Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.9Henry Coughlan16:10.0 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
2.9Zac Knapp16:22.5 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
3.12Emmett Klus16:31.0   OR Burns   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
4.11Will Leonard16:41.4 PR   OR Catlin Gabel   Sep 21  Meriwether National Cross Country Classic
5.9Bayden Menton16:43.3 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
11Drew McMullen16:43.3 PR   OR Amity   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
7.12Zayne Troeger16:49.0 PR   OR Umatilla   Oct 11  Helix Stubblebuster
8.11JP Friedrichsen16:56.0 PR   OR Burns   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
9.11Jimmy Maslen17:02.0 PR   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
10.11Asa Brown17:06.9 PR   OR Oregon Episcopal   Sep 21  Meriwether National Cross Country Classic
11.9Caden Hildenbrand17:08.0 PR   OR Westside Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
12.9Kaleb Carmesin17:09.1 PR   OR Brookings-Harbor   Oct 6  Southern Oregon Invite
13.9Kaleb Barnes17:15.0 PR   OR Brookings-Harbor   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
14.11Calvin Bates17:19.5 PR   OR Burns   Oct 26  3A2A1A Special District 3
15.12Miguel Gonzalez17:20.3 PR   OR Blanchet Catholic   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
16.12Kellen Petersen17:22.0 PR   OR Westside Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
17.10Kaleb Floyd17:23.1 PR   OR Willamina   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
18.12Nolan Larkin17:27.0 PR   OR Riverdale   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
19.11Ryan Robles17:28.0 PR   OR Burns   Oct 26  3A2A1A Special District 3
20.11Zachary Rector17:29.0 PR   OR Riverdale   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
21.11Andrew Hill17:30.6 PR   OR Blanchet Catholic   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
22.11Davis Raz17:31.0 PR   OR Westside Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
23.9Mike Hart17:41.0 PR   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
24.11Thomas Souther17:43.1 PR   OR Rainier (OR)   Oct 6  Harvest Classic
25.12Gavin Ross17:46.0 PR   OR Horizon Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
26.12Micah McLeish17:47.1 PR   OR Taft   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
27.11Spencer Waechtler17:53.0 PR   OR Yamhill-Carlton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
28.11Zachary Abblitt17:54.1   OR Brookings-Harbor   Oct 9  Pacific Invite “Cinnamon Roll Run”
11Tad Christansen17:54.1 PR   OR Harrisburg   Oct 17  Country Fair Classic
11Cole Gomes17:54.1 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
31.12Tucker Olson17:55.0 PR   OR Horizon Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
32.12Japheth Carlson17:56.2   OR Vale   Oct 26  3A2A1A Special District 3
33.9Matthew Fagen17:57.0 PR   OR Westside Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
34.11Austin Brock17:59.0 PR   OR Harrisburg   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
35.11Trent Berntsen18:02.0 PR   OR Clatskanie   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
36.9Jake Saroni18:02.1 PR   OR Cascade Christian   Sep 15  Prefontaine Memorial Run 5k
37.11Armando Pedraza18:03.8   OR Nyssa   Oct 26  3A2A1A Special District 3
38.9Ian Goodrich18:07.7 PR   OR Enterprise   Oct 11  Helix Stubblebuster
39.11Dawit Dean18:07.9 PR   OR Catlin Gabel   Sep 21  Meriwether National Cross Country Classic
40.12Zach Schreiber18:09.0 PR   OR Horizon Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
41.9Isaac Stowell18:09.2 PR   OR Pleasant Hill   Oct 17  Country Fair Classic
42.11Lenny Barton18:10.1 PR   OR Vale   Oct 26  3A2A1A Special District 3
43.12Miles Rosenthal18:12.0 PR   OR Riverdale   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
44.11Lucas Hindman18:13.2 PR   OR Taft   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
45.10Max Miller18:13.7 PR   OR La Pine   Oct 26  3A2A1A Special District 3
46.10Brandon Moehlmann18:14.6 PR   OR Creswell   Oct 17  Country Fair Classic
47.10Jesse Ordonez18:16.3 PR   OR La Pine   Oct 26  3A2A1A Special District 3
48.12Shae Neuschwander18:16.8 PR   OR Harrisburg   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
49.12Wyatt Jensen18:18.7 PR   OR Nyssa   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
50.11Luke Jones18:19.8 PR   OR Scio   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
51.11Gabe Askew18:21.0 PR   OR Westside Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
52.10Cody Havniear18:21.8 PR   OR Cascade Christian   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
53.11Pete Reamy18:23.0 PR   OR Riverdale   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
54.10Josiah Lee18:26.8 PR   OR Creswell   Oct 17  Country Fair Classic
55.12Ethan Litson18:27.1 PR   OR Pleasant Hill   Oct 17  Country Fair Classic
56.12Bridger Martin18:27.6 PR   OR Harrisburg   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
57.9Masson Shaw18:28.4 PR   OR Burns   Sep 15  Prefontaine Memorial Run 5k
58.10Dale Wells18:29.4 PR   OR South Umpqua   Oct 17  Country Fair Classic
9Josiah Vincent18:29.4 PR   OR South Umpqua   Oct 17  Country Fair Classic
60.10Christian Steendahl18:30.5 PR   OR Brookings-Harbor   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
61.11Myo Castro18:30.8 PR   OR Nyssa   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
62.11Jaedan Abel18:31.8   OR Rainier (OR)   Oct 6  Harvest Classic
63.9Reece Nelson18:33.0 PR   OR Enterprise   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
10Brenden Moore18:33.0 PR   OR Enterprise   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
65.10Cade Carter18:33.2 PR   OR Rainier (OR)   Oct 6  Harvest Classic
66.12Isaac Wilson18:35.4 PR   OR Cascade Christian   Oct 6  Southern Oregon Invite
67.11Foster Hobbs18:37.4 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
68.12Mason Beeman18:39.0 PR   OR Brookings-Harbor   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
69.10Aidan Crowley18:39.5 PR   OR La Pine   Oct 26  3A2A1A Special District 3
70.12Owen Johnson18:40.8 PR   OR La Pine   Oct 26  3A2A1A Special District 3
71.10Caysen Young18:42.1 PR   OR Vale   Oct 26  3A2A1A Special District 3
72.12Ricky Leyva18:43.0 PR   OR Vale   Oct 4  Crosby Invitational
12Travis Schiele18:43.0 PR   OR Horizon Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
74.12Clayton Helfrich18:46.6 PR   OR Taft   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
75.11Eli Demello18:46.9   OR Taft   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
76.10Brennan Thompkins18:48.0 PR   OR Rainier (OR)   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
77.12Kuixiong Wang18:48.4 PR   OR St Mary's   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
78.10Forrest Cooley18:49.0 PR   OR Warrenton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
79.10Tom Boyd18:49.1 PR   OR Burns   Oct 26  3A2A1A Special District 3
80.11Kale Moss18:51.0 PR   OR Warrenton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
9Ian Tompkins18:51.0 PR   OR Rainier (OR)   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
82.11Carson Casey18:52.7 PR   OR Cascade Christian   Oct 6  Southern Oregon Invite
83.9Everest Abblitt18:53.0 PR   OR Brookings-Harbor   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
84.9Michael Fox18:53.5 PR   OR Willamina   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
85.11Ashok Khare18:54.0 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
86.12Tucker Clement18:55.3 PR   OR Sutherlin   Oct 6  Southern Oregon Invite
87.11Charles Reade18:55.5 PR   OR St Mary's   Oct 10  2018 - 5th Annual Max King Invite
88.9Eli Foster18:56.0 PR   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
89.9Dylan Williams18:58.0 PR   OR Vale   Oct 4  Crosby Invitational
90.12Zach Nakamura19:00.0   OR Portland Adventist   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
91.9David Dugan19:01.0 PR   OR Westside Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
92.11Frank Oliver19:03.2 PR   OR Nyssa   Sep 12  Nyssa Invitational
93.11Konrad Alexander19:06.3 PR   OR Blanchet Catholic   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
94.10Korban Lang19:06.5 PR   OR Harrisburg   Oct 17  Country Fair Classic
95.12CJ Panaitescu19:07.0 PR   OR Horizon Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
96.12Kyle Free19:07.5 PR   OR Horizon Christian   Sep 8  14th Annual Tualatin Invite
97.11Hunter Lundstedt19:11.3 PR   OR Taft   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
98.12Zach Harris19:12.1 PR   OR Harrisburg   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
99.12Carson Post19:12.3   OR Santiam Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
100.12Everett Van Maren19:15.9 PR   OR Brookings-Harbor   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Stephanie Finley18:39.6   OR Oregon Episcopal   Sep 8  Saxon Invite
2.11Lila Fenner18:47.0   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
3.12Mckenzi Hoyt19:10.0 PR   OR Burns   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
4.11Ellyse Tingelstad19:21.0 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
5.12Alma Nye19:33.0 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
6.12Maddy Woodward19:34.0 PR   OR Pleasant Hill   Sep 22  Rock n' River
10Cristin Brethower19:34.0 PR   OR Yamhill-Carlton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
8.12Rachel Lowell19:35.0 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
9.9Megan Cover19:41.0 PR   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
10.10Kyla Hook19:43.2   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
11.9Riley Morris19:54.1 PR   OR Burns   Oct 26  3A2A1A Special District 3
12.9Mara Kramer19:58.0 PR   OR Portland Adventist   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
13.11Gina Limón20:08.0 PR   OR Clatskanie   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
14.10Genevieve Bailly20:09.0 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
15.12Ella Coughlan20:18.7 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
16.10Alicyn Hoke20:22.1 PR   OR Burns   Oct 26  3A2A1A Special District 3
17.9Alexandria Nagy20:34.3 PR   OR Catlin Gabel   Sep 21  Meriwether National Cross Country Classic
18.11Olivia Page20:35.0   OR Nyssa   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
19.11Olivia Flack20:35.1 PR   OR La Pine   Oct 26  3A2A1A Special District 3
20.12Ashley Wilson20:39.0 PR   OR Enterprise   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
21.10Sophia Dobry20:40.3 PR   OR St Mary's   Oct 6  Southern Oregon Invite
22.12Zaidie Long20:41.0   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
23.12Haley Bernard20:45.0 PR   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
24.10Abigail Cardenas20:49.1 PR   OR Umatilla   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
25.11Alyssa Zhang20:53.0 PR   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
26.10Katelyn Willard20:57.1 PR   OR Cascade Christian   Sep 15  Prefontaine Memorial Run 5k
27.12Aneykah McCall20:57.7   OR South Umpqua   Sep 15  Prefontaine Memorial Run 5k
28.9Chloe Crawford21:00.6 PR   OR Rainier (OR)   Oct 6  Harvest Classic
29.10Haven Pickup21:05.7 PR   OR South Umpqua   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
30.9Olivia Winn21:10.2 PR   OR Burns   Sep 22  Bob Firman Invitational XC
31.12Adriana Dejesus21:12.0 PR   OR Warrenton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
32.10Ann Livingston21:13.8 PR   OR Santiam Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
33.11Sayge Root21:15.0 PR   OR Burns   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
34.12Eleonor Alba21:21.1 PR   OR Amity   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
35.12Sarah Kenyon21:21.8 PR   OR Salem Academy   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
36.11Sarah Letham21:27.0 PR   OR Burns   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
37.10Sophia Kruse21:29.4   OR Catlin Gabel   Sep 21  Meriwether National Cross Country Classic
11Autumn Ellis21:29.4 PR   OR Taft   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
39.10Carson Hall21:32.7 PR   OR St Mary's   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
40.10Sydney Rouse21:37.0 PR   OR Enterprise   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
41.11Grace Armstrong21:54.0   OR Yamhill-Carlton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
42.9Emma Lutz21:56.1 PR   OR Blanchet Catholic   Sep 15  Northwest Classic
43.12Ella Menashe22:00.0 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
44.10Hannah Sutherland22:01.2 PR   OR Salem Academy   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
45.11Kathryn Andersen22:03.0 PR   OR Riverdale   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
46.10Matyson Siddoway22:05.5 PR   OR Vale   Oct 26  3A2A1A Special District 3
47.9Sydney Godwin22:07.2 PR   OR St Mary's   Oct 6  Southern Oregon Invite
48.12Alison Thomas22:08.6   OR Oregon Episcopal   Oct 13  Warner Pacific XC Classic
49.9Ashley Radmer22:10.2 PR   OR Sutherlin   Oct 6  Southern Oregon Invite
50.11Susanna Schatz22:10.5 PR   OR St Mary's   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
51.12Emmily Cheek22:11.5   OR Harrisburg   Sep 19  Santiam Christian Invitational
52.9Lannie Stonebrink22:16.7 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
53.12Stephanie Loop22:18.9 PR   OR Pleasant Hill   Oct 17  Country Fair Classic
54.10Ashley Jacobs22:19.1 PR   OR Vale   Oct 26  3A2A1A Special District 3
55.10Keilana Oxenrider22:19.2 PR   OR Santiam Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
56.9Madison Turner22:19.6 PR   OR Sutherlin   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
9Kassidy Schumacher22:19.6 PR   OR Scio   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
58.10Jacqualine Brown22:20.3 PR   OR Umatilla   Oct 11  Helix Stubblebuster
59.9Greta Carlsen22:31.8 PR   OR Enterprise   Oct 26  3A2A1A Special District 3
60.11Becca Gurnee22:36.0 PR   OR Westside Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
61.9Linda Forster22:46.0 PR   OR St Mary's   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
62.12Marlee Roberts22:51.0   OR Yamhill-Carlton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
63.11Serena Moha22:57.0 PR   OR Warrenton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
10Julia Neumann22:57.0 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
12Karli Bedard22:57.0   OR Enterprise   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
66.12Jayden Driver22:57.4 PR   OR Scio   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
67.10Anna Eby22:57.6 PR   OR Santiam Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
68.10Charlotte McDonald22:58.9 PR   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
69.11Kaisa Liljenwall23:00.0 PR   OR Warrenton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
70.12Sophia Pastrano23:01.4   OR St Mary's   Sep 15  Prefontaine Memorial Run 5k
71.9Judith Williamson23:09.3 PR   OR Blanchet Catholic   Oct 25  3A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
72.11Sydney Crawford23:14.0 PR   OR Rainier (OR)   Oct 6  Harvest Classic
73.11Hasina Lathan23:14.9   OR South Umpqua   Oct 17  Country Fair Classic
74.9Avery Gunderson23:15.2 PR   OR Burns   Oct 26  3A2A1A Special District 3
75.11Cristal Trinidad23:21.2 PR   OR Nyssa   Oct 26  3A2A1A Special District 3
76.12Heidi Christianson23:33.8   OR Sutherlin   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
77.9Mimi Papathanasopou...23:36.0 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
78.12Rosa Arizmendi23:38.5 PR   OR Nyssa   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
79.12Cecilia Cardenas23:41.1 PR   OR Umatilla   Sep 21  Footrace to Valhalla
80.11Alexa Shaver23:44.2   OR Sutherlin   Oct 6  Southern Oregon Invite
81.12McKenzie Traetow23:46.9 PR   OR Creswell   Oct 17  Country Fair Classic
82.9Casey Fast23:52.9 PR   OR Amity   Oct 5  Flat & Fast Invitational
83.11Sidney Stonebrink23:59.0   OR Enterprise   Oct 18  Kyle Burnside Wildhorse Invite
84.9Alani Nakamura24:01.4 PR   OR Portland Adventist   Sep 17  Catlin Gabel Handicapper
85.12Megan Carrillo24:04.2 PR   OR Sutherlin   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
86.9Olivia Beam24:06.0 PR   OR St Mary's   Nov 3  OSAA 3A/2A/1A State Championships
87.9Megan Mayerle24:07.2 PR   OR St Mary's   Sep 15  Prefontaine Memorial Run 5k
88.9Megan Pearson24:14.4 PR   OR Brookings-Harbor   Oct 9  Pacific Invite “Cinnamon Roll Run”
89.11Abigail Masterfield24:14.8 PR   OR Sutherlin   Sep 15  Prefontaine Memorial Run 5k
90.12Natalie Dodson24:24.0 PR   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
91.12Hannah Fisher24:26.0   OR Catlin Gabel   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
92.11Grace Vermillion24:27.0 PR   OR Westside Christian   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
93.12Hero Peters24:31.3   OR Enterprise   Oct 11  Helix Stubblebuster
94.9Catherine Zhu24:31.4 PR   OR Oregon Episcopal   Sep 12  OES Invite
95.12Sahanna Rodriguez24:33.0 PR   OR Warrenton   Oct 25  3A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
96.9Liz Rowley24:33.4 PR   OR Enterprise   Oct 26  3A2A1A Special District 3
97.12Julia Pavlosek24:33.9   OR Pleasant Hill   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
11Annabelle Johnson24:33.9   OR Burns   Oct 26  3A2A1A Special District 3
99.11Morgan Ellis24:35.0   OR Pleasant Hill   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...
100.9Addie Jensen24:36.8 PR   OR St Mary's   Oct 25  Special Dist 4 3A Boys, 2A/1A Boys, and 3A/2A...