AgeGradeAthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Blaise Boyer16:18.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
2.10Vebjorn Flagstad16:30.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
3.1711Jarrett Jackson16:49.0PR   AKDimond   Sep 30  CIC Region IV Championships
4.12Blake Hanley16:49.2   AKWest Anchorage   Oct 7  ASAA State Championships
5.1610Elias Oswald16:53.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
6.1712Owen Hayes16:55.1PR   AKChugiak   Nov 11  NXR Northwest Regional Championships
7.9Thomas Ringsmuth16:58.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
8.12Oliver Wright17:05.0   AKWest Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
9.1812Dylan Soberay17:06.0PR   AKWest Anchorage   Aug 19  Ted McKenney Invite
10.10Luke Shaw17:07.0PR   AKEagle River   Sep 30  CIC Region IV Championships
11.12Murphy Kimball17:08.0PR   AKWest Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
12.10Jaxon Henrie17:10.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
13.10Caleb Sharrock17:12.0PR   AKEast Anchorage   Aug 19  Ted McKenney Invite
12Max Kiskaddon17:12.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
15.12Ruben Rhodes17:15.0PR   AKWest Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
16.9Arlo Jespersen17:16.0PR   AKWest Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
17.11Levi Knickerbocker17:17.0PR   AKService   Sep 30  CIC Region IV Championships
18.10Nathan Vander Lugt17:18.0PR   AKEagle River   Sep 30  CIC Region IV Championships
19.12Rowan Robinson17:19.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
20.12Elias Soule17:20.8   AKService   Oct 7  ASAA State Championships
21.11Andrew Krellner17:21.0PR   AKEagle River   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
22.12AJ Glover17:22.0   AKDimond   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
23.9Miles Gastrock17:23.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
159Katahdin Staples17:23.0PR   AKEast Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
25.10Parker Larson17:24.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
11Gus Olson17:24.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
27.11David Penfield17:26.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
28.1812Dash Dicang17:27.0PR   AKDimond   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
11Mason Newell17:27.0PR   AKChugiak   Oct 7  ASAA State Championships
30.11Noa Kam-Magruder17:30.0PR   AKDimond   Aug 26  Big 8 Invite
31.1712Ethan Stiller17:32.0PR   AKDimond   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
32.9Maksim Millwood17:35.0PR   AKDimond   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
33.11Ryan Hansen17:36.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
34.10Owen Harth17:38.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
35.11Maximilian Erickson17:42.0PR   AKWest Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
36.9Braxton Thornley17:46.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
37.1610Kohen Galloway17:47.0PR   AKChugiak   Aug 19  Ted McKenney Invite
38.12James Simono17:52.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
39.12Caleb Lillo17:53.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
40.1711Mason Card17:54.0PR   AKSouth Anchorage   Aug 19  Ted McKenney Invite
41.10Bradley Otis-Goodma...17:57.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
42.11Dylan Autrey18:03.0   AKService   Aug 26  Big 8 Invite
9Austin Murphy18:03.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
1510Oliver Casurella18:03.0PR   AKService   Sep 30  CIC Region IV Championships
45.10Creed Cvancara18:04.0PR   AKDimond   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
46.10Axel Kiskaddon18:04.6   AKWest Anchorage   Sep 9  George Plumley XC Invite (Palmer Invite)
47.1510Micah Redfearn18:05.0PR   AKDimond   Sep 30  CIC Region IV Championships
48.12Forrest Rodgers18:06.0   AKWest Anchorage   Aug 26  Big 8 Invite
9John Golick18:06.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
11Springer Moore18:06.0PR   AKService   Sep 30  CIC Region IV Championships
51.1611Maxwell Richardson18:08.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
52.10Zachary Taylor18:13.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
53.11Tanner Thomas18:15.0PR   AKEagle River   Sep 30  CIC Region IV Championships
54.11Jack Schamber18:18.0   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
12Alan Padgett18:18.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
56.11Liam Dudley18:22.0PR   AKWest Anchorage   Aug 19  Ted McKenney Invite
57.11Logan Cuddy18:24.0PR   AKService   Aug 19  Ted McKenney Invite
58.12Bjorn Meyers18:25.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
59.9Jaxson Cook18:26.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
12Finley Bold18:26.0   AKWest Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
61.9Rollin Beardslee18:29.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
62.11River Johnson18:30.0   AKChugiak   Aug 26  Big 8 Invite
63.10Nathan Momblow18:31.0PR   AKEagle River   Sep 30  CIC Region IV Championships
64.12Eliot Garton-Barend...18:32.0   AKWest Anchorage   Aug 26  Big 8 Invite
65.10Samuel Clements18:35.0PR   AKBartlett   Sep 30  CIC Region IV Championships
66.11Marcus Walsted18:39.0PR   AKWest Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
67.12Kaiden Bodkin18:42.0   AKChugiak   Sep 30  CIC Region IV Championships
68.10Dausen Loughman18:43.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
12Benjamin Ringsmuth18:43.0   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
70.10Nicholas Glover18:46.0   AKDimond   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
9Elias Williams18:46.0PR   AKWest Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
72.10Haro Ross18:49.0PR   AKService   Sep 30  CIC Region IV Championships
10Haden Petrone18:49.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
10Grayson Stanek-Alwa...18:49.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
75.12Grady Eule18:51.0   AKEagle River   Sep 30  CIC Region IV Championships
76.10Landon Bobo18:54.0PR   AKChugiak   Aug 26  Big 8 Invite
77.10Luca Driscoll18:55.0   AKWest Anchorage   Aug 26  Big 8 Invite
78.11Dylan Luna18:59.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
79.10Kai Reed19:01.0PR   AKWest Anchorage   Sep 30  CIC Region IV Championships
80.11Elias Watson19:03.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
81.12Owen Smedley19:06.0   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
10Christopher Eule19:06.0PR   AKEagle River   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
83.9Wyatt Fleming19:07.0PR   AKWest Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
84.12Christoph Mlacnik19:07.7   AKSouth Anchorage   Sep 9  George Plumley XC Invite (Palmer Invite)
85.9Avery Seeman19:08.0PR   AKDimond   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
86.9Atlin Frederick19:09.0PR   AKWest Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
9Zane Fawcett19:09.0PR   AKEagle River   Sep 30  CIC Region IV Championships
88.9Michael Ortega-Cipr...19:11.0PR   AKEagle River   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
89.11Pierce Thomas19:14.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
90.11Owen Lovejoy19:17.0PR   AKEast Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
11Jaxon Freeman19:17.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
92.11Greyson Waters19:17.1PR   AKService   Sep 9  George Plumley XC Invite (Palmer Invite)
93.10Brody Phillips19:18.0PR   AKChugiak   Aug 26  Big 8 Invite
11Max Hoggard19:18.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
95.11Vassar Callahan19:19.0PR   AKChugiak   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
96.10Corbin Oberlee19:20.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
97.10Brodie Wedeking19:21.0PR   AKSouth Anchorage   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
98.10Bryce Thompson19:22.0PR   AKService   Sep 23  Mustang Smokin Stampede
99.12Caden San Juan19:24.6PR   AKDimond   Sep 1  Kodiak Invitational
100.11Nathan Rehberg19:25.0   AKEast Anchorage   Aug 19  Ted McKenney Invite