Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Caden Deutscher17:16.3 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
2.10Kobe Deutscher17:20.1 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
3.10Mattox Marsh18:46.1 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
4.12Jacob Braun18:52.3   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
5.11Bredan Perez18:56.7 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
6.10Jaden Morton19:15.5 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
7.10Sean Foley19:27.1 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
8.10Xavius Johnson19:39.9   WA Seattle Lutheran   Sep 18  SeaTac League Meet 2
9.9Journey Eatherly19:42.8 PR   WA Tacoma Baptist   Sep 18  SeaTac League Meet 2
10.10Joe Oczkewicz20:09.9   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
11.9Joseph Harris20:13.6 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
12.11Mark Davis20:13.7 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
13.9Gunnar Nillson20:23.6 PR   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
14.10Ethan Jones20:29.9 PR   WA Seattle Lutheran   Sep 18  SeaTac League Meet 2
15.9John Ramos20:41.7 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
16.12Jared Olson20:58.2 PR   WA Tacoma Baptist   Sep 18  SeaTac League Meet 2
17.10Gavin Schmidt21:10.0 PR   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
18.11Kevin Chang21:25.7   WA Auburn Adventist Academy   Sep 18  SeaTac League Meet 2
19.9Dylan Rees21:27.0 PR   WA Crosspoint   Sep 12  JPII Eagle Invite
20.9Devon James21:37.8 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
21.11Tommy Zhou22:19.0   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
22.8Sterling Luther22:49.2 PR   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
23.10Joshua Braun22:58.0 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
24.8Oliver Parker23:03.5 PR   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
25.11Josiah Root23:08.4 PR   WA Tacoma Baptist   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
26.-Carter Barnes23:14.2 PR   WA Tacoma Baptist   Sep 12  JPII Eagle Invite
27.9Kyle Smithson23:34.2 PR   WA Auburn Adventist Academy   Sep 12  JPII Eagle Invite
28.12Noah Simons23:49.3 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
29.-Jerry Chen23:54.0 PR   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
30.11Ethan Bartlett24:15.1   WA Seattle Lutheran   Sep 18  SeaTac League Meet 2
31.10Kyle Marquez24:47.6 PR   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
32.9David Sobba25:02.3 PR   WA Tacoma Baptist   Sep 18  SeaTac League Meet 2
33.11Jack Pacheco26:16.7 PR   WA Auburn Adventist Academy   Sep 18  SeaTac League Meet 2
34.9Leo Zichen26:33.0 PR   WA Seattle Lutheran   Sep 12  JPII Eagle Invite
35.9Nico Pen27:28.2 PR   WA Auburn Adventist Academy   Sep 18  SeaTac League Meet 2
36.11Michael Zhang27:39.7 PR   WA Tacoma Baptist   Sep 18  SeaTac League Meet 2
37.12Owen Hart27:59.3   WA Seattle Lutheran   Sep 18  SeaTac League Meet 2
38.12Jerry Sun31:23.2   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Rosalie Fish20:06.3   WA Muckleshoot Tribal   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
2.9Clare Kondrat21:35.5 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
3.11Kaylee Couder22:02.7   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
4.10Holley Nichols22:59.9 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
5.11Molly Zepeda23:06.2 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
6.11Sarah Kessel23:20.4 PR   WA Tacoma Baptist   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
7.10Isabella Pettis23:45.2 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
8.10Emeline Russell23:51.5 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
9.10Julia Hayes24:09.9   WA Tacoma Baptist   Sep 12  JPII Eagle Invite
10.10Maggie Larson24:51.7 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
11.11Avie McKinley25:23.3 PR   WA Seattle Lutheran   Sep 18  SeaTac League Meet 2
12.9Julia Brewster26:01.1 PR   WA Auburn Adventist Academy   Sep 12  JPII Eagle Invite
13.10Allison Nichols26:25.9 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
14.10Neala Ike26:41.7 PR   WA Muckleshoot Tribal   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
15.12Laura Tan26:54.7   WA Crosspoint   Sep 18  SeaTac League Meet 2
16.9Stella Olson27:01.1   WA Tacoma Baptist   Sep 12  JPII Eagle Invite
17.10Tomi Luther27:20.5   WA Crosspoint   Sep 12  JPII Eagle Invite
18.10Sophia Webster27:58.1 PR   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
19.11Emily White28:21.8   WA Pope John Paul 2   Sep 12  JPII Eagle Invite
20.12Gloria Oh31:39.5   WA Auburn Adventist Academy   Sep 18  SeaTac League Meet 2
21.9Cassi Kiger33:15.0 PR   WA Auburn Adventist Academy   Sep 12  JPII Eagle Invite