Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Nate Kawalec15:23.4 PR   OH Chardon   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
2.10Nick Kozlowski15:55.9 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
3.12Ben Browngardt16:14.6 PR   OH Mayfield   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
4.12Michael Ferro16:17.5 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
5.11A.J. Hoffa16:23.8 PR   OH Riverside (Painesville)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
6.12Marshal Stewart16:26.6 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
7.11James Ferro16:28.4 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
8.11Nate Warner16:36.6 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
9.12Tommy Oddo16:37.6 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
10.11Forrest Long16:44.0 PR   OH Geneva   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
11.12Justin Mesterhazy16:56.9 PR   OH South (Willoughby)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
12.11David Boykin17:00.5 PR   OH Harvey   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
13.11Brian Horton17:01.0 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
14.9Cam Rigsby17:03.3 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
15.10Nathan Bohanon17:06.8 PR   OH Harvey   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
16.9JT Basco17:08.5 PR   OH Harvey   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
17.12Kyle Flowers17:09.8   OH Lakeside   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
18.10Dakota Harvey17:12.0   OH Geneva   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
19.9Anthony Zampino17:12.1 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
20.12Brad Knez17:15.0 PR   OH Chardon   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
21.10Jacob Mirabell17:15.7 PR   OH Geneva   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
22.10Benjamin Nagle17:17.1 PR   OH Mentor   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
23.12Alex Rollins17:22.0 PR   OH Mayfield   Sep 16  Galion Cross Country Festival
24.9Dominic Ricco17:23.5 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
25.12Ryan Evans17:23.7 PR   OH Mayfield   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
26.9Cole Rigsby17:26.8 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
27.12Alex Murray17:27.4 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
28.12Ethan Knott17:29.1   OH South (Willoughby)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
29.11Andrew Chase17:30.5 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
30.10Tucker Keeney17:34.4   OH Chardon   Oct 7  The Legends Meet
31.12Alex Bryan17:35.0   OH Geneva   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
32.12Kyle Stropkay17:35.8   OH Chardon   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
33.10Aidan Macaskill17:37.4 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
34.11Justin Arnold17:38.1 PR   OH Mayfield   Aug 26  GlenOak Golden Eagle Invitational
35.11Tommy Wetzel17:39.9 PR   OH South (Willoughby)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
36.11Jacob Robinson17:43.3 PR   OH Geneva   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
37.12Nick Casey17:43.5 PR   OH Lakeside   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
38.9Ben Bremec17:45.0 PR   OH Mayfield   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
39.10Noah Rozelman17:45.5   OH Riverside (Painesville)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
40.12Michael Mazurek17:46.7 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
41.11Garrett Perry17:47.9   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
42.11Nathan Thobe17:50.2 PR   OH Madison (Middletown)   Oct 28  OHSAA D2 Region 8
43.9Zebadiah Zuber17:50.7 PR   OH Riverside (Painesville)   Aug 26  Berkshire Early Bird Invitational
44.10Jacob Pensky17:52.3 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
45.11Mark Bucciere17:54.7 PR   OH Revere   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Canton
46.11Bobby Godnavec17:55.0 PR   OH Mayfield   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
47.12Frank Young17:57.4 PR   OH Mayfield   Aug 26  GlenOak Golden Eagle Invitational
48.11Thomas Costello17:57.9   OH Geneva   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
49.12Chase Hiltebrant17:58.0 PR   OH Revere   Oct 7  Medina XC Festival
50.12Ramon Pardo17:58.5 PR   OH Revere   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Canton
51.11Jacob Baker17:59.2   OH South (Willoughby)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
52.10Ryan Vogel18:04.8 PR   OH Mayfield   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
53.10Preston Rexrode18:06.5 PR   OH Mentor   Nov 12  NXR Midwest Regional Championships
54.11Rick Cimino18:07.2 PR   OH Mentor   Nov 12  NXR Midwest Regional Championships
55.9Alex Reese18:07.3 PR   OH Geneva   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
56.12Nathanael Ahiagbede...18:11.0 PR   OH Euclid Senior   Oct 7  The Legends Meet
57.11Devonte Cotton18:15.6 PR   OH Euclid Senior   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
58.11Oscar Rocha-Perez18:17.0   OH Riverside (Painesville)   Sep 23  Strongsville Fleet Feet Invitational
59.10Ben Saneda18:17.8 PR   OH Mayfield   Sep 16  Galion Cross Country Festival
60.11Antoine Sullivan18:18.7 PR   OH John Adams   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
61.12Sam Rodriguez18:22.8 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
62.12Johnny Car18:25.3 PR   OH North (Eastlake)   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
63.11Kenny Hockenberry18:25.4 PR   OH Lakeside   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
64.9Christopher Rocha-P...18:27.2 PR   OH Riverside (Painesville)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
65.9Tyrie Liddell18:32.4 PR   OH Brush   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
66.12Jackson Selent18:34.6   OH Chardon   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
67.10Brett Babos18:35.5   OH South (Willoughby)   Sep 9  Wooster Invitational
68.10Aiden Necoskill18:36.3 PR   OH Chardon   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
69.11Caden Rice18:39.8 PR   OH Riverside (Painesville)   Sep 23  Strongsville Fleet Feet Invitational
70.11Daniel Lewis18:40.3 PR   OH Cleveland Heights   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
71.11Joey Anastasia18:40.7 PR   OH Geneva   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
72.11Josh Mcefish18:41.4 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
9John Keough18:41.4 PR   OH North (Eastlake)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
74.12Jack Bollinger18:44.0 PR   OH Revere   Oct 7  Medina XC Festival
75.10Alex Grano18:46.7 PR   OH Mayfield   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
76.11Devin Cerjan18:46.8 PR   OH Geneva   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
77.11Graham Scott18:46.9   OH Riverside (Painesville)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
78.10Luke Risko18:47.8 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
79.12Norman Ngo18:48.1 PR   OH Mayfield   Sep 16  Galion Cross Country Festival
80.12Michael Upholz18:49.4   OH Mentor   Aug 26  Berkshire Early Bird Invitational
81.10Matthew Perry18:51.1 PR   OH Mentor   Nov 12  NXR Midwest Regional Championships
82.10Malik Gulley18:52.4 PR   OH Brush   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
83.9Naveen Elliott18:53.4 PR   OH Revere   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Canton
84.10Thomas Okerwall18:56.0 PR   OH North (Eastlake)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
85.12Nick Ayers18:56.6   OH North (Eastlake)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
86.9Zachary Reese18:59.2 PR   OH Geneva   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
87.9Keaton Hahn18:59.4 PR   OH Mentor   Nov 12  NXR Midwest Regional Championships
88.11Michael Cecil19:04.4 PR   OH Lakeside   Oct 7  The Legends Meet
89.11Markie McIlroy19:05.4   OH Riverside (Painesville)   Aug 26  Berkshire Early Bird Invitational
90.12Drew Keener19:07.1 PR   OH Lakeside   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
91.10Alexander Landis19:07.9 PR   OH Revere   Oct 7  Medina XC Festival
92.9Jason Reik19:08.7 PR   OH North (Eastlake)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
93.9Max Rollins19:11.0 PR   OH Mayfield   Sep 16  Galion Cross Country Festival
94.11John Rus19:11.9 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
95.11Drew Wolf19:12.8 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
96.11Dan Anand19:14.8 PR   OH Revere   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Canton
97.10Logan Bell19:15.4   OH Riverside (Painesville)   Aug 26  Berkshire Early Bird Invitational
98.9Zach Meixner19:16.8 PR   OH Revere   Sep 9  Wooster Invitational
99.9Yukun Wang19:17.6 PR   OH Mayfield   Aug 26  GlenOak Golden Eagle Invitational
100.9Jack Sweet19:17.8 PR   OH Chardon   Oct 7  The Legends Meet

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Denali Selent18:33.1 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
2.9Valerie Sague19:11.2 PR   OH Mayfield   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
3.10Diona Ramos19:40.6 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
4.11Maddie Hull19:41.7 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
5.11Anna Evans19:42.2 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
6.12Loryn Renick19:50.2 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
7.12Rebecca Jackam19:50.6 PR   OH Geneva   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
8.11Jamie Meyer19:52.1 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
9.9Rylee Yocum19:52.8 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
10.9Andrea Mann19:53.5 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
11.9Morgan Tropf20:02.6 PR   OH Mayfield   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
12.11Ella Damaser20:05.0 PR   OH Cleveland Heights   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
13.9Kate Szep20:16.4 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
14.11Eve Horrigan20:18.4 PR   OH Brush   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
15.10Mila Stropkay20:29.1 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
16.12Thea Sauer20:34.5 PR   OH Chardon   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
17.9Cheyenne Durda20:37.2 PR   OH Riverside (Painesville)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
18.11Maria Peters20:37.5 PR   OH Chardon   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
19.9Lilli Livengood20:38.6 PR   OH Chardon   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
20.11Hannah Stapp20:44.7 PR   OH South (Willoughby)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
21.11Sarah Lane20:45.9 PR   OH Mentor   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
22.10Natalie McKinstry20:50.5 PR   OH Riverside (Painesville)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
23.11Molly Greene20:51.1   OH Chardon   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
24.12Natalie Washington20:53.5 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
25.11Mikayla Watts21:14.5 PR   OH Geneva   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
26.9Mallory Dondorfer21:14.6 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
27.10Michalene Mlakar21:15.6   OH Riverside (Painesville)   Sep 23  Strongsville Fleet Feet Invitational
28.11Kristen Van't veer21:25.3   OH Lakeside   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
29.10Hannah Gingrich21:26.0   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
30.9Leah Daher21:26.8 PR   OH Mayfield   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
31.9Abbie Kmet21:26.9 PR   OH Revere   Oct 21  OHSAA D2 Northeast District - Canton
32.9Athena Pantoja21:28.3 PR   OH Lakeside   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
33.12Kate Hornyak21:30.1 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
34.12Jessica Krebs21:32.2   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
35.12Nadina Popoviciu21:35.8 PR   OH Mayfield   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
36.10Roxanna Beers21:40.4 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
37.11Kara Ralston21:43.1 PR   OH Riverside (Painesville)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
38.11Mackenzie Meldrum21:50.7   OH Riverside (Painesville)   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
39.9Brooke Thompson21:56.4 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
40.9Sophia Woods21:57.0 PR   OH Mayfield   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
41.11Isabel Nekic21:59.0 PR   OH South (Willoughby)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
42.10Rachel Staas22:02.1   OH South (Willoughby)   Sep 9  Wooster Invitational
43.11Georgie Jolivette22:02.7 PR   OH Cleveland Heights   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
44.9Alison Warner22:04.6 PR   OH Mentor   Sep 30  Midwest Meet of Champions
9Gabriella Deluca22:04.6 PR   OH Geneva   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
46.10Sophia Ku22:06.2 PR   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
47.10Leah Costello22:09.0 PR   OH Geneva   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
48.10Cassidy Robinson22:10.7 PR   OH Chardon   Sep 16  Boardman Spartan Invitational
49.11Riley Finch22:18.1 PR   OH South (Willoughby)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
50.10Mackenzie Meeker22:22.6 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
51.11Olivia Kovitch22:25.0   OH Revere   Sep 9  Walsh Jesuit Ritchie Invitational
52.11Kylie Miskimen22:28.1 PR   OH Riverside (Painesville)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
53.9Sophia Kwiatkowski22:36.1 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
54.10Anna Blum22:37.5 PR   OH Mayfield   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
55.12Eliana Burlotos22:38.0   OH Revere   Oct 14  Akron Suburban League Championships
56.11Theresa Buda22:41.7   OH Mayfield   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
57.11Elissa Walsh22:43.3 PR   OH Riverside (Painesville)   Sep 23  Strongsville Fleet Feet Invitational
58.10Alyse Madormo22:55.0 PR   OH South (Willoughby)   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
59.9Nikki Davis22:55.1 PR   OH Mayfield   Oct 7  Stow Bulldog Invitational
60.9Isabella Veri22:55.2 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
61.12Erin Hayward22:56.1 PR   OH John Hay   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
62.10Keri Tomechko22:59.9   OH Revere   Oct 21  OHSAA D2 Northeast District - Canton
63.12Gina Kucmanic23:00.9   OH South (Willoughby)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
64.11Kate Morrison23:04.0 PR   OH Revere   Sep 9  Walsh Jesuit Ritchie Invitational
65.11April Hanchosky23:06.4 PR   OH Geneva   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
66.9Maria Lombardo23:11.2 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
67.11Emma Obrzut23:11.8   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
68.11Lydia Blatnik23:16.6   OH North (Eastlake)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
69.12Tess Lannon23:19.0   OH Chardon   Sep 23  Saturday Night Lights Invitational
70.9Isabelle Mason23:19.2 PR   OH South (Willoughby)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
71.12Samantha Tam23:21.6   OH Mayfield   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
72.9Azaria Thomas23:28.5 PR   OH Cleveland Heights   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
73.10Kaitlyn Poorman23:33.3   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
74.10Lillian English23:44.3 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
75.10Jess Raimondo23:45.2 PR   OH Revere   Oct 21  OHSAA D2 Northeast District - Canton
76.10Shania Turner23:48.2 PR   OH Mayfield   Oct 7  Stow Bulldog Invitational
77.12Jenna Rock23:50.2 PR   OH Mayfield   Sep 9  Bruce Lerch Invitational
78.9Kayla Gromek23:52.3 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
79.10Jasmine Scafuro23:53.6 PR   OH Mentor   Sep 9  Tiffin XC Carnival
80.12Mandy Kraynak23:57.2   OH Revere   Oct 21  OHSAA D2 Northeast District - Canton
81.12Cara Melaragno23:57.6 PR   OH Mayfield   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
82.11Cassidy Bruinsma24:00.6 PR   OH Geneva   Oct 28  OHSAA D1 Region 1
83.10Loganne Foster24:02.4   OH Chardon   Aug 26  Salem Early Bird Invitational
84.10Caitlyn Goodrich24:03.7   OH Chardon   Aug 26  Salem Early Bird Invitational
85.11Kristen Brunton24:04.7   OH Mayfield   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
86.11Angel King24:06.7 PR   OH John Adams   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
87.9Kira Casebeer24:07.0 PR   OH North (Eastlake)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
88.11Jexany Matias24:08.1 PR   OH Lakeside   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
89.9Charlotte Hantus24:09.6 PR   OH Mayfield   Sep 16  Galion Cross Country Festival
90.12Carley Mottley24:11.0 PR   OH Geneva   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
10Alyssa Wiegand24:11.0 PR   OH Brush   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
92.12Ronneia Lukerson24:18.8 PR   OH Brush   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
93.12Amanda Apanavicius24:20.2 PR   OH Riverside (Painesville)   Sep 16  Boardman Spartan Invitational
94.10Mary Morgan24:22.0 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
95.9Amanda Scarvelli24:27.6 PR   OH Mentor   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
96.11Sarah Cosentino24:28.5   OH South (Willoughby)   Oct 7  Andrews-Osborne Invitational
97.12Neeka Greene24:37.0   OH John Hay   Oct 21  OHSAA D1 Northeast District - Madison
98.12Mackenzie Hupp24:40.4   OH South (Willoughby)   Sep 9  Wooster Invitational
99.10Annatta Baltrunas24:44.2 PR   OH North (Eastlake)   Sep 2  Mentor Cardinal Classic
100.9Kaitlynn Phillips24:45.7 PR   OH Revere   Sep 16  Boardman Spartan Invitational