Team Results Management

Meet Info

FinalsSemi-FinalsPrelims
Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  Varsity - Finals

1.10James Henderson10.93aMidland Bullock Creek
2.11John Grace11.08aSaginaw Swan Valley
3.12Justin Currie11.18aBig Rapids
4.10Trae Hill11.20aGaylord
5.12Lennon Torres11.57aMt. Pleasant
6.12Tyler Bradshaw11.57aAlma
7.12Antony Rudel11.78aGaylord
8.10Jared Emerson11.80aRemus Chippewa Hills
 

100 Meters  Varsity - Semi-Finals

1.12Justin Currie11.16aBig Rapids
3.10James Henderson11.23aMidland Bullock Creek
5.11John Grace11.29aSaginaw Swan Valley
7.12Tyler Bradshaw11.36aAlma
9.11Matt Rybak11.39aEssexville Garber
2.10Trae Hill11.44aGaylord
4.12Lennon Torres11.47aMt. Pleasant
6.12Antony Rudel11.59aGaylord
8.10Jared Emerson11.66aRemus Chippewa Hills
10.11Grant Markel11.71aOgemaw Heights
11.9Sean Reilly11.76aEssexville Garber
12.11Austin Hazen11.79aFreeland
13.11Richie Heyd11.79aCadillac
14.11Dan Nowicki11.86aPetoskey
15.9Kyle Guster11.98aFreeland
16.10Jacob Buchalski12.26aPetoskey
 

100 Meters  Varsity - Prelims

1.11John Grace11.52aSaginaw Swan Valley
2.12Lennon Torres11.55aMt. Pleasant
5.10Trae Hill11.60aGaylord
6.11Matt Rybak11.68aEssexville Garber
9.10James Henderson11.71aMidland Bullock Creek
3.10Jared Emerson11.73aRemus Chippewa Hills
7.11Grant Markel11.73aOgemaw Heights
13.11Austin Hazen11.76aFreeland
17.12Seb San Miguel11.78aAlma
10.12Antony Rudel11.91aGaylord
4.12Tyler Bradshaw11.93aAlma
8.11Dan Nowicki11.95aPetoskey
11.9Sean Reilly11.95aEssexville Garber
14.11Richie Heyd11.95aCadillac
12.12Justin Currie11.97aBig Rapids
18.9Mak'yo George-Dye11.97aMt. Pleasant
15.9Kyle Guster12.02aFreeland
19.9Skyler Barnum12.13aRemus Chippewa Hills
20.10Rabbani Nzeza12.25aBig Rapids
21.12Tony Clairmont12.30aCheboygan
22.12Jakob Olson12.40aCadillac
16.10Jacob Buchalski12.49aPetoskey
23.-Jalen Tarver12.65aSaginaw
24.9Matt Neilson12.80aBay City John Glenn
10Tony CairmontNTCheboygan
10Vinny CostanzoNTAlma
 

200 Meters  Varsity - Finals

1.12Tyler Hewett22.82aCadillac
2.12Tyler Bradshaw23.28aAlma
3.11Jacob Gordon23.45aSaginaw Swan Valley
4.12Robby Spencley23.60aCheboygan
5.10Jared Emerson23.62aRemus Chippewa Hills
6.10Trent Karcher23.75aRemus Chippewa Hills
7.10Andrew King23.92aMidland Bullock Creek
8.11Deven Mcculloh23.93aBay City John Glenn
 

200 Meters  Varsity - Semi-Finals

1.12Tyler Hewett23.00aCadillac
2.12Tyler Bradshaw23.12aAlma
3.11Deven Mcculloh23.47aBay City John Glenn
5.11Jacob Gordon23.52aSaginaw Swan Valley
7.12Robby Spencley23.55aCheboygan
9.12Jacob Oberg23.57aPetoskey
4.10Jared Emerson23.72aRemus Chippewa Hills
6.10Andrew King23.77aMidland Bullock Creek
8.10Trent Karcher23.84aRemus Chippewa Hills
10.12Lennon Torres24.04aMt. Pleasant
11.11Austin Hazen24.05aFreeland
11.10Vinny Costanzo24.05aAlma
13.10Rabbani Nzeza24.47aBig Rapids
14.12Anthony Genia24.49aMt. Pleasant
15.12Joe Sheele24.74aCheboygan
16.11Sean Suitor25.79aSaginaw Swan Valley
 

200 Meters  Varsity - Prelims

1.12Tyler Hewett22.88aCadillac
2.12Tyler Bradshaw23.20aAlma
4.12Jacob Oberg23.25aPetoskey
5.12Robby Spencley23.36aCheboygan
3.12Lennon Torres23.43aMt. Pleasant
6.10Jared Emerson23.47aRemus Chippewa Hills
7.10Vinny Costanzo23.58aAlma
8.11Deven Mcculloh23.58aBay City John Glenn
10.10Andrew King23.60aMidland Bullock Creek
9.11Jacob Gordon23.68aSaginaw Swan Valley
11.10Trent Karcher23.74aRemus Chippewa Hills
12.11Austin Hazen23.93aFreeland
13.12Anthony Genia24.32aMt. Pleasant
14.10Rabbani Nzeza24.47aBig Rapids
16.12Joe Sheele24.57aCheboygan
17.11Caleb Tomes24.82aGaylord
15.11Sean Suitor24.91aSaginaw Swan Valley
18.11A.J. Peck24.96aFreeland
19.12Jakob Olson25.22aCadillac
20.9Robert Green25.26aBig Rapids
21.9Alex Parrish27.15aBay City John Glenn
12Antony RudelNTGaylord
 

400 Meters  Varsity - Finals

1.12Brendan Bell51.92aFreeland
2.11Cody Morris52.09aGaylord
3.12Alex Haskins52.27aMidland Bullock Creek
4.11Josh Simmons52.55aSaginaw Swan Valley
5.11Kevin Morris53.07aFreeland
6.10Latear Dukes53.51aRemus Chippewa Hills
7.12Dillon Carr53.91aAlma
8.9Jeffrey Bursey53.91aCheboygan
9.10Curtis Lashuay54.13aMidland Bullock Creek
10.12Jared Goodrich54.18aPetoskey
11.10Vinny Costanzo54.54aAlma
12.11Tom Hoyt54.58aBay City John Glenn
13.11Matt Strandskov54.70aMt. Pleasant
14.12Zach Wilson55.28aSaginaw Swan Valley
15.9David Painter55.64aRemus Chippewa Hills
16.12Tyler Sugden55.70aGaylord
17.10Brad Hages55.99aEssexville Garber
18.12Jakob Olson56.59aCadillac
19.11Aaron Kerkau56.95aBay City John Glenn
20.10Kenny Eckles57.12aBig Rapids
21.11Karl Weber57.44aEssexville Garber
22.9Kyle Parsley58.72aBig Rapids
-T BentleyNTSaginaw
11David StalkerNTCadillac
11James MonaghanNTSaginaw Swan Valley
12Gabe VanderwallNTLudington
11Colton OdykirkDQMt. Pleasant
 

800 Meters  Varsity - Finals

1.10Nate Fischer1:58.39aGaylord
2.11Josh Belt1:59.31aCadillac
3.11Cory Madaj2:01.16aMidland Bullock Creek
4.11Adam Sanchez2:02.81aAlma
5.11Jack Touran2:04.40aPetoskey
6.11Seth Duncan2:05.00aCheboygan
7.12Monte Scott2:05.09aFreeland
8.12Jorden Brown2:06.03aCheboygan
9.11Alex Grills2:06.62aEssexville Garber
10.12Connor Tribe2:06.95aMt. Pleasant
11.12Steven Wysocki2:07.77aOgemaw Heights
12.10Tim DeJong2:08.22aAlma
13.12Miles Kamaloski2:10.36aCadillac
14.12Zach Felton2:10.41aMt. Pleasant
15.11Luke Beyer2:11.29aBay City John Glenn
16.12Derek Shumway2:11.52aRemus Chippewa Hills
17.10Justin King2:11.84aFreeland
18.10Charles Piatt2:14.41aRemus Chippewa Hills
19.11Lukas Schroeder2:14.81aBig Rapids
20.11Nik Schroeder2:15.28aBig Rapids
21.11Gavin Weiler2:16.78aEssexville Garber
22.11Freddy Liederbach2:18.10aPetoskey
23.9Nick Miller2:25.17aSaginaw Swan Valley
24.11Tyler Hoyt2:25.69aBay City John Glenn
9Kameron CareyNTSaginaw Swan Valley
-Riley CameronNTSaginaw
10Luke JohnsonNTLudington
12Shaun VanderwallNTLudington
11AJ WellmanNTSaginaw Swan Valley
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.10Clark Ruiz4:25.64aBig Rapids
2.12Nate Trejo-Tate4:30.50aFreeland
3.11Alex Grills4:36.67aEssexville Garber
4.10Jacob Fong4:37.90aSaginaw Swan Valley
5.11Alex Albaugh4:40.34aBay City John Glenn
6.11Adam Terwillegar4:41.09aMidland Bullock Creek
7.10Luke Johnson4:41.31aLudington
8.12Michael Todd4:43.23aMt. Pleasant
9.10Broderic Bender4:45.66aAlma
10.12Derek Shumway4:48.28aRemus Chippewa Hills
11.10Garret Bila4:49.97aFreeland
12.12Bryan Slocum4:50.60aGaylord
13.10Ben Shaffer4:52.81aBig Rapids
14.11Spencer Nemecek4:54.15aPetoskey
15.10Trevor Holmes4:54.70aCadillac
16.11Freddy Liederbach4:55.15aPetoskey
17.12John Ferrara4:56.23aCadillac
18.11Mark Alvarado4:57.85aRemus Chippewa Hills
19.9Matthew Ritter4:59.07aLudington
20.11Charlie Morey5:04.11aAlma
21.9Matt Weismiller5:05.04aBay City John Glenn
22.10Ian Callison5:06.78aGaylord
23.12Devin Scheffler5:16.77aEssexville Garber
24.9Max Pletcher5:21.09aCheboygan
25.12Travis Douglas5:26.23aCheboygan
11Evan GomezNTLudington
11Nik SchroederNTBig Rapids
10Josh VerlacNTSaginaw Swan Valley
9Nick MillerNTSaginaw Swan Valley
 

3200 Meters  Varsity - Finals

1.10Clark Ruiz9:57.54aBig Rapids
2.12Nate Trejo-Tate10:08.22aFreeland
3.11Adam Terwillegar10:08.65aMidland Bullock Creek
4.12Joe Jones10:12.51aGaylord
5.9James Sira10:15.04aMidland Bullock Creek
6.11Ryan Hearth10:19.45aCadillac
7.10Broderic Bender10:21.53aAlma
8.11Jake Pasternak10:21.97aGaylord
9.12Tyler Sackett10:23.40aRemus Chippewa Hills
10.10Jacob Fong10:23.82aSaginaw Swan Valley
11.12Michael Todd10:37.13aMt. Pleasant
12.10Brent Wegner10:47.44aFreeland
13.9Jake Morey10:59.57aAlma
14.12Brock Crystal11:03.81aRemus Chippewa Hills
15.11Spencer Nemecek11:06.75aPetoskey
16.9Trevor Thiebaut11:08.30aCadillac
17.9Matt Weismiller11:09.15aBay City John Glenn
18.9Mark Smith11:11.63aPetoskey
19.11Alex Albaugh11:19.86aBay City John Glenn
20.10Ben Shaffer11:26.50aBig Rapids
21.9Max Pletcher11:26.85aCheboygan
22.12Travis Douglas11:56.83aCheboygan
11Evan GomezNTLudington
11Alex GrillsNTEssexville Garber
11Nik SchroederNTBig Rapids
9Chris SnowNTLudington
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Finals

1.11Chaz Bradshaw14.57aAlma
2.12Ronnie Trower15.39aOgemaw Heights
3.12Cory Starkey15.46aPetoskey
4.10Brian Weissen15.59aMt. Pleasant
5.12Trent Killinger15.61aOgemaw Heights
6.10Jacob Whitting16.16aFreeland
7.10Connor McEvoy16.91aEssexville Garber
8.11Gordon Hoyem17.36aGaylord
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Semi-Finals

1.11Chaz Bradshaw15.25aAlma
3.12Ronnie Trower15.63aOgemaw Heights
5.12Trent Killinger15.68aOgemaw Heights
7.10Brian Weissen15.76aMt. Pleasant
2.12Cory Starkey15.85aPetoskey
4.10Jacob Whitting15.88aFreeland
6.10Connor McEvoy16.49aEssexville Garber
9.12Kylan Vanderpool16.58aMt. Pleasant
10.11Jacob Mitchell16.65aCadillac
8.11Gordon Hoyem16.92aGaylord
11.9Austin Coleman16.92aAlma
12.10Andrew Mahaffey17.17aRemus Chippewa Hills
13.10Dru Durfee17.30aMidland Bullock Creek
14.12Jacob Combs18.57aCadillac
15.12Nathan Yutzy20.23aLudington
12Luke WoodcockNTSaginaw Swan Valley
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Prelims

1.12Cory Starkey15.50aPetoskey
2.11Chaz Bradshaw15.51aAlma
3.12Trent Killinger15.80aOgemaw Heights
4.10Jacob Whitting16.12aFreeland
5.12Ronnie Trower16.24aOgemaw Heights
6.10Connor McEvoy16.75aEssexville Garber
7.9Austin Coleman16.86aAlma
9.10Andrew Mahaffey16.96aRemus Chippewa Hills
13.12Kylan Vanderpool16.98aMt. Pleasant
8.10Dru Durfee17.13aMidland Bullock Creek
10.10Brian Weissen17.23aMt. Pleasant
11.11Jacob Mitchell17.27aCadillac
12.11Gordon Hoyem17.74aGaylord
17.12Ben Randle17.78aBig Rapids
14.12Luke Woodcock17.84aSaginaw Swan Valley
15.12Jacob Combs17.87aCadillac
18.12Andrew Rudnick17.96aEssexville Garber
16.12Nathan Yutzy18.00aLudington
19.11Nathan Lalk18.15aRemus Chippewa Hills
20.10Austin Alex18.37aFreeland
21.10Brandon Wackerle18.70aBay City John Glenn
22.10Cameron Taylor19.24aGaylord
23.9Christian Terwillegar19.77aMidland Bullock Creek
10Cass FergusonNTCheboygan
10Vinny CostanzoNTAlma
 

300m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

1.11Chaz Bradshaw40.99aAlma
2.10Connor McEvoy41.49aEssexville Garber
3.10Brian Weissen41.60aMt. Pleasant
4.12Ronnie Trower42.37aOgemaw Heights
5.12Kylan Vanderpool42.76aMt. Pleasant
6.12David Kobel42.81aMidland Bullock Creek
7.11Gordon Hoyem43.24aGaylord
8.11Will Adamson43.49aCadillac
9.12Tim Murphy43.99aFreeland
10.10Miguel Prieto44.14aAlma
11.10Jacob Whitting44.39aFreeland
12.11Jacob Mitchell45.14aCadillac
13.12Luke Woodcock45.21aSaginaw Swan Valley
14.11Jacob Nephew45.63aBay City John Glenn
15.12Nathan Yutzy45.89aLudington
16.9Hunter Wunderle45.98aSaginaw Swan Valley
17.12Andrew Rudnick46.13aEssexville Garber
18.10Cameron Taylor46.28aGaylord
19.10Andrew Mahaffey46.66aRemus Chippewa Hills
20.10Dru Durfee47.11aMidland Bullock Creek
21.12Cory Starkey47.11aPetoskey
22.10Cass Ferguson47.14aCheboygan
23.12Martin Unaeze47.40aBig Rapids
24.12Trent Killinger47.53aOgemaw Heights
25.11Nathan Lalk48.61aRemus Chippewa Hills
26.9Austin Bublitz50.86aBay City John Glenn
11Mike ArchamboNTCheboygan
11Seth AdamsNTBig Rapids
 

4x100 Relay  Varsity - Finals

1.-Seth Adams
Aaron Daugherty
Sonny Metoki
Justin Currie
43.74aBig Rapids
2.-Relay Team 43.95aMidland Bullock Creek
3.-Relay Team 44.45aSaginaw Swan Valley
4.-Relay Team 45.64aOgemaw Heights
5.-Relay Team 45.69aRemus Chippewa Hills
6.-Relay Team 45.79aEssexville Garber
7.-Relay Team 45.81aMt. Pleasant
8.-Relay Team 45.84aGaylord
9.-Relay Team 46.26aCadillac
10.-Relay Team 46.81aCheboygan
11.-Relay Team 46.84aPetoskey
12.-Relay Team 48.45aBay City John Glenn
-Relay Team DQAlma
-Relay Team NTFreeland
 

4x200 Relay  Varsity - Finals

1.-Seth Adams
Sonny Metoki
Justin Currie
Aaron Daugherty
1:30.92aBig Rapids
2.-Relay Team 1:31.34aMidland Bullock Creek
3.-Relay Team 1:31.62aAlma
4.-Relay Team 1:34.31aGaylord
5.-Relay Team 1:34.79aMt. Pleasant
6.-Relay Team 1:35.21aEssexville Garber
7.-Relay Team 1:35.81aFreeland
8.-Relay Team 1:35.98aCadillac
9.-Relay Team 1:36.88aCheboygan
10.-Relay Team 1:39.19aRemus Chippewa Hills
11.-Relay Team 1:44.09aBay City John Glenn
-Relay Team DQOgemaw Heights
-Relay Team DQPetoskey
-Relay Team NTLudington
-Relay Team NTSaginaw Swan Valley
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

1.-Relay Team 3:29.53aFreeland
2.-Relay Team 3:30.34aAlma
3.-Relay Team 3:31.50aMidland Bullock Creek
4.-Relay Team 3:33.12aCadillac
5.-Relay Team 3:33.16aMt. Pleasant
6.-Relay Team 3:34.65aGaylord
7.-Relay Team 3:37.49aOgemaw Heights
8.-Relay Team 3:38.08aCheboygan
9.-Relay Team 3:39.47aSaginaw Swan Valley
10.-Relay Team 3:40.96aPetoskey
11.-Matt Rybak
Karl Weber
Andrew Rudnick
Brad Hages
3:43.96aEssexville Garber
12.-Relay Team 3:44.06aBay City John Glenn
13.-Relay Team 3:47.96aRemus Chippewa Hills
14.-Relay Team 3:49.82aBig Rapids
-Relay Team NTLudington
-Relay Team NTSaginaw
 

4x800 Relay  Varsity - Finals

1.-Relay Team 8:12.92aFreeland
2.-Relay Team 8:14.36aAlma
3.-Relay Team 8:15.59aPetoskey
4.-Relay Team 8:19.91aCadillac
5.-Relay Team 8:27.35aRemus Chippewa Hills
6.-Relay Team 8:31.43aLudington
7.-Relay Team 8:35.68aMt. Pleasant
8.-Relay Team 8:38.17aMidland Bullock Creek
9.-Relay Team 8:48.41aSaginaw Swan Valley
10.-Relay Team 8:55.05aBay City John Glenn
11.-Relay Team 9:11.97aCheboygan
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

1.12Anthony Zettel60-09.25Ogemaw Heights
2.10Riley Norman55-05.50Cadillac
3.12Josh Pant48-07.25Cadillac
4.12Jordan Yaklin46-01.50Ogemaw Heights
5.11Trevor Wilson45-10.00Mt. Pleasant
6.12Ben Randle44-05.00Big Rapids
7.11Alex Barron44-03.00Remus Chippewa Hills
8.11Cole Woods42-05.75Alma
9.9Alex Neering42-04.75Essexville Garber
10.12Levi Mehl40-05.75Big Rapids
11.10Matt Keller40-04.00Mt. Pleasant
12.11Dylan Brown39-11.25Alma
13.10Robb Hansen39-04.25Gaylord
14.10Eric Hillard38-09.75Remus Chippewa Hills
15.12Danny Laatsch38-09.25Freeland
16.12Trevor Stempky37-04.50Gaylord
17.12Andrew Hudak36-03.50Cheboygan
18.9Tyler Chapin34-09.00Midland Bullock Creek
19.12Adarious Scott33-10.00Saginaw
20.9Keegan Reimus33-01.00Freeland
21.11Brody Bartell32-10.50Saginaw Swan Valley
22.10Grant Piering32-03.25Midland Bullock Creek
23.9Jordan Jacobs31-05.50Bay City John Glenn
24.12Fernando Gamez31-01.50Petoskey
25.9Chandler Matelski28-06.25Petoskey
11Chad HughesNDEssexville Garber
10Ben MoormannNDSaginaw Swan Valley
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Finals

1.12Anthony Zettel169-04Ogemaw Heights
2.11Cole Woods143-05Alma
3.12Ryan Gauld140-01Cadillac
4.10Riley Norman135-07Cadillac
5.11Keegan Taylor132-07Ogemaw Heights
6.11Trevor Wilson132-07Mt. Pleasant
7.12Tyler Lemke130-03Mt. Pleasant
8.12Ryan VanGoethem124-05Ogemaw Heights
9.11Matt Myers120-10Midland Bullock Creek
10.12Andrew Hudak118-08Cheboygan
11.12Danny Laatsch114-10Freeland
12.12Ben Randle109-09Big Rapids
13.12Sam Morey108-02Alma
14.11Alex Barron106-09Remus Chippewa Hills
15.12Trevor Stempky102-08Gaylord
16.10Jordan Haggerty100-10Petoskey
17.9Alex Neering99-10Essexville Garber
18.10Dru Durfee99-01Midland Bullock Creek
19.12Fernando Gamez93-05Petoskey
20.10Andrew Kalember88-02Gaylord
21.12Joe Dotson86-07Freeland
22.9Austin Adamczyk85-03Bay City John Glenn
23.11Jeff Sherman11-09Remus Chippewa Hills
12Joe SaumierNDSaginaw Swan Valley
9Dominick TaylorNDBig Rapids
12Levi MehlNDBig Rapids
10Ben MoormannNDSaginaw Swan Valley
12Luke WoodcockNDSaginaw Swan Valley
 

High Jump  Varsity - Finals

1.12Aaron Daugherty6-06.00Big Rapids
2.12Cory Starkey6-04.00Petoskey
3.11Dravon Beverly6-02.00Saginaw
4.11Jake McLellan6-02.00Saginaw Swan Valley
5.12Dillon Carr6-02.00Alma
5.10Louis Lamberti6-02.00Petoskey
7.12Andrew Arbour6-00.00Ogemaw Heights
8.12Antony Rudel6-00.00Gaylord
11Chad DuncanNHAlma
12Brandyn KearneyNHFreeland
11Tyler WolakNHSaginaw Swan Valley
10Andrew KingNHMidland Bullock Creek
10Reice HartNHMt. Pleasant
12Luke WerenetteNHRemus Chippewa Hills
10PJ NemishNHCadillac
12Steven WysockiNHOgemaw Heights
11Craig RichardsonNHGaylord
11Jacob NephewNHBay City John Glenn
11Aaron KerkauNHBay City John Glenn
9Steven GreenNHMt. Pleasant
9Mechak BerdenNHSaginaw Swan Valley
9Lance WillnowNHCheboygan
 

Pole Vault  Varsity - Finals

1.12Luke Werenette12-09.00Remus Chippewa Hills
2.10Aaron Hodges12-09.00Cadillac
3.11Jake Elmore11-10.00Cheboygan
4.12Jacob Combs11-10.00Cadillac
5.9Jeffrey Krager10-11.00Big Rapids
10Grant WicksNHMt. Pleasant
10Ian RudelNHGaylord
10Alex DelgadoNHBay City John Glenn
10Brandon WackerleNHBay City John Glenn
12Tyler SugdenNHGaylord
9Tristan GuibordNHBig Rapids
12Chris HebertNHOgemaw Heights
11Ben RobersonNHMt. Pleasant
12Matt WegnerNHFreeland
10Andrew MahaffeyNHRemus Chippewa Hills
12Dan FerrellNHOgemaw Heights
11Isaac KruegerNHMidland Bullock Creek
12Sam MeyerNHMidland Bullock Creek
10Nick RandallNHAlma
10Alex GreenNHFreeland
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.12Aaron Daugherty22-07.25Big Rapids
2.12Tyler Hewett19-06.25Cadillac
3.9Steven Green19-03.25Mt. Pleasant
4.11Ryley Henika19-01.00Essexville Garber
5.12Brandyn Kearney19-00.00Freeland
6.10Jared Emerson18-11.50Remus Chippewa Hills
7.11Joe Isler18-07.50Gaylord
8.11Colton Odykirk18-07.25Mt. Pleasant
9.10Jerome Hunter18-03.75Ogemaw Heights
 

Long Jump  Varsity - Prelims

1.12Aaron Daugherty22-07.25Big Rapids
2.12Tyler Hewett19-06.25Cadillac
3.9Steven Green19-03.25Mt. Pleasant
4.11Ryley Henika19-01.00Essexville Garber
5.12Brandyn Kearney19-00.00Freeland
6.10Jared Emerson18-11.50Remus Chippewa Hills
7.11Joe Isler18-07.50Gaylord
8.11Colton Odykirk18-07.25Mt. Pleasant
9.10Jerome Hunter18-03.75Ogemaw Heights
10.12Derek Ferris18-03.00Cheboygan
11.10Trent Karcher18-01.75Remus Chippewa Hills
12.10Grant Piering17-10.75Midland Bullock Creek
13.9Sean Reilly17-08.50Essexville Garber
14.11Chris Crenshaw17-02.75Gaylord
15.10David Grindle17-00.50Petoskey
16.11Chad Duncan17-00.25Alma
17.10Evan Bigelow16-11.00Alma
18.11Drew Wagner16-10.75Saginaw Swan Valley
19.9Kyle Guster16-08.75Freeland
20.10Corey Simmons16-05.50Saginaw Swan Valley
21.11Aaron Kerkau16-04.75Bay City John Glenn
22.11Kevin Wallenstein16-00.75Cadillac
23.11Brandon Smith16-00.50Bay City John Glenn
24.10Aaron Reyes15-03.25Midland Bullock Creek
25.10Jacob Buchalski14-11.50Petoskey
9Hunter WunderleNDSaginaw Swan Valley
10T.J. QuinlanNDCheboygan
11Dravon BeverlyNDSaginaw
-Terrance SpillerNDSaginaw
10Justin McClellandNDBig Rapids