Season:
2015 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2002
2001
2000
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
2003
2000
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Ryan Azer
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
15.90
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
400m Hurdles - 36"
1:00.65
PR
May 19
Boys Suburban Council Championships
Long Jump
19' 0.25
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Triple Jump
40' 9
PR
May 19
Boys Suburban Council Championships
Carlo Bergami
- 12th Grade
400 Meters
58.28
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Cedric Brownewell
- 11th Grade
1600 Meters
4:55.24
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Jonathan Burstyn
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
30' 3
Apr 18
Warrior Track Classic
Aidan Canavan
- 10th Grade
1600 Meters
5:05.31
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Andrew Canavan
- 12th Grade
800 Meters
2:13.58
PR
May 19
Boys Suburban Council Championships
1600 Meters
4:45.77
May 19
Boys Suburban Council Championships
3200 Meters
10:06.88
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Angelo Cavallaro
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
44' 3.25
PR
May 19
Boys Suburban Council Championships
Discus - 1.6kg
111' 3
PR
May 19
Boys Suburban Council Championships
Kevin Chrisey
- 12th Grade
800 Meters
2:01.15
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Tim Clark
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
36' 11.25
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Discus - 1.6kg
105' 11
PR
May 19
Boys Suburban Council Championships
Tim Cook
- 11th Grade
100 Meters
12.45
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Dominick Favata
- 9th Grade
1600 Meters
5:01.93
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Justin Frankel
- 11th Grade
200 Meters
26.59
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Evan Goodspeed
- 12th Grade
1600 Meters
4:59.59
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Terrell Harris
- 10th Grade
200 Meters
26.29
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Long Jump
17' 7.75
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Triple Jump
34' 5
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Xavier Harris
- 12th Grade
200 Meters
23.46
PR
Jun 5
NYSPHSAA Section II State Qualifier
400 Meters
52.49
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Alec Hay
- 12th Grade
800 Meters
2:09.69
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Darius Irani
- 11th Grade
1500 Meters
4:45.13
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
3k Steeplechase
11:24.19
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Yogi Kanakamedala
- 12th Grade
400 Meters
57.27
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Nick Lethco
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
70' 4
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Liam Martin
- 12th Grade
200 Meters
25.13
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Matthew McDermott
- 12th Grade
1600 Meters
4:23.59
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
3200 Meters
9:33.11
PR
Jun 5
NYSPHSAA Section II State Qualifier
Soja Moore
- 10th Grade
100 Meters
12.33
Apr 18
Warrior Track Classic
Long Jump
17' 4.5
May 19
Boys Suburban Council Championships
Triple Jump
38' 11
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Metin Ozisik
- 12th Grade
800 Meters
2:03.72
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Mateo Parzych
- 11th Grade
100 Meters
11.51
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
200 Meters
23.56
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
Joseph Quinn
- 9th Grade
1600 Meters
4:50.80
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
3000 Meters
10:15.15
Apr 18
Warrior Track Classic
Charles Ragone
- 11th Grade
800 Meters
2:05.50
PR
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
1500 Meters
4:09.16
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
1600 Meters
4:19.71
PR
Jun 13
NYSPHSAA State Championship
3000 Meters
9:05.20
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
3200 Meters
9:48.60
May 19
Boys Suburban Council Championships
Michael Reyes
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
16.91
May 23
Cicero-North Syracuse Invitational
400m Hurdles - 36"
59.83
Apr 18
Warrior Track Classic
Joseph Romano
- 11th Grade
100 Meters
12.21
PR
May 19
Boys Suburban Council Championships
400 Meters
53.37
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Long Jump
17' 11.5
May 19
Boys Suburban Council Championships
Triple Jump
38' 4.5
May 19
Boys Suburban Council Championships
Christopher Sullivan
- 12th Grade
100 Meters
13.16
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Paul Tan
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
19.50
Apr 18
Warrior Track Classic
400m Hurdles - 36"
1:06.84
Apr 18
Warrior Track Classic
Donnovan Tucker
- 9th Grade
800 Meters
2:17.90
Apr 18
Warrior Track Classic
1500 Meters
4:35.72
Apr 18
Warrior Track Classic
Jamison Wells
- 11th Grade
3k Steeplechase
12:25.62
PR
May 19
Boys Suburban Council Championships
Jacob Wick
- 12th Grade
100 Meters
11.55
May 19
Boys Suburban Council Championships
Womens
Rebecca Cropsey
- 9th Grade
2k Steeplechase
7:41.21
PR
Jun 5
NYSPHSAA Section II State Qualifier
Kahzonnie Cruz
- 10th Grade
400 Meters
1:03.41
PR
May 16
Eddy Meet
Sarah Dalakos
- 11th Grade
100 Meters
13.68
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Long Jump
13' 3.5
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Megan Daviero
- 9th Grade
100 Meters
14.16
Apr 18
Warrior Track Classic
Triple Jump
27' 7.5
Apr 18
Warrior Track Classic
Claire Decker
- 11th Grade
100 Meters
13.44
Apr 18
Warrior Track Classic
Triple Jump
32' 8.5
PR
Jun 5
NYSPHSAA Section II State Qualifier
Esabelle Gervasio
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
19' 11.75
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Discus - 1kg
57' 3.75
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Zoe Harris
- 7th Grade
400 Meters
1:09.28
Apr 18
Warrior Track Classic
Madeleine Hesler
- 8th Grade
3000 Meters
11:43.77
Apr 18
Warrior Track Classic
Tessa Hilt
- 8th Grade
400 Meters
1:07.43
Apr 18
Warrior Track Classic
Lauren Kaehler
- 10th Grade
Long Jump
14' 1.25
Apr 18
Warrior Track Classic
Triple Jump
29' 0.75
Apr 18
Warrior Track Classic
Kristina Koes
- 8th Grade
Long Jump
14' 1.75
Apr 18
Warrior Track Classic
Triple Jump
25' 11.25
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Amelia Kokernak
- 9th Grade
800 Meters
2:18.68
May 16
Eddy Meet
3000 Meters
11:31.63
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
2k Steeplechase
7:25.23
PR
Jun 5
NYSPHSAA Section II State Qualifier
Charlotte Kokernak
- 8th Grade
1500 Meters
5:30.08
Apr 18
Warrior Track Classic
Clare Lawson
- 11th Grade
Long Jump
14' 10.25
PR
May 16
Eddy Meet
Triple Jump
32' 0
PR
May 16
Eddy Meet
Karen Leap
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
29' 5
Apr 18
Warrior Track Classic
Discus - 1kg
100' 9
May 16
Eddy Meet
High Jump
4' 2.75
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Noelle Marsan
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
18.05
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
400m Hurdles - 30"
1:17.49
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Madeline McCarthy
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
20.82
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Grace Minkin
- 9th Grade
200 Meters
28.61
Apr 18
Warrior Track Classic
Delia Ofori
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
22' 4.75
Apr 18
Warrior Track Classic
Discus - 1kg
47' 4.75
Apr 18
Warrior Track Classic
Samantha Padula
- 9th Grade
800 Meters
2:44.28
Apr 18
Warrior Track Classic
Victoria Padula
- 9th Grade
3000 Meters
12:12.13
Apr 18
Warrior Track Classic
Elizabeth Patt
- 12th Grade
200 Meters
27.87
PR
May 16
Eddy Meet
100m Hurdles - 33"
19.03
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Mary Perlee
- 12th Grade
200 Meters
30.59
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Katie Showers
- 9th Grade
800 Meters
2:33.88
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
1500 Meters
5:09.38
PR
Apr 18
Warrior Track Classic
Sydney Smith
- 9th Grade
400m Hurdles - 30"
1:10.21
May 16
Eddy Meet
2k Steeplechase
7:51.52
Jun 5
NYSPHSAA Section II State Qualifier
Abigail Spiers
- 9th Grade
800 Meters
2:18.53
May 16
Eddy Meet
1500 Meters
4:48.32
Jun 5
NYSPHSAA Section II State Qualifier
3000 Meters
10:24.76
Jun 5
NYSPHSAA Section II State Qualifier
Ericka Stewart
- 12th Grade
200 Meters
27.42
Apr 18
Warrior Track Classic
400 Meters
1:01.67
May 16
Eddy Meet
Julia Wagner
- 11th Grade
High Jump
4' 8
May 16
Eddy Meet
Hailey Walthers
- 8th Grade
400m Hurdles - 30"
1:11.40
May 16
Eddy Meet
Erica Wasserbach
- 10th Grade
1500 Meters
5:08.99
Apr 18
Warrior Track Classic
Blue text indicates a mark from the current week.