mark Ritter
Kade Sebastion
Taylor Maynard
NTWayne
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

1.-Zach Gwinn
Austin Page
Adam Page
Tyler Stevens
4:18.17aBuffalo
2.-Relay Team 4:22.26aRipley
3.-Jose Ventura
Brody Lunsford
Taylor Maynard
Mark Ritter
4:24.65aWayne
4.-Relay Team 4:26.75aMarietta
5.-Relay Team 4:37.61aEastern (Reedsville)
6.-Relay Team 4:40.80aPoca
7.7Josh King
Michael Ashworth
Brandon Atikinson
Jacob Whitmore
4:52.87aBarboursville
8.-Relay Team 4:53.00aRiver Valley (Bidwell)
9.-Brock Herrenkohl
Chris Heiner
Keaton Kaplan
Nick Molina
4:59.08aBarboursville
10.-Relay Team 5:08.07aPoint Pleasant
11.-Relay Team 5:37.00aRipley
-Relay Team NTMckinley
 

4x800 Relay  Varsity - Finals

1.-Austin Page
Kenny Kiesel
Akila Juan
John Bailey
10:01.24aBuffalo
2.-Michael Ashworth
Brandon Atikinson
Jacob Whitmore
Jeremiah Parlock
10:30.11aBarboursville
3.-Relay Team 10:35.09aRipley
4.-Brody Lunsford
Zach Smith
Taylor Maynard
Jose Ventura
10:44.87aWayne
5.-Relay Team 10:45.24aMarietta
6.-Relay Team 11:37.20aEastern (Reedsville)
-Nick Molina
Keaton Kaplan
Nikhil Dave
Brock Herrenkohl
11:40.58aBarboursville
7.-Relay Team 11:44.38aRipley
8.-Relay Team 12:07.04aGeorge Washington
9.-Cody Shepherd
Ryan Gatrell
James Holley
Zach Smith
12:08.78aHuntington East
10.-Relay Team 12:12.43aPoca
11.-Relay Team 12:24.71aPoint Pleasant
-Trevor Ellis
James Holley
Matthew Prunty
Isaac Carpenter
NTHuntington East
-Relay Team NTMckinley
 

Shot Put - 8lb  Varsity - Finals

1.8Corey McClure42-03.00Poca
2.8Nigale Cabell41-01.00Huntington East
3.8Zack Killingsworth40-07.00Hannan
4.-Curtis Griffin38-07.00Ripley
5.9Christian Buckley38-00.00Poca
6.-J Henson36-10.00Poca
7.8Adam Page35-07.00Buffalo
8.-Tony Mundell35-03.00George Washington
9.-Austin Moore35-01.00Mckinley
10.-Dave Warner34-03.00Eastern (Reedsville)
11.9Austin Yoho32-11.00Marietta
12.8Elijah Cottrill32-10.00Point Pleasant
13.-Wyatt Westfall32-05.00Eastern (Reedsville)
14.-Aaron Stover32-00.00River Valley (Bidwell)
-Isaac Sayre31-08.00Point Pleasant
15.-Cody Rayburn31-07.00Eastern (Reedsville)
16.-Brennen Elzy30-10.00Mckinley
17.-Levi Bryant30-02.00Ripley
18.8Anthony Jaime30-01.00Huntington East
19.-Caleb Eskins29-06.00Mckinley
20.7Shawn Strawsbaugh29-04.00Hannan
21.8Paul Lively29-03.00Ripley
22.-Sam Heywood28-05.00Mckinley
23.8Austin Budd28-04.00Huntington East
24.-Dakota Rice27-04.00Meigs
25.-Brandon Tyree27-03.00Marietta
26.-Bradley Knotts27-00.00Ripley
27.6Andrew Bishop26-08.00Mckinley
28.-Myles Robertson26-07.00Huntington East
29.-Michael Hamilton25-09.00River Valley (Bidwell)
30.-Garrett Scott25-00.00Marietta
31.-Garrett Safford24-11.00Point Pleasant
32.SoRyan Johnson21-06.00River Valley (Bidwell)
33.-Mitchell Metts21-03.00Meigs
34.6Keelan Lambert18-08.00Huntington East
-Nick ThaxtonNDGeorge Washington
-Levi PickensNDPoint Pleasant
8Malik MinterNDHuntington East
-E AbstenNDPoca
-Eric SmithNDMeigs
-Dylan LavendarNDMeigs
-Terron JohnsonNDRipley
-Luke HallNDRipley
-Trenton BriggsNDRiver Valley (Bidwell)
8Ben BallNDRiver Valley (Bidwell)
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Finals

1.8Zack Killingsworth121-04Hannan
2.8Corey McClure117-03Poca
3.-Chase Cook116-02Eastern (Reedsville)
4.-Austin Moore113-07Mckinley
5.-Aaron Stover107-06River Valley (Bidwell)
6.9Christian Buckley106-03Poca
7.-Storm Daniels105-09Mckinley
8.8Paden Christian105-01Huntington East
9.-Cody Rayburn102-07Eastern (Reedsville)
10.-Parker Lively102-02Ripley
11.9Austin Yoho96-10Marietta
11.-Dave Warner96-10Eastern (Reedsville)
13.8Nigale Cabell96-00Huntington East
14.-Brennen Elzy90-07Mckinley
15.6Andrew Bishop88-11Mckinley
16.-Caleb Eskins86-07Mckinley
17.-Brandon Tyree84-08Marietta
18.8Elijah Cottrill84-03Point Pleasant
-Isaac Sayre83-02Point Pleasant
19.-Sam Heywood83-02Mckinley
20.-Bradley Knotts81-05Ripley
21.-Tony Mundell81-02George Washington
22.-E Absten80-06Poca
23.7Shawn Strawsbaugh76-10Hannan
24.7Austin Page76-03Buffalo
8Ben BallNDRiver Valley (Bidwell)
-Garrett ScottNDMarietta
9Tyler HaughtNDMarietta
-Levi BryantNDRipley
-Luke HallNDRipley
-Trenton BriggsNDRiver Valley (Bidwell)
-Jake PursleyNDRipley
-Curtis GriffinNDRipley
-Garrett SaffordNDPoint Pleasant
-Levi PickensNDPoint Pleasant
8Austin BuddNDHuntington East
8Malik MinterNDHuntington East
-Myles RobertsonNDHuntington East
-Austin WolfeNDMeigs
-Michael HamiltonNDRiver Valley (Bidwell)
-Dylan LavendarNDMeigs
SoRyan JohnsonNDRiver Valley (Bidwell)
-Nick ThaxtonNDGeorge Washington
-Eric SmithNDMeigs
8Anthony JaimeNDHuntington East
-Dakota RiceNDMeigs
-Isiah EnglishNDMeigs
 

High Jump  Varsity - Finals

1.-Nick Burke5-02.00Eastern (Reedsville)
2.-Taylor Clark5-00.00Mckinley
3.8Paden Christian5-00.00Huntington East
4.-Tyler Vestal4-10.00Ripley
5.-John Bailey4-08.00Buffalo
6.-Rocco Casci4-08.00Meigs
7.-Jared Tanner4-08.00Marietta
7.-Justin Johnson4-08.00Mckinley
7.-Michael Sleboda4-08.00Ripley
8.8Kenny Kiesel4-06.00Buffalo
8Nathan LoomisNHPoint Pleasant
-Jacob HamiltonNHRipley
-Terron JohnsonNHRipley
7Brady RandolphNHRipley
8Jacob PierceNHMeigs
-Jay RichardsonNHPoca
-Tyler GibsonNHPoca
-Donte HendricksNHHuntington East
7Jasper GueNHBarboursville
8Josh NealNHBarboursville
-Jacob DuncanNHPoint Pleasant
-Zack GaskinsNHMarietta
-Hippolytte Mont-VenarNHMarietta
-Dakota KellyNHMckinley
8Richard MountNHHuntington East
-Tyler BarberNHEastern (Reedsville)
 

Pole Vault  Varsity - Finals

1.-Caleb Hall8-00.00Marietta
2.-Jeff Patterson8-00.00Marietta
3.-Brent Huck7-00.00Marietta
4.8Anthony Brown7-00.00Point Pleasant
5.-Ryan Broderick7-00.00Mckinley
6.-Rex Miller6-06.00Ripley
7.-Jake Hendley6-00.00Mckinley
7.9Zane Griffith6-00.00Ripley
-Terron JohnsonNHRipley
-Cole ParsonNHMckinley
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.8Quinton Coffield18-09.00Marietta
2.-Dillon Sturm17-11.50Marietta
3.-Noah Dailey16-09.00Hannan
4.-Triston Goodnite16-02.50Eastern (Reedsville)
5.-Daschle Facemyer15-07.00Eastern (Reedsville)
6.-Drew Harpold15-05.00Ripley
7.-Kenny Stewart15-03.00Poca
8.9Cody Marcum15-02.00Point Pleasant
8.-Spencer Frum15-02.00Marietta
10.-Jordan Tucker15-00.50George Washington
11.7Charles Mayes14-01.50Hannan
12.-David Atwood13-10.00Mckinley
13.7Marcus Webb13-06.00Wayne
14.7Levi Phillips13-05.00Ripley
15.-Ryan McGuffin13-01.00Huntington East
16.7Andrew Hogue12-10.00Barboursville
16.-Joel McDonald12-10.00Ripley
18.-Jared Long12-03.50Meigs
19.-Tyler Sowards12-03.00George Washington
20.8Jake Casto11-11.50Ripley
21.-Brayden Grer11-10.50River Valley (Bidwell)
22.-Shawn Arthur11-05.50Poca
23.-Joel Caloz10-11.00Ripley
24.-Isaac Bryant10-04.50Meigs
25.-Logan Layne9-07.00River Valley (Bidwell)
26.7Ethan 'ed' Hersman9-06.50River Valley (Bidwell)
27.-Caleb Cobb9-04.00Ripley
-Noah RossNDRipley
-S CalesNDPoca
-Tyler StevensNDBuffalo
-Antinio WashingtonNDMckinley
-Nathan BeckNDMckinley
8Joe BowerNDBarboursville
-Chase WaltonNDPoint Pleasant
-T LoudinNDPoca
-Donte HendricksNDHuntington East
-Fredrick HightowerNDHuntington East