Season:
2022 Indoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2000
1998
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
2003
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Jack Adams
- 11th Grade
600 Meters
1:42.77
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
1000 Meters
3:08.00
Jan 16
Eli Acosta Meet
Muhammad Akhtar
- 9th Grade
600 Meters
2:11.92
PR
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
1600 Meters
7:07.20
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Gavin Aquino
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
26' 11
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Nicholas Atwell
- 9th Grade
1000 Meters
3:12.91
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
1600 Meters
5:25.85
PR
Jan 16
Eli Acosta Meet
Andrew Baires
- 12th Grade
1000 Meters
2:45.14
PR
Feb 5
Section XI Boys Large School Team Championships
1600 Meters
5:07.33
PR
Jan 16
Eli Acosta Meet
1 Mile
4:55.01
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Elias Bowie
- 12th Grade
600 Meters
1:26.03
PR
Feb 14
Section XI State Qualifier Meet
1 Mile
4:54.80
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Xeyvian Campos
- 9th Grade
300 Meters
44.25
PR
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
600 Meters
1:36.85
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Quentin Carson
- 12th Grade
3200 Meters
12:21.09
PR
Jan 16
Eli Acosta Meet
Alden Chambers
- 11th Grade
55 Meter Dash
6.45
Feb 5
Section XI Boys Large School Team Championships
Riley Clarke-Reyes
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
30' 4.5
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Wilensky Coleau
- 12th Grade
55m Hurdles - 39"
9.67
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Triple Jump
32' 6.5
PR
Jan 16
Eli Acosta Meet
Taha Gokturk
- 10th Grade
1600 Meters
5:59.43
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Alexander Leacock
- 12th Grade
1600 Meters
5:35.14
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Thabiti Lee
- 9th Grade
300 Meters
41.69
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Triple Jump
33' 2.5
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Joseph Licata
- 9th Grade
1600 Meters
5:25.03
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
3200 Meters
11:11.12
Feb 5
Section XI Boys Large School Team Championships
Cherokee Love
- 12th Grade
55m Hurdles - 39"
8.66
PR
Feb 5
Section XI Boys Large School Team Championships
Shot Put - 12lb
43' 5.5
PR
Feb 14
Section XI State Qualifier Meet
Triple Jump
39' 8
PR
Feb 5
Section XI Boys Large School Team Championships
Justin McCoy
- 12th Grade
1000 Meters
3:04.85
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Steven Meyers
- 11th Grade
55 Meter Dash
9.54
PR
Jan 8
U.S. Air Force Hispanic Games
Gabriel Nazaire
- 9th Grade
300 Meters
45.11
PR
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Joseph Ni
- 10th Grade
600 Meters
2:11.41
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
1600 Meters
7:10.44
PR
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Aditya Pawa
- 10th Grade
600 Meters
1:50.44
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
1600 Meters
6:05.23
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Dylan Peck
- 10th Grade
600 Meters
1:50.85
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Alexander Pinkall
- 10th Grade
1000 Meters
3:18.30
PR
Jan 16
Eli Acosta Meet
Joshua Proscia
- 10th Grade
1600 Meters
6:00.08
PR
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Joshua Reid
- 9th Grade
55 Meter Dash
7.75
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
300 Meters
43.64
PR
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Shobanni RIchards
- 11th Grade
55 Meter Dash
7.01
PR
Feb 5
Section XI Boys Large School Team Championships
High Jump
5' 0
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Jaidyn Shumette
- 9th Grade
Shot Put - 10lb
21' 11.5
PR
Jan 14
Section 11 Frosh/Soph Champs
Dhruv Singh
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
27' 5
Jan 16
Eli Acosta Meet
Jalen Swinton
- 11th Grade
55 Meter Dash
7.23
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Christopher Willis
- 11th Grade
600 Meters
1:30.69
PR
Feb 5
Section XI Boys Large School Team Championships
Long Jump
16' 8.5
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Triple Jump
39' 11
PR
Feb 5
Section XI Boys Large School Team Championships
Alex Xiao
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
32' 10.25
PR
Jan 16
Eli Acosta Meet
Womens
Xiomara Aristide
- 9th Grade
55 Meter Dash
10.22
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Shot Put - 4kg
17' 11
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Ilsa Bieg
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
17' 0.25
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Djoonicka Buissereth
- 11th Grade
55 Meter Dash
7.64
Feb 14
Section XI State Qualifier Meet
300 Meters
49.55
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Elizabeth Byrne
- 10th Grade
55 Meter Dash
8.33
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
55m Hurdles - 33"
10.83
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Kirsten Caputo
- 10th Grade
1000 Meters
4:10.37
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
1500 Meters
6:21.01
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Tainna Charles
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
28' 8
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Oluchi Chukwuemeka
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
25' 2.5
PR
Jan 16
Stanner Games
Malika Decamp
- 12th Grade
400 Meters
1:18.67
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Alicia DeFilippis
- 10th Grade
1000 Meters
3:20.92
Jan 16
Stanner Games
1500 Meters
5:18.92
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
1 Mile
5:54.27
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Mikayla Delgado
- 10th Grade
600 Meters
2:17.79
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Long Jump
12' 6.25
PR
Jan 15
Section 11 Girls Zeitler Relay AM
Pamela Delosh
- 10th Grade
1000 Meters
4:32.42
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Jocelaine Demosthenes
- 9th Grade
55 Meter Dash
9.37
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Llewana D'Silva
- 11th Grade
1500 Meters
6:07.65
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
3000 Meters
12:48.41
PR
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Erin Dyckman
- 12th Grade
600 Meters
1:54.42
PR
Jan 16
Stanner Games
Maria Ebert
- 11th Grade
55 Meter Dash
10.08
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Sophia Erdurak
- 10th Grade
300 Meters
56.93
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
55m Hurdles - 33"
11.92
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Alicia Farr
- 11th Grade
1500m Racewalk
9:50.90
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Isabella Fortaleza
- 11th Grade
300 Meters
48.63
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
600 Meters
1:55.22
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Rachel Foster
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
21' 5
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Giavonna Gomes-euler
- 9th Grade
600 Meters
2:54.25
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Kristin Ieva
- 12th Grade
1000 Meters
3:22.60
PR
Dec 19
Bishop Loughlin Games
1500 Meters
5:23.19
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
1600 Meters
6:00.62
PR
Jan 16
Stanner Games
1 Mile
5:45.98
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
3000 Meters
11:33.34
PR
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Skye Konig
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
26' 1.5
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Madison LaMancusa
- 12th Grade
55 Meter Dash
9.99
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Samara Lawrence
- 10th Grade
55 Meter Dash
7.52
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
300 Meters
45.45
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
High Jump
4' 10
PR
Jan 16
Stanner Games
Jasmine Lim
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
15' 0.75
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Jalia Lucas
- 11th Grade
55 Meter Dash
8.15
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
300 Meters
46.02
Jan 16
Stanner Games
55m Hurdles - 33"
10.00
Jan 15
Section 11 Girls Zeitler Relay AM
Diamond McPartling
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
19' 9.75
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Mia McPartling
- 12th Grade
1000 Meters
3:44.04
PR
Jan 16
Stanner Games
1500 Meters
5:56.07
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
1 Mile
6:24.89
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Simone McPartling
- 12th Grade
1000 Meters
3:45.98
PR
Jan 16
Stanner Games
1500 Meters
6:01.50
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
1 Mile
6:24.87
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Hailey Medina
- 10th Grade
55m Hurdles - 33"
11.90
Jan 15
Section 11 Girls Zeitler Relay AM
Shekinah Ndika
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
16' 10
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Norbertude Nerjuste
- 11th Grade
55 Meter Dash
7.92
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
300 Meters
46.57
PR
Jan 16
Stanner Games
Long Jump
15' 0.25
Jan 15
Section 11 Girls Zeitler Relay AM
Abigail Oak
- 10th Grade
600 Meters
1:56.12
Dec 19
Bishop Loughlin Games
1000 Meters
3:50.27
Jan 16
Stanner Games
Tori Obremski
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
23' 4.5
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Shavanna Richards
- 9th Grade
300 Meters
45.70
Jan 16
Stanner Games
400 Meters
1:08.58
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Long Jump
14' 8
PR
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Liah Ruvolo
- 11th Grade
1500m Racewalk
8:52.63
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Minal Sabir
- 10th Grade
1500 Meters
6:50.92
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Julia Sagmeister
- 10th Grade
600 Meters
2:17.86
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Jessica Sanabria
- 11th Grade
1500 Meters
6:54.81
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Shannel Sibbles
- 12th Grade
300 Meters
43.84
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Shannel Sibblies
- 12th Grade
300 Meters
43.15
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Shyanne Sibblies
- 12th Grade
55 Meter Dash
7.76
Jan 16
Stanner Games
Long Jump
15' 10
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Triple Jump
35' 9.5
PR
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Leilani Smith
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
20' 10.5
PR
Dec 29
Marine Corps Holiday Classic
Angela Taddeo
- 10th Grade
600 Meters
1:54.25
PR
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Madison Thorbourne
- 10th Grade
300 Meters
49.03
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Long Jump
14' 9.75
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Triple Jump
30' 6.25
Feb 6
Section XI Girls Large School Championships
Blue text indicates a mark from the current week.