Snake River Valley Hypothetical XC Meet 2,500 Meters

Check out the imaginary results for what would happen if all the athletes in the top 75 teams from Snake River Valley competed head to head and every athlete ran their season best times!
131Fruitland, ID - Team Time (1st 5) 48:31.3 | Spread (1st 5) 42.0
2, 3, 4, 8, 14, (27), (28)
Izen Berry, Caden Seals, James Coon, Treyson Tubbs, Jacob Eldredge, (Boston Robb), (Kaleb Rau)
9:21.0, 9:34.2, 9:38.6, 9:54.5, 10:03.0, (10:22.6), (10:23.0)
261Wendell, ID - Team Time (1st 5) 49:34.7 | Spread (1st 5) 49.3
1, 6, 16, 18, 20, (66), (74)
Jonathan Swainston, Martin Nava, Gabriel Kelsey, Logan Jenks, Max Kelsey, (Beckett Yon), (Ramiro Becerra)
9:20.0, 9:51.0, 10:05.9, 10:08.5, 10:09.3, (12:39.1), (14:00.8)
386Payette Lakes (McCall), ID - Team Time (1st 5) 50:48.0 | Spread (1st 5) 21.6
10, 11, 18, 22, 25, (39), (40)
William Carroll, Landen Gasaway, Jacob Mascheroni, Max Reeder, Jonah Behm, (Eli Arndt), (Owen Hartley)
10:00.2, 10:00.5, 10:08.5, 10:17.0, 10:21.8, (10:37.3), (10:38.3)
4103Snake River, ID - Team Time (1st 5) 51:01.1 | Spread (1st 5) 38.1
7, 9, 23, 29, 35, (54), (55)
Titus Dillow, Owen Jones, Graham High, Trayton David, Jesse Martin, (Hayden Haderlie), (Tucker Goodwin)
9:52.4, 9:57.1, 10:17.3, 10:23.8, 10:30.5, (11:19.3), (11:20.1)
5148Bear Lake, ID - Team Time (1st 5) 52:10.0 | Spread (1st 5) 55.0
12, 21, 31, 38, 46, (49), (50)
Archer Clark, Tyson Alleman, Joshua Holmquist, Dax Perkins, Keegan McLeish, (Josh Crane), (Beau Eborn)
10:01.0, 10:10.0, 10:26.0, 10:37.0, 10:56.0, (11:02.0), (11:04.0)
6167Parma, ID - Team Time (1st 5) 52:29.3 | Spread (1st 5) 1:06.7
5, 34, 41, 43, 44, (45), (51)
Cutler King, James Holien, Caleb Woodruff, Riley Carpenter, Jack Torres, (Nate Murdock), (Ethan Farnsworth)
9:43.0, 10:29.1, 10:38.7, 10:48.8, 10:49.7, (10:54.1), (11:05.2)
7168Weiser, ID - Team Time (1st 5) 52:30.4 | Spread (1st 5) 24.9
24, 32, 33, 37, 42, (47), (48)
Thayn Blanchard, Blake Quinton, Kale Langley, Alex Woods, Michael Sotelo, (Reif Blanchard), (Landen Lerew)
10:17.7, 10:26.2, 10:28.0, 10:35.9, 10:42.6, (10:56.5), (11:00.5)
8236Community School, ID - Team Time (1st 5) 55:24.5 | Spread (1st 5) 1:10.6
30, 36, 53, 58, 59, (61), (62)
Townes VanDerMulen, Charlie St. George, Sebi Silaghi, Will Hausman, Tommy Hovey, (Nico Lerner), (Clive Bates)
10:24.1, 10:34.8, 11:17.4, 11:33.5, 11:34.7, (11:48.1), (11:55.4)
9246American Falls, ID - Team Time (1st 5) 1:02:39.6 | Spread (1st 5) 6:46.0
13, 26, 52, 76, 79
Oliver Rios-Hernandez, Erik Morales, Travis Evans, Kaycen Sincevich, Remington Warth
10:01.7, 10:22.0, 11:15.1, 14:13.1, 16:47.7
10251Idaho Science and Technology, ID - Team Time (1st 5) 56:51.2 | Spread (1st 5) 2:00.9
15, 56, 57, 60, 63, (65), (67)
Tel Hales, Abram Martin, Hayden Groesbeck, Kreed Phelps, Conely Rodriguez, (Colter Hales), (Koah Polatis)
10:04.1, 11:23.9, 11:32.2, 11:46.0, 12:05.0, (12:38.2), (12:53.9)
11303Soda Springs, ID - Team Time (1st 5) 1:04:42.2 | Spread (1st 5) 4:05.0
17, 68, 71, 72, 75, (78)
Jaxson Horsley, Bridger Dilworth, Caleb Guedes, Nolan Lott, Noah Hansen, (William Birch)
10:07.0, 12:56.0, 13:32.0, 13:55.2, 14:12.0, (15:09.0)
12353Ontario, OR - Team Time (1st 5) 1:07:39.2 | Spread (1st 5) 2:44.9
64, 69, 70, 73, 77, (80)
Cohen Evans, Jeshua Seebert, Brayan Navarrette, RJ Favela, Joshua Wolfe, (Juilan Perez)
12:20.4, 12:59.9, 13:18.3, 13:55.3, 15:05.3, (19:37.9)