Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  Varsity - Finals

1.11Sheeron Randall11.5hLindenwold
10Shawn Walden12.0h SRLindenwold
9Antoine Brown12.0hLindenwold
12Dan Reed12.2hHaddon Township
11West Weiss12.3h PRHaddon Township
9Kierre Duhart12.7h PRLindenwold
10Ty-Relle Carter12.8hLindenwold
9Alex Daily13.0hHaddon Township
9Sam Morrison15.0h PRHaddon Township
 

200 Meters  Varsity - Finals

1.11Sheeron Randall23.5hLindenwold
3.9Antoine Brown24.3h SRLindenwold
4.10Shawn Walden24.5h PRLindenwold
5.11Perry Asare25.0hLindenwold
12Anthony Higarden25.1h PRHaddon Township
12Zach Kennedy25.3hHaddon Township
9Gerard Tyrell27.7h SRHaddon Township
10Jay Casey27.9h PRHaddon Township
 

400 Meters  Varsity - Finals

12Victor Harris55.3h PRLindenwold
11alex ose55.3hHaddon Township
11Matt Roche55.3hHaddon Township
9Jessie Boggs59.5hLindenwold
9Kierre Duhart60.3h PRLindenwold
11Peter Bernosky60.6h PRHaddon Township
11West Weiss63.2h PRHaddon Township
 

800 Meters  Varsity - Finals

11Chris Hubler2:09.5h PRHaddon Township
10Chris Murphy2:13.7hHaddon Township
10Jacob Walter2:17.7h SRHaddon Township
5.9Orlando Askie2:18h SRLindenwold
9Alex Daily2:21h SRHaddon Township
8.9Malik Wilson2:32.8h SRLindenwold
 

1600 Meters  Varsity - Finals

11Matt Whitman4:56.5hHaddon Township
11Kyle Harris5:16hHaddon Township
9Kyle Hart5:22hHaddon Township
5.9Shaquille Flowers5:42.3h SRLindenwold
7.10Deforrest Copeland5:49hLindenwold
11Chris Agurkis5:57h PRHaddon Township
10Ryan Patten6:11h PRHaddon Township
 

3200 Meters  Varsity - Finals

11Kyle Harris11:10hHaddon Township
11Jared Maley11:51h PRHaddon Township
11Matt Whitman11:51h SRHaddon Township
9Shaquille Flowers12:29h SRLindenwold
10Deforrest Copeland12:46.6h PRLindenwold
12Anthony Dezii12:49h PRHaddon Township
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Finals

12Anthony Higarden16.0h PRHaddon Township
12Kevin Moore16.2hHaddon Township
11Tyler Cunningham16.8hHaddon Township
6.11Perry Asare17.2h SRLindenwold
8.11Alajah Jones18.1h PRLindenwold
 

400m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

11alex ose60.8hHaddon Township
11Matt Roche1:01.5hHaddon Township
9Gerard Tyrell1:16.3hHaddon Township
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

2.-Shawn Walden
Jessie Boggs
Victor Harris
Orlando Askie
3:44.7hLindenwold
-Zach Kennedy
Matt Roche
Anthony Higarden
alex ose
3:443hHaddon Township
 

High Jump  Varsity - Finals

1.11Alajah Jones5'10" PRLindenwold
5.9Donald Houston5'6"Lindenwold
 

Long Jump  Varsity - Finals

11Jack Nary18'8 SRHaddon Township
5.11Perry Asare18'1/2Lindenwold
4.11Sheeron Randall18'3"1/2Lindenwold
11Tony Hawkins17'10.5Haddon Township
7.11Alajah Jones16'10"Lindenwold
8.10Shawn Walden16'8"1/4Lindenwold
 

Triple Jump  Varsity - Finals

1.11Sheeron Randall41'6"1/2Lindenwold
2.11Perry Asare40'4"3/4Lindenwold
3.11Alajah Jones38'3"3/4Lindenwold
11Tony Hawkins36Haddon Township
11Tyler Cunningham35'10Haddon Township
9Ron Hoover31'5.5" PRHaddon Township
 

Teams

Swipe to view all teams
Group I New Jersey