Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  Varsity - Finals

1.11Jakeil Bell11.59aEast Anchorage
2.12Ricco Pace11.79aWest Anchorage
3.11Brenton McKoy11.81aBartlett
4.12D'Andre Laws11.91aEast Anchorage
5.11Joshua Pudlo11.99aSouth Anchorage
6.11Dane Prince12.12aChugiak
7.11Michael Jones12.43aDimond
8.12Jacob Wenzl12.43aChugiak
9.12Cristian Barrero12.51aWest Anchorage
10.9Brendan Walsh12.65aBartlett
11.10Jhayde Zamora12.80aWest Anchorage
12.11Sam Brownlee12.85a PRChugiak
13.9Leroy Banks12.98aEagle River
14.11Chris Starr-Enyard13.16aDimond
15.9Wiliam Hail13.47a PREagle River
12LaMarkus MannDNSEast Anchorage
11Armani TufagaDNSDimond
 

200 Meters  Varsity - Finals

1.12Jared Pessetto22.30a PRSouth Anchorage
2.12Daquon Brunson22.61aBartlett
3.12Richard Ayala22.70a PREagle River
4.12Ricco Pace23.04a PRWest Anchorage
5.11Nathen Sailele23.91a PRWest Anchorage
6.12Tarik Andrew23.92a PREast Anchorage
7.11Stephen Westcott24.81a PREagle River
8.10Tyler Carnahan24.82a PRChugiak
9.12Parker Collins24.88aChugiak
10.9Robert Kemper25.00a PRSouth Anchorage
11.12Terry Holtman25.06a SRWest Anchorage
12.11Darrian Parker25.11a PRBartlett
13.9Trevor Turner26.80a PRSouth Anchorage
14.11Ryan Tubon28.11a PREagle River
9Christian SaechaoDNSEast Anchorage
10Dijon MotugaDNS PREast Anchorage
12Keenan HonoreDNSBartlett
11Dane PrinceDNSChugiak
11Chris Starr-EnyardDNSDimond
11Michael JonesDNSDimond
11Armani TufagaDNSDimond
 

400 Meters  Varsity - Finals

1.12Daquon Brunson50.97aBartlett
2.12Richard Ayala52.63aEagle River
3.11Kiel Kenning54.90aDimond
4.11Kristopher Roylance55.47aWest Anchorage
5.10Roman Stephan56.02aSouth Anchorage
6.11Erik Wilcox56.30aDimond
7.9Levi Light56.45a SRSouth Anchorage
8.10Cedric Williams56.52aBartlett
9.12Kevin Greco56.98a PRChugiak
10.11Michael Jones57.72a SRDimond
11.11Nathan Dennis58.45aChugiak
12.12Quintavis Holley58.50a SREast Anchorage
13.9Marquece Blanks58.95a PRBartlett
14.9Kit Hoog59.74aEagle River
15.12Bradford Gaines59.81aWest Anchorage
16.9Liam Whiteman1:00.09aEagle River
17.11Dalton Arnes1:00.35a SREast Anchorage
18.11Aaron Esplin1:00.99a PRSouth Anchorage
19.10Benjamin Jungreis1:01.07aWest Anchorage
20.12Joe Lurtsema1:02.62a PREast Anchorage
21.12Zachary John1:02.89aChugiak
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.12Mason Huffman4:39.42aSouth Anchorage
2.10Tim Sorensen4:46.63aChugiak
3.10Curtis Sicks4:46.65a PRWest Anchorage
4.9Benjamin Hall4:51.50a PREagle River
5.11Maxwell Dan4:56.86aWest Anchorage
6.10Eli Shayer4:59.86aWest Anchorage
7.9Edouard Seryozhenkov5:00.78aSouth Anchorage
8.10Iain Perry5:04.71aDimond
9.10Christopher Lawrence5:04.80aSouth Anchorage
10.12Evan Fisher5:06.05aEagle River
11.11Skyler Frank5:06.50aEast Anchorage
12.12Taylor Andrews5:10.67aChugiak
13.10Zayn Roohi5:15.86aDimond
14.12Shawn Fraser5:17.66a PRChugiak
15.9Callum Toohey5:21.56aDimond
16.9Miguel Obregon5:41.07a SRBartlett
17.9Gus Barber5:44.45a PREast Anchorage
18.10Gage Dabin5:49.41a PRBartlett
19.9Caleb Cox6:17.17aEast Anchorage
20.10Logan Bolan6:34.47aBartlett
9Wiliam HailDNSEagle River
 

300m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

1.11Tyler Rohde40.25aChugiak
2.12Pedro Pena40.28aWest Anchorage
3.10Andrew West41.37a SRSouth Anchorage
4.11Wade Ellis41.97aSouth Anchorage
5.11Taj Showalter43.18aBartlett
6.11Isaac Light43.78aSouth Anchorage
7.12Parker Collins43.94aChugiak
8.11Desmond Corpuz44.55aWest Anchorage
9.9William Ditmore45.49aWest Anchorage
10.11Brandon Viena46.94aEast Anchorage
11.9Vander LeKites47.77aChugiak
12.11Clay Kurtz48.62a SRDimond
13.12Isaiah Montoya49.41aEast Anchorage
14.9Christian Saechao49.49aEast Anchorage
15.10Nathan Gorski49.74aEagle River
16.12Reeve Smith51.19aDimond
9Solomon Hull-JohnsonDNSBartlett
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

1.12Alexander Reno44-08.00Bartlett
2.10Ed Hall39-10.50Eagle River
3.11Brandon Corpuz38-08.25 SRDimond
4.11Cole Criswell38-06.50Chugiak
5.11Victor Charoonsophonsak38-04.00Dimond
6.11Tonga Unga37-10.00 SRDimond
7.10Dante Washington36-07.75Bartlett
8.11Rydell Reinbold36-05.00Eagle River
9.9Cody Keith35-09.50 SREagle River
10.10TJ Hicks33-09.25East Anchorage
11.10Jared Bekoalok31-02.75 SRBartlett
12.10Ryan Thompson30-09.25 PREast Anchorage
13.12Alek Lowry30-06.25South Anchorage
14.11John Post28-07.00Chugiak
15.12Christian Johnson27-03.50 PREast Anchorage
16.9Zachary Hammond24-07.50South Anchorage
12John WhitingerSCRSouth Anchorage
10Clayton InabinetSCRChugiak
 

High Jump  Varsity - Finals

1.11Roger Jorgensen5-06.00Chugiak
2.9Skyler Smith5-06.00 PRSouth Anchorage
3.9Chase Hawk5-04.00 SREast Anchorage
4.10Stephen Novakovich5-04.00 PRBartlett
12Jeremy BargyNH PRBartlett
12Orlando McDonaldNHBartlett
9John LeeDNSEast Anchorage
9Tyler GongliewskiDNSEagle River
9Justin PatinDNSEagle River
12Jacory RiasDNS SREast Anchorage
9Cole WarrenNHEagle River
 

Teams

Meet Schedule