Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Adam Sjolund15:45.7 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
2.11Matthew Holme16:13.3 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
3.11Zach Koivisto16:18.3   WA Steilacoom   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
4.10Sawyer Dagan16:40.7 PR   WA Steilacoom   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
5.12Joel Slominski16:50.3 PR   WA White River   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
6.11Jalen Cano16:52.0 PR   WA Franklin Pierce   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
7.11Josiah Nobles17:01.9   WA Steilacoom   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
8.11Landon Flake17:06.5   WA Steilacoom   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
9.12Ethan Roach17:07.8 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
10.9Hayden Fisher17:08.7 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
11.10Richie Doan17:10.1 PR   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
12.10Luis Madora17:11.3 PR   WA Washington   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
13.11Mekias Kebede17:18.1   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
14.10Ryan Meldrum17:18.5 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
15.12Jacob Villanueva17:21.5 PR   WA Lindbergh   Sep 22  Wenatchee XC Invite
16.11Jacob Perovich17:23.0 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
17.10Parker Lund17:26.7 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
18.12Khai Hirano17:26.8 PR    WA Lindbergh   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
19.10Judah Garcia17:27.7 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
20.11Marc Tarango17:30.9 PR   WA Lindbergh   Sep 22  Wenatchee XC Invite
21.11Gideon Dawson17:33.9 PR   WA Franklin Pierce   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
22.10Dean Bartolome17:38.1 PR   WA Lindbergh   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
23.11Carson Taylor17:39.0 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
24.10Colin Hitchcock17:42.1 PR   WA Steilacoom   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
25.11Tanner Holmes17:51.0 PR   WA White River   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
26.10Nathan Chaussee17:52.4 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
27.12Will Stern17:55.9 PR   WA White River   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
28.11Ryan Wike17:56.8 PR   WA Sumner   Sep 29  Nike Portland XC
29.10Reid Ramirez17:58.3   WA Orting   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
30.10Francisco Moran17:58.9 PR   WA Renton   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
31.11Adonis Clemente17:59.7 PR   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
32.12Liam Jenness17:59.8 PR   WA Lindbergh   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
33.12Broghan Zimmerman18:02.4   WA Steilacoom   Oct 4  Clover Pk.,Steilacoom, White River, Foss
34.11Benjamin Stucki18:06.3 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
35.12Nathanael Barrett18:07.0 PR   WA Franklin Pierce   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
36.11Ibrahim Omar18:07.1   WA Foster   Sep 22  Bellevue Cross Country Invitational
37.12Anson Huang18:08.4 PR    WA Renton   Sep 20  Highline, Orting, Renton, Clover Park @ Ft st...
38.12Mat Yut18:08.6 PR   WA Washington   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
39.12Kyle Lieu18:09.8   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
40.10Chisomo Mwansa18:10.2 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
41.11Grant Swettenam18:15.0 PR   WA White River   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
42.12Grant Garrison18:17.7   WA Orting   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
43.9Thomas Kebede18:19.1 PR   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
44.12Ian Martinez18:21.0   WA Fife   Sep 20  Fife/Foss/Foster @ Franklin Pierce
45.12Norwin Laylo18:22.9 PR   WA Lindbergh   Sep 22  Wenatchee XC Invite
46.11Daniel Acosta18:23.7   WA Clover Park   Oct 4  Clover Pk.,Steilacoom, White River, Foss
47.12Johnathan Rosmaryn18:24.0 PR   WA Steilacoom   Sep 20  Eatonville,Steilacoom, Washington@ Tyee
48.10Kimo Brandon18:25.8 PR   WA Steilacoom   Sep 20  Eatonville,Steilacoom, Washington@ Tyee
49.11Christian Ashford18:26.1 PR   WA Steilacoom   Sep 20  Eatonville,Steilacoom, Washington@ Tyee
50.12VaDonn Lindo18:26.5   WA Evergreen (Seattle)   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
51.12Darrick Dixon18:29.0 PR   WA Washington   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
52.10Parker Duncan18:29.2 PR   WA Lindbergh   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
53.11Peter Chick18:31.3 PR   WA Washington   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
54.10Collin Miligan18:31.9 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
55.12Sage Tagari18:34.1 PR   WA Clover Park   Oct 10  WCD Championships at Rainier Vista Park
56.12Zeb Singleton18:40.0 PR   WA Orting   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
57.12Ted Stern18:43.5 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
58.10Jordan Holcomb18:44.5 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
59.11Luke Mathews18:45.3 PR   WA Sumner   Oct 18  SPSL 4A Sub-District Championships
60.11Ronnie Riggs18:48.1 PR   WA White River   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
61.12Cody Foran18:48.6 PR   WA Clover Park   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
62.9Mino Paez18:49.0 PR   WA Washington   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
63.10Sam Wyche18:49.1 PR    WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
64.12Samuel Kim18:50.1 PR   WA Franklin Pierce   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
65.10Tobias Miller18:50.2 PR   WA White River   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
66.11Pedro Zuniga18:52.3 PR   WA Washington   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
67.9Francisco Santos18:52.7 PR   WA Clover Park   Oct 4  Clover Pk.,Steilacoom, White River, Foss
68.12Leon Wan18:53.8   WA Steilacoom   Oct 10  WCD Championships at Rainier Vista Park
69.12Erick Mora18:54.4 PR   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
70.11Elijah Paez18:55.0 PR   WA Washington   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
71.12Elan Nelson18:56.9 PR   WA Tyee   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
72.9Evan Slish18:57.0 PR   WA White River   Oct 4  Clover Pk.,Steilacoom, White River, Foss
73.10Evan Opseth18:57.5 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
74.12Miguel Flores18:58.2   WA Evergreen (Seattle)   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
75.11Alexej Latimer18:59.2   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
10Dade Godbolt18:59.2 PR   WA Orting   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
77.10Ryan Mathew18:59.6 PR   WA Foster   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
78.9Jonathan Ochoa19:00.3 PR   WA Washington   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
79.12Kenny Nishino19:00.6 PR   WA Foster   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
80.9Joevanny Davis19:06.9 PR   WA Fife   Oct 10  WCD Championships at Rainier Vista Park
81.12Leonardo Castro19:16.4 PR   WA Franklin Pierce   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
82.11Mathew Knight19:21.5 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
83.12Kyle Kuper19:21.9 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
84.9Cole March19:24.8 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
85.9Camden Hoover19:26.6 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
86.12Britten Airington19:27.7 PR   WA Orting   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
87.10Ian Wilcox19:30.1 PR   WA Steilacoom   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
88.11Andrue Martinez19:30.2 PR   WA Franklin Pierce   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
89.9Andrew Rogers19:31.5 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
90.9Cozy Wolbrecht19:32.0 PR   WA White River   Oct 4  Clover Pk.,Steilacoom, White River, Foss
91.12Ian Ryan19:32.4   WA Franklin Pierce   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
92.10David Hollinger19:36.0 PR   WA Foster   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
93.9Theo France19:38.4 PR   WA Tyee   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
94.10Jake Hillstead19:40.4 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
95.11Khalphan Yusufu19:43.6 PR   WA Tyee   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
96.9Isaac Venable19:44.2 PR   WA Franklin Pierce   Oct 4  River Ridge, Franklin Pierce, Renton, Washing...
10Cade Cryer19:44.2 PR   WA Sumner   Oct 18  SPSL 4A Sub-District Championships
98.12Dylan Granum19:44.7 PR   WA Steilacoom   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
99.12David Wright19:45.8 PR   WA Orting   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
100.12Nathan Jones19:46.6 PR   WA Tyee   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.9MaryAlice Mitchell19:09.5 PR   WA Washington   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
12Madeline Drennen19:24.8 PR   WA Orting   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
3.11Stephanie Martz19:27.5   WA Lindbergh   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
4.10Evamarie Penney19:47.9 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
5.11Makayla Melcher20:34.7   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
6.11Tori Goodrich20:48.8 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
7.10Leah Duff21:03.1 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
8.12Ashley Gore21:04.6   WA Orting   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
9.12Audrey Snedecor21:10.0   WA Steilacoom   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
10.12Ana Rios21:13.0 PR   WA Foster   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
11.12Natasha Mwansa21:29.6   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
12.12Katie Liu21:39.8 PR   WA Lindbergh   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
13.11Katelynn Apolonio21:47.6 PR   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
14.12Karla Ortega21:49.0   WA Tyee   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
15.10Saige Windish21:49.6 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
16.9Serenity Lasky21:56.7 PR   WA Washington   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
17.10Moriah Dawson21:57.1 PR   WA Franklin Pierce   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
18.12Eden Mortensen22:03.7   WA Franklin Pierce   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
19.9Bridget Hubbard22:13.8 PR   WA Steilacoom   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
20.12Alexandra Potter22:17.0   WA Steilacoom   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
21.9Hillary Gonzalez22:19.2 PR   WA Tyee   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
22.12Jennifer Martinez-F...22:26.4 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
23.9Leah Bean22:27.0 PR   WA Lindbergh   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
24.11Erin Fredrickson22:27.6 PR   WA Fife   Oct 10  WCD Championships at Rainier Vista Park
25.11Eaves Valerie22:31.6 PR   WA Franklin Pierce   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
26.12Sarah Hammermaster22:32.7 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
27.9Erin Arzola-Davis22:35.4 PR   WA Steilacoom   Sep 20  Eatonville,Steilacoom, Washington@ Tyee
28.12Makayla Schaneman22:37.2   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
29.10Anahi Martinez-Fern...22:37.7 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
30.10Donna Te22:40.3   WA Foster   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
31.12Katherine Jamerson22:43.1   WA Franklin Pierce   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
32.9Maria Hawthorne22:47.6 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
33.12Madison Neubert22:51.0   WA Sumner   Sep 29  Nike Portland XC
34.12Ava Rector22:55.7 PR   WA Steilacoom   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
35.11Faith Fullerton22:57.8 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
36.9Carla Ortiz22:59.9 PR   WA Steilacoom   Sep 20  Eatonville,Steilacoom, Washington@ Tyee
37.10McKim Mitchell23:00.0 PR   WA Washington   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
38.12Zoe Opiniano23:02.1   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
39.10Yessenia Rios Lopez23:02.6 PR   WA Renton   Oct 4  River Ridge, Franklin Pierce, Renton, Washing...
40.12Kelsee Gould23:03.7   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
41.12Francine Peredo23:04.2 PR   WA Washington   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
42.12Elizabeth Bibb23:07.0 PR   WA Evergreen (Seattle)   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
43.11Jessica Taylor23:08.3   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
44.12Zarah Drennan23:08.9   WA Steilacoom   Sep 20  Eatonville,Steilacoom, Washington@ Tyee
45.11Rachel Franco23:11.6 PR   WA White River   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
46.11Elizabeth Lopez23:12.0   WA Tyee   Oct 4  Evergreen, Orting, Tyee @ Foster
47.11Brooke Kuhn23:20.5 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
48.11Alexandria Mathena23:31.4   WA Orting   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
49.11Nancy Jimenez23:32.0   WA Foster   Sep 20  Fife/Foss/Foster @ Franklin Pierce
50.11Kaitlin Combs23:34.8 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
51.11Adeline Rang23:35.3   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
52.11Joselyn Do23:36.5 PR   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
53.12Lydia Dahlke23:38.2   WA Steilacoom   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
54.12Allison Hammermaste...23:54.8 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
55.11Kylee Shirkey23:55.5   WA Steilacoom   Sep 20  Eatonville,Steilacoom, Washington@ Tyee
56.11Valery Saavedra-Lun...23:55.9   WA Clover Park   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
57.12Diana Ta23:58.2 PR   WA Renton   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
58.11Solana Tune24:00.6   WA Washington   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
59.11Hannah Watson24:07.9 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
60.10Elisha Gonzales24:08.2 PR   WA Sumner   Sep 29  Nike Portland XC
61.10Grace Tyerman24:09.3 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
62.12Daffyd Tyler24:13.9   WA Franklin Pierce   Oct 4  River Ridge, Franklin Pierce, Renton, Washing...
63.10Emily Letourneau24:15.8 PR   WA Washington   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
64.12Zoe Steffen24:18.7   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
65.11Alexandria Armiger24:22.5   WA Franklin Pierce   Oct 27  Westside Classic - West Central District XC C...
66.11Isabella Teodoro24:24.4 PR   WA Fife   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
67.10Makiah Roush24:25.4 PR   WA Sumner   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
68.12Makelle Mills24:27.8   WA Foster   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
69.10Chloe Mathews24:28.8 PR   WA Orting   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
70.9Karlie Gould24:30.7 PR   WA White River   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
71.10Ysabelle Olairez24:50.6 PR   WA Washington   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
72.11Noelle Humkey24:51.0   WA Foster   Oct 4  Evergreen, Orting, Tyee @ Foster
73.10Ellie Steadmon24:52.1 PR   WA Sumner   Oct 18  SPSL 4A Sub-District Championships
74.12Elli Randal24:55.7 PR   WA Orting   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
75.12Payton Stroud24:58.0 PR   WA White River   Sep 20  Lindbergh Classic
76.11Kajsa Holland-Goon24:58.3 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
77.10Bianca Rucker25:01.4 PR   WA Washington   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
78.11Asiane Tune25:03.0 PR   WA Washington   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
79.11Elisabeth Soysouvan...25:05.0   WA Lindbergh   Oct 10  North Division Championship
80.12Momoka Katahira25:06.0 PR   WA Sumner   Oct 18  SPSL 4A Sub-District Championships
81.10Annie Wyche25:06.1 PR   WA Renton   Oct 4  River Ridge, Franklin Pierce, Renton, Washing...
82.11Julia Marx25:15.8 PR   WA White River   Oct 4  Clover Pk.,Steilacoom, White River, Foss
83.9Katie LaGrange25:27.3 PR   WA Steilacoom   Oct 6  Bill Kehoe South Sound Invite
84.11Emmaline Lenz25:30.2 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
85.9Cindy Washam25:35.7 PR   WA Orting   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
86.11Nisha Bk25:42.0   WA Foster   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
87.11Luana Borchardt25:43.0 PR   WA Clover Park   Sep 29  NIKE -- 12TH ANNUAL TWILIGHT XC INVITATIONAL
88.10Carlie Lowe25:48.5 PR   WA White River   Oct 4  Clover Pk.,Steilacoom, White River, Foss
89.9Arianna Roeder25:53.9 PR   WA Franklin Pierce   Nov 3  2A WIAA State XC Meet
90.9Cassidy Miller25:54.1 PR   WA Sumner   Oct 18  SPSL 4A Sub-District Championships
91.10Chloe Wilson26:00.1 PR   WA Sumner   Oct 18  SPSL 4A Sub-District Championships
92.12Allie Cruz26:00.8 PR   WA Tyee   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
93.11Christina My26:03.0 PR   WA Franklin Pierce   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
94.11Selena Foo26:03.9 PR   WA Lindbergh   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
95.11Theresa Nguyen26:08.3 PR   WA Foster   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
96.12Payten Ryan26:19.2 PR   WA White River   Oct 20  SPSL 2A / PCL 3A League Championships
97.12Mariah Herman26:21.0 PR   WA Franklin Pierce   Oct 10  SPSL 2A East Division Championship at Marymou...
98.11Kaitlyn Skinner26:22.5 PR   WA Steilacoom   Oct 4  Clover Pk.,Steilacoom, White River, Foss
99.9Madilyn Nash26:28.0 PR   WA White River   Sep 12  Eatonville, Franklin Pierce, Orting @ White R...
100.10Yadira Jimenez26:32.0 PR   WA Foster   Sep 22  Bellevue Cross Country Invitational