Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

200 Meters  Varsity - Finals

1.12D'Andre Laws24.25a PREast Anchorage
2.11Jakeil Bell24.51a PREast Anchorage
3.10Eric Jones25.02a PRService
4.10Thavun Srisaneha25.30a PRService
5.12Brody DeLoria25.62a SREast Anchorage
6.9Christian Saechao25.70a PREast Anchorage
7.12Tarik Andrew25.79a PREast Anchorage
8.10Nyeem Johnson25.85a PRService
9.10Leroy Elliott25.92a SRWest Anchorage
10.9Shaquille Roberts25.93a PRWest Anchorage
11.10Nicholas Jenkins26.04a PRService
12.11Dalton Arnes26.24a SREast Anchorage
13.9Terell Caldwell26.73a PREast Anchorage
14.10Justin Lopez27.83a PREagle River
15.11Jorge Thompson-Gwynn27.84a PRService
16.10Michael Broek28.12a PRService
17.12Zachary John28.19a PRChugiak
18.11Nathen Sailele28.25a PRWest Anchorage
19.9Anthony Tubon28.36a PREagle River
20.10Mathew Seaman28.51a PRService
21.10Benjamin Jungreis28.73a PRWest Anchorage
22.11Ryan Tubon28.96a PREagle River
23.10Jacques Neptune28.97a PRService
24.9Zach Benzel29.78a PRChugiak
25.9Christopher Barahona29.91a PRWest Anchorage
26.9Michael Giles30.80a SRService
27.9Pindo Drammeh32.35a PRService
28.9Sterling Gingerich35.19a PRWest Anchorage
10Ricco PaceDNS PRWest Anchorage
9Leroy BanksDNS PREagle River
11Brandon CarmichaelDNS PRAnchorage Christian
9William RailingDNS PRAnchorage Christian
9Andy GlenDNS PRService
9Nyszel ThompsonDNS SREast Anchorage
9John LeeDNS PREast Anchorage
11Kenai OndelacyDNS PREast Anchorage
9JP PrinceDNS SREast Anchorage
11Ben ChangDNS PREast Anchorage
10Joe ClausonDNS PRAnchorage Christian
12Samuel BanksDNS PREagle River
12Quintavis HolleyDNS SREast Anchorage
12Jesse HamiltonDNS PREast Anchorage
12Diego RicoDNS PRAnchorage Christian
11Chris KvesethDNS PRChugiak
 

800 Meters  Varsity - Finals

1.11Maxwell Dan2:09.79a PRWest Anchorage
2.11Lucas Hepler2:09.81a PRService
3.10Eli Shayer2:12.26a PRWest Anchorage
4.11Chris Kveseth2:16.70a SRChugiak
5.12Kai Ebert2:18.13a PREast Anchorage
6.12Isaiah Montoya2:19.25a PREast Anchorage
7.11Jakeil Bell2:20.79a PREast Anchorage
8.12Tadhg Nakada2:21.55a PRService
9.9Larkin Lynch2:23.19a PRWest Anchorage
10.9Terell Caldwell2:23.87a PREast Anchorage
11.12Joe Lurtsema2:25.11a PREast Anchorage
12.9Liam Whiteman2:26.35a PREagle River
13.11Dalton Arnes2:28.88a PREast Anchorage
14.12D'Andre Laws2:29.76a PREast Anchorage
15.12Tarik Andrew2:31.25a SREast Anchorage
16.9Kit Hoog2:37.68a PREagle River
17.9Christian Saechao2:45.41a PREast Anchorage
18.9Colton Terminal2:55.70a PREagle River
19.9JP Prince3:07.56a SREast Anchorage
11Kenai OndelacyDNS PREast Anchorage
9Chase HawkDNS SREast Anchorage
11Nathan IthDNS PREast Anchorage
9John LeeDNS PREast Anchorage
12Kenny SteinDNS PREast Anchorage
11LaMarkus MannDNS PREast Anchorage
10Konnor PetersonDNS PRWest Anchorage
11Ben ChangDNS PREast Anchorage
9Benjamin HallDNS PREagle River
12David LambeDNS PRService
12Daniel TedrickDNS SRAnchorage Christian
12Kenton StephensDNS PRService
12Jesse HamiltonDNS PREast Anchorage
12Ryan LeeDNS PREast Anchorage
10Keaton EvansDNS SRAnchorage Christian
12Quintavis HolleyDNS SREast Anchorage
11Kristopher RoylanceDNS SRWest Anchorage
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.10Tim Sorensen4:51.09a SRChugiak
2.11Taylor Turney4:52.86a SRService
3.11Chris Kveseth4:54.07a PRChugiak
4.11Maxwell Dan4:57.39a PRWest Anchorage
5.10Curtis Sicks4:58.41a PRWest Anchorage
6.11Brandon King4:59.48a SREagle River
7.9Benjamin Hall4:59.91a PREagle River
8.12Isaiah Montoya5:01.83a PREast Anchorage
9.9Gilly Szweda-Mittelstadt5:06.69a SRService
10.12Joe Lurtsema5:07.12a PREast Anchorage
11.12Tadhg Nakada5:17.00a PRService
12.9Kit Hoog5:17.03a PREagle River
13.9Larkin Lynch5:28.66a SRWest Anchorage
14.9Liam Whiteman5:31.06a PREagle River
15.10Sawyer Birnbum5:54.57a PRWest Anchorage
16.10Douglas Torgerson5:54.60a PRWest Anchorage
17.9Derek Ruckle5:55.23a PREagle River
18.9Anthony Tubon5:58.40a PREagle River
19.9Ethan Dan6:03.21a PRWest Anchorage
20.9Colton Terminal6:21.14a PREagle River
9Wiliam HailDNS PREagle River
11Jorge Thompson-GwynnDNS PRService
10Konnor PetersonDNS PRWest Anchorage
9William FrostDNS PRChugiak
12Kenton StephensDNS PRService
 

300m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

1.11Brandon King46.01a PREagle River
2.12Brody DeLoria46.23a SREast Anchorage
3.11Taylor Turney50.56a PRService
4.9Kit Hoog59.07a PREagle River
9Damiyen WilkersonDNS PRChugiak
10Payton HessDQ PRService
11Kenai OndelacyDNS PREast Anchorage
12David LambeDNS SRService
11Jhayde ZamoraDNS PRWest Anchorage
10Leroy ElliottDNS SRWest Anchorage
 

Meet Schedule