Season:
2016 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Indoor
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Joseph Ardi
- ?
Shot Put - 12lb
31' 10.5
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Daniel Chambless
- 11th Grade
200 Meters
23.36
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Long Jump
16' 6.5
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
David Chambless
- 11th Grade
200 Meters
23.78
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Long Jump
16' 8
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
Jordan Christopher
- ?
Shot Put - 12lb
34' 9.75
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Caleb Collins
- 9th Grade
Triple Jump
35' 6
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Winslow Conneen
- 10th Grade
800 Meters
2:24.03
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Garrett Davis
- 9th Grade
200 Meters
24.29
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
High Jump
5' 4
Mar 31
Brook Hill Invitational
Long Jump
19' 2.75
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Triple Jump
40' 3.75
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Jacob Day
- 12th Grade
100 Meters
12.03
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Jordan Day
- ?
Discus - 1.6kg
112' 8
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
Alex Ellis
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
101' 0.5
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Hayden Hommel
- 9th Grade
800 Meters
2:14.90
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
1600 Meters
5:19.18
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Jared Johnson
- 9th Grade
400 Meters
59.02
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
High Jump
5' 6
Mar 31
Brook Hill Invitational
Jordan McGowen
- 11th Grade
100 Meters
11.78
Mar 31
Brook Hill Invitational
Shot Put - 12lb
47' 8.75
PR
May 7
TAPPS 4A State Meet (F-Sa) results
Chidiebere Nechi
- 11th Grade
400 Meters
55.53
Mar 31
Brook Hill Invitational
Sam Nechi
- 10th Grade
200 Meters
24.05
Apr 7
East Texas Private School Championship
Michael Nwosu
- 12th Grade
100 Meters
11.53
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Muna Nwosu
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
40' 8
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Louis Omini
- 12th Grade
Long Jump
20' 6.25
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Chasca Ortega
- 11th Grade
1600 Meters
5:10.50
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
3200 Meters
11:31.95
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
Tagan Parma
- 9th Grade
200 Meters
25.58
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Triple Jump
36' 5
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Justin Powell
- 10th Grade
3200 Meters
15:22.45
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Jef Sonola
- ?
110m Hurdles - 39"
18.48
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
300m Hurdles - 36"
46.34
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Hood Taylor
- 10th Grade
100 Meters
12.31
Mar 31
Brook Hill Invitational
Long Jump
19' 5.5
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Colby White
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
82' 8.5
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Womens
Grace Brasher
- 9th Grade
High Jump
5' 0
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Long Jump
15' 0.5
Mar 31
Brook Hill Invitational
Morgan Carpenter
- 9th Grade
Triple Jump
30' 9
Mar 31
Brook Hill Invitational
Kristen Clarke
- 11th Grade
100 Meters
12.65
(2.0)
PR
May 7
TAPPS 4A State Meet (F-Sa) results
200 Meters
26.95
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Brennagh Dooley
- ?
400 Meters
1:17.62
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Lauren Eden
- 11th Grade
Triple Jump
28' 6.5
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
Kaytlin Flora
- 11th Grade
100 Meters
14.74
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Grace Helmers
- 10th Grade
200 Meters
33.15
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Pole Vault
6' 6
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Natalie Kirkpatrick
- 9th Grade
200 Meters
31.70
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Heather McLarry
- 11th Grade
1600 Meters
5:52.34
Apr 28
TAPPS 4A North Regional Championships
Charlie Niles
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
26' 9
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
High Jump
4' 10
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Abigale Qian
- 12th Grade
100 Meters
14.87
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Claire Smith
- 10th Grade
1600 Meters
6:35.11
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
3200 Meters
14:13.50
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Katie Smith
- 11th Grade
Long Jump
15' 10
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Kay Kay Smith
- 11th Grade
100 Meters
14.11
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Long Jump
15' 1.25
PR
Mar 5
SF Austin Earl Milner Invitational
Samantha Stewart
- 12th Grade
Discus - 1kg
42' 10
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Carrie Stover
- 11th Grade
400 Meters
1:16.22
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Madeline Travis
- 11th Grade
High Jump
5' 6
PR
May 7
TAPPS 4A State Meet (F-Sa) results
Julia Troxell
- 12th Grade
200 Meters
29.07
PR
Mar 31
Brook Hill Invitational
Long Jump
16' 0.5
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
Triple Jump
32' 5.5
PR
Apr 7
East Texas Private School Championship
Miracle Yaro
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
28' 10
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Discus - 1kg
54' 4
PR
Apr 18
TAPPS 4A District 2 Championships
Blue text indicates a mark from the current week.