Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Josh Snyder16:17.9   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
2.11Hunter Hutton16:18.9   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
3.12Zane Olive16:35.4   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
4.9Isaac Whitney16:53.7 PR   OR Oakridge   Oct 19  Country Fair Classic
5.11Kyle Deiter17:21.1 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
6.9Isaac Cutler17:22.4   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
7.9Paul Lindsley17:31.5 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
8.11Skyler Hammons17:41.6 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
9.11Jack Isenhart17:48.4 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
10.11Joel Wheeler17:51.3 PR   OR Cascade Christian   Oct 12  Max King Invitational
11.11Dylan Dunn17:59.0 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
12.10Brycen Pitchford18:13.9 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
13.9Aero Franklin18:17.0   OR Bandon   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
14.12Ben McAnally18:22.6   OR St Mary's   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
15.9Isaac Rubus18:37.1   OR Cascade Christian   Oct 12  Max King Invitational
16.10Kody Roberts18:38.4 PR   OR Crow   Oct 19  Country Fair Classic
17.10Dawson Pointere18:44.1 PR   OR Lakeview   Oct 12  Max King Invitational
18.10Shawn Recca18:47.7   OR Crow   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
19.11Gabriel Mayer18:52.1 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
20.11Zach Lathrom18:55.1   OR Coquille   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
21.11Jack Hyde18:57.4 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
22.12Tyler Blind19:00.9 PR   OR Illinois Valley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
23.11Jordan Myrand19:01.2 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
24.11Tyler Cochran19:01.5 PR   OR Cascade Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
25.9Carson Grebosky19:13.9 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
26.10Rowdy Gerber19:27.3   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
27.10Marino Santoro19:31.6 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
28.11Devin Lichte19:33.1 PR   OR Reedsport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
29.10Joel Perry19:38.4 PR   OR Crow   Oct 19  Country Fair Classic
30.9Garrett Baird19:43.8 PR   OR Coquille   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
31.12Jason Farrell19:47.7 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
32.10Loagen Antle19:51.0   OR Lakeview   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
33.10Jed Wright19:51.7 PR   OR Coquille   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
34.11Sam Cutler19:52.2 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
35.12Warren Anderson20:07.6   OR Gold Beach   Sep 17  Northwest Classic
36.10Devon Richard20:07.8   OR Pacific   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
37.10Kenton Sparks20:11.0 PR   OR Crow   Oct 19  Country Fair Classic
38.9Wyatt Smith20:15.3   OR Oakland   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
39.10Robert Buttram20:26.1 PR   OR Rogue River   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
40.10Daniel Boren20:26.2 PR   OR Oakridge   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
41.9Evan Mengershausen20:32.0 PR   OR Rogue River   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
42.10Gavin Glatte20:33.0 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
43.11David Fodrea20:36.0 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
44.9Rogue Atkinson20:36.2 PR   OR Cascade Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
45.10Bailey Pitchford20:39.2   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
46.9Layne Converse20:42.2   OR Pacific   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
47.10Corbin Pew20:44.4 PR   OR Crow   Oct 6  Regis/Stayton Invitational
48.11Matthew Pedersen20:49.1 PR   OR Oakland   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
49.10Kaden Landau20:49.2   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
50.10Ethan McAnally20:50.0   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
51.12Boz Corovic20:57.1 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
52.9Carson Casey21:05.3 PR   OR Cascade Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
53.10Ethan Clark21:07.3   OR Crow   Oct 19  Country Fair Classic
54.12Devon Moore21:13.5 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
55.10Austin Mobley21:14.3   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
56.9River Lichte21:15.8 PR   OR Reedsport   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
57.11Collin Wisnovsky21:16.1 PR   OR St Mary's   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
58.11Ezra Collier21:17.5 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
59.11Forest Dittmer21:22.3 PR   OR Myrtle Point   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
60.12Cass Hermann21:22.6 PR   OR Myrtle Point   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
61.9Gabe Hehn21:25.0 PR   OR Cascade Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
62.11Clay Laskey21:32.0 PR   OR Reedsport   Sep 27  Jefferson Invitational
63.9Alder Montes21:32.5 PR   OR McKenzie   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
64.9Grant Ferhenbacher21:35.4   OR Rogue River   Oct 12  Max King Invitational
65.10Jonah Maris21:42.8 PR   OR Rogue River   Oct 12  Max King Invitational
66.10Jacob Breding21:43.7   OR Crow   Oct 19  Country Fair Classic
67.12Alexander Brown21:57.0   OR Oakland   Sep 7  Bullards Invitational
68.11Alexander Miller22:02.3 PR   OR Pacific   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
69.11Nikolas Eyler22:04.7   OR Oakland   Oct 1  Woahink Lake XC Invitational
70.11Adam Brcek22:17.5 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
71.11Eduardo Szeckir22:21.6 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
72.12Austin Taylor22:24.0 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
73.10Krennon Stevenson22:27.3 PR   OR Gold Beach   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
74.11Santiago Rodriguez22:27.7 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
75.9Jacob McGrath22:28.8 PR   OR Illinois Valley   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
76.10Emir Pratov22:46.4 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
77.10Vincent Thrash22:51.4   OR Coquille   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
78.11Josh Shinn22:51.7   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
79.10Tom Isenhart23:10.2 PR   OR Myrtle Point   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
80.11Ethan Wright23:18.0 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
81.12David Nevitt23:21.1 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
82.9Eric Lingyi Wang23:27.3 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
83.12Austin Tabor23:34.6   OR Oakridge   Sep 24  Bristow Rock n River 5k
84.10Nick Klier23:58.6 PR   OR Reedsport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
85.9Noah Stillwell24:14.8   OR St Mary's   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
86.11Levi Purrier24:16.7   OR Rogue River   Sep 17  Northwest Classic
87.10Kent Chong25:02.4 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
88.12Zachary Parker25:22.1 PR   OR Illinois Valley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
89.9Vincent Rongpu Liu25:53.3 PR   OR St Mary's   Oct 12  Max King Invitational
90.12Bacon Shen25:54.6 PR   OR Paisley   Sep 24  Bristow Rock n River 5k
91.10Mac Kwak26:41.9 PR   OR Paisley   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
92.9Bodie Harbick26:47.3 PR   OR McKenzie   Oct 19  Country Fair Classic
93.10Zach Cohen26:52.0   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
94.9Parker Griffin27:07.7 PR   OR Cascade Christian   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
95.9Mikkel Larsen27:42.7 PR   OR Crow   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
96.9Cameron Sanders29:11.1   OR Gold Beach   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
97.9Emanuel Quesada30:02.2 PR   OR Gold Beach   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
98.11Noe Lopez33:36.2 PR   OR Reedsport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
99.11Brandon Fortino Vol...36:45.0   OR St Mary's   Oct 19  Orchard Hill Challenge

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Sailor Hutton17:51.8 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
2.10Emma Bennion19:41.6   OR St Mary's   Oct 12  Max King Invitational
3.11Josey Kaufman20:05.9 PR   OR Coquille   Oct 19  Country Fair Classic
4.12Kaitlin Armstrong20:15.0 PR   OR Gold Beach   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
5.12Lily Taylor20:49.3   OR Lakeview   Oct 12  Max King Invitational
6.11Avi Gaston21:10.0   OR Gold Beach   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
7.12Brittni Gibson21:23.8   OR Oakridge   Sep 24  Bristow Rock n River 5k
8.11Lindsey Gurr21:24.8   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
9.11Jessica Lee21:25.6 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
10.12Summer Keating21:56.1 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
11.11Carrie Harris22:04.2 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
12.10Melanie Theall22:07.8 PR   OR Lakeview   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
13.10Sophia Pastrano22:47.6 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
14.10Shelby Waterman22:51.2   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
15.11Autumn Kasper23:03.4 PR   OR Myrtle Point   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
16.9Kate Vasey23:09.9 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
17.9Aly Diaz McNeal23:11.0   OR St Mary's   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
18.10Hunter Grove23:14.0 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
19.12Nikita Harring-Frui...23:16.0 PR   OR Hosanna Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
20.10Gabby Amerman-Smith23:17.6 PR   OR Oakland   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
21.12Helen Wayne23:28.3 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
22.10Liz Power23:34.1 PR   OR Crow   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
23.9Mekella Wong23:38.6 PR   OR St Mary's   Sep 3  The Invitational
24.9Hannah Wayne23:39.9 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
25.9Ashley Schuttpelz24:12.2 PR   OR Reedsport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
26.11Emily Moore24:20.7 PR   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
27.10Lauryn Squyers24:45.6   OR Cascade Christian   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
28.12Brittany Kreutzer24:46.1   OR Pacific   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
29.11Rosemary Weston24:49.0 PR   OR St Mary's   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
30.10Jennafor Munzo-Thom...25:06.5 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
31.9Sammie Huffman25:09.2 PR   OR Coquille   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
32.11Bethy Myers25:16.0   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
33.10Megan Green25:38.9   OR Crow   Sep 3  Nike Ultimook Race XC Invitational
34.9Isabella Bean25:59.0   OR Bandon   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
35.10Sydney Baker25:59.7 PR   OR St Mary's   Sep 3  The Invitational
36.12Meagan Beckstrand26:15.5 PR   OR Hosanna Christian   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
37.9Kimberly Abarca26:22.0 PR   OR Coquille   Oct 19  Country Fair Classic
38.10Sophia Pena26:34.9 PR   OR Cascade Christian   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
39.10Rylie Houck26:37.0 PR   OR Bandon   Nov 5  OSAA 3A/2A/1A State Championships
40.11Makenzie Larsen26:38.0 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
41.11Elliana Pastrano26:39.8   OR St Mary's   Sep 10  Brookings-Harbor Invitational
42.12Cici Yang27:02.4   OR Cascade Christian   Oct 12  Max King Invitational
43.10Kaylee Simonson27:02.6   OR Oakland   Sep 24  Bristow Rock n River 5k
44.9Rachelle Maxon27:04.2 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
45.9Anella Willis27:46.8 PR   OR Coquille   Sep 24  Bristow Rock n River 5k
46.11Kalianah Wogoman27:53.6 PR   OR Crow   Oct 15  George Fox XC Classic
47.11Kayleanna Ridens28:06.2 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
48.11Rihab Soltani28:10.6 PR   OR Crow   Oct 1  Harrier Classic
49.11Shay Bateman28:12.2 PR   OR Myrtle Point   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
50.9Atticus Wahl28:25.1   OR Pacific   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
51.12Laura Braem28:35.8 PR   OR Myrtle Point   Sep 14  North Bend Tugman Invitational
52.11Katelynn Swift28:42.1 PR   OR Reedsport   Sep 17  Prefontaine Memorial Run 5K
53.9Hannah Perkins28:50.6 PR   OR Coquille   Oct 28  3A/2A/1A-SD4 District 4 League Championships
54.11Lexi Rodriguez28:56.1 PR   OR Reedsport   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
55.12Emily Patt29:04.3   OR Oakland   Oct 1  Woahink Lake XC Invitational
56.11Starla Rollf29:29.0   OR Lakeview   Sep 28  Henley Invitational
57.9Katherine Schaller30:07.0 PR   OR Gold Beach   Sep 21  Cape Blanco Invitational Meet - Pacific HS
58.12Kit VanRoekel30:57.5 PR   OR Oakland   Sep 24  Bristow Rock n River 5k
59.11Billie Hyatt31:52.5 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
60.11Kylee Crossland32:36.0   OR Oakland   Sep 22  Harrier's Challenge
61.10Emi Tran Ngoc Thien33:26.0 PR   OR St Mary's   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
62.12Selena Gamez33:28.9 PR   OR Bandon   Oct 19  Country Fair Classic
63.11Gwen Johnson33:42.6   OR Bandon   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
64.9Si Imis Fry37:06.1 PR   OR Gold Beach   Oct 27  3A/2A/1A-SD6 District 6 Championships