Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Sanjay Raman16:12.7   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
2.12Alec Block16:21.0 PR   WA Franklin (WA)   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
3.12Kai Vickers16:24.0   WA Ballard   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
4.11Michael Lewis16:35.0   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
5.12Declan O'Neill16:36.3   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
6.12Diego Berho16:38.3   WA Roosevelt (WA)   Sep 15  40th South Whidbey - Carl Westling Invitation...
7.12Sebastian Alfonso16:40.9   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
8.12Max Levy16:43.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
9.11Cooper Klein16:43.3 PR   WA Seattle Prep   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
10.11Fred Liu16:49.8 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
11.12Sam Orth16:54.9   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
12.11Evan Oakes16:55.9 PR   WA O'Dea   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
13.10Sean Westerhout16:56.1 PR   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
14.12Sam Levy16:56.7   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
15.12Quinn Hauck16:57.0 PR   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
16.12Aidan Cantine17:00.0 PR   WA Eastside Catholic   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
17.12Carter Hall17:01.1   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
18.11Adam Flood17:07.8 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
19.11Joe Skovron17:08.7 PR   WA O'Dea   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
20.11Emmanuel Beku17:10.0 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
21.12Carlo Ruggiero17:10.7   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
22.11Danny Skovron17:12.5 PR   WA O'Dea   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
23.11Abe Wilson17:14.5 PR   WA O'Dea   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
24.12Elliott Windrope17:14.6   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
25.10Eric Souza-Ponce17:14.8 PR   WA Ballard   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
26.12Gabriel Young17:15.0 PR   WA Franklin (WA)   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
27.12Jack Lacambra17:16.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
12Peter Kubiniec17:16.0   WA Garfield   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
29.11Mapenzi Kinege17:17.0 PR   WA Franklin (WA)   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
30.12Jack Graves17:17.3 PR   WA Garfield   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
31.11Chairnet Muche17:18.0 PR   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
12Sela Navot17:18.0   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
12Sebastian Belkin17:18.0   WA Bainbridge   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
34.11Caleb Silverman17:21.0   WA Franklin (WA)   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
11Donovan Jantz17:21.0   WA Garfield   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
36.11Eddie Shelton17:22.0   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
12Miller Williams17:22.0 PR   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
38.9Tyler Graff17:25.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
39.12Nathan McVay17:25.3   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
40.12Sean Lindsey17:25.4   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
41.11William Cunningham17:25.7 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 15  40th South Whidbey - Carl Westling Invitation...
42.12Pieran Robert17:26.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
43.11Aidan Lindhe-Johan17:31.0 PR   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
12Luke Jensen17:31.0   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
45.12Xander Uyttendaele17:31.6 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
46.11Caleb Watson17:32.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
47.10Owen Nelson17:32.3 PR   WA Seattle Prep   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
48.10Will Purnell17:32.7 PR   WA Seattle Prep   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
49.11Oscar Rosas17:33.0 PR   WA Rainier Beach   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
50.12Jovan Koledin17:35.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
51.12Jonah Maier17:35.8   WA Ballard   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
52.12Ermias Hagos17:37.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
53.11Robson Mohamed17:40.0 PR   WA Rainier Beach   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
54.12Raef Dresbeck17:41.0   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
55.10Mason Herndon17:43.5 PR   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
56.10Max Aldrich17:44.2 PR   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
57.11John Romano-Olsen17:49.2   WA Bishop Blanchet   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
58.12Charlie Orth17:50.0   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
59.12Clarence McDonald17:53.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
60.10James Shepard17:57.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
61.11John Bentley17:57.4   WA Seattle Prep   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
62.10Henry Berta18:00.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
9James Riley18:00.0 PR   WA Rainier Beach   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
64.12Moses Kent18:01.0   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
65.12Sky Wang18:01.7 PR   WA Franklin (WA)   Sep 15  40th South Whidbey - Carl Westling Invitation...
66.10Tagan Flaat18:02.7 PR   WA O'Dea   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
67.11Colin Farmer18:02.9 PR   WA O'Dea   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
68.11Yale Bonnet18:04.0   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
69.11Conor Manley18:04.6   WA Garfield   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
70.12Kale Strange18:05.0   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
71.11Nicolaas Jefferson18:05.6 PR   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
72.12Nick Gjording18:06.0   WA Garfield   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
73.11Nathan Reudink18:07.0 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
74.9Alexander Miller18:07.1 PR   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
75.11Donovan Blackham18:10.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
12Hugh Killalea18:10.0   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
77.11Luis Castro18:11.0 PR   WA Chief Sealth   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
78.11Samuel Gunsolus18:13.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
79.10Kaelen Moehs18:17.0 PR   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
80.12Christian Wilgis18:20.0 PR   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
81.11Bowen Snell18:22.0 PR   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
82.11Dashiell Glenn18:25.0 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
83.9Zach Berta18:26.0 PR   WA O'Dea   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
84.12Sawyer Blair18:30.7   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
85.10William Callender18:31.0   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
86.12Riley Vinge18:35.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
10Gavin LaMotte18:35.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
88.11Matt Martin18:38.0   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
89.10Pete King18:38.8 PR   WA O'Dea   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
90.12Karl Braeckevelt18:41.0 PR   WA Franklin (WA)   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
91.10Reece Enders18:42.0 PR   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
92.12Jack Kearny18:43.0   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
93.11Tsigab Tesfamariam18:44.0 PR   WA Rainier Beach   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
10Jack Griffith18:44.0   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
95.11Jack Stoner18:44.9   WA Seattle Prep   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
96.11Reuben Allen18:45.0   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
97.10James Glanville18:46.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
98.11Samuel Barnett18:46.3 PR   WA Garfield   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
10Elian Joseph18:46.3   WA Lakeside (Seattle)   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
100.11Sven Nilsson18:46.6   WA Ballard   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Anya Hirschfeld18:49.9 PR   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
2.11Kate Jendrezak19:06.0   WA Eastside Catholic   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
3.11Kate Simmons19:12.4   WA Eastside Catholic   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
4.12Esther Reichek19:17.0 PR   WA Lakeside (Seattle)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
5.12Isabel Schmidt19:18.7   WA Garfield   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
6.12Lydia Montgomery19:20.0 PR   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
7.10Emme Leonard19:27.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
10Ella Montgomery19:27.0   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
9.12Nell Baker19:33.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
10.10Olivia Freeman19:38.0   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
11.10Sarah Mirkin19:43.0   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
12.12Samantha Smith19:58.9   WA Ballard   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
13.12Lauren Holzman20:03.0 PR   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
14.11Emma Velling20:05.0   WA Holy Names Academy   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
15.12Abby Hecko20:09.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
16.9Maya Cantine20:13.1 PR   WA Eastside Catholic   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
17.11Avery McCammon20:17.0 PR   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
10Daniella Hubble20:17.0   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
19.12Anastasia Konugres20:19.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
20.12Kate Manley20:20.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
21.10Mariah Ford20:21.0 PR   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
22.12Lucy Klebeck20:22.0   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
23.10Frances Maiorano20:33.0   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
11Katherine Hinds20:33.0   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
9Jill Philbin20:33.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
12Maeve Hoffman20:33.0 PR   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
27.9Sloane Selenis20:35.0 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
28.11Eva Entress20:36.0 PR   WA Bainbridge   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
29.9Abby MacDonald20:37.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
30.11Hannah Weaver20:38.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
31.9Riley Wells20:45.0 PR   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
32.10Danielle Jaculewicz20:46.2 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
33.10Hanni Schreder-Pete...20:47.4 PR   WA Garfield   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
34.11Lucy Corthell20:51.0 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
35.9Alexandra Schoensta...20:53.0 PR   WA Eastside Catholic   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
36.10Christina Crow20:54.0   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
37.12Josephine Maiorano20:56.0 PR   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
38.12Lucy Martinez21:02.0   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
39.11Posy Vogt21:09.1   WA Garfield   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
40.9Ruby Settle21:10.0 PR   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
41.11Celia Fragale21:11.0   WA Franklin (WA)   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
42.12Marte Borgmann21:13.0   WA Garfield   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
43.11Sonia Yuan21:19.0   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
11Hailey Faith21:19.0   WA Eastside Catholic   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
9Gracie Hopkins21:19.0 PR   WA Eastside Catholic   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
46.12Louise Nelson21:23.0   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
47.9Astrid Johnson21:26.0 PR   WA Ingraham   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
10Caitlyn Stoutt21:26.0   WA Eastside Catholic   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
49.10Sophia Chrysanthako...21:27.0   WA Garfield   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
50.12Madison Jacobs21:29.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
51.10Reilly Cartwright21:32.0   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
52.10Beatrice Wingfield21:36.0   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
53.11Ella Kirwan21:40.2 PR   WA Ballard   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
54.11Emma Brundige21:42.3   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
55.12Genevieve Symons21:43.0   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
56.11Olivia Reichert21:43.6   WA Garfield   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
57.11Tait Rowley21:44.6   WA Bishop Blanchet   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
58.9Daniela Sekhar21:47.0 PR   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
59.12Addie Weiss21:49.9   WA Seattle Prep   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
60.11Olivia Mohn21:53.0   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
61.9Natalie Hinds21:53.1 PR   WA Ingraham   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
62.11Ashley O'Hara21:56.0 PR   WA Eastside Catholic   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
10Margarita Hillon21:56.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
64.12Erica Debley21:57.0   WA Lakeside (Seattle)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
65.11Ruby Siehl21:58.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
66.12Dani Lockert21:59.0   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
12Natalie Taylor21:59.0   WA Bainbridge   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
68.11Annie Hatzenbeler22:00.0   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
69.9Lily O'Donoghue-McD...22:04.0 PR   WA Seattle Prep   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
70.10Evelyn Hootman22:04.1 PR   WA West Seattle   Sep 12  Ingrahm/Franklin/Bainbridge/Ballard/Garfield/...
71.9Maja Van Zuylen22:04.3 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 15  40th South Whidbey - Carl Westling Invitation...
72.11Eleanor Collins22:06.1   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
73.12Leah Likin22:07.0 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
74.10Jordan Allen22:09.0 PR   WA West Seattle   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
75.10Stella Otis22:10.0   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
76.11Lauren Mulligan22:12.0 PR   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
77.12Josephine Meier22:15.4 PR   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
78.12Kari Perry22:16.9    WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
79.12Margaret Tookey22:18.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
9Emma McClelland22:18.0 PR   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
81.12Helen Doyle22:23.0   WA Lakeside (Seattle)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
82.12Elizabeth Liz Messi...22:23.8   WA Bainbridge   Sep 15  Northwest Classic
83.9Kyleigh Morrow22:24.7 PR   WA Holy Names Academy   Sep 14  Lakeside / Blanchet / Holy Names / O'Dea / Ea...
84.9Yumi Park-Davis22:25.0 PR   WA Holy Names Academy   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
85.12Emma Constantino22:26.0   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
86.11Isabel Waggoner22:28.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
10Emily Colleran22:28.0 PR   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
88.10Dori Buttleman22:30.0   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
89.9Lauren Durrell22:34.0 PR   WA Eastside Catholic   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
90.10Eliza Wells22:38.0   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
91.10Frances Kent22:41.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
92.11Emmie Loper22:42.0   WA Roosevelt (WA)   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB
93.12Hannah Keyes22:44.0   WA Nathan Hale   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
94.10Frances Magnuson22:45.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
95.9Maia Seeley22:47.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
10Lily Sires22:47.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
97.11Mia Mueting22:48.0 PR   WA Bishop Blanchet   Sep 19  HNA/OD/BB/ING/EC
11Tessa Kitchel22:48.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
99.11Maisie Clark22:49.0 PR   WA Ballard   Sep 19  Garfield/WS/Franklin/Ballard/Hale
12Grace Wellman22:49.0   WA Seattle Prep   Sep 20  Roosevelt/Clev/Lakeside/Prep/Bainbridge/CS/RB