Damoy Barker -
10th Grade |
55 Meter Dash | 8.03 | Jan 14 | Suffern Invitational |
Shot Put - 12lb | 30' 1.75 | Jan 14 | Suffern Invitational |
|
Andrew Barti -
9th Grade |
55 Meter Dash | 9.65 | Feb 6 | Section 1 Novice Invitational |
300 Meters | 54.94 | Dec 11 | Jim Mitchell Invitational |
|
Dennis Crowell -
10th Grade |
Shot Put - 12lb | 31' 0.5 | Jan 9 | Section 1 League Champs 1ABC, 2BCE, 3A |
|
Daniel DeChristopher -
11th Grade |
600 Meters | 2:00.58PR | Jan 9 | Section 1 League Champs 1ABC, 2BCE, 3A |
|
Timothy Eagens -
9th Grade |
55 Meter Dash | 8.59 | Feb 6 | Section 1 Novice Invitational |
300 Meters | 54.03 | Jan 9 | Section 1 League Champs 1ABC, 2BCE, 3A |
600 Meters | 2:13.39PR | Dec 11 | Jim Mitchell Invitational |
|
Zachary FitzMaurice -
9th Grade |
600 Meters | 1:47.26 | Dec 27 | Pearl River Invitational |
|
Atticus Lee -
10th Grade |
55 Meter Dash | 8.37 | Dec 5 | Section 1 Kickoff #1 |
300 Meters | 45.81 | Dec 11 | Jim Mitchell Invitational |
|
Michael Leone -
11th Grade |
55 Meter Dash | 6.99 | Jan 9 | Section 1 League Champs 1ABC, 2BCE, 3A |
300 Meters | 40.57 | Dec 11 | Jim Mitchell Invitational |
|
Kanyon Lewis -
12th Grade |
55 Meter Dash | 7.31PR | Jan 9 | Section 1 League Champs 1ABC, 2BCE, 3A |
300 Meters | 39.25PR | Jan 23 | Section 1 Northern/Rockland County Champs |
|
Nicholas Lombardi -
12th Grade |
300 Meters | 42.85PR | Jan 13 | Section 1 League Champs #1 |
600 Meters | 1:37.38 | Jan 13 | Section 1 League Champs #1 |
|
Nicholas Lombardo -
12th Grade |
300 Meters | 42.61PR | Jan 23 | Section 1 Northern/Rockland County Champs |
600 Meters | 1:35.76PR | Jan 23 | Section 1 Northern/Rockland County Champs |
|
Kyle Mello -
11th Grade |
55 Meter Dash | 7.61PR | Feb 5 | Section 1 Class AA & C Champs |
300 Meters | 45.68PR | Dec 27 | Pearl River Invitational |
|
FITZMAURICE Michael -
11th Grade |
1000 Meters | 3:00.35 | Jan 14 | Suffern Invitational |
|
Bryan Palmo -
12th Grade |
600 Meters | 1:44.40PR | Dec 11 | Jim Mitchell Invitational |
1000 Meters | 3:03.77PR | Jan 9 | Section 1 League Champs 1ABC, 2BCE, 3A |
1600 Meters | 5:11.92PR | Feb 5 | Section 1 Class AA & C Champs |
|
Paul Patino -
11th Grade |
600 Meters | 1:41.22PR | Dec 5 | Section 1 Kickoff #1 |
|
Logan Perelson -
9th Grade |
55 Meter Dash | 9.60PR | Dec 5 | Section 1 Kickoff #1 |
300 Meters | 56.96PR | Dec 11 | Jim Mitchell Invitational |
|
Christopher Soliz -
12th Grade |
300 Meters | 42.54PR | Dec 5 | Section 1 Kickoff #1 |
Long Jump | 16' 11PR | Jan 23 | Section 1 Northern/Rockland County Champs |
|