Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Austen Apperson15:05.1 PR   WA Adna   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
2.12Justin Roosma15:22.4 PR   WA Walla Walla Valley   Sep 21  Footrace to Valhalla
3.12Gavin Merritt15:54.0 PR   WA Tekoa-Rosalia   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
4.11Noah Phillips15:56.5   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
5.10Addison Smee16:06.8 PR   WA Kalama   Sep 11  Onalaska League Meet
6.12Zachary Wright16:15.1 PR   WA Onalaska   Sep 11  Onalaska League Meet
7.10Justin Peck16:24.6 PR   WA Trout Lake   Sep 15  Oregon City XC Invitational
8.11Cameron Nielsen16:28.3 PR   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
9.11Garrett McSheffrey16:31.6   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
10.12Eli Engledow16:36.6   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
11.12August Albers16:38.7   WA Cedar Tree Classical Christian   Sep 8  14th Annual Tualatin Invite
12.11Mason Nicholas16:41.6   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
13.12Caden Deutscher16:48.4 PR   WA Pope John Paul 2   Oct 18  Seatac 1B/2B League Championship
14.10Kobe Deutscher16:48.9 PR   WA Pope John Paul 2   Oct 18  Seatac 1B/2B League Championship
15.10Nicholas Marty16:49.0 PR   WA Toledo   Oct 6  Harvest Classic
16.11Daniel Whiting16:54.7 PR   WA Ilwaco   Sep 11  Onalaska League Meet
17.11Ryan Ransom16:55.4 PR   WA Three Rivers Christian   Oct 13  Warner Pacific XC Classic
18.12Michael Gannon17:01.1 PR   WA Bickleton   Sep 21  Footrace to Valhalla
19.10Easton Pomrankey17:02.0   WA Kettle Falls   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
20.11Jacoby Wieber17:03.9   WA Tri-Cities Prep   Oct 17  District 5 B Championships
21.11Connor Torgesen17:04.7 PR   WA Manson   Sep 22  Wenatchee XC Invite
22.10Ryan Denham17:11.9 PR   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
23.12Hamilton Summers17:12.3   WA NW Christian (Lacey)   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
24.12Thomas Martin17:12.8   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
25.12Emerson Worrell17:14.1 PR   WA Liberty Bell   Oct 9  Bridgeport Invite 5k
26.11Adam Bruno17:15.8   WA Valley Christian   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
27.10Zac Johnson17:16.0   WA NW Christian (Colbert)   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
28.11Jonathan Brown17:17.9 PR   WA Mt Vernon Christian   Oct 19  Emerald City League Championships
29.10Christian Arriaga17:18.2 PR   WA Bickleton   Sep 21  Footrace to Valhalla
30.12Matthew Rittenbach17:18.3 PR   WA Walla Walla Valley   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
31.11Jake Martin17:20.0 PR   WA Life Christian Academy   Oct 13  Grizzly Alumni Invitational
32.12Joshua Bradshaw17:22.8   WA Cedar Tree Classical Christian   Sep 8  14th Annual Tualatin Invite
33.8Ben Graham17:23.0 PR   WA NW Christian (Colbert)   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
34.12Morgan Hurst17:23.9   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
35.10Kolby Slate17:25.1 PR   WA Colfax   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
36.12Henry Foultner17:25.8 PR   WA Toutle Lake   Oct 6  Harvest Classic
37.9Korbin Forsman17:26.0 PR   WA Republic   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
38.10Jonathan Moore17:30.0 PR   WA Valley Christian   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
39.12Noah Goeckner17:30.1   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
40.12Evan Henning17:33.0 PR   WA Colfax   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
41.9Isaac Immel17:34.0 PR   WA Riverside Christian   Sep 18  Fast and Flat
12Garrett Wilson17:34.0   WA Tonasket   Sep 29  CAN-AM Invitational
43.12Ryley Griffiths17:35.0   WA Colfax   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
44.10Steven Baltz17:35.4 PR   WA Life Christian Academy   Sep 29  Nike Portland XC
45.10Ricky Garcia17:37.4 PR   WA Brewster   Oct 9  Bridgeport Invite 5k
46.12Isaac Lozier17:37.7   WA Kalama   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
47.9Ian Engledow17:39.0 PR   WA Asotin   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
48.10Mattox Marsh17:39.4 PR   WA Pope John Paul 2   Oct 18  Seatac 1B/2B League Championship
49.11Soarin' Marchand17:40.1 PR   WA Lake Roosevelt   Oct 3  Omak Cross Country Meet
50.12Israel Gomez17:42.0   WA Tonasket   Sep 18  Okanogan Invite
51.10Julian Lopez17:42.1 PR   WA Oroville   Oct 3  Omak Cross Country Meet
52.11Isaac Leighton17:44.0 PR   WA Tekoa-Rosalia   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
53.10Logan Strozyk17:45.0 PR   WA Wilbur-Creston   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
54.10Joshua Huber17:45.2 PR   WA Colfax   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
55.12RJ Strozyk17:45.7   WA Wilbur-Creston   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
56.11Jaydon Krisch17:48.0 PR   WA Orcas Island   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
10Asher Dykstra17:48.0 PR   WA Asotin   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
58.10Gabe Harpe17:49.1   WA Trout Lake   Sep 15  Oregon City XC Invitational
59.10Grant Torgesen17:50.1 PR   WA Manson   Sep 22  Wenatchee XC Invite
60.12Kai Jacobs17:54.0   WA St George's   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
61.10Tony Flores17:54.5   WA Bridgeport   Oct 9  Bridgeport Invite 5k
62.11Winston Telford17:55.0   WA Davenport   Sep 25  NE 1B/2B League Meet @KF
63.10Oscar Guzman17:55.3 PR   WA Brewster   Oct 9  Bridgeport Invite 5k
64.8David Wynecoop III17:58.0 PR   WA Wellpinit   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
9Finley Wolff17:58.0 PR   WA St George's   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
66.9Jake Coffman18:01.0 PR   WA Davenport   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
67.12Ethan Rowe18:03.0 PR   WA Chewelah   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
68.12Rylan Green18:04.2   WA Kalama   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
69.9John Nicholson18:06.4 PR   WA Toutle Lake   Oct 6  Harvest Classic
70.12Hunter Johnson18:06.6   WA St George's   Sep 25  NE 1B/2B League Meet @KF
71.12James Cushman18:07.9   WA Mossyrock   Sep 11  Onalaska League Meet
72.-Isaac Leighton18:08.0   WA Tekoa-Rosalia   Oct 6  Inland Empire Challenge
73.9Gunner Mulligan18:08.2 PR   WA Mossyrock   Sep 11  Onalaska League Meet
10Juan Portillo18:08.2 PR   WA Manson   Oct 9  Bridgeport Invite 5k
75.10Jude Phillips18:08.9 PR   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
76.10Travis Grialou18:09.3   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
77.11Manuel Martinez18:12.0   WA Morton White Pass   Sep 18  Fast and Flat
78.8William Dick18:13.0 PR   WA Wellpinit   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
79.10Jaden Morton18:13.2 PR   WA Pope John Paul 2   Oct 18  Seatac 1B/2B League Championship
80.11Kyle Edmo18:15.8 PR   WA Lake Roosevelt   Oct 3  Omak Cross Country Meet
81.12Carson Buster18:16.0   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
11Dawson Dugger18:16.0   WA Garfield-Palouse   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
83.8Timothy Bradshaw18:17.9 PR   WA Cedar Tree Classical Christian   Oct 6  Harvest Classic
84.11Brendan Perez18:19.0 PR   WA Pope John Paul 2   Oct 18  Seatac 1B/2B League Championship
85.9Ryan Doidge18:19.2 PR   WA Rainier (WA)   Oct 18  Central 2B League Championships @Rainier
86.11Tristan Trudell18:19.3   WA Ilwaco   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
87.9Tanner Nicholas18:21.0 PR   WA Asotin   Sep 22  Nike-Battle for the 509
12Grant McGlade18:21.0 PR   WA NW Christian (Colbert)   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
89.12Jacob Braun18:21.6 PR   WA Pope John Paul 2   Oct 18  Seatac 1B/2B League Championship
90.10Mac Young18:23.0   WA NW Christian (Colbert)   Oct 9  NE 1B/2B League Meet at SGS
91.9Asher Sympson18:24.3 PR   WA Morton White Pass   Oct 18  Central 2B League Championships @Rainier
92.11Jose Vazquez18:25.2   WA Manson   Oct 9  Bridgeport Invite 5k
93.10Jack Robinson18:26.0 PR   WA Valley Christian   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
94.11Sam Reese18:26.6 PR   WA Valley Christian   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
95.9Steiner Christensen18:26.8 PR   WA Life Christian Academy   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
96.9Joe Gourley18:27.2 PR   WA Cedar Tree Classical Christian   Oct 6  Harvest Classic
97.11Orlando Medina18:27.3   WA Brewster   Oct 3  Omak Cross Country Meet
98.12Jaedyn Norwood18:29.0   WA Tekoa-Rosalia   Sep 25  NE 1B/2B D7 Meet (SJEL Host)
99.11Jace Wood18:31.0 PR   WA Mt Vernon Christian   Sep 19  NWC @B-E, Ferndale, Mt. Baker, Sehome
10Sam Michels18:31.0 PR   WA Lind-Ritzville   Oct 13  Miles for Migraine

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Novie McCabe18:19.1   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
2.12Maia Dykstra18:46.0 PR   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
3.9Gabby Martin18:53.3 PR   WA Life Christian Academy   Sep 29  Nike Portland XC
4.12Carmen Eggleston19:03.0 PR   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
5.9Chloe Overberg19:06.0 PR   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
6.9Mya Edwards19:27.0 PR   WA Kettle Falls   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
7.12Rosalie Fish19:27.6 PR   WA Muckleshoot Tribal   Oct 10  Auburn, Auburn Riverside @ Auburn Mountainvie...
8.12Icel Sukovaty19:33.4 PR   WA Liberty Bell   Sep 22  Nike-Battle for the 509
9.9Madison Hull19:36.1 PR   WA Life Christian Academy   Sep 29  Nike Portland XC
10.12Elaina Hansen19:49.7 PR   WA Rainier (WA)   Sep 11  Onalaska League Meet
11.12Ava Shackell19:52.9   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
12.12Meleah Kandoll20:02.6 PR   WA Toutle Lake   Oct 6  Harvest Classic
13.9Darla Kandoll20:10.1 PR   WA Toutle Lake   Oct 6  Harvest Classic
14.12Ella Kuzyk20:11.5   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
15.12Sarah Lovan20:12.0 PR   WA Mossyrock   Oct 9  Central 2B League @ Mossyrock
16.9Maddy Blake20:13.6   WA Cedar Tree Classical Christian   Sep 8  14th Annual Tualatin Invite
17.10Greta Laesch20:18.7 PR   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
18.12Jora Gleason20:19.0   WA St George's   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
19.12Madison Clark20:24.0   WA Wilbur-Creston   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
20.9Jori Grialou20:24.5 PR   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
21.12Hannah Wapato20:25.9 PR   WA Lake Roosevelt   Oct 3  Omak Cross Country Meet
22.9Selena Niemi20:32.2 PR   WA Rainier (WA)   Sep 11  Onalaska League Meet
23.9Anna Cocking20:37.0 PR   WA Colfax   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
24.11Sophie Beadle20:37.6   WA Rainier (WA)   Sep 11  Onalaska League Meet
25.11Zarahemla Johnson20:38.0   WA Kettle Falls   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
26.12Lauren Ruthven20:44.2 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
27.11Anais Mills20:57.0   WA Garfield-Palouse   Oct 16  District 9 Championships
28.11Kaylee Couder20:57.3   WA Crosspoint   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
29.12Joanna Peck21:00.5   WA Trout Lake   Sep 15  Oregon City XC Invitational
30.12Tayma Vanek21:05.0 PR   WA Colfax   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
31.9Suzie Johnson21:07.4   WA Cedar Tree Classical Christian   Oct 6  Harvest Classic
32.9Briley Bock21:16.4 PR   WA White Swan   Oct 17  District 5 B Championships
33.11Makenna Stock21:16.6 PR   WA Trout Lake   Sep 15  Oregon City XC Invitational
34.10Eva Weymuller21:18.0 PR   WA Liberty Bell   Sep 22  Nike-Battle for the 509
35.10Linnea Schafer21:24.0 PR   WA Lind-Ritzville   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
10Audrey Harrill21:24.0   WA St George's   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
37.11Tosin Faleke21:28.2   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
38.9Clare Kondrat21:30.5 PR   WA Pope John Paul 2   Oct 18  Seatac 1B/2B League Championship
39.12Celeste Davis21:31.3   WA Tri-Cities Prep   Oct 17  District 5 B Championships
40.9Maggie McLaughlin21:35.1 PR   WA St George's   Sep 22  Nike-Battle for the 509
41.12Laurel Peck21:38.9   WA Trout Lake   Oct 11  SCAC #3 @ Goldendale vs. Granger, Naches, Zil...
42.10Keeley Brooks21:41.4 PR   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
43.11Korin Baker21:47.0 PR   WA Republic   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
44.12Lauryn Apperson21:50.9   WA Adna   Oct 13  Warner Pacific XC Classic
45.12Caitlynn Bell21:53.9   WA Riverside Christian   Sep 18  Fast and Flat
11Jacalyn Tague21:53.9   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
47.11Lauren Stubbs21:54.0 PR   WA St. John-Endicott-Lacrosse   Oct 16  District 9 Championships
48.9Mahali Kuzyk21:54.7 PR   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
49.11Nina Fraser21:55.2   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
50.12Ava Mott21:55.7   WA Liberty Bell   Sep 22  Nike-Battle for the 509
51.11Catherine Treis21:57.0 PR   WA St. John-Endicott-Lacrosse   Oct 16  District 9 Championships
52.10Amelia Bennett22:02.0 PR   WA Liberty (Spangle)   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
11Kahlysta McKethen22:02.0   WA St George's   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
54.9Lilia Kuzyk22:02.9 PR   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
55.11Miya Ensley22:03.0 PR   WA Colfax   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
56.9Kierra Reichart22:04.8 PR   WA Liberty Bell   Oct 9  Bridgeport Invite 5k
57.9Olivia Roberts22:06.0 PR   WA Life Christian Academy   Oct 2  Nisqually League Meet
11Grace Harrill22:06.0 PR   WA St George's   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
11Autumn Janke22:06.0   WA NW Christian (Colbert)   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
60.10Holley Nichols22:07.9 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
61.9Samantha Snekvik22:09.0 PR   WA Garfield-Palouse   Oct 16  District 9 Championships
62.9Grace Matthews22:12.0 PR   WA NW Christian (Colbert)   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
63.11Madison Dingman22:14.0 PR   WA Colfax   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
64.-Trinity Bingaman22:20.0 PR   WA Tekoa-Rosalia   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
65.12Christine Lovingier22:23.0 PR   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
66.12Kayden Warwick22:27.0   WA Asotin   Oct 9  NE 1B/2B D7 Meet (Asotin Host)
67.12Kaylen Collette22:31.6   WA Morton White Pass   Sep 11  Onalaska League Meet
68.10Natalie Cain22:33.0   WA Ocosta   Sep 29  Toutle Lake Invitational
69.12Marissa Hunter22:34.4   WA Cedar Tree Classical Christian   Sep 8  14th Annual Tualatin Invite
70.11Estella Sheldon22:35.7   WA Ilwaco   Sep 11  Onalaska League Meet
71.11Alex Carper22:36.1   WA Ilwaco   Sep 11  Onalaska League Meet
72.11Sarah Kessel22:41.1 PR   WA Tacoma Baptist   Oct 10  SeaTac League Meet #5
73.11Kiana Castilleja22:41.5   WA White Swan   Oct 17  District 5 B Championships
74.9Haylee Andrews22:41.8 PR   WA Bickleton   Sep 21  Footrace to Valhalla
75.11Liandra Haden22:45.0   WA Chewelah   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
76.10Hazel Busic22:54.0 PR   WA Rainier (WA)   Sep 20  Rainier Invitational
77.12Bella Fang22:56.1 PR   WA NW Christian (Lacey)   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
78.9Skyler Langston22:57.0 PR   WA North Beach   Sep 18  Fast and Flat
79.9Greenlee Clark22:59.6 PR   WA Toledo   Sep 18  Fast and Flat
-Fallon Willis22:59.6 PR   WA Orcas Island   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
81.10Lena Nelson23:00.1 PR   WA Liberty Bell   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
82.11Molly Zepeda23:06.2 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
83.10Kjirstin Hopfer23:08.0 PR   WA Ocosta   Oct 10  2A Evergreen League Meet Aberdeen vs. WF West
84.12Matti Olson23:09.0 PR   WA Kalama   Sep 18  Fast and Flat
85.9Renate Prazak23:11.0 PR   WA Onalaska   Sep 18  Fast and Flat
86.10Ellie Tollett23:12.0 PR   WA St. John-Endicott-Lacrosse   Oct 16  District 9 Championships
87.11Lanie Lince23:13.0 PR   WA Kettle Falls   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
88.10Kiana Johnson23:14.0   WA Mary Walker   Sep 22  Nike-Battle for the 509
10Ruby Gumaelius23:14.0   WA North River   Oct 4  1A Evergreen League Meet--Hoquiam
90.10Carli Kemmer23:14.3   WA Ilwaco   Sep 19  Black Hills, Aberdeen @ Centralia
91.9Courtney Starr23:17.0 PR   WA Republic   Oct 20  NE 1B/2B District 7 Championships (HS & MS)
92.8Marissa Williams23:23.4 PR   WA Cedar Tree Classical Christian   Oct 13  Rainier Invitational XC Meet
93.10Lindsay Worrell23:28.3   WA Liberty Bell   Sep 22  Nike-Battle for the 509
94.9Emma Brundage23:28.5 PR   WA Ilwaco   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
95.10Kyona Edmo23:38.0   WA Lake Roosevelt   Oct 3  Omak Cross Country Meet
96.11Nina Rostock23:42.0 PR   WA Rainier (WA)   Oct 9  Central 2B League @ Mossyrock
97.10Emma Reiss23:43.0   WA Republic   Sep 18  Okanogan Invite
98.10Annika Tate Libby23:43.6 PR   WA Liberty Bell   Sep 22  Nike-Battle for the 509
99.9Alexis Hillock23:44.0 PR   WA Raymond   Oct 13  Grizzly Alumni Invitational
100.12Malissa Campbell23:44.6 PR   WA Riverside Christian   Sep 18  Fast and Flat