Season:
2015 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
2000
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Liam Ackerman
- 10th Grade
Pole Vault
13' 1
May 1
St Anthony's Invitational
Kwesi Afrim-Thomas-Henderson
- 11th Grade
100 Meters
11.59
May 1
St Anthony's Invitational
200 Meters
23.07
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Yanni Agrotis
- 12th Grade
100 Meters
11.92
PR
May 1
St Anthony's Invitational
200 Meters
23.21
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Nolan Alexandre-Baker
- 9th Grade
200 Meters
26.64
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Louis Aquino
- 11th Grade
400 Meters
1:00.59
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1600 Meters
5:07.86
May 1
St Anthony's Invitational
Nicholas Avery
- 9th Grade
100 Meters
12.40
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Oladimeji Babalola
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
98' 5
Apr 7
Post Easter Classic
Oluwaseun Babalola
- 12th Grade
100 Meters
11.89
PR
May 1
St Anthony's Invitational
200 Meters
23.70
PR
Apr 7
Post Easter Classic
400 Meters
54.28
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Daniel Baez
- 10th Grade
100 Meters
13.92
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
1600 Meters
5:01.07
May 1
St Anthony's Invitational
Justin Barrett
- 10th Grade
1600 Meters
5:08.70
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Eamonn Beers
- 12th Grade
800 Meters
2:11.62
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1600 Meters
4:43.17
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
3200 Meters
10:21.33
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Frank Belesi Jr.
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
29' 6
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Discus - 1.6kg
68' 5
Apr 7
Post Easter Classic
Michael Bertlesman
- 12th Grade
800 Meters
2:14.11
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
1600 Meters
5:04.60
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Harrison Boyd
- 11th Grade
200 Meters
26.08
PR
May 1
St Anthony's Invitational
400 Meters
58.61
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Sean Bryan
- 9th Grade
100 Meters
11.60
Apr 7
Post Easter Classic
200 Meters
24.58
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Frederick Buckholtz
- 11th Grade
3200 Meters
9:22.47
May 9
Loucks Invitational
3k Steeplechase
9:52.26
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Nicholas Campa
- 9th Grade
800 Meters
2:32.62
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Matthew Clarke
- 12th Grade
800 Meters
2:01.62
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
1600 Meters
4:25.34
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Michael Curran
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
39' 2
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Discus - 1.6kg
100' 4
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Hammer - 16lb
128' 6
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Dominic D'Angelo
- 10th Grade
1600 Meters
5:08.56
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Ryan Dearie
- 11th Grade
800 Meters
2:01.13
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
1600 Meters
4:36.00
PR
Apr 7
Post Easter Classic
1 Mile
4:20.13
PR
May 9
Loucks Invitational
Salvatore DeLisio
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
30' 6
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Michael DiPane
- 9th Grade
100 Meters
11.60
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Michael Fiola
- 12th Grade
800 Meters
2:05.96
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1600 Meters
5:01.70
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Alexander Garcia R
- 12th Grade
3200 Meters
10:21.49
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Alex Garcia Rodriguez
- 12th Grade
1600 Meters
4:45.58
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
3k Steeplechase
10:17.12
PR
May 9
Loucks Invitational
Vincent Graziano
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
98' 11
Apr 7
Post Easter Classic
Hammer - 16lb
115' 2
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Philip Grieser IV
- 12th Grade
Pole Vault
10' 6
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Devon Guerrier-Heyward
- 10th Grade
100 Meters
11.64
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
200 Meters
23.28
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Andre Guthrie
- 12th Grade
100 Meters
11.77
PR
May 1
St Anthony's Invitational
200 Meters
23.55
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Andre Guthrie Jr.
- 12th Grade
200 Meters
22.97
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
400 Meters
53.44
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Kahero Harriott
- 10th Grade
100 Meters
11.92
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
200 Meters
24.32
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Tomi'ichi Hayden
- 11th Grade
400 Meters
54.88
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Devin Henry
- 10th Grade
100 Meters
12.39
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
200 Meters
24.52
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Sebastian Jean-Mary
- 9th Grade
200 Meters
27.48
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Nicholas Jensen
- 9th Grade
1600 Meters
6:14.20
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Joseph Keane
- 12th Grade
800 Meters
2:03.69
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1600 Meters
4:50.30
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Aidan Krumholz
- 10th Grade
Long Jump
16' 3.25
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Patrick Kutch
- 9th Grade
800 Meters
2:32.76
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
1600 Meters
5:17.23
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Ryan Kutch
- 11th Grade
1600 Meters
4:30.99
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
3200 Meters
9:27.39
May 9
Loucks Invitational
Jonathan Lamantia
- 9th Grade
Long Jump
17' 8.5
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Christopher Langer
- 11th Grade
800 Meters
2:00.86
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
1 Mile
4:19.84
PR
May 9
Loucks Invitational
3200 Meters
9:29.77
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Bryant Lewis
- 10th Grade
200 Meters
25.15
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
110m Hurdles - 39"
16.35
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
400m Hurdles - 36"
1:01.45
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Antonio Lopez
- 9th Grade
100 Meters
14.23
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Nicholas Lopez
- 9th Grade
100 Meters
12.90
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Paul Lyn
- 9th Grade
100 Meters
13.11
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Ryan Maggio
- 10th Grade
200 Meters
27.58
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Alex Mahlmeister
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
113' 7
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Hammer - 16lb
118' 2
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Jake Maltese
- 9th Grade
200 Meters
27.77
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
110m Hurdles - 39"
21.57
May 1
St Anthony's Invitational
Christopher Martinez
- 10th Grade
1600 Meters
4:46.20
PR
Apr 7
Post Easter Classic
3200 Meters
10:48.29
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Heron Maurisseau-O'Neal
- 9th Grade
100 Meters
11.50
Apr 7
Post Easter Classic
200 Meters
24.10
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Christopher Mendoza
- 9th Grade
800 Meters
2:28.11
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Daniel Miranda
- 11th Grade
Long Jump
18' 9.5
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Claudio Muter
- 11th Grade
100 Meters
12.83
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
200 Meters
26.70
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Michael O'Leary
- 12th Grade
800 Meters
1:54.52
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1600 Meters
4:22.97
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
1 Mile
4:20.89
PR
May 9
Loucks Invitational
Peter Parlato
- 11th Grade
100 Meters
12.58
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
200 Meters
25.39
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Long Jump
17' 10
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Justin Percival
- 11th Grade
200 Meters
23.03
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
400 Meters
52.48
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Joseph Ravella
- 10th Grade
200 Meters
26.57
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Jack Regan
- 11th Grade
800 Meters
2:09.39
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1600 Meters
4:47.00
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Nicholas Schieda
- 10th Grade
1600 Meters
4:53.60
PR
Apr 7
Post Easter Classic
John (Dutch) Schultz
- 10th Grade
1600 Meters
4:58.30
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Nicholas Scozzari
- 9th Grade
Long Jump
18' 4
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Triple Jump
38' 4.75
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Nicholas Skelton
- 10th Grade
1600 Meters
5:20.00
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
Elias Smith
- 10th Grade
100 Meters
12.82
PR
May 1
St Anthony's Invitational
400 Meters
58.55
May 1
St Anthony's Invitational
Matt Tessar
- 12th Grade
Pole Vault
11' 0
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Nicholas Tlockowski
- 9th Grade
200 Meters
25.23
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
1600 Meters
6:01.10
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Dean Toomey
- 9th Grade
800 Meters
2:10.47
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1600 Meters
4:54.60
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Joseph Tucker
- 12th Grade
1600 Meters
4:22.88
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Patrick Tucker
- 12th Grade
1600 Meters
4:21.42
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Matthew Vandenburg
- 12th Grade
100 Meters
12.10
PR
Apr 7
Post Easter Classic
200 Meters
24.20
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Sean Vierling
- 10th Grade
800 Meters
2:03.80
May 1
St Anthony's Invitational
1600 Meters
4:48.56
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Timothy Violino
- 11th Grade
400 Meters
55.20
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
1600 Meters
4:36.30
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Hoan Vu Tran
- 10th Grade
100 Meters
15.93
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Alec Wargo
- 9th Grade
Discus - 1.6kg
82' 4
May 1
St Anthony's Invitational
Ezekiel Wigutow
- 10th Grade
1600 Meters
5:03.68
May 1
St Anthony's Invitational
Dion Williams
- 10th Grade
100 Meters
11.90
PR
Apr 25
Bob Pratt Memorial Invitational
200 Meters
24.32
PR
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Jason Wright
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
38' 8
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
Discus - 1.6kg
103' 3
May 1
St Anthony's Invitational
Hammer - 16lb
164' 6
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Seamus Young
- 9th Grade
1600 Meters
5:34.20
Apr 7
Post Easter Classic
Kevin Zhu
- 11th Grade
800 Meters
2:14.61
Apr 18
Suffolk Boys Coaches Meet
1600 Meters
4:59.86
May 1
St Anthony's Invitational
Womens
Camille Angus
- 10th Grade
100 Meters
15.46
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Madison Bent
- 9th Grade
100 Meters
14.56
May 1
St Anthony's Invitational
200 Meters
30.02
May 1
St Anthony's Invitational
Melissa Brezault
- 10th Grade
100 Meters
15.99
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Cate Cappelmann
- 9th Grade
800 Meters
2:38.32
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1500 Meters
5:40.72
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Emily Carlson
- 9th Grade
100 Meters
15.06
May 1
St Anthony's Invitational
Erin Connolly
- 10th Grade
200 Meters
30.00
PR
May 1
St Anthony's Invitational
800 Meters
2:37.88
May 1
St Anthony's Invitational
Danielle D'Alonzo
- 9th Grade
800 Meters
2:52.20
PR
Apr 7
Post Easter Classic
1500 Meters
5:38.93
May 1
St Anthony's Invitational
Daijah DiPalma
- 10th Grade
100 Meters
15.84
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Lauren Dooley
- 9th Grade
100 Meters
15.84
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Sara Edmond
- 11th Grade
100 Meters
12.50
(1.5)
PR
Apr 18
New York Relays
Isabela Eisenberg
- 9th Grade
Long Jump
12' 1
Apr 7
Post Easter Classic
Halle Hazzard
- 10th Grade
100 Meters
11.99
(1.7)
Apr 18
New York Relays
200 Meters
25.50
Apr 7
Post Easter Classic
Meghan Hund
- 9th Grade
2k Steeplechase
9:04.23
May 1
St Anthony's Invitational
Nicole Karabaich
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
18.09
May 1
St Anthony's Invitational
400m Hurdles - 30"
1:11.35
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Brittney Kudla
- 10th Grade
100 Meters
16.87
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Sophia Lagana
- 9th Grade
100 Meters
13.70
PR
Apr 7
Post Easter Classic
200 Meters
28.20
Apr 7
Post Easter Classic
Christina Lau
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
20.18
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Ashey Leak
- 9th Grade
100 Meters
15.13
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Leah Matone
- 9th Grade
100 Meters
16.94
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Elizabeth Mazzucca
- 11th Grade
200 Meters
27.00
PR
Apr 7
Post Easter Classic
400 Meters
1:00.61
PR
May 9
Loucks Invitational
Hannah McGowan
- 11th Grade
100 Meters
17.00
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Hammer - 4kg
95' 2
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Gianna Mincone
- 11th Grade
800 Meters
2:16.66
PR
May 9
Loucks Invitational
1500 Meters
5:08.10
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Michaela Mincone
- 12th Grade
100 Meters
12.30
PR
Apr 7
Post Easter Classic
200 Meters
27.40
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Jacquelyn Murphy
- 9th Grade
100 Meters
14.40
PR
Apr 7
Post Easter Classic
400 Meters
1:05.67
May 1
St Anthony's Invitational
Victoria Natale
- 9th Grade
200 Meters
30.35
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Long Jump
14' 6
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Chinelo Nnakwe
- 10th Grade
400 Meters
1:04.28
May 1
St Anthony's Invitational
Antonia Palazzolo
- 12th Grade
800 Meters
2:36.75
PR
May 1
St Anthony's Invitational
1500 Meters
5:27.50
PR
Apr 7
Post Easter Classic
3000 Meters
11:35.42
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Juliet Panichella
- 12th Grade
Pole Vault
8' 0
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Katiana Pierre
- 9th Grade
200 Meters
30.18
May 1
St Anthony's Invitational
100m Hurdles - 33"
21.13
May 1
St Anthony's Invitational
Katherine Quinn
- 9th Grade
100 Meters
15.97
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Grace Regan
- 9th Grade
100 Meters
17.43
PR
May 1
St Anthony's Invitational
400 Meters
1:22.90
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Margaret Riley
- 9th Grade
100 Meters
14.60
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Triple Jump
30' 9.25
May 1
St Anthony's Invitational
Mikyla Rogers
- 9th Grade
100 Meters
14.31
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Lauren Saverino
- 9th Grade
200 Meters
31.74
PR
May 1
St Anthony's Invitational
100m Hurdles - 33"
20.80
Apr 7
Post Easter Classic
Olivia Seifert
- 11th Grade
Discus - 1kg
126' 2
Apr 7
Post Easter Classic
Hammer - 4kg
171' 1
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Samantha Stetz
- 10th Grade
Pole Vault
9' 0
PR
Jun 13
NYSPHSAA State Championship
Triple Jump
37' 5.25
(1.0)
Jun 13
NYSPHSAA State Championship
Asia Taylor
- 12th Grade
200 Meters
26.20
PR
Apr 7
Post Easter Classic
100m Hurdles - 33"
16.60
PR
Apr 7
Post Easter Classic
Carolann Tonna
- 9th Grade
100 Meters
16.21
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Bridget Triessl
- 10th Grade
100 Meters
15.90
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Christina Weber
- 10th Grade
100 Meters
14.76
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Alyssa Yeboah-Kodie
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
14.70
(1.9)
Jun 13
NYSPHSAA State Championship
400m Hurdles - 30"
1:08.78
PR
Apr 18
New York Relays
High Jump
4' 6
PR
May 1
St Anthony's Invitational
Blue text indicates a mark from the current week.