Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

3200 Meters  Varsity - Finals

1.12Aaron Wheatall10:00.2hService
2.9John Farr10:29.6hEast Anchorage
3.9Tim Sorensen10:38.7hChugiak
4.11Noah Ripley10:47.4hWasilla
5.12Scott Wheeler10:48.2hWest Anchorage
6.11Joshua Pahkala10:59.2hWasilla
7.9Brandon Schafer11:05.5hColony
8.9Lyon Kopsack11:13.4hColony
9.10Maxwell Dan11:23.7hWest Anchorage
10.11Evan Fisher11:32.4hEagle River
11.9Eli Shayer11:44.0hWest Anchorage
12.10Chris Smith11:45.1hPalmer
13.11Isaiah Montoya11:45.7hEast Anchorage
14.11Clarence Ess11:48.8hPalmer
15.9Jeremiah Williams12:10.9h SRYakutat
16.9Zayn Roohi12:18.3hDimond
17.12John Janezich12:19.0hDimond
18.11Andrew Mole12:25.3h SRKenai Central
19.11Kiel Kenning12:29.3h PRDimond
20.10Brian Whilden12:52.6h SRDimond
21.11TJ White13:12.2hPalmer
22.12Riley Lyons14:13.7hAnchorage Christian
11Joe LurtsemaDNSEast Anchorage
12Forest FisherDNSEagle River
9Garrett FisherDNS PREagle River
9Sawyer BirnbumDQWest Anchorage
9Konnor PetersonDNS SRWest Anchorage
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

1.12Tim Dommek48-03.50Bartlett
2.11Alexander Reno41-01.50Bartlett
3.12Tyler Spalding41-00.00Kenai Central
4.11Devon Teeling40-04.75Wasilla
5.12Kyle Scheibe39-09.00Palmer
6.11Terry Holtman39-03.25West Anchorage
7.12Rio Stewart38-10.75Colony
8.11Stanley Liaga38-06.75Dimond
9.11Rex Newlun38-02.00Yakutat
10.11Dakota Ekis37-04.50 PRYakutat
11.11Ben Self36-07.75Palmer
12.12Cristobal Carrillo36-04.50 PRBartlett
13.10Alexander Medeiros35-11.00Chugiak
14.11James Berg35-05.00Anchorage Christian
15.11Brian Lewis35-02.75 SRDimond
16.12Jerold Smith34-08.50East Anchorage
17.11John Whitinger34-06.00South Anchorage
18.11Alek Lowry34-04.00South Anchorage
19.12Joe Morris34-03.50 PRWasilla
20.11Matthew Deldonno34-00.50Dimond
21.11Tyler Anderson33-06.50 PRWasilla
22.12Trey Farber33-05.00Colony
23.12Austin Thompson33-02.00Eagle River
24.9Mitchell Rilatos33-00.00Wasilla
25.9Dante Washington32-11.00Bartlett
26.12Aaron Don32-08.00Palmer
27.11Samuel Banks32-06.75Eagle River
28.10Brandon Corpuz32-06.25Dimond
29.11Bradford Gaines32-05.50West Anchorage
30.10Tonga Unga32-05.00Dimond
31.11Clarence Ess32-01.75Palmer
32.12Garrick Sargento32-01.50 PRDimond
33.10Brad Smithwick32-01.00 SRKenai Central
34.11Nick Bruner31-10.00West Anchorage
35.12Todd Kruger31-06.25Kenai Central
36.12Alexander Yang31-02.00 SRService
36.9Jacob Floyd31-02.00Eagle River
38.12David Warren31-00.50Anchorage Christian
39.9Fischer Summers30-09.75Colony
40.12Caleb Quinlan30-09.00Anchorage Christian
41.10Rydell Reinbold30-03.50Eagle River
42.12Deonn Richardson30-02.75Wasilla
43.9Daniel Reynolds30-00.00 PRAnchorage Christian
44.10Edrik Sanchez29-01.00Dimond
45.9Marshall Comer28-06.00Wasilla
45.11Oscar Hall28-06.00Eagle River
47.11Blake Cullip28-05.00 PRWasilla
47.12Ben Reynolds28-05.00Anchorage Christian
49.11Brandon Kelly28-02.50Anchorage Christian
50.10Jaremie Augafa28-01.50South Anchorage
51.10Matt Aho27-11.00Kenai Central
52.11Gabriele Imlach27-06.50South Anchorage
53.9Christian Bratcher26-08.25Dimond
54.10Nick Schultz26-06.25Wasilla
55.12Daniel Sobek25-06.50Anchorage Christian
56.10Tremaine Chisholm25-06.00East Anchorage
57.11Brandon Yanoshek25-00.00 SRSouth Anchorage
58.9Dennis Dayton19-10.75 PRYakutat
59.10Chase Plummer19-02.00 PRAnchorage Christian
12Aaron GreenDNSEast Anchorage
11Brody DeLoriaDNSEast Anchorage
 

High Jump  Varsity - Finals

1.12Tyler Spalding6-04.00Kenai Central
2.10Augustus Simmers5-10.00Anchorage Christian
3.10Ethan-John Rasmussen5-08.00 SRService
4.12Colten Palmer5-06.00Eagle River
4.11Jacory Rias5-06.00 SREast Anchorage
6.11Richard Predmore5-04.00 SRBartlett
7.12Paul Amore5-04.00 PRAnchorage Christian
8.11Brody DeLoria5-02.00 SREast Anchorage
10Diego Su'a-Te'oDNS PREast Anchorage
10Kristopher RoylanceDNSWest Anchorage
11Brian WiseSCRWest Anchorage
9Leroy ElliottSCRWest Anchorage
12Ben ReynoldsSCRAnchorage Christian
11Bernard ClarkSCRWasilla
10Duane ReitterSCR PRKenai Central
11TJ WhiteSCR PRPalmer
12Aaron DonSCRPalmer
10Joseph ProvoSCR PRPalmer
11Jal DengDNSBartlett
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.12James McCall20-07.00Palmer
2.11Duncan Keith19-08.25Chugiak
3.11Richard Predmore19-04.25Bartlett
4.12Tyler Spalding19-02.50 SRKenai Central
5.12Scott Wheeler18-07.00West Anchorage
6.10Stanson Afoa18-03.25Dimond
7.11Keenan Honore18-00.50Bartlett
8.10Kaylon Garner18-00.50Anchorage Christian
9.12Anthony Bricker17-10.75Colony
10.11Terry Holtman17-07.50West Anchorage
11.12Alexander Yang17-04.25Service
12.11Jordan Railing17-01.50Anchorage Christian
13.11Tyler Anderson17-01.00Wasilla
14.9Kade Bullard17-00.00Dimond
15.9Nate Simmers16-11.25Anchorage Christian
15.11Ben Perrell16-11.25 SRChugiak
17.11AJ Gentz16-10.50 PRPalmer
18.10Augustus Simmers16-10.25Anchorage Christian
19.11Michael Wilson Jr16-06.00South Anchorage
20.12Colten Palmer16-04.25 PREagle River
21.12Frank Carney15-09.50Dimond
21.11Shawn Miller15-09.50Colony
23.11Dakota Nicolson15-09.25 PRChugiak
24.11Rex Newlun15-08.00 PRYakutat
25.11Jacory Rias15-07.50 SREast Anchorage
25.9Leroy Elliott15-07.50 PRWest Anchorage
27.11Bernard Clark15-06.25Wasilla
28.12Tyler Mockta15-04.00 PRService
28.11Ryan Lee15-04.00East Anchorage
30.10Joseph Provo15-02.50Palmer
31.10Trevor Ruble15-01.00 PRBartlett
32.10Brandon Viena14-11.75East Anchorage
33.12Aaron Don14-10.75 PRPalmer
34.12Cody Pepitone14-06.25Wasilla
35.9Christopher Hinther14-03.50 PRPalmer
36.12Scott Phan13-11.00East Anchorage
37.9Isaac Bingham13-05.00Palmer
38.12Ryan Williams13-03.50Anchorage Christian
39.9Aedan Blazina13-02.75Yakutat
40.11Brandon Kelly12-07.00Anchorage Christian
41.9Keaton Evans12-05.00Anchorage Christian
42.9Jeremiah Williams12-04.25Yakutat
43.12Marvin Weinrick12-02.50 PRYakutat
44.11Matthew Glenn11-04.00Bartlett
11Jal DengDNSBartlett
11Devarion SellersDNSBartlett
12Greg PrickettDNS PRPalmer
10Levi TurnerDNSPalmer
10Jacob NohrDNSAnchorage Christian
10BJ McKoyDNSAnchorage Christian
11Miles FreedDNS SRService
12Austin ThompsonDNS PREagle River
10Diego Su'a-Te'oDNSEast Anchorage
 

Meet Schedule