Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Sam Bowers14:50.3 PR   GA Milton   Sep 23  Wingfoot Classic
2.10Kyle Harkabus14:53.9 PR   GA East Coweta   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
3.11Nick Nyman14:54.1 PR   GA Starr's Mill   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
4.12Adrian Hernandez15:01.1 PR   GA Allatoona   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
5.11Chase Condra15:04.6 PR   GA Peachtree Ridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
6.12Nicholas Yanek15:09.3 PR   GA Milton   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
7.12Alex Salgado15:14.3 PR   GA Columbus   Oct 26  GHSA Region 1-AAAA
8.12Robert Chappell15:23.3 PR   GA Alpharetta   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
9.11Jack Filan15:26.4 PR   GA Cambridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
10.12Tyler Fox15:29.3 PR   GA Lambert   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
11.12Michael Malkowski15:30.1 PR   GA Milton   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
12.12Griffin McCauley15:31.2 PR   GA Paideia   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
13.11Zach Jaeger15:34.3 PR   GA McIntosh   Oct 21  GHSA Region 3-AAAAA
14.12Mekhi Williams15:36.3 PR   GA Alexander   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
15.12Koi Williams15:36.6 PR   GA Alexander   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
16.11Calan Gizelbach15:37.2 PR   GA Forsyth Central   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
17.-James Cragin15:39.0 PR    Lawrenceville GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
18.12Adan Rodriguez15:40.0 PR   GA Dalton   Sep 23  Wingfoot Classic
19.12Audrick Pyrroneau15:42.2 PR   GA Hiram   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
20.12Lee Keil15:42.7 PR   GA Lambert   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
21.10Domonic Macias15:44.5 PR   GA Union Grove   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
22.12Michael Smith15:44.6 PR   GA Northview   Oct 7  Wendy's Invitational
23.12Robert Zell15:45.1 PR   GA River Ridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
24.11Harrison Fultz15:46.0 PR   GA Starr's Mill   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
25.11Jesse Martinez15:46.2 PR   GA Murray County   Aug 26  Ridge Ferry Invitational
26.12Samuel Milton15:47.6 PR   GA Milton   Sep 9  Knights Crossing Invitational
27.9Justin Wachtel15:49.0 PR   GA Mary Persons   Sep 23  Wingfoot Classic
28.9Zachary Truitt15:49.1 PR   GA Landmark Christian   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
29.11Rowan Wiley15:49.5 PR   GA St Pius X Catholic   Sep 23  Wingfoot Classic
30.12Austin Muse15:51.7 PR   GA Alexander   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
31.12Tanner Reid15:51.8 PR   GA Perry   Oct 7  Westover Invitational
32.12Per Ellingson15:52.0 PR   GA Etowah   Aug 26  Ridge Ferry Invitational
12Jack Douglass15:52.0 PR    Atlanta GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
34.11Antaures Jacksen15:53.3 PR   GA Eagle's Landing   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
35.12Alex Haggard15:53.8 PR   GA Peachtree Ridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
36.-Will Wallace15:54.0 PR    Atlanta GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
37.11Mark White15:54.6 PR   GA Lakeside Evans   Oct 14  Ci's Ci's Sandhills Invitationals
38.11Luke Bonneville15:57.2 PR   GA Milton   Sep 9  Knights Crossing Invitational
39.12Ryan Beitzell15:57.8 PR   GA Milton   Sep 23  Wingfoot Classic
40.12Lance Underwood15:58.1 PR    Unattached   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
41.10Myles Collins15:59.0 PR   GA Archer   Sep 23  Wingfoot Classic
42.12Brennan O'Connor15:59.2 PR   GA Blessed Trinity   Sep 23  Wingfoot Classic
43.-Devan Crow16:01.0 PR    Gainesville GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
44.12Jordan Perez16:01.2 PR   GA St Pius X Catholic   Sep 23  Wingfoot Classic
45.10Jack Voss16:03.7 PR   GA St Pius X Catholic   Sep 23  Wingfoot Classic
10Devin Wade16:03.7 PR   GA Whitefield Academy   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
47.12Chris Anderson16:04.3 PR   GA Cambridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
48.12William O'Rielly16:04.5 PR   GA Marist   Sep 16  Trinity/Valkyre Invitational
11Mykal Hogue16:04.5 PR   GA Cherokee   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
50.12Jacob Brenneman16:05.4 PR   GA Pope   Sep 23  Wingfoot Classic
51.11Axel Mateo16:05.6 PR   GA Pope   Sep 23  Wingfoot Classic
52.11Chase Korzenok16:05.8 PR   GA Hillgrove (Cobb)   Oct 7  Great American Cross Country Invitational
53.-Vladimir Zander-Vel...16:06.0 PR    Peachtree City GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
54.10Michael Patterson16:06.2 PR   GA South Forsyth   Sep 23  Wingfoot Classic
55.11Jalen Murray16:08.2 PR   GA Richmond Hill   Oct 7  Braves Invitational
56.12Will Bullock16:08.6 PR   GA Kennesaw Mtn   Sep 23  Wingfoot Classic
57.12Thomas Hall16:10.3 PR   GA Whitewater   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
58.11Mark Vandewater16:10.5 PR   GA Cambridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
59.12Sam Cooper16:11.0 PR   GA George Walton Comp   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
12Harrison Morris16:11.0 PR    Bishop GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
61.12Zach Ellison16:11.6 PR   GA Cambridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
62.11Jack Donovan16:12.0 PR   GA Cambridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
63.12Knox Pittman16:12.2   GA Marist   Sep 16  Trinity/Valkyre Invitational
64.12David Reteneller16:12.4   GA Marist   Sep 16  Trinity/Valkyre Invitational
65.12Josh Hammond16:12.8 PR   GA South Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
11Wesley John16:12.8   GA Oconee County   Oct 25  GHSA Region 8-AAAA
67.9Sully Shelton16:13.0 PR   GA Harrison   Sep 23  Wingfoot Classic
68.11Carson Ertwine16:13.3 PR   GA Cambridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
12Harrison Holden16:13.3 PR   GA George Walton Comp   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
70.9Hayden Marshall16:14.1 PR   GA Milton   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
71.12Nick Lyon16:14.3 PR   GA West Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
72.12Joe Shipes16:15.5 PR   GA Greenbrier   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
73.10Kameron Jackson16:15.7 PR   GA Landmark Christian   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
74.10Henry Plowden16:15.8 PR   GA Westover   Oct 26  GHSA Region 1-AAAA
75.11Sean Catania16:15.9 PR   GA South Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
76.12Jake Tubesing16:16.2 PR   GA Lakeside DeKalb   Oct 7  Wendy's Invitational
77.12Eli Smith16:16.4 PR   GA Forsyth Central   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
11Jeremy Ericson16:16.4 PR   GA West Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
79.12Christian Corsello16:16.6   GA Parkview   Sep 23  Wingfoot Classic
80.12Zac Cantrell16:18.2   GA Creekview   Oct 14  Cherokee County Championship
81.11Jacob Gil16:18.8 PR   GA Chattahoochee   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
82.11John-Isaac Autry16:19.7 PR   GA Lakeside Evans   Oct 14  Ci's Ci's Sandhills Invitationals
83.11Kedarnath Malapati16:20.3 PR   GA South Forsyth   Oct 7  Great American Cross Country Invitational
12Blake Klepper16:20.3 PR   GA Allatoona   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
85.11Leif Andersen16:21.2   GA Marist   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
86.11Peter Huff16:21.4 PR   GA Westminster   Oct 7  Wendy's Invitational
87.12Josh Seiden16:22.3 PR   GA Pope   Sep 23  Wingfoot Classic
88.12Rakeem Littles16:23.0 PR   GA Richmond Hill   Oct 7  Braves Invitational
89.12Kameron Schofield16:23.1 PR   GA Sequoyah   Oct 14  Cherokee County Championship
90.11Brett Kerbey16:23.5 PR   GA Peachtree Ridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
91.12Tanner Baker16:23.7 PR   GA Lambert   Oct 7  Great American Cross Country Invitational
92.11Mikias Mekonen16:23.8 PR   GA Lakeside DeKalb   Oct 7  Wendy's Invitational
93.11Mac Bloodworth16:24.1 PR   GA North Atlanta   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
94.10Connor Old16:24.3 PR   GA George Walton Comp   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
95.12Derek Gallardo16:24.6 PR   GA Dalton   Sep 23  Wingfoot Classic
96.11Aki Tsuchida16:25.2 PR   GA Chattahoochee   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
97.11Alec Tubbs16:25.8 PR   GA Paideia   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
98.11Hans Ames16:25.9 PR   GA South Effingham   Oct 26  GHSA Region 2-AAAAA
99.12Noah Williams16:26.2 PR   GA Sandy Creek   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
100.11Sam Amick16:27.0 PR   GA Decatur   Oct 7  Alexander/Asics Invitational

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Naima Turbes17:27.6 PR   GA Westminster   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
2.11Erin Leonard17:30.5 PR   GA Jones County   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
3.12Elizabeth Funderbur...17:32.5 PR   GA Colquitt County   Sep 23  Wingfoot Classic
4.-Makena Gates17:46.0 PR    Canton GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
5.12Mary Kellison Thorn...17:52.9 PR   GA Landmark Christian   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
6.10Erin Fegans17:57.7 PR   GA Landmark Christian   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
7.12Sophia West18:04.9 PR   GA Paideia   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
8.12Mary Kathryn Knottt18:11.4 PR   GA Peachtree Ridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
9.12Sarah Foreman18:13.4 PR   GA Landmark Christian   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
10.10Megan Uszynski18:16.6 PR   GA McIntosh   Oct 21  GHSA Region 3-AAAAA
11.-Anna Burnett18:18.0 PR    Canton GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
12.10Nyah Hernandez18:19.0 PR   GA Creekview   Oct 7  Great American Cross Country Invitational
13.10Gracie O'Neal18:20.0 PR   GA Gordon Lee   Aug 26  Ridge Ferry Invitational
14.12Bronte Bacchetta18:20.3 PR   GA Westminster   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
15.11Jackie Addy18:22.5 PR   GA Holy Innocents   Sep 23  Wingfoot Classic
16.12Elizabeth Rice18:25.7 PR   GA Kennesaw Mtn   Sep 23  Wingfoot Classic
17.12Brenda Ayuk18:27.3 PR   GA Alexander   Oct 26  GHSA Region 5-AAAAAA
18.11Ellie Hall18:30.5 PR   GA Marietta   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
19.10Faith Bobak18:31.1 PR   GA Pickens   Aug 26  Ridge Ferry Invitational
20.12Kaylee DuPont18:35.2   GA South Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
21.11Kathleen Maley18:35.6 PR   GA Marist   Sep 23  Wingfoot Classic
22.12Nicole Pachuta18:37.0 PR   GA Oconee County   Oct 25  GHSA Region 8-AAAA
23.-Grace Clements18:38.0 PR    Bremen GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
24.10Morgan Vaden18:38.2 PR   GA St Pius X Catholic   Oct 25  GHSA Region 8-AAAA
25.11Abigail Robertson18:42.6   GA George Walton Comp   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
26.11Aleesa de Castro18:43.5 PR   GA South Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
27.12Anna Marian Block18:46.0    Athens GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
28.9Elle Mezzio18:47.7 PR   GA Riverwood International   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
10June Mwaniki18:47.7 PR   GA Marietta   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
30.10Reagan Mahoney18:48.2 PR   GA Atlanta International   Oct 26  GHSA Area 3-A Private
31.9Laney Doster18:48.9 PR   GA Jones County   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
32.9Darby Olive18:49.5 PR   GA Starr's Mill   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
33.10Madelynne Cadeau18:50.4 PR   GA South Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
34.10Sophia Baker18:52.2 PR   GA South Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
35.12Josie Wirtz18:53.9   GA Marist   Sep 23  Wingfoot Classic
36.-Nicole Franklin18:56.0 PR    Powder Springs GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
37.11Taylor Cushman18:56.7 PR   GA Milton   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
38.10Carli Clymer18:57.2   GA Woodland (Cartersville)   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
39.9Betsy Gordon18:58.0 PR   GA Marietta   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
40.10Grace Ellsworth18:59.6 PR   GA Hillgrove (Cobb)   Oct 7  Great American Cross Country Invitational
41.9Jennifer Woollery19:02.5 PR   GA Providence Christian   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
42.12Sydney Runyan19:03.0   GA Etowah   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
43.10Kayla Rose19:03.8 PR   GA McIntosh   Oct 21  GHSA Region 3-AAAAA
44.10Angela Cochran19:07.1   GA Woodland (Cartersville)   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
45.9Hannah Moore19:07.6 PR   GA McIntosh   Oct 21  GHSA Region 3-AAAAA
46.9Caroline Gaharan19:07.8 PR   GA Lambert   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
47.10Megan Dobso19:08.4   GA Starr's Mill   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
48.10Abby Rindt19:08.8   GA Milton   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
49.12Annie Gallagher19:09.1 PR   GA Milton   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
50.10Kennedy Crawford19:09.2 PR   GA Alexander   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
10Katherine Vuckovic19:09.2   GA Westminster   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
52.11Ani Henderson19:10.0 PR   GA Marietta   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
53.11Faith Wagner19:10.6 PR   GA Milton   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
54.10Olivia Tordella19:11.5 PR   GA Westminster   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
55.10Ashley Sechrest19:12.4 PR   GA Cambridge   Oct 24  GHSA Region 7-AAAAAA
56.10Mackenzie Walls19:12.5 PR   GA Veterans   Oct 26  GHSA Region 1-AAAAA
10Haley Rose19:12.5   GA Decatur   Oct 26  GHSA Region 6-AAAAA
58.9Emily Raeside19:13.1 PR   GA Mt Vernon Presbyterian   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
59.9Hattie Rydinsky19:13.6 PR   GA Marietta   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
60.12Cynthia Lopez-Jorda...19:14.1 PR   GA Alexander   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
61.10Zoe Smith19:14.7 PR   GA McIntosh   Oct 21  GHSA Region 3-AAAAA
62.11Haley Hooper19:15.5 PR   GA The Lovett   Sep 23  Wingfoot Classic
63.9Riley Perlakowski19:16.0 PR   GA Harrison   Sep 23  Wingfoot Classic
64.12Chloe Phelps19:16.8 PR   GA Cambridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
65.12Maggie O'Leary19:17.9 PR   GA Norcross   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
66.12Mary Valli19:18.8   GA Starr's Mill   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
67.12Lyndsey Fowler19:19.5   GA North Gwinnett   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
68.9Emma O'connor19:19.9 PR   GA South Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
69.12Kayli Moody19:20.3 PR   GA Harrison   Sep 23  Wingfoot Classic
70.12Allison Rothrock19:21.3 PR   GA Johns Creek   Oct 24  GHSA Region 7-AAAAAA
71.12Samantha Cameron19:22.8   GA Dunwoody   Oct 24  GHSA Region 7-AAAAAA
72.8Makenna Calbert19:23.4 PR   GA Etowah   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
73.12Lindsay Scifers19:23.7 PR   GA Woodland (Cartersville)   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
74.12Ashley McMahon19:24.9 PR   GA Whitewater   Sep 2  AT&T Starrs Mill Panther Meet
75.11Mackenzie Cromer19:25.7   GA Union Grove   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
76.-Sarika Temme-Bapat19:26.0 PR    Duluth GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
77.12Lilly Eltson19:26.8 PR   GA Cambridge   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
78.11Allison Mitchell19:27.8 PR   GA George Walton Comp   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
79.12Bryn Foster19:27.9 PR   GA Holy Innocents   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
80.12Emma Rose Bagwell19:28.1 PR   GA Blessed Trinity   Sep 23  Wingfoot Classic
81.10Mckenna Trapheagen19:28.3 PR   GA Woodland (Cartersville)   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
82.9Hayden Puett19:28.7 PR   GA Holy Innocents   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
83.12Lindsey Biggar19:29.0    Tyrone GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
84.9Ayden Drake19:29.7 PR   GA Providence Christian   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
85.10Ellen Chamberlain19:30.0 PR   GA George Walton Comp   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
86.12Elizabeth Beveridge19:30.4 PR   GA The Lovett   Sep 23  Wingfoot Classic
87.12Skylar English19:30.7   GA Dacula   Nov 4  GHSA 6A State Championship
88.12Erika Plummer19:31.7   GA Flowery Branch   Oct 14  Coach Wood Invitational
89.-Hannah Miniutti19:32.0 PR    Roswell GA   Nov 25  Foot Locker South Regional
90.11Jaelen Alexander19:32.3   GA White County   Sep 2  Berry College Clara Bowl Invitational
91.11Mallory Luskus19:32.7 PR   GA West Forsyth   Oct 21  GHSA Region 3-AAAA and 5AAAAAAA
92.-Payton Payne19:32.9 PR    Unattached   Nov 25  NXR Southeast Regional Championships
93.10Brooklyn Carr19:35.0 PR   GA Woodward Academy   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
94.12Emily Elder19:35.3 PR   GA Athens Academy   Sep 23  Wingfoot Classic
95.11Baylee Evans19:35.5 PR   GA Woodland (Cartersville)   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
96.12RaeAnna Starosciak19:35.6 PR   GA Cherokee   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
97.11Frankie Muldoon19:35.8   GA Dawson County   Aug 29  War Eagle Invitational
11Cheyenne Spinks19:35.8 PR   GA Woodland (Cartersville)   Oct 7  Alexander/Asics Invitational
99.11Caroline McArthur19:36.1 PR   GA Oconee County   Nov 4  GHSA 4A State Championship
100.10Emily Little19:36.5   GA Whitefield Academy   Oct 7  Alexander/Asics Invitational