AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Aiden Sullivan15:39.8PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
2.12Griffin Armbrustmac...15:50.9PR   MI St. Johns   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
3.11Joey Bowman15:54.8PR   MI St. Johns   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
4.11Camden Johnecheck15:57.2PR   MI Williamston   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
5.12Michael Dennis16:00.3PR   MI St. Johns   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
6.12Josiah Magley16:08.7PR   MI Ionia   Sep 8  20th Annual Marauder Invitational
7.10Alex Thole16:14.6PR   MI East Grand Rapids   Oct 6  OK White Jamboree # 3
8.12Zachary Curd16:35.4   MI Fowlerville   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
9.11Elijah Robinson16:39.3PR   MI East Grand Rapids   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
10.12Uriah Armendarez16:39.6PR   MI Lansing Eastern   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
11.12Luke Dykstra16:41.4PR   MI East Grand Rapids   Oct 20  OK White Jamboree # 4
12.10Nate Carmody16:44.8PR   MI Haslett   Sep 8  20th Annual Marauder Invitational
13.11Brett Marschall16:46.0   MI Fowlerville   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
14.12Heath LaPointe16:48.7PR   MI Ionia   Oct 21  CAAC White Jamboree #3
15.10Davis Christy16:54.0   MI East Grand Rapids   Oct 2  Otsego Bulldog Invitational
16.11Tyler Dohm16:54.4PR   MI St. Johns   Oct 5  CAAC Red Jamboree #2
17.12Graham Foster16:57.8PR   MI Haslett   Sep 1  Pewamo-Westphalia Invitational
9Henry Dixon16:57.8PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
19.10Isaac Staib16:58.0PR   MI St. Johns   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
20.12George Samra16:59.5PR   MI East Grand Rapids   Oct 20  OK White Jamboree # 4
21.10Jacob Montgomery17:01.2PR   MI Ionia   Sep 1  Saranac Invitational
22.11Ryan McMahon17:01.5PR   MI East Grand Rapids   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
23.10Maxwell McCarty17:07.4   MI Belding   Sep 3  Oiler Invite
24.11Logan Roka17:08.9   MI Corunna   Oct 23  Shiawassee County Cross Country Championships
25.10Kenny Evans17:12.2PR   MI Corunna   Oct 23  Shiawassee County Cross Country Championships
26.10David Rochon17:14.0PR   MI Williamston   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
27.10Ellis Yokom17:14.2PR   MI Ionia   Oct 21  CAAC White Jamboree #3
28.11Davis Head17:15.8PR   MI East Grand Rapids   Oct 6  OK White Jamboree # 3
29.10Carter Kegle17:16.9PR   MI East Grand Rapids   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
30.11Jack DeVries17:21.5PR   MI GR_West Michigan Aviation   Oct 19  Alliance Conference Championships
31.10Ryan Brinker17:33.8   MI East Grand Rapids   Aug 28  Pete Moss Benzie Invite
32.11Ethan Smith17:36.0PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
33.12Will Roossien17:37.1PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
34.12Logan Balis17:42.2   MI Belding   Oct 19  OK Silver Conference Finals
35.12Kalon Boilore17:45.8PR   MI Corunna   Oct 9  Greater Flint CC Championships
36.9Rowen Bishop17:45.9PR   MI East Grand Rapids   Oct 30  Striders Allendale PROM
37.12Macabeo Hudy-Velasc...17:47.0PR   MI Lansing Eastern   Oct 7  Apples to Apples XC
38.9Tyler Endres17:47.9PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
39.12Andrew Gerdes17:48.8PR   MI Ionia   Sep 1  Saranac Invitational
40.12Jack Smith17:49.2PR   MI Owosso   Oct 9  Greater Flint CC Championships
41.11Eli Assaf17:55.2PR   MI East Grand Rapids   Oct 30  Striders Allendale PROM
42.9George Janson17:56.0PR   MI East Grand Rapids   Oct 20  OK White Jamboree # 4
43.9Charlie Chappus17:57.5PR   MI East Grand Rapids   Oct 6  OK White Jamboree # 3
44.11Ben Kooistra18:00.0PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Oct 19  OK Gold Conference Meet
45.10Eerik Noeu Wihlborg18:04.7PR   MI Belding   Oct 22  Alma College Scottie Classic
46.12Caspar Dicke18:08.8   MI East Grand Rapids   Oct 20  OK White Jamboree # 4
47.11Benjamin Showerman18:11.1   MI Fowlerville   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
48.10James Roach18:11.5PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
49.10Daniel Wilson18:15.9PR   MI Williamston   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
50.12Austin Drolett18:17.6PR   MI St. Johns   Oct 2  2021 Shepherd BLUEJAY Invite
51.10Brendan Hoving18:18.1PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
52.11Harrison Lamar18:19.5PR   MI Fowlerville   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
53.10Liam Hinman18:22.3PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 1  Saranac Invitational
54.10Tyson Evans18:25.8PR   MI Ionia   Oct 21  CAAC White Jamboree #3
55.9Drew Showerman18:26.5PR   MI Fowlerville   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
56.11Tony Rao18:28.1PR   MI East Grand Rapids   Oct 30  Striders Allendale PROM
57.12Riley Husted18:28.6   MI Ionia   Sep 1  Saranac Invitational
58.12Zak Pickler18:28.8PR   MI Corunna   Oct 23  Shiawassee County Cross Country Championships
59.10Heath Soho18:28.9PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
60.11Corey Gates18:30.1PR   MI Owosso   Oct 23  Shiawassee County Cross Country Championships
61.11Owen Mast18:30.2PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
62.12Charles Dann18:31.1   MI GR_West Michigan Aviation   Sep 18  Sparta Invitational
63.9Luke Hemker18:36.1PR   MI GR_West Michigan Aviation   Oct 19  Alliance Conference Championships
64.9Jaxon Strauch18:37.3PR   MI Corunna   Oct 9  Greater Flint CC Championships
65.9Dylan Lydic18:38.0PR   MI Haslett   Sep 1  Pewamo-Westphalia Invitational
66.11Corbin Devilbiss18:40.4PR   MI East Grand Rapids   Oct 6  OK White Jamboree # 3
67.11Cole Riedel18:42.7PR   MI St. Johns   Nov 4  St. Johns Last Chance Invitational
68.11Nicholas Strauch18:44.9PR   MI Corunna   Oct 9  Greater Flint CC Championships
12Demetri Davis18:44.9PR   MI Ionia   Nov 4  St. Johns Last Chance Invitational
70.11Ryan Alford18:49.7   MI Lake Odessa Lakewood   Oct 26  GLAC HS Championship Meet
71.12Brock Howard18:51.0   MI Fowlerville   Oct 2  Stockbridge Cross Country Invitational
72.10Mathew Schrauben18:52.9PR   MI St. Johns   Nov 6  MHSAA LP D2 Finals
73.10Luke Ueland18:53.0PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
9Brennan Lee18:53.0PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Oct 27  FHE 5k Track TT
75.11Bryce Madder18:53.2PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 18  Sparta Invitational
76.12Nicholas James18:54.6   MI GR_West Michigan Aviation   Oct 19  Alliance Conference Championships
77.10Connor VanVlerah18:56.8PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 18  Sparta Invitational
78.11Brandon Colquhoun18:57.3PR   MI Lansing Eastern   Sep 25  Ed Townsend Memorial Cross-Country Invitation...
79.10Cullen Black18:58.8PR   MI St. Johns   Nov 4  St. Johns Last Chance Invitational
80.11Mitchell O'Malley18:58.9PR   MI St. Johns   Nov 4  St. Johns Last Chance Invitational
81.11Alex Parker19:01.5PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
82.12Jakob Cornell19:04.5   MI Williamston   Sep 21  CAAC Red Jamboree #1
83.10Blake Huitema19:08.2   MI GR_West Michigan Aviation   Oct 19  Alliance Conference Championships
84.11Andrew Tucker19:10.5PR   MI Corunna   Oct 23  Shiawassee County Cross Country Championships
85.9Lucas Kozlowicz19:10.8PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 18  Sparta Invitational
86.12Clayten Minock19:10.9   MI Fowlerville   Oct 16  Greater Lansing Cross Country Championship
87.12Xander Lange19:12.5   MI Ionia   Nov 4  St. Johns Last Chance Invitational
88.10Connor O'Donohue19:13.9   MI GR_West Michigan Aviation   Sep 1  Alliance League Jamboree
89.12Luke Schafer19:15.2   MI St. Johns   Oct 5  CAAC Red Jamboree #2
90.11Evan Rose19:15.7PR   MI Fowlerville   Sep 21  CAAC Red Jamboree #1
91.11Payne Musser19:17.3PR   MI Fowlerville   Sep 11  Bret Clements Bath Invitational
92.9Kenny Gould19:17.4PR   MI Belding   Oct 22  Alma College Scottie Classic
93.9Troy Acker19:23.5PR   MI Lake Odessa Lakewood   Nov 1  Barry County Meet
94.10Alex Bushee19:26.5PR   MI Ionia   Nov 4  St. Johns Last Chance Invitational
95.12William Garrison19:28.7PR   MI Belding   Oct 19  OK Silver Conference Finals
96.10Elijah Peterson19:29.9PR   MI FHE Ada Forest Hills Eastern   Sep 28  OK Gold Jamboree No 2
97.11Joey Boni19:30.4PR   MI Belding   Sep 18  Sparta Invitational
98.11Willem Gollannek19:33.7PR   MI East Grand Rapids   Oct 20  OK White Jamboree # 4
99.9Frinz Fisher19:34.2PR   MI Williamston   Nov 3  Stockbridge Last Chance Meet
100.9Brody Sandborn19:36.5PR   MI Portland   Nov 4  St. Johns Last Chance Invitational