Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Josh Snyder16:17.9 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
2.11Hunter Hutton16:18.9 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
3.12Zane Olive16:35.4   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
4.11Kyle Deiter17:21.1 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
5.9Isaac Cutler17:22.4 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
6.9Paul Lindsley17:31.5 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
7.10Ethan Fine17:40.3 PR   OR North Lake   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
8.11Skyler Hammons17:41.6 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
9.11Jack Isenhart17:48.4 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
10.11Joel Wheeler17:51.3 PR   OR Cascade Christian   Oct 12  Max King Invitational
11.11Dylan Dunn17:59.0 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
12.10Brycen Pitchford18:13.9 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
13.9Aero Franklin18:17.0 PR   OR Bandon   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
14.12Ben McAnally18:22.6   OR St Mary's   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
15.11Dylan Yakes18:27.7   OR Waldport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
16.9Isaac Rubus18:37.1 PR   OR Cascade Christian   Oct 12  Max King Invitational
17.10Dawson Pointere18:44.1 PR   OR Lakeview   Oct 12  Max King Invitational
18.11Gabriel Mayer18:52.1 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
19.11Jack Hyde18:57.4 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
20.12Nathaniel James18:57.7   OR Rogue Valley Adventist   Oct 12  Max King Invitational
21.12Tyler Blind19:00.9 PR   OR Illinois Valley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
22.11Jordan Myrand19:01.2 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
23.11Tyler Cochran19:01.5 PR   OR Cascade Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
24.9Carson Grebosky19:13.9 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
25.10Malachi Sitowski19:15.8 PR   OR Rogue Valley Adventist   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
26.10Rowdy Gerber19:27.3 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
27.10Marino Santoro19:31.6 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
28.11Devin Lichte19:33.1 PR   OR Reedsport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
29.12Jason Farrell19:47.7 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
30.10Loagen Antle19:51.0 PR   OR Lakeview   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
31.11Sam Cutler19:52.2 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
32.11Michael Covrig19:53.3 PR   OR Rogue Valley Adventist   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
33.10Andrew Hanna19:58.0 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
34.12Warren Anderson20:07.6   OR Gold Beach   Sep 17  Northwest Classic
35.9Jamison Richie20:07.8 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
36.10Robert Buttram20:26.1 PR   OR Rogue River   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
37.11Daniel Alvarado20:27.4 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
38.9Evan Mengershausen20:32.0 PR   OR Rogue River   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
39.10Gavin Glatte20:33.0 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
40.11David Fodrea20:36.0 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
41.9Rogue Atkinson20:36.2 PR   OR Cascade Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
42.10Bailey Pitchford20:39.2 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
43.10Isaiah Velasco20:41.9 PR   OR Rogue Valley Adventist   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
44.10Elisha Roth20:42.0 PR   OR North Lake   Sep 23  Bridgette Nelson Memorial Invitational Meet
45.9Tyce Grassman20:45.5 PR   OR North Lake   Oct 8  Juniper Preview
46.12Jubal Pierson20:46.8 PR   OR North Lake   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
47.11Avery Fawcett20:48.6 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
48.10Kaden Landau20:49.2   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
49.10Ethan McAnally20:50.0 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
50.9Isaiah Christensen20:53.2 PR   OR Rogue Valley Adventist   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
51.12Boz Corovic20:57.1 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
52.9Carson Casey21:05.3 PR   OR Cascade Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
53.12Carlos Alvarado21:12.8 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
54.12Devon Moore21:13.5 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
55.10Austin Mobley21:14.3 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
56.9River Lichte21:15.8 PR   OR Reedsport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
57.11Collin Wisnovsky21:16.1 PR   OR St Mary's   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
58.11Ezra Collier21:17.5 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
59.11Forest Dittmer21:22.3 PR   OR Myrtle Point   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
60.12Cass Hermann21:22.6 PR   OR Myrtle Point   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
61.9Gabe Hehn21:25.0 PR   OR Cascade Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
62.11Clay Laskey21:32.0 PR   OR Reedsport   Sep 27  Jefferson Invitational
63.9Grant Ferhenbacher21:35.4 PR   OR Rogue River   Oct 12  Max King Invitational
64.9Matthew Krebs21:39.8 PR   OR Rogue Valley Adventist   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
65.10Jonah Maris21:42.8 PR   OR Rogue River   Oct 12  Max King Invitational
66.10Matthew Shepherd21:51.9 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
67.11Adam Brcek22:17.5 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
68.11Eduardo Szeckir22:21.6 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
69.12Austin Taylor22:24.0 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
70.10Krennon Stevenson22:27.3 PR   OR Gold Beach   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
71.11Santiago Rodriguez22:27.7 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
72.9Jacob McGrath22:28.8 PR   OR Illinois Valley   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
73.10Ramon Topete22:32.6   OR Waldport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
74.10Emir Pratov22:46.4 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
75.11Addison Stephensen22:50.2 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
76.11Josh Shinn22:51.7 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
77.12Jesse Kandra23:01.7 PR   OR Lost River   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
78.10Tom Isenhart23:10.2 PR   OR Myrtle Point   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
79.11Ethan Wright23:18.0 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
80.12David Nevitt23:21.1 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
81.9Eric Lingyi Wang23:27.3 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
82.10Nick Klier23:58.6 PR   OR Reedsport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
83.9Noah Stillwell24:14.8 PR   OR St Mary's   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
84.11Levi Purrier24:16.7   OR Rogue River   Sep 17  Northwest Classic
85.11Emrys Golden24:43.5 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
86.10Kent Chong25:02.4 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
87.12Chris Wisenhunt25:20.0 PR   OR Lost River   Sep 14  Skyline XC Preview
88.12Zachary Parker25:22.1 PR   OR Illinois Valley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
89.9Vincent Rongpu Liu25:53.3 PR   OR St Mary's   Oct 12  Max King Invitational
90.12Bacon Shen25:54.6 PR   OR Paisley   Sep 24  Bristow Rock n River 5k
91.10Mac Kwak26:41.9 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
92.10Zach Cohen26:52.0 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
93.10Dakota Mapes27:02.0 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
94.9Parker Griffin27:07.7 PR   OR Cascade Christian   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
95.9Cameron Sanders29:11.1 PR   OR Gold Beach   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
96.9Emanuel Quesada30:02.2 PR   OR Gold Beach   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
97.11Noe Lopez33:36.2 PR   OR Reedsport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
98.11Brandon Fortino Vol...36:45.0   OR St Mary's   Oct 19  Orchard Hill Challenge

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Sailor Hutton17:51.8 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
2.10Emma Bennion19:41.6   OR St Mary's   Oct 12  Max King Invitational
3.12Kaitlin Armstrong20:15.0 PR   OR Gold Beach   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
4.12Lily Taylor20:49.3   OR Lakeview   Oct 12  Max King Invitational
5.11Avi Gaston21:10.0   OR Gold Beach   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
6.11Lindsey Gurr21:24.8   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
7.11Jessica Lee21:25.6 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
8.12Summer Keating21:56.1 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
9.10Nicole Hanna22:02.8 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
10.11Carrie Harris22:04.2 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
11.10Melanie Theall22:07.8 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
12.10Sophia Pastrano22:47.6 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
13.10Shelby Waterman22:51.2   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
14.11Autumn Kasper23:03.4 PR   OR Myrtle Point   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
15.9Kate Vasey23:09.9 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
16.9Aly Diaz McNeal23:11.0 PR   OR St Mary's   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
17.10Hunter Grove23:14.0 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
18.12Nikita Harring-Frui...23:16.0 PR   OR Hosanna Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
19.12Helen Wayne23:28.3 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
20.9Mekella Wong23:38.6 PR   OR St Mary's   Sep 3  The Invitational
21.9Hannah Wayne23:39.9 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
22.11Kaya Linn-Remmers24:06.6 PR   OR Waldport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
23.10Kestrel Etienne24:07.3   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
24.9Ashley Schuttpelz24:12.2 PR   OR Reedsport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
25.11Emily Moore24:20.7 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
26.10Lauryn Squyers24:45.6   OR Cascade Christian   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
27.11Rosemary Weston24:49.0 PR   OR St Mary's   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
28.11Katie Underhill25:01.7 PR   OR North Lake   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
29.10Jennafor Munzo-Thom...25:06.5 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
30.11Bethy Myers25:16.0   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
31.11Raelene Barrows25:52.7 PR   OR Lost River   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
32.11Lily Noriega25:54.7 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
33.9Isabella Bean25:59.0 PR   OR Bandon   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
34.10Sydney Baker25:59.7 PR   OR St Mary's   Sep 3  The Invitational
35.12Meagan Beckstrand26:15.5 PR   OR Hosanna Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
36.10Sophia Pena26:34.9 PR   OR Cascade Christian   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
37.10Rylie Houck26:37.0 PR   OR Bandon   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
38.11Makenzie Larsen26:38.0 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
39.11Elliana Pastrano26:39.8 PR   OR St Mary's   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
40.10Isabella Hanna26:55.7 PR   OR Waldport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
41.12Cici Yang27:02.4   OR Cascade Christian   Oct 12  Max King Invitational
42.9Rachelle Maxon27:04.2 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
43.9Chas Walch27:40.3 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
44.11Kayleanna Ridens28:06.2 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
45.11Shay Bateman28:12.2 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
46.12Laura Braem28:35.8 PR   OR Myrtle Point   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
47.11Katelynn Swift28:42.1 PR   OR Reedsport   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
48.9Lilly Waterman28:49.3 PR   OR Waldport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
49.11Lexi Rodriguez28:56.1 PR   OR Reedsport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
50.11Starla Rollf29:29.0   OR Lakeview   Sep 28  Henley Invitational
51.11Jennifer Chugg29:56.7 PR   OR North Lake   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
52.9Katherine Schaller30:07.0 PR   OR Gold Beach   Sep 21  Cape Blanco Invitational Meet - Pacific HS
53.11Billie Hyatt31:52.5 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
54.11Alexis Graber31:56.6 PR   OR Waldport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
55.10Emi Tran Ngoc Thien33:26.0 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
56.12Selena Gamez33:28.9 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
57.11Gwen Johnson33:42.6 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
58.9Si Imis Fry37:06.1 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships