AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Conner Wells15:55.0PR   NE St. Paul   Aug 26  St. Paul Invite
2.12Luke Bonifas16:20.0PR   NE Adams Central   Oct 14  District C-4
3.12Jarit Mejia17:03.3PR   NE Grand Island Central Catholic   Sep 16  Roger Nielsen - Central City Invite
4.9Rowan Jarosik17:19.1PR   NE South Central Unified District #5   Oct 14  District C-4
5.10Lucas Gautier17:27.0   NE Aurora   Oct 14  District C-4
6.12Cooper Land17:27.9   NE Minden   Sep 21  Adams Central Invite
7.12Harrison Dodds17:31.3PR   NE Boone Central   Oct 14  District C-4
8.12Isaac Bisbee17:32.5   NE Aurora   Oct 14  District C-4
9.12Konner Verbeck17:40.7   NE Minden   Oct 14  District C-4
10.9Caden Jameson17:43.9PR   NE Minden   Oct 14  District C-4
11.12Truman Beck17:45.0PR   NE St. Paul   Aug 26  St. Paul Invite
12.12Logan Menke17:47.0   NE South Central Unified District #5   Oct 14  District C-4
13.11Alex Boudreau17:51.0PR   NE Minden   Sep 21  Adams Central Invite
14.9Cooper Schelkopf17:56.8PR   NE Fillmore Central   Oct 14  District C-4
15.12Quinten Smith17:57.6PR   NE Aurora   Oct 14  District C-4
16.9Ashtin Clark18:06.8PR   NE Fillmore Central   Sep 23  Thayer Central Randall Smith Invitational
17.9Charles Evans18:08.9PR   NE Aurora   Oct 14  District C-4
18.10Jalen Daugherty18:12.0PR   NE Aurora   Oct 14  District C-4
19.9Ryan Stritt18:12.1PR   NE Adams Central   Oct 14  District C-4
20.10Landon Mellman18:15.8PR   NE Minden   Oct 14  District C-4
21.9Tanner Gibb18:20.1PR   NE Gibbon   Oct 14  District C-4
22.12Tristin Klinger18:20.2PR   NE Adams Central   Oct 14  District C-4
23.9George Pilsl18:21.4PR   NE Grand Island Central Catholic   Oct 14  District C-4
24.9Samuel Cederburg18:24.6PR   NE Minden   Oct 14  District C-4
25.11Connor Carpenter18:30.0   NE Minden   Sep 21  Adams Central Invite
26.10Giles Deeder18:30.5PR   NE Boone Central   Oct 14  District C-4
27.11Emanuel Martinez18:31.6PR   NE Gibbon   Sep 24  Ord Invite
28.9Garret Severance18:32.0PR   NE Ord   Aug 26  St. Paul Invite
29.9Miles Sughroe18:37.2PR   NE Kearney Catholic   Oct 14  District C-4
30.12Zach Froid18:38.3PR   NE Minden   Sep 21  Adams Central Invite
31.9Elijah Pollard18:39.0PR   NE Ord   Aug 26  St. Paul Invite
32.11Andrew Heckman18:39.7PR   NE Adams Central   Oct 14  District C-4
33.10Sam Wells18:40.8PR   NE St. Paul   Oct 14  District C-4
34.10Van Fasbender18:42.6PR   NE Central City   Oct 14  District C-4
35.12Henry Schreiner18:43.9PR   NE Adams Central   Sep 21  Adams Central Invite
36.12Tyson Kottwitz18:47.3PR   NE Aurora   Oct 14  District C-4
37.11Brandon Fye18:50.3PR   NE Central City   Oct 14  District C-4
38.9Nathan Althouse18:55.2PR   NE Minden   Sep 16  Roger Nielsen - Central City Invite
39.12Isaac Potmesil18:59.7PR   NE Boone Central   Oct 14  District C-4
40.11Ben Kohl19:03.4   NE Boone Central   Oct 14  District C-4
41.12Mitchel Breuer19:05.3PR   NE Aurora   Sep 16  Roger Nielsen - Central City Invite
42.10Tayte Rogers19:05.5PR   NE Adams Central   Oct 14  District C-4
43.9Tucker Robinson19:10.4PR   NE Minden   Sep 21  Adams Central Invite
44.11Travis Meyers19:13.8PR   NE Fillmore Central   Oct 14  District C-4
45.11Kole Nielsen19:17.2   NE Minden   Sep 21  Adams Central Invite
46.10Austin Wurtz19:19.8   NE Fillmore Central   Oct 7  Southern Nebraska Conference Meet
47.10Bennet Wrightsman19:21.0PR   NE Adams Central   Sep 4  Minden Invite
48.11Ronnie Fyfe19:21.9PR   NE Boone Central   Oct 14  District C-4
49.11Sean Heaton19:24.7PR   NE South Central Unified District #5   Oct 14  District C-4
50.9Grady Moudry19:25.0PR   NE Ord   Aug 26  St. Paul Invite
51.11Alexander Wheeler19:25.7   NE Aurora   Sep 21  Malcolm XC Invite
52.12Parsa Eshtelaq19:29.6PR   NE Aurora   Oct 1  Syracuse Invitational
53.12Nick Busse19:32.0   NE St. Paul   Aug 26  St. Paul Invite
54.9Waylon Rayburn19:34.4PR   NE Fillmore Central   Oct 7  Southern Nebraska Conference Meet
55.11Hayden Kluthe19:36.0PR   NE Ord   Aug 26  St. Paul Invite
56.10Jack Kramer19:36.7PR   NE St. Paul   Oct 14  District C-4
57.10Roman Lentz19:42.5PR   NE St. Paul   Oct 14  District C-4
58.11Gabriel Peterson19:44.0PR   NE Aurora   Oct 1  Syracuse Invitational
59.12Jacob Hagemeier19:44.6PR   NE South Central Unified District #5   Oct 14  District C-4
60.9Michael Anderson19:44.7PR   NE Fillmore Central   Sep 23  Thayer Central Randall Smith Invitational
61.10Garrett Didier19:46.0PR   NE St. Paul   Aug 26  St. Paul Invite
62.11Hayden Forrest19:46.3PR   NE Kearney Catholic   Oct 14  District C-4
63.10Alex Brais19:46.4   NE Minden   Sep 21  Adams Central Invite
64.12Levi Gillming19:51.1PR   NE Gibbon   Sep 24  Ord Invite
65.12William Karmann19:54.3PR   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
66.9Zander Jarecki19:54.5PR   NE Boone Central   Sep 30  West Holt Invite
67.9Harrison Reed20:02.1PR   NE Minden   Sep 16  Roger Nielsen - Central City Invite
68.12Colin Kennedy20:05.2   NE Aurora   Oct 7  Central 10 Conference Meet
69.9Kellen Forest20:05.4PR   NE Kearney Catholic   Oct 14  District C-4
70.9Fletcher Clausen20:06.0PR   NE Kearney Catholic   Oct 14  District C-4
71.9Garret Severance20:06.6PR   NE Ord   Sep 11  Broken Bow Invite
72.12Grant Brooks20:14.4PR   NE Central City   Oct 14  District C-4
73.9Jericho Smith20:16.6PR   NE Ord   Oct 14  District C-4
74.11Jacob Ostdiek20:21.5PR   NE Aurora   Oct 1  Syracuse Invitational
75.9Brodie Klimek20:26.0PR   NE Ord   Aug 26  St. Paul Invite
76.11Owen Dodds20:27.5PR   NE Boone Central   Sep 30  West Holt Invite
77.9Colby Leonard20:29.5PR   NE Gibbon   Oct 14  District C-4
78.12Seth Wert20:31.3PR   NE Central City   Oct 14  District C-4
79.9Hadley Gulbrandson20:39.4PR   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
80.11Sam Luther20:41.7   NE Kearney Catholic   Oct 14  District C-4
81.10Jonah Snell20:44.0   NE Adams Central   Sep 30  York Invite
82.11Brice Gravert20:44.6PR   NE Central City   Oct 14  District C-4
83.9Lucas Talkington20:46.2PR   NE Aurora   Sep 21  Malcolm XC Invite
84.11Aidan Anderson20:48.0PR   NE St. Paul   Aug 26  St. Paul Invite
85.9Jake Cattau20:53.7PR   NE Aurora   Oct 1  Syracuse Invitational
86.10Harry Oberg21:01.7PR   NE Kearney Catholic   Oct 14  District C-4
87.11Brighten Bader21:11.3   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
88.9Grady Moudry21:20.7PR   NE Ord   Sep 2  Ainsworth Invite (MS and HS)
89.11Graham Kahlandt21:23.7PR   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
90.10Mikkel Borgaard21:25.0PR   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
91.9Keagan Pickel21:31.2PR   NE Gibbon   Sep 24  Ord Invite
92.12Theo Kathman21:32.1   NE South Central Unified District #5   Oct 14  District C-4
93.11Colton Simons21:33.3   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
94.11Darren Petersen21:38.2   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
95.9Talan Stokes21:38.6PR   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
96.10Bryson Hafer21:39.3PR   NE Fillmore Central   Sep 23  Thayer Central Randall Smith Invitational
97.10Braden Bruha21:40.0   NE Ord   Aug 26  St. Paul Invite
98.11Jonathan Brais21:50.8PR   NE Minden   Oct 7  SWC at McCook
99.9Logan Spence21:50.9PR   NE Boone Central   Oct 7  Mid-States Conference
100.11Wyatt James21:54.4PR   NE Aurora   Oct 1  Syracuse Invitational