Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Alex Graffunder15:33.0 PR   OR Union   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
2.11Tim Stevens15:40.2 PR   OR Union   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
3.12Hunter Hutton15:50.2 PR   OR Bandon   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
4.11Jedaiah Wasson15:57.3 PR   OR East Linn Christian   Sep 13Silver Falls Oktoberfest Invitational
5.12Hunter Murphy16:04.7 SR   OR Pleasant Hill   Oct 7Harrier Classic
6.12Josh Snyder16:05.9 PR   OR Bandon   Sep 13North Bend Tugman Invitational
7.12Jeremy Baxter16:35.8 PR   OR Union   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
8.12Jack Casalino16:56.8 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 5Regis/Stayton Invitational
9.11Jack Silveira16:59.0 PR   OR Union   Sep 29Baker Invitational
10.10Isaac Cutler17:04.2 PR   OR Bandon   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
11.10Will Leonard17:09.9 PR   OR Catlin Gabel   Oct 6The Flat & Fast Invitational
12Callan Stowell17:09.9 SR   OR Pleasant Hill   Oct 7Harrier Classic
13.10Andrew Lackey17:26.4 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
14.10Aero Franklin17:35.9 PR   OR Bandon   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
15.10Tyler Olson17:37.8 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
16.12Christian Strawn17:43.2 PR   OR East Linn Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
17.9Israel O'Reilly17:47.5 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
18.10Drew McMullen17:48.3 PR   OR Amity   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
19.10Davis Raz17:49.1 PR   OR Westside Christian   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
20.12James Madsen17:49.2 PR   OR Enterprise   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
21.12Noah Solomon17:54.5 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 18Country Fair Classic
22.10Jaxon Blackburn17:54.7 PR   OR Union   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
23.11Kellen Petersen17:55.3 PR   OR Westside Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
24.11Matthew Sheehy17:59.5 PR   OR Union   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
25.11Joe Wilkinson18:03.3 PR   OR Nestucca   Oct 273A/2A/1A-SD3 District 3 Championships
26.10Jimmy Maslen18:06.7 PR   OR Catlin Gabel   Oct 6The Flat & Fast Invitational
27.11Shawn Recca18:13.7 PR   OR Crow   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
28.10Cole Gomes18:16.1 PR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
29.11LR Burns18:17.3 PR   OR East Linn Christian   Oct 14George Fox XC Classic
30.11Kody Roberts18:23.0 PR   OR Crow   Oct 14George Fox XC Classic
31.10Gabe Askew18:24.4 PR   OR Westside Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
32.12Kyler Martin18:25.7 SR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
33.12Sam Scheutz18:28.9 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
34.11Jared Duval18:36.5 PR   OR Bandon   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
35.12Skyler Hammons18:37.6 SR   OR Bandon   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
36.12Aaron Runion18:41.2 PR   OR Amity   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
37.10Asa Brown18:46.0 PR   OR Oregon Episcopal   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
38.10Josh Foster18:48.3 PR   OR Catlin Gabel   Oct 10Barlow, Reynolds @ Cent. Catholic
39.10Gus Camacho18:49.3 PR   OR Nestucca   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
40.9Ethan Slayden18:50.5 PR   OR East Linn Christian   Oct 14George Fox XC Classic
41.10Hunter Jorgenson18:52.9 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
42.12Will Caldwell18:53.4 PR   OR Enterprise   Sep 23Bob Firman Invitational XC
43.11Kuixiong Wang18:53.9 PR   OR St Mary's   Oct 263A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
44.11Joel Perry18:54.9 PR   OR Crow   Sep 23Rock n' River
45.12Brycen Locke18:56.1 SR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
46.9Carter Blackburn18:57.5 PR   OR Union   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
47.9Riley Lindsey19:03.3 PR   OR Union   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
48.9Asher Ruchti19:03.6 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
49.11Marino Santoro19:04.0 PR   OR Bandon   Oct 18Country Fair Classic
50.10Dylan Johnson19:10.3 PR   OR Nestucca   Oct 273A/2A/1A-SD3 District 3 Championships
51.12Jordan Myrand19:12.7 SR   OR Bandon   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
52.9Hudson Hale19:15.0 PR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
53.12Will Harmon19:15.6 SR   OR Catlin Gabel   Oct 6The Flat & Fast Invitational
54.9Shiloh Day19:17.0 PR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
55.11Jacob Breding19:21.4 PR   OR Crow   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
56.12Sam Cutler19:21.9 PR   OR Bandon   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
57.11Ethan Clark19:22.7 PR   OR Crow   Oct 14George Fox XC Classic
58.9Brandon Williams19:25.0 PR   OR East Linn Christian   Sep 7Darrel Deedon Cascade Invitational
59.11Kenton Sparks19:32.5 PR   OR Crow   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
60.11Ethan Litson19:32.9 SR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
61.10Logan Blackburn19:33.6 PR   OR Nestucca   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
62.12Andrew Morgan19:37.8 PR   OR Nestucca   Oct 273A/2A/1A-SD3 District 3 Championships
63.11Gavin Glatte19:47.7 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
64.11Jacob Walker19:50.4 SR   OR Amity   Oct 13Heiser Farms XC Race
65.11Ethan McAnally19:53.2 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
66.10Alex Bruner19:54.4 PR   OR Amity   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
67.12Andrew Look19:57.1 SR   OR Catlin Gabel   Oct 14George Fox XC Classic
68.9Luke Bennion20:04.4 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
69.12Nate Clark20:06.6 PR   OR Amity   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
70.10Ashok Khare20:11.5 PR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
71.9Sam Lamb20:12.4 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 18Country Fair Classic
72.9Owen Gramley20:12.8 PR   OR St Mary's   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
73.10Ethan Chung20:14.0 PR   OR Westside Christian   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
74.12Stuart Myers20:14.1 SR   OR Catlin Gabel   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
75.11Grant Gardner20:14.6 PR   OR Westside Christian   Oct 6The Flat & Fast Invitational
76.12David Fodrea20:15.0 PR   OR Bandon   Oct 14Myrtle Point Invitational
77.10Harry Tang20:19.9 PR   OR Westside Christian   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
78.12Gabriel Mayer20:22.9 SR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
79.9Charlie Simpson20:28.0 PR   OR Westside Christian   Oct 11Lakeridge, Lake Oswego, The Dalles, Westside ...
80.9Josh Minkler20:29.0 PR   OR Bandon   Oct 14Myrtle Point Invitational
81.9Luke Brown20:29.2 PR   OR Bandon   Oct 18Country Fair Classic
82.10Dylan Smith20:34.1 PR   OR Catlin Gabel   Oct 14George Fox XC Classic
83.12Daniel Delancey20:36.3 PR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
84.-Trevor Reiner20:43.9 PR   OR Union   Oct 7Tigers Invitational
85.11Zach Hendrix20:46.1 PR   OR Westside Christian   Oct 6The Flat & Fast Invitational
86.9Riley Gramley20:48.4 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
87.10Carson Grebosky20:49.1 SR   OR St Mary's   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
88.11Jack De la motte20:49.8 PR   OR Westside Christian   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
89.9Mick Leungpathomara...20:54.1 PR   OR Catlin Gabel   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
90.9Jacob Leary20:55.0 PR   OR Union   Sep 29Baker Invitational
91.9David Salim20:55.2 PR   OR Enterprise   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
92.10Alvin Lai20:56.5 PR   OR Westside Christian   Oct 6The Flat & Fast Invitational
93.10James Lane20:57.8 PR   OR Catlin Gabel   Oct 6The Flat & Fast Invitational
94.9Preston Nibblet20:57.9 PR   OR Pleasant Hill   Oct 7Harrier Classic
95.9Flynn Nave21:02.6 PR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
96.9Abraham Lawrence21:08.1 PR   OR Crow   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
97.11Kyler Winn21:08.5 PR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
98.9Jonathan McDonald21:19.0 PR   OR Union   Sep 29Baker Invitational
99.12Sean Wolfer21:24.8 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
100.10Noah Stillwell21:27.2 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
101.12Kenny Pratt21:38.2 SR   OR Westside Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
102.9Gabriel Hawkins-Con...21:39.0 PR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
103.9Kurt Perini21:40.1 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
104.10Devin Greer21:48.7 PR   OR Enterprise   Oct 12Helix Stubblebuster
105.10Jacob Falk21:50.3 PR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
106.11Mathus Leungpathoma...21:59.1 SR   OR Catlin Gabel   Oct 14George Fox XC Classic
107.12Owen Vineyard22:00.1 PR   OR Bandon   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
10Elias Sifford22:00.1 SR   OR Nestucca   Oct 273A/2A/1A-SD3 District 3 Championships
109.10Shin Kim22:09.2 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
110.10Aden Aerni22:10.0 PR   OR East Linn Christian   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
111.12Julian Hale22:11.6 SR   OR Westside Christian   Oct 6The Flat & Fast Invitational
112.9Cole McLean22:12.0 PR   OR Union   Sep 29Baker Invitational
113.10Eric Lingyi Wang22:12.9 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
114.10Freddy Wongee Hong22:13.3 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
115.10Alex Welch22:19.8 PR   OR Nestucca   Oct 273A/2A/1A-SD3 District 3 Championships
116.9Nahshon Kruse22:28.5 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 263A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
117.12Brett Greenshields22:31.0 SR   OR Enterprise   Sep 1541st Annual Catherine Creek Scamper
118.9TJ Spamberger22:32.5 PR   OR Bandon   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
119.9Charles Evans22:33.9 PR   OR Enterprise   Oct 7Tigers Invitational
120.9Blake Gillespie22:34.8 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
121.10Benjamin Hayes22:51.0 PR   OR Amity   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
122.12Mason Atkins22:53.5 PR   OR Nestucca   Sep 13Silver Falls Oktoberfest Invitational
123.11Christopher Reekie22:53.6 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 263A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
124.11Daniel Dewees23:12.5 PR   OR Amity   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
125.9Joshua Espalin23:19.6 PR   OR Amity   Oct 13Heiser Farms XC Race
126.9Seth Waterman23:21.0 PR   OR Bandon   Oct 14Myrtle Point Invitational
127.9Zane Sullivan23:25.5 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
128.9Jason Jiang23:51.9 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 18Country Fair Classic
129.11Stephen Bruhn24:37.9 PR   OR Crow   Oct 14George Fox XC Classic
130.9Eric Wang25:11.1 PR   OR Catlin Gabel   Oct 14George Fox XC Classic
131.12Devin Manecke25:34.0 PR   OR Bandon   Oct 18Country Fair Classic
132.9Sunny Hao Ding25:39.9 PR   OR St Mary's   Oct 18Country Fair Classic
133.12Kent Chong26:24.4 SR   OR St Mary's   Oct 263A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
134.12Graham O'Connor26:49.7 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 263A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
135.12Christopher Tento27:01.8 PR   OR Westside Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
136.9Nicholas Weaver27:27.4 PR   OR Bandon   Sep 26Bandon Invitational
137.10Vincent Rongpu Liu27:52.6 SR   OR St Mary's   Sep 23Rogue XC Invite
138.9Jake Wiseman28:58.0 PR   OR Westside Christian   Sep 913th Annual Tualatin Invite
139.9Brazen Ellis33:04.3 PR   OR Pleasant Hill   Sep 2Ultimook Race Nike Invitational
140.12Gabe Placko33:05.1 PR   OR Pleasant Hill   Sep 2Ultimook Race Nike Invitational
141.11Tom Bardgett34:26.4 SR   OR Pleasant Hill   Sep 2Ultimook Race Nike Invitational

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Maya Rayle17:37.1 PR   OR Catlin Gabel   Oct 14George Fox XC Classic
2.11Stephanie Finley18:20.8 SR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
3.12Sailor Hutton18:28.0 SR   OR Bandon   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
4.10Lillian Fenner18:42.5 PR   OR Catlin Gabel   Oct 6The Flat & Fast Invitational
5.11Maddy Woodward19:34.2 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
6.9Kyla Hook19:39.1 PR   OR Enterprise   Sep 23Bob Firman Invitational XC
7.11Alisa Fox19:46.3 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
8.11Emma Bennion19:52.5 SR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
9.10Jaimee Baxter19:54.0 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
10.10Ellyse Tingelstad19:57.2 SR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
11.12Michelle Herbes20:06.3 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
12.12Taylor Bardell20:13.8 PR   OR East Linn Christian   Oct 14George Fox XC Classic
13.11Jaesa Ruchti20:27.7 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
14.9Genevieve Bailly20:28.0 PR   OR Oregon Episcopal   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
15.9Kelly Park20:52.3 PR   OR Catlin Gabel   Oct 10Barlow, Reynolds @ Cent. Catholic
16.11Ella Coughlan21:00.0 PR   OR Enterprise   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
17.12Eliza Irish21:01.6 SR   OR Enterprise   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
18.11Ashley Wilson21:02.4 PR   OR Enterprise   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
19.12Daelyn Wilde21:05.2 PR   OR Pleasant Hill   Oct 7Harrier Classic
20.11Abriel O'Reilly21:13.0 PR   OR Union   Sep 29Baker Invitational
11Rachel Lowell21:13.0 PR   OR Oregon Episcopal   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
22.9Sophia Kruse21:14.9 PR   OR Catlin Gabel   Oct 14George Fox XC Classic
23.11Haley Bernard21:16.3 PR   OR Catlin Gabel   Oct 10Barlow, Reynolds @ Cent. Catholic
24.11Rachel Whittles21:23.4 SR   OR Nestucca   Oct 273A/2A/1A-SD3 District 3 Championships
25.12Ella Crosby21:23.6 SR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
26.12Rory O'Hollaren21:24.4 PR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
27.11Megan Green21:25.2 PR   OR Crow   Oct 14George Fox XC Classic
28.9Sophia Dobry21:28.1 PR   OR St Mary's   Sep 23Rogue XC Invite
29.12Landrey Gaertner21:33.6 SR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
30.10Kiran Weasel21:35.3 PR   OR Catlin Gabel   Oct 14George Fox XC Classic
31.10Alyssa Zhang21:38.8 PR   OR Catlin Gabel   Oct 14George Fox XC Classic
32.11Alison Thomas21:41.0 PR   OR Oregon Episcopal   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
33.12Lindsey Gurr21:52.0 SR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
34.12Samantha Ellis21:52.8 PR   OR Pleasant Hill   Sep 23Rock n' River
35.10Aubrey Cade22:09.5 PR   OR East Linn Christian   Oct 14George Fox XC Classic
36.11Sophia Pastrano22:14.7 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
37.9Carson Hall22:27.9 PR   OR St Mary's   Oct 263A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
38.9Kaitlin Martens22:34.0 PR   OR Union   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
39.11Eleonor Alba22:41.4 PR   OR Amity   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
40.10Aly Diaz McNeal22:46.5 PR   OR St Mary's   Sep 16Prefontaine Memorial Run 5K
41.9Alice Lowenstern23:13.2 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 18Country Fair Classic
42.11Hero Peters23:16.0 PR   OR Enterprise   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
43.10Kate Vasey23:18.2 SR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
44.11Jessica Bailey23:20.0 PR   OR Nestucca   Oct 273A/2A/1A-SD3 District 3 Championships
45.9Annie Greene23:22.3 PR   OR Amity   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
46.10Audrey Murray23:26.1 PR   OR East Linn Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
47.11Julia Pavlosek23:29.1 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
48.10Becca Gurnee23:29.9 PR   OR Westside Christian   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
49.12Amy Kraemer23:38.6 PR   OR Amity   Oct 13Heiser Farms XC Race
50.11Karli Bedard23:41.1 SR   OR Enterprise   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
51.10Morgan Ellis23:43.1 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
52.10Sidney Stonebrink23:44.4 PR   OR Enterprise   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
53.10Mekella Wong23:45.0 SR   OR St Mary's   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
54.12Emily Bowler23:46.5 SR   OR East Linn Christian   Oct 14George Fox XC Classic
55.11Harper Hale23:58.8 PR   OR Oregon Episcopal   Oct 18Country Fair Classic
56.11Ella Menashe24:02.1 SR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
57.12Alison Bowler24:04.8 SR   OR East Linn Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
58.11Shelby Waterman24:05.3 SR   OR Bandon   Oct 18Country Fair Classic
59.12Raimy Hamdan24:05.4 SR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
60.11Hannah Fisher24:10.5 PR   OR Catlin Gabel   Oct 6The Flat & Fast Invitational
61.11McKenna Peterson24:16.9 SR   OR Crow   Oct 14George Fox XC Classic
62.10Sophia Fisher24:28.0 PR   OR Catlin Gabel   Nov 4OSAA 3A/2A/1A State Championships
63.10Alli Beachy24:31.7 PR   OR East Linn Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
64.9Rachel Fine24:33.0 PR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
65.10Hannah Wayne24:44.6 SR   OR Bandon   Oct 263A/2A/1A-SD6 District 6 Championships
66.10Natalie Miner24:48.7 PR   OR East Linn Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
67.11Liz Power24:52.2 SR   OR Crow   Sep 13North Bend Tugman Invitational
68.10Dee Anna Bricker25:05.3 PR   OR Westside Christian   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
69.12Kyndra Knuth25:06.1 SR   OR Amity   Oct 5Regis/Stayton Invitational
70.9Peyton Jones25:13.8 PR   OR Westside Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
71.10Isabella Bean25:17.0 PR   OR Bandon   Oct 18Country Fair Classic
72.9Lilly Stephenson25:19.9 PR   OR Westside Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
73.12Clara Adams25:33.0 SR   OR Westside Christian   Oct 6The Flat & Fast Invitational
74.12Elliana Pastrano25:44.5 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
75.11Natalie Dodson25:46.0 PR   OR Catlin Gabel   Oct 263A/2A/1A-SD1 District 1 Championships
76.11Madelyne Elliott25:46.5 SR   OR East Linn Christian   Oct 14George Fox XC Classic
77.10Grace Vermillion25:49.2 PR   OR Westside Christian   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
78.10Rory Hill25:50.0 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
79.11Leah Sternenberg26:06.2 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
80.11Cayla Letasse26:09.9 PR   OR St Mary's   Oct 114th Annual Max King Invite
81.12Kalianah Wogoman26:10.5 PR   OR Crow   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
82.11Brianna Train26:14.7 PR   OR East Linn Christian   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
83.11Karina Meza26:18.8 SR   OR Amity   Oct 5Regis/Stayton Invitational
84.11Soliel Petersen26:21.0 PR   OR St Mary's   Sep 7Orchard Hill Challenge 2
85.11Sina Napier26:27.0 PR   OR Bandon   Oct 14Myrtle Point Invitational
86.10Emily Lindseth26:50.1 PR   OR Amity   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
87.9Natasha Wehrley27:07.9 PR   OR Nestucca   Oct 5Regis/Stayton Invitational
88.12Jennifer Lee27:09.7 SR   OR Oregon Episcopal   Sep 12OES Invite
89.12Emily Moore27:32.1 SR   OR Bandon   Oct 18Country Fair Classic
90.12Haylin Alvis27:44.6 SR   OR Pleasant Hill   Sep 13Silver Falls Oktoberfest Invitational
91.11Becca Ziegler28:09.3 SR   OR Nestucca   Sep 13Silver Falls Oktoberfest Invitational
11Angelique Eisel28:09.3 SR   OR Pleasant Hill   Oct 263A/2A/1A-SD4 District 4 Championships
93.10Jacie Kromwall28:33.8 PR   OR Union   Oct 19Kyle Burnside Wildhorse Invite
94.9Emma Clark28:41.4 PR   OR Catlin Gabel   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
95.11Madison Johnson28:44.3 PR   OR Crow   Sep 23Rock n' River
96.12Rauda Salihs28:49.9 PR   OR Crow   Oct 14George Fox XC Classic
97.12Nastassia Goodson28:53.9 SR   OR Oregon Episcopal   Sep 22Meriwether National Cross Country Classic
98.9Kayla LaPlante29:32.9 PR   OR Bandon   Oct 18Country Fair Classic
99.10Maggie Suter30:05.0 PR   OR Westside Christian   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
100.12Gwen Johnson30:39.7 PR   OR Bandon   Sep 13North Bend Tugman Invitational
101.10Claire Shearer30:42.6 PR   OR Westside Christian   Oct 273A/2A/1A-SD2 District 2 Championships
102.12Adriana Garringer30:44.5 PR   OR Union   Oct 273A/2A/1A-SD5 District 5 Championships
103.11Wa Wa Onsupha Nawac...32:10.6 PR   OR Amity   Oct 20SD2/SD3 Pre-District Challenge
104.9Isabella Lopez Chur...33:57.9 PR   OR Bandon   Sep 30Woahink Lake XC Invitational
105.12Rischka Maulini37:43.3 PR   OR Crow   Oct 14George Fox XC Classic

Teams

Amity   Amity, OR
Bandon   Bandon, OR
Catlin Gabel   Portland, OR
Crow   Eugene, OR
East Linn Christian   Lebanon, OR
Enterprise   Enterprise, OR
Nestucca   Cloverdale, OR
Oregon Episcopal   Portland, OR
Pleasant Hill   Pleasant Hill, OR
St Mary's   Medford, OR
Union   Union, OR
Westside Christian   Tigard, OR