Season:
2016 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Indoor
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Donovan Adair
- 10th Grade
200 Meters
26.44c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Jaleel Bankston
- 11th Grade
100 Meters
12.40
(-.5)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Heath Bannard
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
18.24c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Desmond Coley
- 10th Grade
100 Meters
11.96
(-.1)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
200 Meters
49.26
(-.2)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Charles Cunningham
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
123' 10
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Elijah Danley
- 12th Grade
High Jump
6' 0
PR
Mar 24
GUHSD District Relays
Long Jump
20' 7.5
(.4)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Jake Dean
- 11th Grade
800 Meters
2:10.44
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Pole Vault
9' 0
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Adriel DeWestbrooks
- 9th Grade
400 Meters
58.64c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Triple Jump
39' 2
(.1)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Augustin Dominguez Carrillo
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
20.64c
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Marcus Fox
- 10th Grade
400 Meters
52.51
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Jeffery Goebel
- 12th Grade
100 Meters
11.88
(1.2)
Apr 2
Greenway Invitational
Josiah Gonzalez
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
19.24c
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
300m Hurdles - 36"
45.34c
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Bryan Guerrero Perez
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
31' 3.5
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Mohamed Hamid
- 12th Grade
400 Meters
52.98
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Steen Hausknecht
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
16.69
(-.8)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
300m Hurdles - 36"
43.76
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Pole Vault
7' 6
PR
Mar 24
GUHSD District Relays
Salvador Hernandez
- 10th Grade
400 Meters
59.74c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Caleb Howland
- 12th Grade
400 Meters
54.30
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Spencer Jones
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
34' 9.5
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Discus - 1.6kg
110' 5
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
John Kanner
- 12th Grade
1600 Meters
5:31.01
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Phillip Krigbaum
- 9th Grade
300m Hurdles - 36"
47.94c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
High Jump
4' 10
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Orlando Lachica
- 11th Grade
1600 Meters
5:22.68
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Lucas Lehman
- 9th Grade
Pole Vault
8' 1
PR
Apr 2
Greenway Invitational
Angel Lopez
- 10th Grade
400 Meters
56.44c
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Bryan Lynch
- 12th Grade
200 Meters
23.80
(-.2)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Long Jump
18' 8
(.0)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Triple Jump
41' 1
(.3)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Armando Martinez Guzman
- 9th Grade
1600 Meters
5:28.43
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Erron Mayfield
- 10th Grade
800 Meters
2:14.23
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Cole McLeod
- 11th Grade
800 Meters
2:09.09
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
William McMurry
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
16.62
(-.1)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Discus - 1.6kg
104' 9
PR
Mar 24
GUHSD District Relays
Pole Vault
12' 1
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Kazir Miller
- 12th Grade
200 Meters
23.51
(.9)
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
400 Meters
53.24
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
High Jump
6' 1
PR
Apr 2
Greenway Invitational
Darwin Molina
- 9th Grade
1600 Meters
5:31.9h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
3200 Meters
12:21.69
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Sam Mondragon
- 9th Grade
800 Meters
2:30.0h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
1600 Meters
6:40.5h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Edwin Montes Parra
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
35' 4
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Discus - 1.6kg
79' 5
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Nicholas Moore
- 12th Grade
Long Jump
17' 5
(.0)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Triple Jump
35' 4
(1.5)
Mar 24
GUHSD District Relays
Aldrin Morales
- 9th Grade
Discus - 1.6kg
85' 0
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Isaiah Morris
- 9th Grade
1600 Meters
5:44.1h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Ruben Nach
- 12th Grade
1600 Meters
5:00.47
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Zachariah Paloma
- 9th Grade
100 Meters
12.14c
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
High Jump
5' 6
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Long Jump
21' 3.5
(.9)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Eliah Rodriguez
- 9th Grade
100 Meters
12.54c
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
200 Meters
25.84c
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Jaden Salmins
- 9th Grade
Long Jump
15' 7
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Adrian Sanchez
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
30' 10
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Alejandro Sanchez
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
42' 3
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Discus - 1.6kg
110' 1
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Andrew Schunn
- 10th Grade
800 Meters
2:56.5h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Jasper Scott
- 10th Grade
Long Jump
17' 7
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Triple Jump
37' 6
(.2)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Peter Seivert
- 9th Grade
High Jump
5' 0
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Daniel Sinclair
- 12th Grade
3200 Meters
11:51.35
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Jonathon Spencer
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
16.78
(1.6)
Apr 2
Greenway Invitational
300m Hurdles - 36"
45.24
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Miles Stephan
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
39' 11.75
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Discus - 1.6kg
102' 0
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Caleb Stevens
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
15.75
(1.5)
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
300m Hurdles - 36"
39.78
PR
May 4
AIA Division I State Championships
High Jump
6' 3
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Davis Tarver
- 11th Grade
100 Meters
11.58
(1.5)
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
200 Meters
23.54
(-.1)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Garet Thompson
- 9th Grade
Pole Vault
8' 6
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Noah Tokarz
- 10th Grade
Triple Jump
32' 4
(.2)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Womens
Alexis Acosta
- 10th Grade
300m Hurdles - 30"
57.12
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Long Jump
13' 6
(.3)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Triple Jump
27' 5.5
(1.3)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Kari Andreasen
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
24' 4
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Discus - 1kg
64' 10
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Siena Balducci
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
21.84c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Metasebia Bates
- 9th Grade
Triple Jump
29' 10.5
(1.1)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Audra Brown
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
21.03
(1.8)
PR
Apr 2
Greenway Invitational
High Jump
4' 6
Mar 24
GUHSD District Relays
Aspen Burbank
- 9th Grade
100 Meters
14.44c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
High Jump
4' 4
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Cassidy Cole
- 12th Grade
400 Meters
1:04.17
Apr 2
Greenway Invitational
Kennedy Cole
- 12th Grade
800 Meters
2:55.70
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
3200 Meters
14:41.85
Apr 2
Greenway Invitational
High Jump
4' 1
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Hanna Conrad
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
30' 9
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Discus - 1kg
94' 6
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Audrey Ellis
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
19.22
(.5)
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
300m Hurdles - 30"
53.55
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Zoe Friese
- 9th Grade
1600 Meters
6:37.78
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Genesis Garcia
- 10th Grade
Long Jump
16' 2
(.2)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Triple Jump
32' 6
(1.4)
Mar 24
GUHSD District Relays
Reilly Gerlach
- 12th Grade
100 Meters
13.76
(1.4)
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
200 Meters
28.56
(-.3)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
400 Meters
1:05.03
PR
Apr 2
Greenway Invitational
Rachel Goettl
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
19.21
(-.9)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Cinthia Gonzalez Guillen
- 11th Grade
400 Meters
1:01.57
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Hannah Hagen
- 9th Grade
1600 Meters
5:47.82
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Hannah Hausknecht Buss
- 9th Grade
800 Meters
3:10.4h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
1600 Meters
7:20.77
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Alana Herman
- 11th Grade
800 Meters
3:04.47
Apr 2
Greenway Invitational
Anna Howland
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
17.40
(1.2)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Pole Vault
8' 0
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Jari Humphrey
- 9th Grade
100 Meters
14.38
(-.5)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
200 Meters
29.70
(-.1)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Delilah Jaramillo
- 9th Grade
Long Jump
12' 5
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Sarah Kanner
- 9th Grade
800 Meters
2:41.5h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
McKenna Kellner
- 9th Grade
1600 Meters
7:51.8h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Annie Kent
- 10th Grade
800 Meters
3:02.72
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
1600 Meters
6:41.28
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Victoria Lindsey
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
20' 3
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Discus - 1kg
43' 0
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Tatum Mayberry
- 12th Grade
100 Meters
15.57
(-.2)
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Renee Maytorena
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
22.54c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Sophia Maytorena
- 11th Grade
800 Meters
3:03.56
Apr 2
Greenway Invitational
Madison McGill
- 9th Grade
Long Jump
14' 10
(-.2)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Triple Jump
31' 7.5
(.7)
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Hazel Mendoza-Loza
- 10th Grade
200 Meters
32.24c
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Rebecca Meyerson
- 12th Grade
1600 Meters
6:39.33
Apr 2
Greenway Invitational
3200 Meters
14:27.21
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Karina Mireles
- 10th Grade
300m Hurdles - 30"
1:00.27
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Xochitl Mora Gamez
- 9th Grade
800 Meters
3:56.4h
PR
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Anette Padilla Rubio
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
24' 2
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Discus - 1kg
40' 0
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
Alexandra Parker
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
21.14c
Mar 29
GUHSD Frosh/Soph Championships
300m Hurdles - 30"
1:02.51
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Alana Penrod
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
22' 9
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Allison Pishko
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
23' 1
PR
Apr 2
Greenway Invitational
Discus - 1kg
79' 1
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Zethly Vilaire
- 11th Grade
Discus - 1kg
77' 5
PR
Apr 9
Hal Anders Track Invitational
Samantha Wentworth
- 12th Grade
100 Meters
13.23
(.5)
PR
Apr 2
Greenway Invitational
200 Meters
27.69
(.8)
PR
Apr 2
Greenway Invitational
400 Meters
1:04.48
PR
Apr 20
GUHSD Championships (Prelims)
Blue text indicates a mark from the current week.