Mike Algarra -
11th Grade |
1600 Meters | 4:59.45PR | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Neil Amin -
12th Grade |
Triple Jump | 37' 3PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Naledge Brown -
10th Grade |
800 Meters | 2:22.72 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Ryan Bubnoski -
? |
Discus - 1.6kg | 66' 5 | Apr 2 | Don Danser Memorial Relays |
|
Tatum Cinelli -
? |
Javelin - 800g | 129' 7PR | Apr 16 | Eagle Relays |
|
Jonathan Conn -
10th Grade |
1600 Meters | 4:57.31 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
5000 Meters | 18:10.25 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
George Coulter -
? |
Discus - 1.6kg | 80' 0PR | Apr 2 | Don Danser Memorial Relays |
|
Robert Curley -
12th Grade |
100 Meters | 11.54PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
200 Meters | 23.35PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
William Delendik -
9th Grade |
100 Meters | 11.86 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Thomas Deutsch -
11th Grade |
Discus - 1.6kg | 99' 1 | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Abu-Becker Elbanna -
10th Grade |
110m Hurdles - 39" | 18.75PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Amir Epps -
9th Grade |
400 Meters | 54.21PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Joe Falk -
10th Grade |
800 Meters | 2:13.68PR | May 24 | Haddonfield Distance Night |
5000 Meters | 18:42.90PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Nick Falk -
11th Grade |
800 Meters | 2:04.39 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
1600 Meters | 4:39.63 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
3200 Meters | 9:41.96 | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Brendan Falzone -
11th Grade |
800 Meters | 2:05.72 | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
1600 Meters | 4:38.03 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Adonis Giovetis -
11th Grade |
Shot Put - 12lb | 34' 6.75 | Apr 16 | Eagle Relays |
Discus - 1.6kg | 110' 4 | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Terrance Graves -
11th Grade |
200 Meters | 23.36PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Steve Gravlin -
12th Grade |
800 Meters | 2:07.79PR | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Matthew Gross -
12th Grade |
Javelin - 800g | 177' 9PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
John Hemple -
12th Grade |
Shot Put - 12lb | 45' 10.5 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Daulton Hopkins -
12th Grade |
100 Meters | 11.59PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
200 Meters | 23.60PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
Long Jump | 19' 3.5PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Stephen Huber -
12th Grade |
Javelin - 800g | 153' 11PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Jacob Hyzy -
10th Grade |
800 Meters | 2:24.39 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Mike Iannotta -
10th Grade |
1600 Meters | 4:48.97 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Nikhil Kadirisani -
10th Grade |
800 Meters | 2:25.33PR | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Justin Kelly -
10th Grade |
3200 Meters | 9:38.77 | Jun 4 | NJSIAA Group 4 State Championships |
|
Kieran Kelly -
10th Grade |
Discus - 1.6kg | 112' 8 | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Mark Kirby -
12th Grade |
Pole Vault | 12' 0PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
Triple Jump | 38' 2.75PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Sam Kramer -
12th Grade |
High Jump | 5' 6 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Patrick Mahoney -
11th Grade |
1600 Meters | 5:20.75 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Brandon Marks -
10th Grade |
800 Meters | 2:02.77 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
1600 Meters | 4:40.16 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
John McAvaddy -
? |
Javelin - 800g | 110' 10PR | Apr 2 | Don Danser Memorial Relays |
|
Mike McShane -
11th Grade |
High Jump | 5' 4PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Kevin Milligan -
10th Grade |
400 Meters | 53.59PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
Long Jump | 18' 0PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Kevin Milligan-Tinker -
10th Grade |
400 Meters | 52.77 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
Long Jump | 17' 11.25PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Elizur Mitchell -
12th Grade |
Discus - 1.6kg | 107' 10PR | Apr 16 | Eagle Relays |
Javelin - 800g | 166' 9PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Anthony Natale -
11th Grade |
110m Hurdles - 39" | 16.91 | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
400m Hurdles - 36" | 1:03.00PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Nkenna Opara -
10th Grade |
Long Jump | 18' 7 | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
Joshua Tyler Ortiz -
9th Grade |
Triple Jump | 38' 1PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|
David Osterhout -
12th Grade |
800 Meters | 2:12.76 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
110m Hurdles - 39" | 17.74PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
400m Hurdles - 36" | 1:01.59 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Alfred Panaccio -
12th Grade |
400m Hurdles - 36" | 1:03.74PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Adam Parker -
9th Grade |
100 Meters | 11.75PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
High Jump | 5' 8PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Luciano Pizarro -
? |
Shot Put - 12lb | 34' 1PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Matthew Powell -
11th Grade |
400 Meters | 53.52 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
800 Meters | 2:06.85 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Ben Rosenberg -
11th Grade |
1600 Meters | 6:05.29 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Colton Schneeweis -
10th Grade |
Pole Vault | 9' 0PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Jack Shea -
11th Grade |
3200 Meters | 9:52.27 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Matthew Smith -
10th Grade |
1600 Meters | 5:00.97 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Kenyon Sprankle -
10th Grade |
Pole Vault | 9' 0 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Joseph Thompson -
11th Grade |
800 Meters | 2:12.65PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
1600 Meters | 5:07.28 | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Matt Tilden -
? |
Shot Put - 12lb | 29' 10PR | Apr 2 | Don Danser Memorial Relays |
Javelin - 800g | 99' 9PR | Apr 2 | Don Danser Memorial Relays |
|
Cameron Wilburn -
11th Grade |
800 Meters | 2:07.64 | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
1600 Meters | 4:41.16PR | May 24 | Haddonfield Distance Night |
3200 Meters | 10:13.44 | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Domini Wilson-Gontowski -
11th Grade |
Shot Put - 12lb | 38' 6PR | Apr 16 | Eagle Relays |
|
J Wilson-Gontowski -
? |
Shot Put - 12lb | 38' 3.75PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
|
Matthew Zeitz -
10th Grade |
800 Meters | 2:25.37PR | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Christopher Zurzolo -
? |
800 Meters | 2:26.29PR | May 24 | Haddonfield Distance Night |
|
Michael Zurzolo -
12th Grade |
800 Meters | 2:01.87PR | May 11 | Lenape Regional District Championships |
1600 Meters | 4:29.41PR | May 28 | South Groups 1, 4, & NP South A |
|