Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Jonas Price15:05.9 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
2.11Wil Smith15:18.3 PR   WA Lewis and Clark   Nov 10  NXR Northwest Regional Championships
3.12Ryan Kline15:29.5   WA Central Valley   Nov 10  NXR Northwest Regional Championships
4.12Riley Moore15:32.4   WA Richland   Oct 18  MCC Districts
5.11Cannon Angotti15:41.8 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
6.11Cooper Cortinas15:45.1 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
7.12Alfonso Cuevas15:46.0   WA Eisenhower   Sep 22  Bellevue Cross Country Invitational
8.12Evan Peters15:48.0   WA Central Valley   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
9.11Patrick North15:51.8 PR   WA Lewis and Clark   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
10.11Caleb Lloyd15:55.2 PR   WA Mead   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
11.11Jonas Bears15:57.7 PR   WA Gonzaga Prep   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
12.12Brett Bergler15:58.0 PR   WA Lewis and Clark   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
13.11Tyler Hunter16:01.6 PR   WA Central Valley   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
14.12Patrick Korus16:04.1 PR   WA Lewis and Clark   Nov 10  NXR Northwest Regional Championships
15.11Issak Chol16:09.8 PR   WA Rogers (Spokane)   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
16.12Daniel Jarvis16:11.4   WA Mead   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
17.12Sheamus Mahoney16:13.0   WA Central Valley   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
18.12Joseph Nicholls16:14.3 PR   WA Central Valley   Nov 10  NXR Northwest Regional Championships
19.12Joshua Cooper16:15.3 PR   WA Moses Lake   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
20.11Sam Anderson16:17.4 PR   WA Gonzaga Prep   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
21.11AJ Paulson16:19.0 PR   WA Mead   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
22.11Eli Gilbert16:20.3 PR   WA Mead   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
23.12Grant Starkey16:20.8 PR   WA Joel Ferris   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
24.11Elliot Williams16:22.0 PR   WA Mead   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
25.10Ethan Crawford16:27.3 PR   WA Lewis and Clark   Dec 1  NXN Nike Cross Nationals
26.12Damon Sheneman16:31.8 PR   WA Central Valley   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
27.11Danny Maxwell16:32.0 PR   WA Lewis and Clark   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
28.11Esteban Montemayor16:32.2 PR   WA A.C. Davis   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
29.12Calvin Whybrew16:33.2 PR   WA Central Valley   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
30.10Justin Stirpe16:36.3 PR   WA Joel Ferris   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
31.11Jonah Bloom16:38.0 PR   WA Joel Ferris   Sep 19  GSL2 Mead, Ferris, GonzagaPrep
32.10Josh Braun16:40.7 PR   WA Mead   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
33.12Josh Nelson16:41.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
34.12Korey Anthony16:41.4 PR   WA Gonzaga Prep   Sep 19  GSL2 Mead, Ferris, GonzagaPrep
35.11Jakob Trantum16:41.9 PR   WA Rogers (Spokane)   Sep 22  Nike-Battle for the 509
36.12Cooper Osborn16:42.2 PR   WA Mead   Sep 29  23rd Curtis XC Invitational
37.10Manny Brantley16:42.5 PR   WA Rogers (Spokane)   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
38.12Anders Nielson16:42.7   WA Lewis and Clark   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
39.10Daniel Lee16:43.5 PR   WA Rogers (Spokane)   Sep 22  Nike-Battle for the 509
40.11Elijah Roberts16:44.6 PR   WA Rogers (Spokane)   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
41.12Will Miller16:44.8 PR   WA Joel Ferris   Sep 29  Mountain West Classic
42.11Austin Bachman16:45.1 PR   WA Chiawana   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
43.10Isaiah Hernandez16:46.6 PR   WA Rogers (Spokane)   Sep 22  Nike-Battle for the 509
44.10Jacob McIntyre16:47.7 PR   WA Gonzaga Prep   Oct 17  GSL4 CentralValley, GonzagaPrep, University
45.10Alex Wright16:52.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
11Nathan Valenzuela16:52.0 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
47.11Jacoby Sherman16:54.1 PR   WA Richland   Oct 18  MCC Districts
48.10Sam Kindl16:57.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
49.10Caleb Kartchner17:02.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
50.9Cole Oliva17:02.2 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
51.12Brandon Wood17:02.5 PR   WA Moses Lake   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
9Gabe Velazquez17:02.5 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
53.12Chad Caviness17:03.4   WA Joel Ferris   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
54.9Amha Alemeneh17:04.7 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
10Nicholas Elliot17:04.7 PR   WA Moses Lake   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
56.11Ethan Haugen17:04.9 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
57.11Liam Hurley17:06.9 PR   WA Gonzaga Prep   Sep 19  GSL2 Mead, Ferris, GonzagaPrep
58.10Braden Hisaw17:11.1 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
59.12Isaiah Lopez17:12.4 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
60.12Hayden Nolting17:12.8   WA Central Valley   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
61.11Noah Davis17:13.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
62.12Dylan Schuler17:14.1 PR   WA Mead   Sep 22  Nike-Battle for the 509
63.12Zack Banken17:20.8 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
64.11Kian Miner17:21.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
65.10Jack O'Shea17:21.2 PR   WA Moses Lake   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
66.12Ketrin Hemmerling17:23.4 PR   WA Moses Lake   Sep 15  20th Annual 'Iolani Cross Country Invitationa...
67.12Carson Bates17:25.3   WA Chiawana   Oct 18  MCC Districts
68.9Liam Newman17:25.4 PR   WA Wenatchee   Oct 16  Columbia Basin - Big 9 XC Meet #2
69.11Joseph Brantley17:25.5   WA Rogers (Spokane)   Sep 22  Nike-Battle for the 509
70.10Zachary Round17:26.0 PR   WA Gonzaga Prep   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
71.10Garrick Watkins17:26.6 PR   WA Gonzaga Prep   Sep 19  GSL2 Mead, Ferris, GonzagaPrep
72.11Fernando Cornejo17:27.6 PR   WA Eisenhower   Sep 22  Bellevue Cross Country Invitational
73.9Caleb Richardson17:29.7 PR   WA Gonzaga Prep   Oct 17  GSL4 CentralValley, GonzagaPrep, University
74.12Devon Morlan17:30.6   WA Rogers (Spokane)   Sep 22  Nike-Battle for the 509
75.9Ethan Sheneman17:34.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
76.9Peter Prudente17:35.0 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
77.12Patrick Workman17:35.4   WA Richland   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
78.10James Dugenet17:36.0 PR   WA Mead   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
79.12Derik Holloway17:38.0   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
12Collin Edvalson17:38.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
81.10Julian Coleman-Hern...17:39.0 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
82.12Dylann Alcock17:40.3   WA Mead   Sep 29  23rd Curtis XC Invitational
83.11Ethan Mueller17:41.4 PR   WA Lewis and Clark   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
84.9Isaac Fraiser17:41.5 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
85.9Lars Sorom17:41.8 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
86.12Ethan Hagmann17:43.0   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
87.9Brian Bowers17:44.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
88.9Fernando Ibarra17:44.3 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
89.12Kurt Zontek17:44.7   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
90.10Joey Jarrard17:44.8 PR   WA Gonzaga Prep   Sep 29  Mountain West Classic
91.12Jesus Flores17:45.5 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
92.12Avimelec Alcantara-...17:46.4 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
93.9Thomas Lloyd17:47.0 PR   WA Mead   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
94.11Blaz Rietz17:47.6 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
11Nate Bay17:47.6 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
96.10Bradford Anderson17:48.9 PR   WA Chiawana   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
97.10Owen Stigge17:49.5 PR   WA Chiawana   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
98.12Evan Nessen17:50.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
99.10Marc Dugenet17:51.0 PR   WA Mead   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
100.9Diego Avilla17:52.5 PR   WA Chiawana   Oct 18  MCC Districts

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.10Ella Nelson18:05.4 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
2.12Kenzie Gaines18:22.5 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
3.11Ila Davis18:34.5 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
4.10Naomi Butler18:36.7 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
5.9Ali Groza18:47.5 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
6.12Madi Oliva19:16.1 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
7.11Halle Caviness19:21.3 PR   WA Joel Ferris   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
8.9Audrey Thronson19:25.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
9.12Bailee Carr19:31.2 PR   WA Richland   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
10.10Emma Summers19:32.9   WA Richland   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
11.9Sariah Hepworth19:35.1 PR   WA Walla Walla   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
12.9Noelani Krauss19:36.9 PR   WA Gonzaga Prep   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
13.10McKenna White19:40.1   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
14.11Bailey Vanderwilde19:44.6 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
15.10Emma Stachofsky19:45.2   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
16.11Sophia Fetrow19:45.8 PR   WA Richland   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
17.12Alexa Neff19:47.3 PR   WA Chiawana   Oct 18  MCC Districts
18.11Renelle Christensen19:47.9 PR   WA A.C. Davis   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
19.12Micaela Salgado19:49.5 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
20.9Alexis Parker19:49.7 PR   WA Mead   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
21.9Ciera Reyes19:52.7 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
22.11Elsa Longhurst19:55.3   WA Joel Ferris   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
23.11Carlie Gregg19:55.8 PR   WA Moses Lake   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
24.11Camille Carpenter19:59.4   WA Moses Lake   Oct 9  Bridgeport Invite 5k
25.11Sarah Humphreys19:59.7 PR   WA Lewis and Clark   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
26.11Tate Nelson20:01.0   WA Lewis and Clark   Sep 22  Bellevue Cross Country Invitational
27.11Leah Carney20:03.3   WA Gonzaga Prep   Oct 17  GSL4 CentralValley, GonzagaPrep, University
28.9Hannah Hilton20:04.3 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
29.11Kristen Sanford20:08.7 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
30.11Olivia Sine20:09.6   WA Central Valley   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
31.11Mikayla Cooper20:11.0   WA Moses Lake   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
32.12Isabel Gutierrez20:15.0 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
33.11Wendy Bai20:20.4 PR   WA Joel Ferris   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
34.9Alanna Parker20:21.5 PR   WA Mead   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
35.11Anessa Yim20:22.6 PR   WA Central Valley   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
36.10Savannah Pratt20:23.4 PR   WA Central Valley   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
37.12Melanie Flores20:31.2 PR   WA Moses Lake   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
38.11Ashley Rose20:33.9 PR   WA Mead   Sep 19  GSL2 Mead, Ferris, GonzagaPrep
39.10Claire Eckhardt20:34.6 PR   WA Gonzaga Prep   Oct 17  GSL4 CentralValley, GonzagaPrep, University
40.10Sarah Pecha20:35.6 PR   WA Central Valley   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
41.12Eden Cossette20:36.6 PR   WA Joel Ferris   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
42.12Kate Picanco20:38.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
43.9Fiona Hart20:39.7 PR   WA Central Valley   Sep 29  Mountain West Classic
44.9Mackenzie Rainbolt20:40.1 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
45.12Aly Tolman20:42.0   WA Central Valley   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
46.12Lauren Ruthven20:44.2 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
47.9Abigail Driskel20:45.0 PR   WA Mead   Oct 3  GSL3 MtSpokane, University, Mead
48.11Lindsay Butler20:45.2 PR   WA Lewis and Clark   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
49.10Caitlin Neff20:45.6 PR   WA Chiawana   Oct 18  MCC Districts
50.9Annalise Toillion20:45.8 PR   WA Joel Ferris   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
51.11Faith Tobiason20:48.0   WA Mead   Oct 3  GSL3 MtSpokane, University, Mead
52.10Chloe Bryntesen20:57.6 PR   WA Central Valley   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
53.9Emily Caniglia20:57.7 PR   WA Joel Ferris   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
54.11Juno Bonnell-Jones20:58.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
55.12Megan Nguyen21:01.1   WA Mead   Sep 22  Nike-Battle for the 509
56.10Halli Densley21:03.0 PR   WA Mead   Oct 3  GSL3 MtSpokane, University, Mead
57.11Eleah Dalgleish21:03.5   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
58.10Sydney Weston21:03.9 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
59.9Kara Mickelson21:04.2 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
60.9Alyssa Arias Chavez21:04.3 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
61.9Paris Miramontes21:05.7 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
62.10Isabella Williams21:06.7 PR   WA Richland   Nov 10  NXR Northwest Regional Championships
63.11Alivia Mulligan21:07.5 PR   WA Central Valley   Oct 17  GSL4 CentralValley, GonzagaPrep, University
64.9Kylie Bruns21:07.7 PR   WA Chiawana   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
65.10Addison Taylor21:10.4   WA Walla Walla   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
66.12Hailey Bullis21:11.4   WA Chiawana   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
67.10Andrijana Fundak21:14.0 PR   WA Richland   Oct 18  MCC Districts
68.11Emily Spiering21:16.1   WA Gonzaga Prep   Sep 29  Mountain West Classic
69.10Madilynn Carr21:17.0   WA Richland   Oct 18  MCC Districts
70.11Kara Lee Edvalson21:17.7   WA Richland   Oct 18  MCC Districts
71.9Ella Loewen21:18.6 PR   WA Wenatchee   Oct 16  Columbia Basin - Big 9 XC Meet #2
72.11Leila Fischer21:20.9 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
73.11Jolene Wood21:22.1 PR   WA Mead   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
74.11Emily Heskett21:25.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
75.11Halle Kuhar-Pitters21:26.2   WA Gonzaga Prep   Sep 19  GSL2 Mead, Ferris, GonzagaPrep
76.11Justice Walton21:30.0 PR   WA Rogers (Spokane)   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
77.12Sophia Reed21:30.8 PR   WA Wenatchee   Oct 16  Columbia Basin - Big 9 XC Meet #2
78.12Hannah Sherman21:31.6   WA Central Valley   Sep 15  20th Annual Fort Steilacoom Invitational
79.12Rosary Rodriguez21:32.4 PR   WA Moses Lake   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
80.11Jacqueline Stefanof...21:33.0   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
81.12Jill Essency21:34.0 PR   WA Richland   Oct 18  MCC Districts
11Jenni Bissell21:34.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
83.11Haven Nutting21:34.1 PR   WA Eisenhower   Nov 10  NXR Northwest Regional Championships
84.11Jodie Cooney21:39.5   WA Gonzaga Prep   Oct 17  GSL4 CentralValley, GonzagaPrep, University
85.12Chloe Pounds21:40.0   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
86.9Annette Figuero21:41.5 PR   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
87.11Natalie Stephenson21:42.3   WA Eisenhower   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
88.11Megan Tiffany21:43.0 PR   WA Gonzaga Prep   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
89.9Annika Jarmin21:43.9 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
90.11Kylie Keller21:46.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
91.12Katherine Eckhardt21:47.9 PR   WA Gonzaga Prep   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
92.10Natalie Alva21:48.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
93.11Lisa Tchitchkan21:49.9 PR   WA Wenatchee   Oct 25  Columbia Basin Big-9 District XC Meet
94.9Isabella Matthews21:50.5 PR   WA Joel Ferris   Nov 3  4A WIAA State XC Meet
95.9Helen Garabedian21:52.0 PR   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
96.11Minelly Sereno21:56.9   WA Eisenhower   Sep 8  Ash Creek XC Festival
97.9Sydney Teterud22:00.0 PR   WA Central Valley   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships
98.9Olivia Isenhower22:01.5 PR   WA Walla Walla   Oct 6  NIKE - HOLE IN THE WALL XC INVITATIONAL
99.12Madelyn Knight22:02.1   WA Walla Walla   Oct 27  MCC+GSL 3A & 4A District 8 Championships
100.12Cecelia Ferro22:05.0   WA Lewis and Clark   Oct 20  GSL JV & Frosh Championships