Team Results Management

Meet Info

VarsityThrowers
Highlighter is active, an entry to highlight.

4x100 Relay  Varsity - Finals

1.-Relay Team 43.93aCharlotte
2.-Relay Team 44.85aRiverview (Sarasota)
3.-Relay Team 44.99aImmokalee
4.-Relay Team 45.40aDesoto County
5.-Relay Team 46.30aSoutheast Bradenton
6.-Relay Team 46.59aBooker
7.-Relay Team 46.71aCharlotte
8.-Relay Team 46.72aSarasota
9.-Relay Team 47.27aBraden River
10.-Relay Team 48.61aHardee County
11.-Relay Team 48.97aLemon Bay
---Relay Team DQBayshore
 

4x100 Relay - Throwers  Throwers - Finals

1.-Relay Team 49.74aImmokalee
2.-Relay Team 50.14aCharlotte
3.-Relay Team 50.83aNorth Port
4.-Relay Team 51.82aBraden River
5.-Relay Team 52.03aDesoto County
6.-Relay Team 52.44aLemon Bay
7.-Relay Team 53.41aPalmetto
8.-Relay Team 55.95aBayshore
9.-Relay Team 56.96aHardee County
10.-Relay Team 1:00.92aSarasota
 

4x200 Relay  Varsity - Finals

1.-Robert Jackson
Cory Crawford
Broddrick Waters
Josh Hicks
1:35.68aPalmetto
2.-Jordan Hussey
Preston Ritchie
Courtland Waters
Ma' Queale Lattimore
1:35.80aCharlotte
3.-Tony Grable
Marquis Newell
Johnny Hunter
Tyrone Tyson
1:36.73aRiverview (Sarasota)
4.-Wedner Doly
Julio Duvenor
Jerald Jackson
Jackie Marcellus
1:37.82aImmokalee
5.-Marquis Dickens
Ronald Gainer
Derrick Hillard
Dequan Richardson
1:38.02aDesoto County
6.-Brendon Deshields
Matt Bataglia
Ro`derick Spears
Marcus Freeman
1:39.27aNorth Port
7.-Dipo Kolawole
Mike Glover
Ahmad Dunbar
Demond Bradley
1:39.47aBraden River
8.-Quinton Richardson
Elliott Padilla
Brandon Rivera
Calvin Williams
1:40.45aBayshore
9.-Michel Brutus
Timothy Ferdon
Erik Heiter
Greg Jennis
1:41.91aCharlotte
10.-Tevin Watts
Oscar Bowman
Ricky Jones
Roderick Hargrove
1:42.45aBooker
11.-Cody Stanaland
Peterson Foy
Myles Johnson
Adam Nacht
1:43.63aSoutheast Bradenton
12.-Jarrius Lindsey
Kareem Richardson
Octavio Alvarez
Maxon Delhomme
1:45.60aHardee County
13.-John Shea
Bryant Chambly
Juan Lizardi
Alex Strebeck
1:50.35aSarasota
---Austin Pierce
Logan Obermerier
David Voigt
Oleg Desyatnikov
DQVenice
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

1.-Tyler Cardillo
Bryan Hilgar
Ryan Schnulle
Courtland Waters
3:27.54aCharlotte
2.-Jake Moran
Roderick Spears
Cody Janski
Trent Telfer
3:39.23aNorth Port
3.-Javonte Thomas
Johnny Hunter
Tyrone Tyson
Tyler Hammond
3:42.52aRiverview (Sarasota)
4.-Jean Deceus
Jackson Marcellus
Mackens Alexander
Rafael Martinez
3:42.92aImmokalee
5.-Eric Thompson
Jacob Sannon
Jordan Grabski
Isaac Pinckney
3:47.28aSoutheast Bradenton
6.-Devin McCollum
Zach Doyle
Logan Obermerier
Eric Kreider
3:49.56aVenice
7.-Davion Garcia
Zack Miller
Ariel Williams
Adrian Ivankovic
3:50.28aCharlotte
8.-Anthony Alcima
Manuel Lynch
Canaan Kitterman
Anthony Metellus
3:52.09aBayshore
9.-Relay Team 4:04.46aSarasota
10.-Dequon Cowell
Tino Ortiz
Nykemis Pelham
Rashad Dennis
4:05.31aDesoto County
11.-Angelo Parkinson
Jesse Belcher
Kareem Richardson
Maxon Delhomme
4:14.29aHardee County
 

4x800 Relay  Varsity - Finals

1.-David Enander
Tyler Paulson
Troy Boyd
Mike Marsh
8:38.92aVenice
2.-Andrew Stoquert
Philip Mendez
Dominic Cardenas
Connor Quinn
8:41.51aCharlotte
3.-Relay Team 8:44.14aRiverview (Sarasota)
4.-Relay Team 8:51.98aImmokalee
5.-Zachary Thompson
David Hinds
Courtland Bernard
Kael Gourlik
8:57.66aSarasota
6.-Cody Adkinson
Zack Miller
Ariel Williams
Nicholas Dunakey
9:01.36aCharlotte
7.-Zack Foster
Fadi Samad
Canaan Kitterman
Anthony Metellus
9:15.75aBayshore
8.-Jake Moran
Zachary Dermody
Marshall Hodges
Rodolfo La rotta
9:15.82aNorth Port
9.-Stephen Quinones
Brandon Pierre
Chris Reif
Joseph Fabec
9:37.73aPalmetto
10.-Tino Ortiz
Steven Ochoa
Auguste Wickey
Rojelio Santoya
9:52.38aDesoto County
11.-Jesse Belcher
Octavio Alvarez
Kevin Borjas
Adrian Briones
10:13.42aHardee County
12.-Coyt Holifield
Kaden Henslick
Guillermo Garcia
Junior Lopez
10:21.57aSoutheast Bradenton
13.-Matthew McFall
Bryan Garner
Brennan Gullick
Evan Johnson
10:52.49aBraden River
 

4x1600 Relay  Varsity - Finals

1.-Tyler Cardillo
Bryan Hilgar
Anthony Borrego
Ryan Schnulle
18:33.50aCharlotte
2.-Julian Gomez
Nick Johnson
David Hinds
Courtland Bernard
19:58.80aSarasota
3.-Relay Team 20:19.60aImmokalee
4.-John Adamson
Jake Mocase
James Kieck
Nick Tieu
20:25.40aLemon Bay
5.-David Enander
Tyler Paulson
Mike Marsh
John Cokley
20:26.50aVenice
6.-Zachary Dermody
Marshall Hodges
Joshua Lange
Rodolfo La rotta
20:30.60aNorth Port
7.-Relay Team 20:52.80aRiverview (Sarasota)
8.-Relay Team 22:03.40aBayshore
9.-Angelo Parkinson
Reimundo Garcia
Brandon Beatty
Marco Ehrenkaufer
22:59.70aHardee County
10.-Matthew McFall
Bryan Garner
Brennan Gullick
Evan Johnson
23:01.70aBraden River
11.-Alex Caballero
Estevan Gutierrez
Caleb Torres
Robert Warner
23:26.90aCharlotte
 

SMR 100-100-200-400m  Varsity - Finals

1.-Davion Garcia
Marky Charpentie
Nick Williams
Nick Pinnock
1:39.68aCharlotte
2.-Relay Team 1:40.06aRiverview (Sarasota)
3.-Roderick Spears
Marshall Hodges
Trent Telfer
Robenson Saintard
1:40.32aNorth Port
4.-Mark Catacutan
Andrew Taylor
Jake Menen
Tyler King
1:40.66aLemon Bay
5.-Jevon Alberique
Tsumbi Johnson
D Johnson
Rafael Martinez
1:41.65aImmokalee
6.-Danny Dillard
Donte Mazon
Naphatara Terrasitikul
Oleg Desyatnikov
1:42.47aVenice
7.-Anthony Alcima
Michael McClellan
Jhante Minniefield
Calvin Williams
1:42.79aBayshore
8.-Darryl Brookins
Mack Dancer
Mitchell Phillip
Lennard Rivers
1:43.23aSarasota
9.-Eric Thompson
Jordan Grabski
Jimmy Porter
Brian Poole
1:44.61aSoutheast Bradenton
10.-Ronald Gainer
Kavauris Polk
Dequon Cowell
Laquavious Hightower
1:49.42aDesoto County
11.-Quinten Bostic
Bruce Ridley
DeQuan Reddick
Josh Punter
1:53.49aPalmetto
12.-Onel Labeach
Christopher Burnett
John Gonzalez
Forest Sutton
1:55.00aCharlotte
13.-Mike Glover
Ahmad Dunbar
Justin Riley
Darius Jones
1:55.11aBraden River
14.-Luis Mata
Kevin Borjas
Adrian Briones
Morgan Garcia
2:07.29aHardee County
---Erza Robinson
Oscar Bowman
Malik Harvey
Marquis Taite
DQBooker
 

SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]  Varsity - Finals

1.-Troy Boyd
Danny Dillard
Donte Mazon
Devin McCollum
3:58.32aVenice
2.-Relay Team 4:04.78aRiverview (Sarasota)
3.-Gerardo Ruiz
Hernan Olivares
Tsumbi Johnson
D Johnson
4:06.51aImmokalee
4.-Matthew Barnhart
Lij Genus-Christian
Kameron Long
Isaiah Noel
4:09.62aCharlotte
5.-Jordan Smith
Zane Kitchell
Cory Crawford
Chris Reif
4:09.79aPalmetto
6.-Alex Caballero
Nick Williams
Nick Pinnock
Adrian Ivankovic
4:11.32aCharlotte
7.-Justin Rumisek
Jason Petrone
Derec Thomas
james ineleus
4:11.74aNorth Port
8.-John Shea
William Weaver
Bryant Chambly
Juan Lizardi
4:14.52aSarasota
9.-Joel Rogers
Keonte Johnson
Gary Jones
Brandon Rivera
4:14.71aBayshore
10.-Jeremy Mofford
Adam Evans
Nick Tieu
Joseph Lucia
4:20.65aLemon Bay
11.-Coyt Holifield
Jacob Sannon
Peterson Foy
Junior Lopez
4:20.81aSoutheast Bradenton
12.-Tevin Watts
Will Donalson
Malik Harvey
Justin Townsend
4:30.66aBooker
13.-Jesse Belcher
Octavio Alvarez
Kevin Borjas
Emilio Delarosa
4:44.73aHardee County
14.-Logan Jones
Mike Glover
Darius Jones
Alan Patterson
4:44.90aBraden River
15.-Ronald Gainer
Brandon Hairston
Jhonoi Souden
Claude Blosser
4:50.04aDesoto County
 

DMR 1200-400-800-1600m  Varsity - Finals

1.-Tyler Cardillo
Bryan Hilgar
Anthony Borrego
Ryan Schnulle
11:05.52aCharlotte
2.-John Adamson
Jake Mocase
James Kieck
Jake Menen
11:23.53aLemon Bay
3.-Estevenso Senatus
Jean Deceus
Cesar Lara
Leonel Delacruz
11:36.66aImmokalee
4.-Davion Garcia
Cody Adkinson
Ariel Williams
Nicholas Dunakey
11:43.68aCharlotte
5.-Alexander Lewis
Jack Dunn
Joshua Lopez
Alex Auchey
11:44.90aRiverview (Sarasota)
6.-David Enander
Tyler Paulson
Mike Marsh
Naphatara Terrasitikul
11:53.22aVenice
7.-Nick Johnson
Zachary Thompson
Calum Pilkey
Mitchell Phillip
11:54.50aSarasota
8.-Zack Foster
Canaan Kitterman
Anthony Metellus
Vincent Scanes
12:06.34aBayshore
9.-Angelo Parkinson
Jesse Belcher
Reimundo Garcia
Brandon Beatty
12:23.51aHardee County
10.-Curtis Walker
Stephen Quinones
Joseph Fabec
Beau Wessel
12:26.03aPalmetto
11.-Joshua Lange
David Gardner
John Albino
Patrick Butler
12:27.26aNorth Port
12.-Matthew McFall
Justin Riley
Anthony Tagle
Alan Patterson
13:10.58aBraden River
13.-Brian Peterson
Guillermo Garcia
Junior Lopez
Calvin Kroese
13:47.47aSoutheast Bradenton
---Steven Ochoa
James Omar
Jay Terazas
Rojelio Santoya
DNFDesoto County
 

4x110 Shuttle Hurdles - 39"  Varsity - Finals

1.-Javonte Thomas
Andrew Robestelli
Jackson Linn
Gomes Branden
1:06.38aRiverview (Sarasota)
2.-Brendon Deshields
Mike Jones
Dallas Emerich
Ro`derick Spears
1:07.41aNorth Port
3.-Preston Celico
John Giuliano
Keith Shopa
Keith Croteau
1:11.80aCharlotte
4.-Jimmy Victorian
Xavier Richardson
Mario Valcin
Xavier Griffen
1:12.87aImmokalee
5.-Darryl Brookins
Mack Dancer
Lecio Depaulo
Alex Strebeck
1:16.84aSarasota
6.-Deshawn Bond
Nichola Douglas
Anfernee Romulus
Matthew Sampson
1:19.90aCharlotte
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

1.10Deadrin Senat45-09.00Immokalee
2.12Dino Fanti43-01.00Venice
3.12Wendell Williamson42-05.00Bayshore
4.12Vadell Cooper42-02.50Port Charlotte
5.12Dakota Sallis41-10.50Venice
6.12Tyler Griffith41-00.50North Port
7.11Anthony Lanzi40-11.00Southeast Bradenton
8.-Josh Weirich39-11.00Braden River
9.11Jardan Alce39-09.00Immokalee
10.12Wordley Jean39-07.00Charlotte
11.-Andrew Reyna38-10.00Hardee County
11.12Michael Lintz38-10.00Bayshore
13.-Theron Mabrey38-07.00Palmetto
14.12Alwyn Laplace38-04.00Port Charlotte
15.11Robert Quick38-02.00Lemon Bay
16.11douglas Monhollen37-08.50Sarasota
16.11Heath Thomas37-08.50Riverview (Sarasota)
18.10Christopher Keil37-04.00North Port
19.12Chase Meyers37-03.50Charlotte
20.-Sebastian Gullaume36-11.50Braden River
21.12rollin Gijon-Diaz36-08.00Immokalee
22.10Joseph Bundrage35-11.00Palmetto
23.10Willie Smith35-09.00Riverview (Sarasota)
23.12Breon Mitchell35-09.00Braden River
25.10Leon Gilbert35-08.00Palmetto
26.-Walsh Brendon35-07.50Venice
27.-Anthony Della Camera35-01.50Port Charlotte
28.11Matt Katrein34-08.50Lemon Bay
29.11Mike Pulawski34-08.00Braden River
30.11Taylor Keith34-07.00Charlotte
31.-James Johnson34-04.50Palmetto
32.11Lucus Benardo34-02.00Lemon Bay
33.9Nelson Celian34-00.00Immokalee
34.10Dom Fanti33-11.00Venice
35.11Kel Constantine33-10.00Lemon Bay
36.12Aslaim Khan33-08.50Port Charlotte
37.9Austin Thompkins33-05.50Desoto County
38.11Austin Cook33-05.00Charlotte
39.11Julian Varela32-10.00Hardee County
40.11Brandon Hairston32-05.00Desoto County
41.12John Shremshock31-06.00North Port
42.10Tyrone Deel31-03.50Bayshore
43.9Tracy Williamson31-01.50Bayshore
44.-Jake Bennett30-04.50North Port
45.9Alex Copelan29-08.00Sarasota
46.9Adson Delhomme29-04.00Hardee County
47.10Brandon Evans28-11.00Desoto County
48.12Demtrius Terzian28-05.00Sarasota
49.-Jarrius Lindsey27-06.50Hardee County
50.10Dustin Yauilla22-10.00Desoto County
---Myles JohnsonNDSoutheast Bradenton
--12Tyler PayneNDRiverview (Sarasota)
---Michael BusselNDSarasota Christian
--12Daniel GrochowskiNDRiverview (Sarasota)
--12Zack LarrabeeeNDSarasota
--10Cody StanalandNDSoutheast Bradenton
--10Daniel LouisNDSoutheast Bradenton
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Finals

1.12Zack Larrabeee162-06Sarasota
2.12Daniel Grochowski139-03Riverview (Sarasota)
3.12Cody Blackwell132-01Bayshore
4.12Chase Meyers126-07Charlotte
5.10Deadrin Senat122-07Immokalee
6.11Darren Hendricks121-03North Port
7.12Tyler Payne121-01Riverview (Sarasota)
8.11Robert Quick118-08Lemon Bay
9.12Matthew Jessell114-02Charlotte
10.11Anthony Lanzi112-09Southeast Bradenton
11.10Willie Smith112-02Riverview (Sarasota)
12.12Aslaim Khan109-00Port Charlotte
13.11douglas Monhollen108-07Sarasota
14.10Dom Fanti106-01Venice
15.12Alwyn Laplace104-02Port Charlotte
16.12Marcus Hardison104-01Charlotte
17.11Dillon Skitka101-09Hardee County
18.11Lucus Benardo101-03Lemon Bay
19.12Michael Lintz99-06Bayshore
20.11Sheldon Saunders98-06Desoto County
21.11Wes Dehnert95-08Venice
22.12Jeremy Sheldon95-01North Port
23.12John Shremshock94-00North Port
24.-Sebastian Gullaume93-07Braden River
25.12rollin Gijon-Diaz93-02Immokalee
26.11Jardan Alce92-04Immokalee
27.-Garon Belser92-02North Port
28.9Anthony Polous91-09Venice
29.12Vadell Cooper91-05Port Charlotte
30.10Leon Gilbert91-01Palmetto
31.-Estevenso Senatus90-01Immokalee
32.11Matt Katrein87-09Lemon Bay
33.11Jordan Constant87-05Lemon Bay
34.-Anthony Della Camera85-07Port Charlotte
35.10Austin Allen85-05Desoto County
36.11Justin Richardson83-11Desoto County
37.11Julian Varela83-02Hardee County
38.10Aaron Robinson83-01Charlotte
39.11Antonio Galvan82-07Hardee County
40.10Tyrone Deel82-04Bayshore
40.9Brenden Walsh82-04Venice
42.12Demtrius Terzian81-09Sarasota
43.-Theron Mabrey81-01Palmetto
44.11Mike Pulawski80-00Braden River
45.11Giovanni Godoy79-11Bayshore
46.-Josh Weirich78-09Braden River
47.10Joseph Bundrage74-01Palmetto
48.9Claude Blosser70-08Desoto County
49.9Alex Copelan69-01Sarasota
50.-James Johnson68-08Palmetto
50.12Sean Holmes68-08Hardee County
52.12Breon Mitchell57-01Braden River
--11Heath ThomasNDRiverview (Sarasota)
---Myles JohnsonNDSoutheast Bradenton
---Adam NachtNDSoutheast Bradenton
--10Cody StanalandNDSoutheast Bradenton
 

High Jump  Varsity - Finals

1.12John Hecker5-10.00Lemon Bay
2.10Xavier Richardson5-08.00Immokalee
2.11Marquis Newell5-08.00Riverview (Sarasota)
2.10Jimmy Victorian5-08.00Immokalee
5.-Micah Beneby5-06.00Charlotte
5.12Cody Wright5-06.00North Port
5.12Jordan Hussey5-06.00Charlotte
5.12Trent Rowely5-06.00Lemon Bay
5.12Hunter Smith5-06.00Lemon Bay
5.10Austin Pierce5-06.00Venice
11.10Jackson Linn5-04.00Riverview (Sarasota)
11.12Javonte Thomas5-04.00Riverview (Sarasota)
11.12Onel Labeach5-04.00Charlotte
11.12Brandon Engell5-04.00North Port
11.11Mike Jones5-04.00North Port
11.10Stevenson Henry5-04.00Charlotte
11.10Tsumbi Johnson5-04.00Immokalee
18.-Jimmy Bayes5-02.00Immokalee
19.-Buster Hunter5-00.00Riverview (Sarasota)
19.11John Keen5-00.00Venice
19.12Dipo Kolawole5-00.00Braden River
19.10William Weaver5-00.00Sarasota
--11Anthony MetellusNHBayshore
--11Erza RobinsonNHBooker
--12Oscar BowmanNHBooker
--12Tevin WattsNHBooker
---Lennard RiversNHSarasota
--10Justin TaylorNHVenice
--9Darius JonesNHBraden River
---Hayden CormierNHVenice
--12Patrick ClearmontNHNorth Port
---Gary JonesNHBayshore
--11Johnathon OccenaNHBayshore
--9Keonte JohnsonNHBayshore
--9Ahmad DunbarNHBraden River
--10Demond BradleyNHBraden River
 

Pole Vault  Varsity - Finals

1.12Alex Callahan12-00.00North Port
2.12Brian Clark11-06.00Venice
2.12Max Martinez11-06.00Venice
2.11Joe Schatz11-06.00Sarasota
5.11Joe Detert10-00.00Venice
5.12Chase Bertrand10-00.00Charlotte
7.12Corey Jones9-06.00Riverview (Sarasota)
7.11Evan Potoka9-06.00Riverview (Sarasota)
7.12Bobby Werdell9-06.00North Port
7.11Jacob Humphrey9-06.00Riverview (Sarasota)
11.11Mason Schille9-00.00Riverview (Sarasota)
11.11Reimundo Garcia9-00.00Hardee County
11.12Christopher Simpson9-00.00Charlotte
--10William WeaverNHSarasota
--12Angelo ParkinsonNHHardee County
--9Kevin BorjasNHHardee County
--9Spencer AsperillaNHCharlotte
--9Ma' Queale LattimoreNHCharlotte
---Michael BairdNHSarasota
---Mitchell BairdNHSarasota
--10Caleb CourvilleNHVenice
--10Octavio AlvarezNHHardee County
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.12Stephen Krupa20-08.50Lemon Bay
2.10Calvin Williams19-09.00Bayshore
3.11Nick Williams19-08.50Port Charlotte
4.12Marky Charpentie19-05.00Port Charlotte
4.12Tony Grable19-05.00Riverview (Sarasota)
6.-Manuel Lynch19-04.50Bayshore
6.12Anthony Alcima19-04.50Bayshore
8.9Jevon Alberique19-02.00Immokalee
9.11Kavauris Polk19-01.00Desoto County
10.10Robinson Saintard18-11.00North Port
10.9Dequan Richardson18-11.00Desoto County
10.9Jerald Jackson18-11.00Immokalee
13.11Mack Dancer18-10.00Sarasota
14.10Laquavious Hightower18-09.00Desoto County
14.11John Albino18-09.00North Port
14.-Estevenso Senatus18-09.00Immokalee
17.10Cody Janski18-08.00North Port
17.11Brendon Deshields18-08.00North Port
19.11Marquis Newell18-07.50Riverview (Sarasota)
19.10Austin Pierce18-07.50Venice
21.9Ma' Queale Lattimore18-07.00Charlotte
22.12Onel Labeach18-06.00Charlotte
23.12William Harris18-05.50Charlotte
24.12Mike Glover18-03.00Braden River
25.-Jhante Minniefield18-02.00Bayshore
26.11Wedner Doly18-01.50Immokalee
27.10Jacob Sannon18-00.50Southeast Bradenton
28.12Davion Garcia18-00.00Port Charlotte
29.11Alex Strebeck17-10.50Sarasota
30.12Alwyn Laplace17-10.00Port Charlotte
31.9Ahmad Dunbar17-05.00Braden River
32.12Javonte Thomas17-00.00Riverview (Sarasota)
33.-Mychajlo Nepip16-11.00Venice
34.-Jarod Kelderman16-08.75Riverview (Sarasota)
35.10Isaac Pinckney16-08.00Southeast Bradenton
36.12Logan Jones16-06.25Braden River
37.-Antonio Ray16-05.25Southeast Bradenton
38.-Rojelio Santoya15-10.00Desoto County
38.12Jordan Hussey15-10.00Charlotte
40.9Darryl Brookins15-07.00Sarasota
41.10Justin Taylor15-05.50Venice
42.11Jimmy Porter15-05.00Southeast Bradenton
43.9Darius Jones14-06.50Braden River
44.11John Keen13-10.50Venice
--12Tevin WattsNDBooker
--11Ricky JonesNDBooker
--11Erza RobinsonNDBooker
 

Triple Jump  Varsity - Finals

1.12Onel Labeach40-08.00Charlotte
2.12Jordan Hussey40-00.00Charlotte
3.12Jackson Marcellus39-11.50Immokalee
4.10Robinson Saintard39-05.00North Port
5.-Manuel Lynch39-03.00Bayshore
6.-Michael McClellan38-06.50Bayshore
7.12Javonte Thomas38-04.00Riverview (Sarasota)
7.12Marky Charpentie38-04.00Port Charlotte
9.10Jimmy Victorian38-03.00Immokalee
10.12Andrew Robestelli38-02.00Riverview (Sarasota)
11.11Brendon Deshields37-11.00North Port
12.12William Harris37-07.50Charlotte
13.-Michel Brutus37-02.00Port Charlotte
14.12Ro'Derick Spears36-11.00North Port
15.-Estevenso Senatus36-10.00Immokalee
16.11Kavauris Polk36-07.00Desoto County
16.10Austin Pierce36-07.00Venice
18.10Cody Janski36-02.00North Port
19.-Jarrius Lindsey36-00.00Hardee County
19.12Danny Leandres36-00.00Braden River
21.12Dipo Kolawole35-05.00Braden River
22.12Janard Washington35-00.00Immokalee
23.10Demond Bradley34-09.00Braden River
24.12Andrew Hamett34-06.00Venice
25.12Zack Foster33-02.00Bayshore
26.11Elliott Padilla32-06.00Bayshore
26.10Nichola Douglas32-06.00Port Charlotte
28.10Justin Taylor32-05.00Venice
29.9Dwayne Daley31-09.00Desoto County
30.9Brandon Beatty31-05.00Hardee County
31.10Justin Riley31-02.00Braden River
32.11John Keen30-10.00Venice
33.11Nick Pinnock28-09.00Port Charlotte
--10Tyler HammondNDRiverview (Sarasota)
--9Trevon WicksNDDesoto County
--9Filistin Louis-MichelNDHardee County
---Jesse BelcherNDHardee County
--11Ronald GainerNDDesoto County
--12Tyrone TysonNDRiverview (Sarasota)