Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  Varsity - Finals

1.12Joe Delisle11.55North (Eastlake)
3.11Ron Bolden12.1North (Eastlake)
12Chad Dixon12.11North (Eastlake)
9David Milostan12.47North (Eastlake)
10Tylar Ladovich12.88North (Eastlake)
12Greg Hoberney12.88North (Eastlake)
9Jared Hill13.41North (Eastlake)
12Mitch Bolin13.98North (Eastlake)
 

200 Meters  Varsity - Finals

2.12Joe Delisle23.9North (Eastlake)
11Ron Bolden24.6North (Eastlake)
12Chad Dixon25.5North (Eastlake)
11Nick Yokoyama25.5North (Eastlake)
9David Milostan25.86North (Eastlake)
10Tylar Ladovich27.47North (Eastlake)
9Jared Hill27.95North (Eastlake)
12Mitch Bolin29.34North (Eastlake)
 

400 Meters  Varsity - Finals

2.11Nick Yokoyama56.19North (Eastlake)
3.12Dip Patel56.88North (Eastlake)
 

400 Meters - Relay Split  Varsity - Finals

11Anthony Car51.7North (Eastlake)
11Kyle Denihan55.7North (Eastlake)
12Taylor Hope55.9North (Eastlake)
11Clay Sherwood57.3North (Eastlake)
12Joe Delisle58.3North (Eastlake)
12Dip Patel58.9North (Eastlake)
11Will Hill59.6North (Eastlake)
11Adam Sellers60.0North (Eastlake)
11Nick Yokoyama60.0North (Eastlake)
9Jack Petrecca60.0North (Eastlake)
10Brian Pattfield60.8North (Eastlake)
10Brandon Green61.3North (Eastlake)
9David Milostan62.9North (Eastlake)
9Jacob Axten63.3North (Eastlake)
9Evan Sergent67.0North (Eastlake)
9Richard Ede71.3North (Eastlake)
 

800 Meters  Varsity - Finals

1.11Will Hill2:13North (Eastlake)
2.12Taylor Hope2:15.9North (Eastlake)
3.9Jack Petrecca2:16.2North (Eastlake)
11Adam Sellers2:22.6North (Eastlake)
10Brian Pattfield2:24North (Eastlake)
 

800 Meters - Relay Split  Varsity - Finals

11Anthony Car2:05North (Eastlake)
10Brandon Green2:09North (Eastlake)
11Will Hill2:15North (Eastlake)
9Evan Sergent2:15North (Eastlake)
10Brian Pattfield2:19North (Eastlake)
9Dan Car2:20North (Eastlake)
12Taylor Hope2:20North (Eastlake)
12Dip Patel2:21North (Eastlake)
12Eric Straubhaar2:29North (Eastlake)
10Alex Duda2:29North (Eastlake)
10Danny Peysha2:34North (Eastlake)
9Alex Hollerbach2:39North (Eastlake)
9Andrew Cochell2:39North (Eastlake)
10Tom Kruse2:40North (Eastlake)
9Richard Ede2:42North (Eastlake)
9Alex Crum3:00North (Eastlake)
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.11Anthony Car4:50North (Eastlake)
3.10Brandon Green4:55North (Eastlake)
9Evan Sergent5:06North (Eastlake)
12Eric Straubhaar5:17North (Eastlake)
9Alex Hollerbach5:54North (Eastlake)
10Tom Kruse6:03North (Eastlake)
9Richard Ede6:12North (Eastlake)
 

3200 Meters  Varsity - Finals

2.9Dan Car11:12North (Eastlake)
3.10Danny Peysha12:14North (Eastlake)
10Alex Duda12:16North (Eastlake)
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Finals

1.10Anton Vrebac16.7North (Eastlake)
3.9Jacob Axten18.23North (Eastlake)
12Zach Camloh20.09North (Eastlake)
9Anthony Jones21.25North (Eastlake)
 

300m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

1.10Anton Vrebac46.45North (Eastlake)
2.11Kyle Denihan48.43North (Eastlake)
3.12Zach Camloh49.41North (Eastlake)
9Anthony Jones50.64North (Eastlake)
9Jacob Axten51.88North (Eastlake)
 

4x100 Relay  Varsity - Finals

1.-Ron Bolden
Anton Vrebac
Chad Dixon
Joe Delistle
46.93North (Eastlake)
 

4x200 Relay  Varsity - Finals

-Ron Bolden
Anton Vrebac
Clay Sherwood
Kyle Denihan
1:42.9North (Eastlake)
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

-Joe Delistle
Taylor Hope
Anthony Car
Kyle Denihan
4:42North (Eastlake)
 

4x800 Relay  Varsity - Finals

-Will Hill
Alex Duda
Danny Peysha
Dan Car
9:38North (Eastlake)
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

1.12Dan Preston45'7.5North (Eastlake)
2.12Zach Province41'3North (Eastlake)
3.11Connor Fish40'3.75North (Eastlake)
12Jason Abramczyk32'4North (Eastlake)
9Jacob Wright26'2North (Eastlake)
12Fred Kovach25'10North (Eastlake)
9Toni Lukic25'4.25North (Eastlake)
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Finals

1.12Zach Province135'7North (Eastlake)
11Connor Fish122'7North (Eastlake)
12Dan Preston122'0North (Eastlake)
12Jason Abramczyk99'1North (Eastlake)
12Fred Kovach94'8North (Eastlake)
9Toni Lukic82'7North (Eastlake)
9Jacob Wright70'8North (Eastlake)
 

High Jump  Varsity - Finals

1.9Jack Petrecca5'3North (Eastlake)
2.12Zach Camloh5'0North (Eastlake)
9Anthony JonesNHNorth (Eastlake)
10Tylar LadovichNHNorth (Eastlake)
 

Pole Vault  Varsity - Finals

1.12Greg Hoberney9'6North (Eastlake)
2.11Nick Yokoyama9'6North (Eastlake)
3.11Billy Beam7'6North (Eastlake)
11Adam Sellers7'0North (Eastlake)
10Brian Pattfield6'0North (Eastlake)
12Mitch BolinNHNorth (Eastlake)
9Jared HillNHNorth (Eastlake)
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.12Zach Camloh16'7.5North (Eastlake)
2.11Will Hill16'6North (Eastlake)
3.10Tylar Ladovich15'7.5North (Eastlake)
9Anthony Jones15'5.5North (Eastlake)
 

Teams

Swipe to view all teams
Division I Ohio