Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Steven Acosta15:45.0 PR   WA Tumwater   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
2.10Todd Jackson15:55.5   WA Elma   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
3.12Nathan Duray16:03.9 PR   WA Tumwater   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
4.10Chase Bussing16:06.3   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
5.10Dakota Parker16:10.4   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
6.12Michael Vest16:12.0 PR   WA Elma   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
7.12Matt Porter16:15.9 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
8.10Nate Starr16:32.6   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
9.10Andy Robertson16:36.5   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
10.11DJ Wheeldon16:46.2 PR   WA Tumwater   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
11.12Brandon Kuljis16:46.7 PR   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
12.10Dylan Croeni16:47.1   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
13.11Eric Walsh16:52.4 PR   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
14.11Sam Parke-Fagerness16:54.1 PR   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
15.11Kody Posey17:05.9   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
16.12Ryan Quackenbush17:08.1 PR   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
17.11Nathan Richards17:11.2   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
18.12Zach Hutton17:11.8 PR   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
19.12Everado Lopez17:12.5 PR   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
20.9Andres Rodriguez17:14.6   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
21.12Scott Earnest17:19.9 PR   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
22.11Dustyn Moir17:21.2   WA Hoquiam   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
23.11Jarrod Jason17:23.8 PR   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
24.11Destrey Higa17:24.0 PR   WA Tumwater   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
25.10Brett Lundmark17:26.4   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
26.11Tanner Martin17:27.1   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
27.12Nik Knutzen17:27.7 PR   WA Tumwater   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
28.11Gray Earnest17:30.7 PR   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
29.12Nick Zimmermann17:31.0 PR   WA Black Hills   Oct 15  Aberdeen, River Ridge, @ Black Hills
30.12Rand Montermini17:34.0   WA Tumwater   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
31.12Jonathan Parsons17:35.9 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
32.10Byron Brink17:38.9   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
33.10Matt White17:42.4 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
34.11Dallin King17:44.9 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
35.12Chris Comley17:46.0 PR   WA Tumwater   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
36.11Luke Bonagofski17:51.0   WA W F West   Nov 8  2A Washington State Championships
37.9Isaac Sanders17:54.6 PR   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
38.10Zack Shier17:54.8 PR   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
39.12Cole Blackstone17:55.7 PR   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
40.9Richard Zalucha17:58.2 PR   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
41.12Tyler King18:01.6   WA Woodland   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
42.11Drew Grannemann18:02.0   WA Hoquiam   Oct 15  Hoquiam, Tumwater @ Elma
43.11Jordan Stanton18:02.8 PR   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
44.11Brian Jackson18:03.4 PR   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
45.12Matthew Arnold18:03.9 PR   WA Elma   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
46.10Alec Messman18:04.6   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
47.11Kelly Loch18:05.8   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
48.11Ben Schanz18:08.5   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
49.10Adam Seiler18:09.8 PR   WA Centralia   Oct 11  28th Hoquiam Cross Country Invite
50.11Mitch Tugaw18:10.0 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
51.11Jesse Cummins18:10.4 PR   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
52.11Yuki Takasi18:10.8 PR   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
53.12Josh Miller18:11.0   WA W F West   Sep 20  Fort Steilacoom Invitational
54.11Chase Wilson18:11.7 PR   WA Hockinson   Oct 16  Mark Morris, Woodland @ Hockinson
55.12Kevin Kohn18:15.0 PR   WA Tumwater   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
56.12Lucus Pabon18:17.9 PR   WA Washougal   Oct 11  28th Hoquiam Cross Country Invite
57.11Ray Nugent18:18.0   WA R A Long   Oct 23  GSHL 2A District 4 (Sub) Districts Championsh...
58.11Conrad Bruns18:18.5 PR   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
59.10Jacob Miltenberger18:21.0   WA W F West   Sep 20  Fort Steilacoom Invitational
10Andrew Lovitt18:21.0 PR   WA Elma   Oct 8  Aberdeen, Elma, & W.F. West
61.9Thomas Shriver18:21.4   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
62.10Bryce Knutzen18:27.0   WA Tumwater   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
63.10Michael Huck18:27.1   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
64.10Lucas Halter18:28.0 PR   WA Black Hills   Oct 15  Aberdeen, River Ridge, @ Black Hills
65.12T.J. Haug18:30.3 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
66.10Grant Baird18:43.3   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
67.11Isaiah Arn18:44.2 PR   WA Woodland   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
68.11Andrew Galloway18:46.8 PR   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
69.10Nick Watts18:49.6 PR   WA Woodland   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
70.10Jacob Damian18:52.1   WA River Ridge   Oct 22  2A Evergreen Conference Meet
71.9Tyson Stipic18:52.8   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
72.9Austin Ashcraft18:53.0   WA Mark Morris   Sep 25  Home Meet. (Mark Morris & Woodland)
73.12Logan Rowley18:55.0 PR   WA Elma   Oct 15  Hoquiam, Tumwater @ Elma
74.10Reno Hart18:55.4   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
75.9Greg Herschberger18:59.6   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
76.9Kevin Martinez19:00.1   WA Elma   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
77.10Andy Salas19:00.6   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
78.12Sam Wilson19:02.0 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
79.12Blake Swapp19:03.8 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
80.10Bill Davenport19:08.0   WA R A Long   Oct 16  @ Ridgefield (Washougal & R.A Long)
81.12Aaron Bieker19:09.5   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
82.12David Abarca19:10.0   WA Centralia   Oct 8  Hoquiam, Centralia @ River Ridge
83.11Jaron Williams19:12.6 PR   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
84.9Josh Brunstad19:13.1   WA W F West   Oct 22  2A Evergreen Conference Meet
85.10Jeff Beck19:15.0   WA W F West   Oct 15  WF West @ Centralia
86.11Don Gabel19:17.8 PR   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
87.10Daniel Hayes19:19.9 PR   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
88.11Jesse Poole19:21.0 PR   WA Mark Morris   Oct 4  Bearcat Invitational
89.9David Klinginsmith19:22.9   WA Mark Morris   Oct 16  Mark Morris, Woodland @ Hockinson
90.11Justin Bowers19:23.0 PR   WA Tumwater   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
10Kyle Smart19:23.0   WA Tumwater   Oct 15  Hoquiam, Tumwater @ Elma
92.10Chism King19:23.6 PR   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
93.10Ky Mcgaughy19:24.4 PR   WA Elma   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
94.12Brad Pennington19:25.0 PR   WA R A Long   Oct 23  GSHL 2A District 4 (Sub) Districts Championsh...
95.10Luke Donald19:33.9 PR   WA Woodland   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
96.9Kyle Estes19:34.0   WA R A Long   Oct 23  GSHL 2A District 4 (Sub) Districts Championsh...
97.12Justin Kubias19:35.2 PR   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
98.12Dustin Phillps19:36.0   WA Aberdeen   Oct 15  Aberdeen, River Ridge, @ Black Hills
99.9Ian Lord19:37.0   WA Hoquiam   Oct 8  Hoquiam, Centralia @ River Ridge
100.10Garrett Wittrock19:45.0   WA R A Long   Oct 23  GSHL 2A District 4 (Sub) Districts Championsh...

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Shannon Porter17:55.6 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
12Torin Shriver18:04.6 PR   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
3.12Caroline Austin18:29.5   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
4.10Rebecca Peek19:42.0 PR   WA Elma   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
5.12Hayley Brusewitz19:42.6 PR   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
6.9Jadyn Gourley19:44.0   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
7.9Kristin Randich20:00.0 PR   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
8.9Ellie Justice20:03.4   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
9.9Joanna Feeney20:07.9 PR   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
10.12Agnes Wojnar20:13.9 PR   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
11.10Sabrina Peraza20:24.8 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
12.9Chantalle Blundell20:27.3   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
13.10Brittany Crawford20:30.9 PR   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
14.11Elle Wade20:31.9   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
15.12Jessica Tarvin20:32.4   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
16.12Lynndsie Green20:40.0 PR   WA Aberdeen   Oct 15  Aberdeen, River Ridge, @ Black Hills
17.9Kami Bates20:44.2 PR   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
18.12Nychele Carley20:47.0 PR   WA Hoquiam   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
19.10Leah Bolon20:50.2 PR   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
20.11Savina Rodriguez20:52.1 PR   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
21.11Aimee Schimelfenig20:56.2 PR   WA Tumwater   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
22.11Alicia McElroy21:12.4 PR   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
23.10Allison Schneider21:20.1 PR   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
24.9Mandie Bowen21:24.8 PR   WA Hoquiam   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
25.11Jara Lindsay21:36.6   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
26.12Julia Chun21:37.7 PR   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
27.11Kelsea Williams21:38.0   WA Hoquiam   Sep 27  Bellevue Invitational
28.12Betty Ramirez21:49.0 PR   WA Black Hills   Nov 8  2A Washington State Championships
29.10Brianne Hetland21:53.1 PR   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
30.11Whitney Beck21:54.2 PR   WA Elma   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
31.10Kendra Wilson21:56.0   WA Tumwater   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
32.11Madelynn McIlwain21:58.4   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
33.10Brandie Nordstrum21:59.6 PR   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
34.9Hannah Barclay22:00.9   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
35.10Jennifer McNulty22:03.9   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
36.9Carly Meister22:04.6   WA Elma   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
37.11Winona Van Alstyne22:13.4   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
38.11Rachael Washington22:34.1 PR   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
39.10Sadie Normoyle22:36.0   WA Black Hills   Oct 15  Aberdeen, River Ridge, @ Black Hills
40.10Jillian Joiner22:38.3 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
41.10Michelle Kooiman22:39.0 PR   WA Woodland   Oct 9  R.A. Long Home (Washougal & Woodland)
42.10Taneal Tanner22:39.8   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
43.10Eva Leach22:42.9 PR   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
44.11Megan Broek22:44.0 PR   WA Black Hills   Oct 15  Aberdeen, River Ridge, @ Black Hills
45.11Abby Gundersen22:45.9 PR   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
46.10Natalie Loring22:48.8   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
47.9Brianna Cowin22:51.0   WA Centralia   Oct 8  Hoquiam, Centralia @ River Ridge
48.12Brittany Johnson22:56.2 PR   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
49.11Mariah Caba22:58.7   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
50.10Sarah Main23:08.1 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
51.11Colleen Wright23:12.0 PR   WA Washougal   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
52.11Sarah Sepulveda23:13.8   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
53.11Alex Sizemore23:14.4   WA Black Hills   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
54.10Kayla Dubois23:16.0 PR   WA Mark Morris   Sep 25  Home Meet. (Mark Morris & Woodland)
55.11Kelly Towne23:17.0 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
56.11Katrin Kreutz23:33.0 PR   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
57.12Dana Carlson23:33.4   WA W F West   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
58.12Shaina Barsalou23:37.9 PR   WA Mark Morris   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
59.12Olivia Beauchaine23:51.7 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
60.11Leah Ahrens23:54.0 PR   WA R A Long   Sep 25  R.A. Long Home Vs. Hockinson/Ridgefield
61.9Arianne Swapp24:01.6 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
62.9Blair Kelly24:04.0 PR   WA Aberdeen   Oct 15  Aberdeen, River Ridge, @ Black Hills
63.10Courtney Duncan24:07.0 PR   WA Tumwater   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
64.12Karla Santacruz24:12.0   WA Tumwater   Sep 20  Fort Steilacoom Invitational
65.10Holly McCabe24:14.2 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
66.10Sparkle Smith24:17.0 PR   WA Tumwater   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
11Arin Vandiver24:17.0   WA Washougal   Oct 9  R.A. Long Home (Washougal & Woodland)
68.11Megan Dunham24:21.0 PR   WA Washougal   Oct 9  R.A. Long Home (Washougal & Woodland)
69.9Haley VandenHazel24:25.0 PR   WA Hoquiam   Oct 8  Hoquiam, Centralia @ River Ridge
70.9Sera Wang24:27.2 PR   WA Centralia   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
71.10Michelle Taylor24:30.0   WA Black Hills   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
72.10Brandi Sherman24:34.0   WA Washougal   Oct 9  R.A. Long Home (Washougal & Woodland)
73.11Mallory Stefan24:36.8 PR   WA Hockinson   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
74.9Valerie Cortes24:42.5   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
75.12Cady Hopkins24:47.0 PR   WA Tumwater   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
76.10Paige Gutierrez24:50.0 PR   WA Black Hills   Oct 8  Tumwater @ Black Hills
77.12Marissa Alcantara25:13.1   WA Tumwater   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
78.10Ryen Castro25:18.9 PR   WA River Ridge   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
79.12Amber Sherman25:22.1 PR   WA Washougal   Oct 11  28th Hoquiam Cross Country Invite
80.11Victoria Woodall25:44.7 PR   WA Washougal   Oct 2  @ Hockinson ( Washougal & Ridgefield)
81.11Meg Taylor25:51.9 PR   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
82.11Jillian Celich26:13.0 PR   WA Aberdeen   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
83.9Veronica Davison26:27.0 PR   WA Washougal   Oct 9  R.A. Long Home (Washougal & Woodland)
84.9Emily McGraw26:33.6 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
85.12Autum Wren26:37.0 PR   WA W F West   Oct 4  Bearcat Invitational
86.11Kenzi Roberson26:43.0   WA W F West   Oct 8  Aberdeen, Elma, & W.F. West
87.10Sarah deVincenzi26:50.9 PR   WA Ridgefield   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
88.11Caitlin Olson27:03.4 PR   WA Hockinson   Oct 2  @ Hockinson ( Washougal & Ridgefield)
89.11Salisa Thammabut27:17.0 PR   WA W F West   Oct 15  WF West @ Centralia
90.10Emily Nilsson27:18.1   WA Hoquiam   Oct 22  2A Evergreen Conference Meet
91.11Liz Chrisman27:24.0   WA Centralia   Oct 8  Hoquiam, Centralia @ River Ridge
92.11Nanami Waki28:09.0 PR   WA Centralia   Oct 22  2A Evergreen Conference Meet
93.10Angelique Harding28:21.9   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
94.11Ellora Vilkin28:53.0 PR   WA Hockinson   Oct 23  GSHL 2A District 4 (Sub) Districts Championsh...
95.12Jessica Larson29:01.3 PR   WA Hoquiam   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
96.11Melissa Chan29:21.8 PR   WA R A Long   Nov 1  District 4(B, 1A, 2A) XC Championships
97.12Lynnaea Farrey30:18.0 PR   WA Hockinson   Sep 25  R.A. Long Home Vs. Hockinson/Ridgefield
98.9Laresa Ralls30:20.7 PR   WA Centralia   Oct 11  28th Hoquiam Cross Country Invite
99.12Jade Budden30:42.7 PR   WA Hockinson   Oct 2  @ Hockinson ( Washougal & Ridgefield)
100.10Irene Golovanov30:46.0 PR   WA Centralia   Oct 15  WF West @ Centralia