Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  Varsity - Finals

11Aaron Hulett11.5Evergreen (Seattle)
9Mikhail Jackson11.62Foster
11George Le11.8Foster
10Pablo Cordova12.0Evergreen (Seattle)
11Pujan Karambeigi12.1Evergreen (Seattle)
9Raajan Kumar12.5Foster
 

200 Meters  Varsity - Finals

11Aaron Hulett23.8Evergreen (Seattle)
10Tuifua Tausinga24.5Foster
9Mikhail Jackson24.5Foster
11George Le24.8Foster
10Shawn Damey25.6Evergreen (Seattle)
11Pujan Karambeigi25.8Evergreen (Seattle)
10Jonathon Powell27.2Foster
11Philien Mao27.7Evergreen (Seattle)
11Chris Saong29.4Foster
 

400 Meters  Varsity - Finals

12Vernon Standifer61.0Evergreen (Seattle)
 

800 Meters  Varsity - Finals

10Zakaria Omar2:13.9Foster
11Tom Pham2:29.5Foster
 

1600 Meters  Varsity - Finals

10Zakaria Omar4:57Foster
11Tom Pham5:22Foster
10Blake Matthai6:01Evergreen (Seattle)
 

2 Miles  Varsity - Finals

9Son Phung13:59Evergreen (Seattle)
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Finals

10Tuifua Tausinga16.1Foster
3.11Michael Pelkey17.1Evergreen (Seattle)
10Damond Coles20.3Foster
 

300m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

11Michael Pelkey45.3Evergreen (Seattle)
10Tuifua Tausinga45.4Foster
9Dario Bosiljikic48.5Foster
10Damond Coles49.0Foster
9Raajan Kumar51.1Foster
 

4x100 Relay  Varsity - Finals

2.-Relay Team 47.6Evergreen (Seattle)
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

12Dominique Ford47'4Foster
10Devante Botello42'6Evergreen (Seattle)
11Frank Johnson39'9.5Evergreen (Seattle)
10Neils Humphries34'Evergreen (Seattle)
10Thomas Yandall30'1.5Evergreen (Seattle)
9Myhre Eng27'8Evergreen (Seattle)
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Finals

6.11Frank Johnson112'9Evergreen (Seattle)
10Devante Botello105'6Evergreen (Seattle)
10Neils Humphries87'10Evergreen (Seattle)
10Thomas Yandall80'6Evergreen (Seattle)
9Myhre Eng77'5Evergreen (Seattle)
 

Javelin - 800g  Varsity - Finals

10Devante Botello150'1Evergreen (Seattle)
10Tuifua Tausinga132'10Foster
10Aaron Rodriguez128'3Foster
10Neils Humphries119'5Evergreen (Seattle)
11Frank Johnson112'7Evergreen (Seattle)
10Thomas Yandall104'Evergreen (Seattle)
9Myhre Eng86'6Evergreen (Seattle)
9Benjamin Atic62'Foster
 

High Jump  Varsity - Finals

11Michael Pelkey5'8''Evergreen (Seattle)
 

Long Jump  Varsity - Finals

10Shawn Damey20'0.5Evergreen (Seattle)
11Philien Mao17'2Evergreen (Seattle)
9Anthony Manago15'11.75Foster
 

Triple Jump  Varsity - Finals

11Michael Pelkey35'8Evergreen (Seattle)
11Philien Mao35'4.5Evergreen (Seattle)
 

Teams

Swipe to view all teams