Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.10Tyler Buchanan15:42.4 PR   MI Linden   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
2.12John Pieper16:03.6 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
3.10James Ohlsson16:07.9 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
4.-Tanner Blaney16:18.8 PR    Unattached   Nov 11  MITCA Mid East Qualifier & Futures Race
5.12Nicholas Fraser16:23.3   MI Pontiac Notre Dame Prep   Aug 26  Michigan Catholic XC Invitational
6.11Thomas Hufton16:29.9 PR   MI Lake Fenton   Oct 17  GAC Jamboree #3
7.10Jack Rankin16:31.2 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
8.12Nick McDonald16:34.5   MI Linden   Aug 26  Benzie Central Pete Moss Invitational
9.11Eric Niestroy16:47.0 PR   MI Lake Fenton   Oct 17  GAC Jamboree #3
10.11Jack Marchand16:47.7 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
11.12Brendan Moriarty16:49.0 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
12.11Sam Selley16:50.3 PR   MI Lake Fenton   Oct 17  GAC Jamboree #3
13.9Eli Seitzinger16:58.7 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
14.12Skyler Zieske17:00.8 PR   MI Linden   Aug 26  Benzie Central Pete Moss Invitational
15.11Mark Wood17:03.2 PR   MI Goodrich   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
16.11Easton Fray17:05.6 PR   MI Lake Fenton   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
17.11Josiah Lau17:05.7 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
11Nicholas Shrable17:05.7 PR   MI Linden   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
19.12Josh Fischer17:08.4 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
20.12Xander Cronin17:10.1   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
21.12Ryan Crutchfield17:15.2 PR   MI Linden   Aug 26  Benzie Central Pete Moss Invitational
22.9Carter Lauinger17:15.5 PR   MI Goodrich   Oct 17  GAC Jamboree #3
23.11Solomon Palmer17:17.2 PR   MI Ferndale   Sep 6  OAA Blue Jamboree #1
24.12Max Hoorn17:20.3 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
25.12William Bale17:34.4 PR   MI Linden   Oct 5  East Lansing Invitational
26.10Ryan Tippy17:35.2 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
27.11Zach Duval17:36.2 PR   MI Goodrich   Sep 9  Genesee Invite
28.10River Jannette17:37.3 PR   MI Ortonville Brandon   Sep 27  FML Jamboree #2
29.10Kyle Lewis17:37.5 PR   MI Lake Fenton   Oct 17  GAC Jamboree #3
30.-Salomon Palmer17:39.0 PR   MI Ferndale   Sep 23  Carl Schoensee Memorial 2017
31.12Sebastian Lubahn17:41.3   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
32.9Joseph Gilbert17:44.8 PR   MI Lake Fenton   Oct 17  GAC Jamboree #3
33.12Will Raus17:45.0   MI Ferndale   Sep 23  Carl Schoensee Memorial 2017
34.11Mitchell Guest17:45.4 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
35.11Aaron Crane17:50.3 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
36.10Kyle Murphy17:51.1 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
10Drew Himmelspach17:51.1 PR   MI Goodrich   Oct 21  Larry Steeb Invite
38.12Roy Swartzinski17:53.0   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
39.10Brenden Schroeder17:55.1 PR   MI Lake Fenton   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
40.11Chaitanya Manam17:58.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
41.11Drew Krueger17:58.2 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
42.12Zach Wiseman17:59.0 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
43.10Charlie Ballmer18:13.8   MI Goodrich   Sep 12  GAC Jamboree #1
44.12Tony Zhao18:14.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
45.10Liam Sack18:15.9 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
46.12Scott Greenhalgh18:18.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
47.9Lucas Oberle18:20.9 PR   MI Goodrich   Sep 9  Genesee Invite
48.9Ian Burke18:21.2 PR   MI Ortonville Brandon   Oct 28  MHSAA LP Region 16-2 at Hess Hathaway (Waterf...
49.12Jemone Cochran18:23.0   MI Ferndale   Sep 26  OAA Blue Jamboree #2
50.9Noah Jones18:26.6 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
51.9Mason Mylenek18:27.8 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
52.12Jacob Keener18:28.0 PR   MI Ferndale   Sep 30  Hanson's Invitational
53.11Hayden Mahakian18:28.6 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
54.11Hunter Stonerock18:28.9   MI Goodrich   Oct 17  GAC Jamboree #3
55.9Ethan Kowalski18:29.5 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
56.11Max Gatza18:29.6 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
57.9Charlie Bossert18:30.4 PR   MI Detroit Country Day   Oct 21  Mel Hall Invitational
58.10Andrew Zeug18:30.6   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
59.11Gracey Bennett-Carp...18:31.0 PR   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Oct 10  CHSL Division 2 Jamboree # 3
60.9Kevin Lewis18:34.6 PR   MI Lake Fenton   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
61.11Frank Tarrance18:35.8 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
9Russell Rozenbaum18:35.8 PR   MI Ortonville Brandon   Oct 28  MHSAA LP Region 16-2 at Hess Hathaway (Waterf...
63.11Jackson Chenett18:39.5   MI Lake Fenton   Oct 17  GAC Jamboree #3
64.10Luke Giza18:41.2 PR   MI Goodrich   Oct 17  GAC Jamboree #3
65.10Tyler Kern18:42.8 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
66.12Ryan Heines18:43.1 PR   MI Ortonville Brandon   Sep 27  FML Jamboree #2
67.10Davis Taylor18:43.2 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
68.12Kyle Haling18:44.2 PR   MI South Lyon East   Oct 19  Lakes Valley Conference Meet
69.11Hassan Siddiqui18:45.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
70.11Brandon Briggs18:50.4 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
71.12Aroon Prabhu18:51.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
72.9John Nino18:51.7 PR   MI Detroit Country Day   Oct 21  Mel Hall Invitational
73.12Stirling Boothe18:52.7   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
74.10Ryan Smith18:53.2 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Sep 9  Bret Clements Bath Invitational
75.11Andrew Liskey19:00.0   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
76.10Nicholas Gale19:00.2 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Sep 15  2017 MSU Spartan Invitational
77.9Joey Francis19:00.9 PR   MI Goodrich   Oct 17  GAC Jamboree #3
78.11Matthew Wood19:02.6   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
79.12Tristan Sirls19:04.7 PR   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Sep 26  CHSL: D1G, D2 & D3/4 Jamboree 2
80.11Sreeram Panicker19:07.7   MI Detroit Country Day   Aug 25  A2 Run Co End of Summer Classic
81.10Andrew McDonald19:08.3 PR   MI Linden   Sep 30  Greater Flint HS Championships
82.11Chase Stanke19:11.6 PR   MI Linden   Nov 1  Post A PR Fleet Feet Race
83.12Jack Shroat19:13.4   MI Redford Union   Oct 28  MHSAA LP Region 16-2 at Hess Hathaway (Waterf...
84.10Michael Policelli19:15.7 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
85.11Cole Wiknich19:16.6 PR   MI Linden   Nov 1  Post A PR Fleet Feet Race
86.10Michael Louvar19:17.8 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
87.9Dylan Shefman19:18.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
88.9Casey Cohen19:22.3 PR   MI Linden   Nov 1  Post A PR Fleet Feet Race
89.9Elliot Reid19:22.6 PR   MI Ferndale   Oct 19  OAA Blue Championships (Jamboree #3)
90.10John Redfield19:22.9 PR   MI Detroit Country Day   Oct 13  12th River Rat Open (Regional Preview)
91.9Grant Deaton19:24.7 PR   MI Goodrich   Sep 9  Genesee Invite
92.9Adam Martin19:30.1 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Sep 30  A2 Run Co Coaching Legends HS
93.9Jacob Ryan19:31.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
94.9Mason Smith19:31.3 PR   MI Ferndale   Oct 19  OAA Blue Championships (Jamboree #3)
95.9Kobe Howcroft19:34.3 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
96.10Robby Grima19:34.6 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
97.10Charlie Keegan19:36.5 PR   MI Orchard Lake St. Mary's   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
98.9Matthias Rangel19:37.8 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
99.11Greg Jackson19:37.9 PR   MI Detroit Country Day   Oct 13  12th River Rat Open (Regional Preview)
100.9Tanner Siemen19:38.3 PR   MI Ortonville Brandon   Oct 14  Kayla O'Mara Invite

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Jillian Lange18:24.6 PR   MI Goodrich   Oct 17  GAC Jamboree #3
2.10Jennifer Ohlsson18:26.5 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
3.11Alexandra Case18:48.6 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
4.11Hannah Durant19:22.5 PR   MI Goodrich   Oct 17  GAC Jamboree #3
5.12Lauren Neiheisel19:26.2   MI Pontiac Notre Dame Prep   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
6.11Audrey Steiert19:26.3   MI Linden   Sep 27  FML Jamboree #2
7.10Hannah Wabel19:32.4 PR   MI Linden   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
8.10Raegan Lauinger19:37.1 PR   MI Goodrich   Sep 30  Greater Flint HS Championships
9.9Zoe Brown19:44.2 PR   MI Linden   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
10.9Maya Harb19:51.2 PR   MI Bloomfield Hills Marian   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
11.10Shelby Holscher20:00.0 PR   MI Linden   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
12.11Emily Jones20:02.8 PR   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
13.11Lauren Clark20:03.8 PR   MI South Lyon East   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
14.10Olivia Bowden20:05.2 PR   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
15.10Emma Miller20:30.8 PR   MI Linden   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
16.9Noelle Morhman20:31.4 PR   MI Goodrich   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
17.9Ainslie Vanneste20:32.5 PR   MI Bloomfield Hills Marian   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
18.9Alexandria Fraser20:37.0 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
19.9Alexis Mawhinney20:37.4 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
20.11Shannon Lambrecht20:38.3 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
21.11Taylor Acox20:40.8 PR   MI Linden   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
22.9Jessica Jablonski20:41.2 PR   MI Linden   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
23.9Aubrey Fray20:44.0 PR   MI Lake Fenton   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
24.12Hannah Odeesh20:52.1   MI Bloomfield Hills Marian   Sep 29  Waterford Mott Fall Classic
11Emma Wallace20:52.1 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
26.9Kathryn Walterhouse20:56.5 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
27.12Abby Rankin20:58.6 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 21  Northern Michigan XC Championships
28.9Sarina Yu21:04.3 PR   MI Detroit Country Day   Aug 25  A2 Run Co End of Summer Classic
29.11Sara Hartman21:07.6 PR   MI South Lyon East   Sep 16  41st Annual Huron Invitational
30.11Kearstin Dankert21:13.4 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
31.12Meghan Hitt21:14.6   MI Linden   Sep 30  Greater Flint HS Championships
32.11Katherine Kennedy21:16.6 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
33.12Madeline Scherle21:23.8 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Sep 30  A2 Run Co Coaching Legends HS
34.10Mia Zaitshik21:32.7 PR   MI Lake Fenton   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
35.10Morgan Aittama21:41.0 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
36.10Salina Mueller21:44.5 PR   MI Lake Fenton   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
37.10Kyra Burger21:45.0 PR   MI Ortonville Brandon   Oct 14  Kayla O'Mara Invite
38.10Yurui Zhang21:53.4 PR   MI Detroit Country Day   Oct 21  Mel Hall Invitational
39.12Anabel Sicko21:56.0 PR   MI Ferndale   Sep 30  Hanson's Invitational
40.12Meredith Tiller21:58.5 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
41.9Catherine Medici22:04.0 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
42.9Alaina Rider22:10.7 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
43.12Amelia Bradfield22:13.1 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
44.12Emily Gudzinski22:13.5 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
45.10Cami Rossell22:20.3 PR   MI Goodrich   Sep 9  Genesee Invite
46.10Jillian Pompo22:21.8 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
47.12Samantha Satawa22:22.6 PR   MI South Lyon East   Sep 16  41st Annual Huron Invitational
48.11Sarra Watkins22:22.9 PR   MI Goodrich   Nov 4  MHSAA LP Division 2 Finals
49.11Anna Sun22:26.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
50.9Jenny Hartman22:26.9 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
51.11Brooklyn Taylor22:29.1 PR   MI Detroit Mumford   Oct 18  DPSL City Championship
52.12Rachel Learman22:38.2   MI Lake Fenton   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
53.12Jordan Galarneau22:39.6 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
54.10Olivia Baiz22:41.8 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
55.11Carolyn Berryman22:47.0   MI Ferndale   Sep 30  Hanson's Invitational
56.12Delaney Langdon22:50.0   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Oct 10  CHSL Division 2 Jamboree # 3
57.11Raquelle Robbins22:51.0 PR   MI Clawson   Oct 21  MAC Division Championship
58.10Autumn Glover22:56.0 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
59.10Tess Mervenne22:57.4   MI Bloomfield Hills Marian   Sep 26  CHSL: D1G, D2 & D3/4 Jamboree 2
60.10Jordan Avery23:03.1 PR   MI Lake Fenton   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
61.10Shannon Higgins23:06.7 PR   MI Bloomfield Hills Marian   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
62.12Claire Seitzinger23:08.3   MI Pontiac Notre Dame Prep   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
10Mia Inakage23:08.3 PR   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Oct 28  MHSAA LP Region 16-2 at Hess Hathaway (Waterf...
64.10Katelyn Sliwinski23:09.3 PR   MI Bloomfield Hills Marian   Oct 28  MHSAA LP Region 16-2 at Hess Hathaway (Waterf...
65.9Regan O'brien23:13.1 PR   MI Bloomfield Hills Marian   Sep 26  CHSL: D1G, D2 & D3/4 Jamboree 2
66.10Ella Dunn23:18.4 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
67.10Natalie Cleary23:25.6 PR   MI Bloomfield Hills Marian   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
68.9Grace Ballmer23:27.2 PR   MI Goodrich   Oct 14  Kayla O'Mara Invite
69.10Camille Henrie23:29.3   MI Goodrich   Oct 21  Larry Steeb Invite
70.9Michaela Sardo23:30.0 PR   MI Goodrich   Oct 10  Byron Fox & Hound
71.10Reeves Housman23:31.0 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
72.12Marghertia Mazza23:37.1 PR   MI Goodrich   Oct 17  GAC Jamboree #3
73.11Kristina Zheng23:42.9 PR   MI Detroit Country Day   Oct 13  12th River Rat Open (Regional Preview)
74.12Calli Teberian23:43.0 PR   MI Ortonville Brandon   Sep 30  Greater Flint HS Championships
11Julia Bolton23:43.0   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Oct 10  CHSL Division 2 Jamboree # 3
76.11Emma Wolak23:44.1 PR   MI South Lyon East   Sep 16  41st Annual Huron Invitational
77.12Cameron Harden23:49.0 PR   MI Ortonville Brandon   Sep 27  FML Jamboree #2
78.10Victoria Ciavarella23:52.2 PR   MI Ortonville Brandon   Oct 14  Kayla O'Mara Invite
79.11Megan Dzbanski23:53.9   MI Goodrich   Sep 12  GAC Jamboree #1
80.11Marissa Ziccardi23:54.9   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
81.12Bria Donnell24:01.3 PR   MI Lake Fenton   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
82.11Julia Shen24:01.4   MI Detroit Country Day   Oct 21  Mel Hall Invitational
83.11Samantha Maienbrook24:03.2 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
84.9Anna Zimmermann24:04.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 3  Belle Isle Dual
85.12Mackenzie Rampy24:12.2   MI Lake Fenton   Oct 3  GAC Jamboree #2
86.11Mary Bonema24:12.4 PR   MI Pontiac Notre Dame Prep   Sep 30  A2 Run Co Coaching Legends HS
87.11Amanda Sherrill24:13.2   MI Detroit Country Day   Oct 21  Mel Hall Invitational
88.12Mary McIntyre24:14.2 PR   MI South Lyon East   Sep 16  41st Annual Huron Invitational
89.11Melaina Wurts24:15.0   MI Lake Fenton   Sep 30  Greater Flint HS Championships
12Kathryn Ford24:15.0   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Oct 10  CHSL Division 2 Jamboree # 3
91.9Katie Doyen24:17.1 PR   MI South Lyon East   Oct 14  33rd Annual Gabriel Richard Invitational
92.10Harmony Saad24:22.2 PR   MI Lake Fenton   Sep 9  Bret Clements Bath Invitational
93.12Sophia Zhang24:25.0 PR   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
94.11Brooke Kilyk24:25.9 PR   MI Ortonville Brandon   Oct 14  Kayla O'Mara Invite
95.11Rebecca Li24:27.0   MI Detroit Country Day   Oct 17  DCDS/Cranbrook/Lutheran NW
96.12Abbie Paige24:28.1   MI Linden   Sep 30  Greater Flint HS Championships
97.11Angel Brandon24:29.1 PR   MI Goodrich   Sep 9  Genesee Invite
98.11Madison Philippi24:29.6 PR   MI Linden   Nov 1  Tortoise & Hare Post-A-PR Invite
99.11Paige Gollinger24:30.1   MI Pontiac Notre Dame Prep   Sep 30  A2 Run Co Coaching Legends HS
100.9Emma Inloes24:31.0 PR   MI Bloomfield Hills Cranbrook Kingswood   Oct 10  CHSL Division 2 Jamboree # 3