Season:
2015 Outdoor
Outdoor
2222
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2008
2006
Indoor
2007
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Jose Angeles
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
100' 7
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Jesus Chavez
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
17.04
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
300m Hurdles - 36"
46.30
Apr 2
East Chambers Buc Relays
High Jump
5' 6
PR
Mar 19
Warren Warrior Relays
Jerimiah Deculus
- 9th Grade
200 Meters
29.42
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Colton Devillier
- 9th Grade
100 Meters
12.87
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Long Jump
13' 8
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Graham Devillier
- 11th Grade
1600 Meters
5:24.73
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
3200 Meters
12:15.56
PR
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Matthew Dozier
- 10th Grade
800 Meters
2:50.64
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Jesse Flores
- 12th Grade
800 Meters
2:26.63
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Pole Vault
8' 6
PR
Mar 19
Warren Warrior Relays
Jesus Flores
- 12th Grade
Pole Vault
9' 6
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Kaevon Harmon
- 9th Grade
Triple Jump
33' 3
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Geno Harrington
- 10th Grade
100 Meters
12.27
Apr 2
East Chambers Buc Relays
200 Meters
26.37
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Long Jump
16' 6
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Justin Hart
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
38' 9.75
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Jose Hernandez
- 11th Grade
300m Hurdles - 36"
51.04
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Ethan Kahla
- 11th Grade
400 Meters
56.73
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Devin Ledoux
- 11th Grade
1600 Meters
4:56.54
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
3200 Meters
10:49.74
PR
Apr 22
UIL 3A Area 23/24 Championships
Jonah Lofton
- 9th Grade
400 Meters
1:03.50
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Discus - 1.6kg
75' 6
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Cecilio Lopez
- 11th Grade
400 Meters
1:00.80
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Triple Jump
37' 10
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Juan Lopez
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
118' 6
PR
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Hunter Loupe
- 10th Grade
100 Meters
12.21
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
400 Meters
56.15
PR
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Pole Vault
10' 0
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Dominique Marshall
- 12th Grade
100 Meters
10.79
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
200 Meters
22.44
PR
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Long Jump
19' 10.5
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Landon McBride
- 10th Grade
100 Meters
12.58
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Brent Meguess
- 12th Grade
100 Meters
12.02
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
200 Meters
25.93
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Ricky Mendoza
- 11th Grade
300m Hurdles - 36"
46.66
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Cristino Netro
- 12th Grade
400 Meters
56.74c
PR
Mar 19
Warren Warrior Relays
800 Meters
2:14.38
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Angel Olalde
- 11th Grade
400 Meters
1:02.95
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Adrian Paniagua
- 9th Grade
800 Meters
2:28.25
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Javon Randle
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
84' 5
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Eddie Reyes
- 12th Grade
3200 Meters
12:55.28
PR
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Eulesis Rosales
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
106' 10.5
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Dylan Silcox
- 11th Grade
200 Meters
24.49
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Long Jump
20' 0.5
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Triple Jump
40' 7
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Tyler Silcox
- 9th Grade
200 Meters
28.06
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Long Jump
14' 8.5
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Lane Simon
- 12th Grade
200 Meters
25.80
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
400 Meters
56.68
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
High Jump
6' 0
PR
Mar 19
Warren Warrior Relays
Austin Sutherland
- 11th Grade
High Jump
5' 8
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Gia Hy Tong
- 9th Grade
100 Meters
11.96
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
400 Meters
1:00.57
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Triple Jump
33' 1.5
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Joan Valero
- 12th Grade
800 Meters
2:14.11
PR
Apr 22
UIL 3A Area 23/24 Championships
Kye Williams
- 11th Grade
100 Meters
12.60
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Crystian Zuniga
- 10th Grade
400 Meters
1:04.43
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Womens
Andrea Alvarez
- 9th Grade
800 Meters
2:50.39
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Bekah Daniel
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
19.78
PR
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
300m Hurdles - 30"
57.17
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Triple Jump
28' 3.5
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Chelsea Guillory
- 10th Grade
100 Meters
14.29
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Jalynn Guillory
- 9th Grade
100 Meters
13.72
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
200 Meters
29.46
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Long Jump
15' 1.25
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Mattie Harmon
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
30' 11.5
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Cameron Hester
- 9th Grade
400 Meters
1:03.38
May 2
UIL 3A Region 3
Dominque Hill
- 10th Grade
3200 Meters
17:17.9h
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Lauren Holland
- 9th Grade
100 Meters
14.94
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
400 Meters
1:09.19
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Long Jump
11' 8
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Emily Johnson
- 9th Grade
100 Meters
13.60
PR
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
200 Meters
27.68
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
400 Meters
1:06.21
PR
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Triple Jump
32' 5.5
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Maddison Leaven
- 9th Grade
100 Meters
14.18
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
200 Meters
29.68
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Long Jump
13' 2.5
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Sonia Netro
- 10th Grade
400 Meters
1:11.53
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
800 Meters
2:50.05
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Matthews Shaina
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
19.36
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Gia Simien
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
17.24
Apr 2
East Chambers Buc Relays
300m Hurdles - 30"
50.12
Apr 2
East Chambers Buc Relays
Shot Put - 4kg
31' 1
Apr 22
UIL 3A Area 23/24 Championships
Triple Jump
30' 10
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Haylee Smith
- 11th Grade
100 Meters
12.40
PR
Apr 2
East Chambers Buc Relays
200 Meters
26.40
PR
Apr 22
UIL 3A Area 23/24 Championships
High Jump
4' 6
PR
Mar 6
Tarkington Nelson Relays
Long Jump
16' 1
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Kasey Touchet
- 12th Grade
Discus - 1kg
77' 9.5
PR
Apr 9
UIL 3A District 23 Championship
Maria Vargas
- 9th Grade
800 Meters
3:01.42
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
1600 Meters
7:10.0h
Feb 26
Deweyville Pirate Relays
Blue text indicates a mark from the current week.