Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Declan O'Neill16:31.5 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
2.11Kai Vickers16:31.9 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
3.12Epheson Giday16:39.2   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
4.11Diego Berho16:41.8   WA Roosevelt   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
5.12Isaac Mohn16:46.8   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
6.12Surafel Muche16:48.7   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
7.11Sanjay Raman16:56.1   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
8.12Ian Stiehl16:56.9   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
9.10Michael Lewis17:00.6 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
10.11Peter Kubiniec17:01.5 PR   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
11.12Chad Cohen17:04.2   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
12.10Kai Gundlach17:05.2 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
13.12Javon Arnone17:08.1   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
14.12Hayden Evans17:09.2 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
15.11Sela Navot17:13.5   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
16.11Alec Block17:16.6 PR   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
17.12Andrew Hogan17:20.1   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
18.11Sebastian Belkin17:21.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
19.12AJ Yee17:23.9 PR   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
20.12Parker Rathbun17:26.6   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
21.11Carter Hall17:29.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
22.11Sebastian Alfonso17:30.3   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
23.12Elliot Jones17:31.1 PR   WA Roosevelt   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
24.12Drew Schornak17:32.1   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
25.11Sam Levy17:32.4   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
26.10Donovan Jantz17:34.8   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
27.11Carlo Ruggiero17:36.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
28.12Jacob Olson17:36.5 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
29.10Evan Oakes17:40.4 PR   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
30.11Max Levy17:42.3 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
31.9Eric Souza-Ponce17:43.1 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
32.12Christopher Ruiz17:44.7 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
33.11AbdurRahman Bhatti17:48.6 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
34.12Aidan McCoy17:49.4   WA Roosevelt   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
35.12Sean Lewis17:51.2 PR   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
36.10Lucas Seeley17:52.2 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
37.10Caleb Silverman17:54.0 PR   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
12Graham Fulton17:54.0   WA Roosevelt   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
39.12Gabriel True17:55.0   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
40.11Xander Uyttendaele17:56.8 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
41.11Nathan McVay17:57.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
42.12Ethan Hume17:58.0   WA Ingraham   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
43.11Jovan Koledin17:58.8 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
44.11Miller Williams17:59.4   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
45.12Jack Anderson18:00.1   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
46.12Aidan Vlasaty18:00.9 PR   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
47.11Elliott Windrope18:06.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
48.10Adam Flood18:06.2 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
49.11Jonah Maier18:08.6   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
50.10Danny Skovron18:08.9 PR   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
51.11Sean Lindsey18:11.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
52.11Aidan Cantine18:12.7 PR   WA Eastside Catholic   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
53.11Clarence McDonald18:15.3 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
54.10Sven Nilsson18:15.5 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
55.10Joe Skovron18:16.4 PR   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
56.11Jack Graves18:17.8   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
57.10Abe Wilson18:18.7   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
58.10Colin McCoy18:20.5   WA Roosevelt   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
59.9Chauncey Cox18:23.3 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
60.10Nicky DiMartino18:25.4 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
61.11Henry Burton18:27.3   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
62.11Quinn Hauck18:27.6   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
63.10John Romano-Olsen18:28.1 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
64.10Luke Biondolillo18:31.3 PR   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
65.11Thomas Tolgu18:33.8 PR   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
66.12Ian Kirk18:34.2   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
67.11Jackson Allison18:34.4   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
68.12Liam Settle18:34.9   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
69.11Pieran Robert18:37.4 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
70.9Elian Joseph18:39.0 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
71.10William Cunningham18:39.1 PR   WA Roosevelt   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
72.12Yosef Yirdaw18:42.0 PR   WA Rainier Beach   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
73.10Ethan Kutch18:43.4 PR   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
74.12Conor Brennan18:43.6   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
75.12Joe Sheh18:44.0   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
76.12James Brennan18:44.4   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
77.10Matt Martin18:44.8 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
78.12Charles Sheh18:45.0   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
79.12Stephen Rothrock18:46.4   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
80.11Nick Gjording18:48.1 PR   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
81.10Mason Moore18:48.6 PR   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
82.12Jason Weiss18:52.2   WA Bainbridge   Sep 2  Ultimook Race Nike Invitational
83.10Eddie Shelton18:53.5 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
84.11Emilio Adame18:54.5   WA Ingraham   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
85.11Gabriel Young18:54.9   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
86.11Travers Sorenson18:55.2 PR   WA West Seattle   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
87.10Ori Livneh18:55.3 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
88.12William Napier18:55.6 PR   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
89.9Max Aldrich18:57.7 PR   WA Ingraham   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
90.12Peter Nguyen19:00.1 PR   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
91.10Mapenzi Kinege19:02.8 PR   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
92.9Owen Nelson19:05.1 PR   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
9William Callender19:05.1 PR   WA Roosevelt   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
94.12Henry Gruen19:06.7   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
95.12Ben Cibula19:07.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
96.10Reuben Allen19:07.1 PR   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
97.10Colin Farmer19:08.4 PR   WA O'Dea   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
98.10Donovan Blackham19:08.9 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
99.11Sawyer Blair19:10.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
100.12Lars Krokum19:12.2 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.9Claudia Harnett19:36.9 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
2.11Anya Hirschfeld19:43.5   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
3.9Sarah Mirkin19:47.2 PR   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
4.11Isabel Schmidt19:52.4   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
5.11Anastasia Konugres20:05.9   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
6.10Kate Simmons20:07.4   WA Eastside Catholic   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
7.10Kate Jendrezak20:07.6   WA Eastside Catholic   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
8.12Ashlyn Ramos20:07.9   WA Eastside Catholic   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
9.9Ella Montgomery20:10.5 PR   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
10.12Gabrielle Rackner20:15.9   WA West Seattle   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
11.11Samantha Smith20:16.6   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
12.12Emma Flood20:23.2   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
13.11Lydia Montgomery20:25.3   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
14.11Lucy Klebeck20:31.5   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
15.10Asa Selenis20:31.7   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
16.12Hope Olbricht20:42.4 PR   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
17.12Danielle Bauder20:48.0   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
18.12Louisa Yardley20:57.9 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
19.9Christina Crow21:02.1 PR   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
20.12Sylvie Corwin21:06.9 PR   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
21.12Anna Scott21:08.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
22.10Emma Velling21:08.6   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
23.9Greta Laesch21:08.7 PR   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
24.11Nell Baker21:10.5 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
25.11Emily Cary21:25.5   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
26.12Sydney Santos21:25.7   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
27.10Avery McCammon21:25.8   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
28.12Veronica Redpath21:27.0   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
29.9Daniella Hubble21:27.7 PR   WA Ingraham   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
30.9Sophia Chrysanthako...21:31.1 PR   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
31.12Isabella Glenn21:31.5   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
32.9Olivia Freeman21:31.7 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
33.11Natalie Taylor21:32.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
34.10Katherine Hinds21:37.6   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
35.11Abby Hecko21:41.7   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
36.10Sonia Yuan21:42.4 PR   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
37.9Danielle Jaculewicz21:49.3 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
38.11Louise Nelson21:52.1   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
39.11Lucy Martinez21:53.5   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
40.10Lucy Corthell21:57.2 PR   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
41.11Esther Reichek21:57.7   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
42.10Tait Rowley21:58.0   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
43.10Lauren Barkley22:02.6   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
44.12Addie Pappas22:05.7   WA Ingraham   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
45.10Olivia Reichert22:10.1 PR   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
46.10Celia Fragale22:10.7   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
47.10Grace Harman22:11.6 PR   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
48.11Marte Borgmann22:16.2   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
49.10Hannah Weaver22:16.7   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
50.11Rose Kranwinkle22:18.3   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
51.11Maddie Fortson22:24.4   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
52.12Sophia O'Hara22:26.8   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
53.10Suzanna Graham22:27.1   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
54.11Madison Jacobs22:31.3 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
55.10Ruby Siehl22:31.8   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
56.9Stella Otis22:38.0 PR   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
57.10Emmie Loper22:39.0 PR   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
58.11Addie Weiss22:39.1   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
59.10Annie Hatzenbeler22:40.6   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
60.9Frances Maiorano22:42.9 PR   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
61.11Liz Messinger22:43.0 PR   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
62.10Emily Kearney22:43.4   WA Seattle Prep   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
63.10Elizabeth Vanderber...22:43.8 PR   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
64.11Genevieve Symons22:48.7   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
65.12Lydia Goss22:50.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
66.11Josephine Maiorano22:51.5   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
67.11Margaret Tookey22:51.9   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
68.10Cece Matteson22:55.1 PR   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
69.11Francesca Rainbow23:00.8   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
70.10Madeline Vanderberg23:02.5   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
71.12Peixian Rong23:02.8 PR   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
72.9Reilly Cartwright23:02.9 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
73.10Tea Freedman-Susski...23:03.2 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
9Caitlyn Stoutt23:03.2 PR   WA Eastside Catholic   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
75.9Beatrice Wingfield23:06.8 PR   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
76.10Olivia Mohn23:10.1 PR   WA Holy Names Academy   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
77.12Adalynn Griesser23:15.0    WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
78.12Connie Bernard23:16.0   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
79.10Isabel Waggoner23:19.1   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
80.9Tyla Michel23:20.0 PR   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
81.9Posie Berry23:23.0 PR   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
82.10Naomi Prahl23:23.6   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
83.11Selena Fermin23:26.7 PR   WA Franklin   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
84.11Kari Perry23:28.0    WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
85.11Olivia Goss23:28.6   WA Garfield   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
86.9Dori Buttleman23:28.9 PR   WA Ballard   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
87.9Tess Keyes23:33.1 PR   WA Ingraham   Sep 16  Fort Steilacoom XC Invitational
88.11Karla Borella-Leon23:36.0   WA West Seattle   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
89.11Mina Young23:39.6   WA Ingraham   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
90.9Sora Storck23:40.1 PR   WA Roosevelt   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
91.12Lauren Wallach23:43.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
92.9Chloe Vlases23:43.7 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
93.11Ava Lang23:45.1 PR   WA Eastside Catholic   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
94.11Marie Miller23:48.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
95.9Jordan Allen23:48.6 PR   WA West Seattle   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
96.11Margot Adam23:49.1 PR   WA Nathan Hale   Sep 13  Ingraham/Franklin/SeaPrep/NHale/Clev/WS
97.11Megan Hatton23:50.5   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB
98.12Iris Dahl23:54.0   WA Bainbridge   Sep 8  BIXC Time Trial
99.12Caitlin Colino23:54.6   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakesd/Roosevelt/Ballard/Garfield/CS
9Margarita Hillon23:54.6 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 15  HNA/OD/BB/EC/RB