Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

1600 Meters  Varsity - Finals

1.11Silas Talbot4:22.8hService
2.11Jani Lane4:34.3hService
3.11Brandon Brewster4:39.7hSouth Anchorage
4.12Arthur Jarrett4:44.4h PRSouth Anchorage
5.12Matt Dobbins4:47.5h PRService
6.12Carl Smith4:48.5hSouth Anchorage
7.12Willie Highlander4:59.8hBartlett
8.11Mackenzie Bailey5:04.0hService
9.11Stephen Butler5:11.0hBartlett
10.11Arthur Johnson5:14.5hWest Anchorage
11.11Michael Bramer5:17.8h SRBartlett
12.12Joseph Marcil5:24.0h PRWest Anchorage
13.10Daniel Novakovich5:29.5hBartlett
14.12Dannesh Bastani5:30.6hWest Anchorage
15.11Cedric Richardson5:33.3h PRService
16.11Levi Stone5:33.6h PRBartlett
17.9Tim Bramer5:33.9hBartlett
18.11Elisha Powell5:34.1h PRWest Anchorage
19.11David Lenahan5:57.7h SRService
20.9Liam Sarwas6:03.3h PRWest Anchorage
21.11Frank Carney6:11.3h PRDimond
22.9James Randolph6:24.1h PRWest Anchorage
23.10Brian Wise7:33.1h SRWest Anchorage
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.11Kristopher Butler18-09.75 PRService
2.12Bryan Haley18-06.50Bartlett
3.11Alexander Yang18-04.75 PRService
4.10Richard Predmore17-10.75Bartlett
5.10Lamarr Brown17-04.75 PRWest Anchorage
6.10Daquon Brunson17-04.50Bartlett
7.9Stanson Afoa17-02.25Dimond
8.11Aaron Haynes16-02.75Service
9.12Duane Hunter16-00.75Service
10.10Reeve Smith15-10.75Dimond
11.10Doug Lutton15-09.00Dimond
12.12Modou Manneh15-08.00South Anchorage
13.12Joseph Marcil15-00.00 PRWest Anchorage
14.11Frank Carney14-11.25Dimond
15.11James Reich14-09.25Bartlett
16.12Kevin Kelleher14-08.00 PRWest Anchorage
17.10Hyrum Dobbins14-00.50 SRService
18.11Elisha Powell13-09.50 PRWest Anchorage
19.11Anvar Medelbek13-01.75 PRWest Anchorage
20.10Brian Wise12-03.75West Anchorage
21.12Marcell Amorim11-05.25 PRService
11Dominique WatsonDNSDimond
11J.J. Jack-NixonDNSDimond
12Mark MoelaDNS PRSouth Anchorage
11Levi TurnerDNSSouth Anchorage
11Jed GerharzDNSSouth Anchorage
9Jonathan BurgessSCR PRSouth Anchorage
11Rafiki FreyDNSSouth Anchorage
11Clarence SummersDNSEagle River
11Colten PalmerDNSEagle River
9Jachike MadubukoDNSEagle River
9Cameron RyckmanDNSEagle River
9Graysen SpillerDNSEagle River
 

Triple Jump  Varsity - Finals

1.11Silas Talbot40-07.00Service
2.12Bryan Haley39-06.00Bartlett
3.10Richard Predmore39-00.25Bartlett
4.11Alexander Yang37-09.00Service
5.9Desmond Corpuz36-11.75 SRWest Anchorage
6.12Matt Dobbins36-10.00 PRService
7.10Michael Wilson Jr36-06.75South Anchorage
8.11Camden MacDowell35-05.00 PRSouth Anchorage
9.11Levi Turner35-03.50South Anchorage
10.11Michael Aring34-10.50South Anchorage
11.10Cole Deal34-08.25 SRService
12.10Miles Freed34-03.75 PRService
13.10Reeve Smith32-04.75Dimond
14.10Doug Lutton30-07.00Dimond
15.10Hyrum Dobbins29-11.25 SRService
16.11Frank Carney29-11.00Dimond
9Stanson AfoaSCRDimond
11Dominique WatsonND SRDimond
12Mark MoelaNDSouth Anchorage
11Rafiki FreyNDSouth Anchorage
10Adrian HazeltonSCRWest Anchorage
11Erik WilliamsDNS SRWest Anchorage
10Hunter MacDonaldDNS PRWest Anchorage
12Dannesh BastaniND PRWest Anchorage
9James RandolphDNS PRWest Anchorage
11Colten PalmerDNSEagle River
10Evan FisherNDEagle River
11Clarence SummersDNSEagle River
 

Teams

Meet Schedule