Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

3200 Meters  Frosh/Soph - Finals

1.9John Farr10:24.5hEast Anchorage
2.10Lucas Schlemme10:39.7hService
3.10Brandon King10:47.3hEagle River
4.10Lucas Hepler11:06.0hService
5.10Garth Schulz11:11.1hService
6.9Christopher Lawrence11:14.0hSouth Anchorage
7.9Eli Shayer11:29.4hWest Anchorage
8.9Jacob Volz11:30.0hWest Anchorage
9.9Jacob Fairbanks11:42.2hEagle River
10.9Charles Chard11:42.4hEast Anchorage
11.9Andrew Tenne11:52.1hBartlett
12.9Zayn Roohi11:56.9hDimond
13.10Colin Lamb12:10.1hBartlett
14.9David Biegel12:13.4hSouth Anchorage
15.9Sawyer Birnbum12:15.3hWest Anchorage
16.10Richard McWhite13:10.0hDimond
17.9Logan Bolan13:35.5hBartlett
9Brandon DoddDNSDimond
10Garrison TherouxDNSEagle River
 

Shot Put - 12lb  Frosh/Soph - Finals

1.10Tui Esene41-03.50West Anchorage
2.9Ed Hall38-09.25Eagle River
3.9Zach Taplin38-06.50Cook Inlet Academy
4.10Tonga Unga36-01.75Dimond
5.10Michael Muller-Stubblefield35-07.00Service
6.9Dante Washington34-06.75Bartlett
7.10Rydell Reinbold34-00.00Eagle River
8.10Brandon Corpuz32-04.00Dimond
9.10David Wright30-11.00Bartlett
10.10Timothy Thornley29-03.75Service
11.10Koebryn Mlynarik28-04.00Cook Inlet Academy
12.10Tyler Kirn27-05.50South Anchorage
13.9Noa Otto26-04.25Dimond
14.9Caleb Coomes26-04.00Cook Inlet Academy
9Connor ReedDNSSouth Anchorage
10Jaremie AugafaSCRSouth Anchorage
10Aaron DensmoreDNSService
 

Discus - 1.6kg  Frosh/Soph - Finals

1.9Zach Taplin110-07Cook Inlet Academy
2.10Tui Esene106-00West Anchorage
3.9Ed Hall102-00Eagle River
4.10Brandon Corpuz98-03Dimond
5.10Tyler Kirn96-06South Anchorage
6.10Jaremie Augafa95-00South Anchorage
7.10Rydell Reinbold93-00Eagle River
8.9Dante Washington92-05Bartlett
9.10Taylor Turney88-04Service
10.10Tonga Unga76-00Dimond
11.10David Wright71-09Bartlett
12.10Koebryn Mlynarik71-02Cook Inlet Academy
13.9Caleb Coomes62-06Cook Inlet Academy
14.10Michael Muller-Stubblefield55-10Service
9Connor ReedDNSSouth Anchorage
9Christian BratcherDNSDimond
10Timothy ThornleyDNSService
 

High Jump  Frosh/Soph - Finals

1.10Ethan-John Rasmussen5-08.00Service
2.10Kristopher Roylance5-06.00West Anchorage
3.9Leroy Elliott5-06.00West Anchorage
4.10Marques Robinson5-04.00Service
5.9Curtis Sicks5-02.00West Anchorage
6.10Dalton Arnes5-00.00East Anchorage
10Keeandre RowlandNHService
 

Long Jump  Frosh/Soph - Finals

1.9Kade Bullard19-04.00Dimond
2.10Stanson Afoa18-11.50Dimond
3.10Dante Williams17-07.00South Anchorage
4.10Ethan-John Rasmussen17-03.50Service
5.10Susumu Jones17-00.25Dimond
6.10Brian Jones16-05.75Service
7.10Diego Su'a-Te'o16-05.00East Anchorage
8.10Tim Bramer15-08.75Bartlett
9.9Leroy Elliott15-02.75West Anchorage
10.10Keeandre Rowland15-01.50Service
9Zach TaplinDNSCook Inlet Academy
9Edwin BurtonDNSWest Anchorage
9Jerry GuillenDNSBartlett
10Brandon VienaDNSEast Anchorage
 

Meet Schedule

Track Finals
FS3200 Meters
Field Finals
FSLong Jump
FSHigh Jump
FSShot Put
FSDiscus
Track Finals
FS3200 Meters
Field Finals
FSLong Jump
FSHigh Jump
FSShot Put
FSDiscus