Season:
2017 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2008
2007
2006
Indoor
2016
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Hamed Al-Shafie
- 10th Grade
800 Meters
2:36.01
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
1600 Meters
5:53.56
PR
Mar 31
Riverside Invitational
3200 Meters
13:47.18
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Angel Appelzoller
- 9th Grade
200 Meters
24.83
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
400 Meters
58.46
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Jonathan Argumedo
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
18.01
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
300m Hurdles - 36"
40.55
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Ever Atilano
- 9th Grade
400 Meters
54.86
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Joel Ballesteros
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
31' 0
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Ruben Bencomo
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
33' 7
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Discus - 1.6kg
112' 5
PR
Mar 25
Socorro ISD Open Invitational
Joshua Cadriel
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
28' 10
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Discus - 1.6kg
72' 5
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Justin Jaysen Camarillo
- 12th Grade
1600 Meters
6:22.49
PR
Feb 24
Parkland Invitational
3200 Meters
14:44.74
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Sebastian Carr
- 9th Grade
100 Meters
12.70
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
200 Meters
26.38
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Jack Carrillo
- 10th Grade
800 Meters
3:03.20
Mar 31
Riverside Invitational
1600 Meters
7:01.67
Feb 24
Parkland Invitational
300m Hurdles - 36"
1:05.39
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Irvin Cordero
- 11th Grade
3200 Meters
11:33.74
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Gianluca Cuevas
- 10th Grade
200 Meters
27.64
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
400 Meters
1:00.55
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Long Jump
15' 6.75
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Gilberto Cummings
- 12th Grade
100 Meters
11.84
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
200 Meters
24.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
High Jump
5' 4
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Francisco De La Pena
- 12th Grade
1600 Meters
6:14.17
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
3200 Meters
13:31.36
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Eduardo De la Riva
- 10th Grade
800 Meters
2:50.53
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
1600 Meters
6:26.24
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Bryan Delgado
- 10th Grade
1600 Meters
6:05.61
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
3200 Meters
11:29.00
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Joseph Dominguez
- 12th Grade
High Jump
5' 4
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Marc Duncan
- 10th Grade
400 Meters
56.36
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Jaer Duran
- 9th Grade
200 Meters
25.97
PR
Mar 31
Riverside Invitational
400 Meters
1:08.02
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Angel Estrada
- 12th Grade
100 Meters
12.41
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
High Jump
5' 4
Feb 24
Parkland Invitational
Pole Vault
9' 6
Feb 24
Parkland Invitational
Andres Flores
- 10th Grade
1600 Meters
6:11.46
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
3200 Meters
13:38.98
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Daniel Flores
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
18.80
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
300m Hurdles - 36"
49.32
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Richard Flores
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
27' 4
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Discus - 1.6kg
83' 3
PR
Mar 25
Socorro ISD Open Invitational
Edgar Franco
- 10th Grade
100 Meters
13.65
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
200 Meters
28.12
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Pole Vault
8' 0
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Andy Gallegos
- 10th Grade
200 Meters
26.91
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
400 Meters
59.83
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Eduardo Garcia
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
17.59
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
300m Hurdles - 36"
43.59
Mar 31
Riverside Invitational
Issac Garcia
- 10th Grade
200 Meters
25.82
PR
Mar 31
Riverside Invitational
400 Meters
53.36
PR
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
Victor Gomez
- 9th Grade
100 Meters
12.47
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
200 Meters
25.28
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
400 Meters
1:06.65
PR
Mar 31
Riverside Invitational
High Jump
5' 2
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Jorge Gonzalez
- ?
110m Hurdles - 39"
18.75
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
300m Hurdles - 36"
49.48
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Alexander Greenman
- 12th Grade
800 Meters
2:15.94
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
1600 Meters
4:51.85
PR
Feb 24
Parkland Invitational
3200 Meters
12:13.57
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Gabriel Gutierrez
- 10th Grade
200 Meters
25.21
Mar 31
Riverside Invitational
Long Jump
16' 9.5
Mar 31
Riverside Invitational
Isiah Hairston
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
40' 5
Mar 25
NIKE Chandler Rotary Saturday Seeded
Discus - 1.6kg
123' 4
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Julian Hernandez
- 10th Grade
1600 Meters
5:55.31
Mar 31
Riverside Invitational
3200 Meters
12:55.17
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Gary Larry
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
38' 10
Mar 31
Riverside Invitational
Discus - 1.6kg
88' 2
Feb 24
Parkland Invitational
Brandon Lopez
- 12th Grade
High Jump
5' 4
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Cesar Lopez
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
18.31
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
300m Hurdles - 36"
46.01
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Irvin Lopez
- 9th Grade
200 Meters
23.88
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Eric Luera
- 9th Grade
100 Meters
13.06
Feb 24
Parkland Invitational
400 Meters
56.45
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
High Jump
5' 2
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Adam Mares
- 11th Grade
1600 Meters
6:04.58
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Emmanuel Martinez
- ?
100 Meters
13.58
PR
Mar 31
Riverside Invitational
200 Meters
28.25
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Kameron Martinez
- ?
Discus - 1.6kg
76' 6
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Joshua Mendoza
- 10th Grade
800 Meters
2:43.11
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
1600 Meters
6:03.11
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Long Jump
12' 5
Feb 24
Parkland Invitational
Caleb Molinar
- 11th Grade
800 Meters
2:14.87
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
1600 Meters
5:10.89
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Javier Montes
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
37' 9
Mar 25
Socorro ISD Open Invitational
Discus - 1.6kg
108' 7
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Raymond Montez
- 10th Grade
100 Meters
12.20
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
200 Meters
25.16
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Long Jump
17' 3.5
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Triple Jump
38' 5.5
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Aaron Morales
- 11th Grade
Pole Vault
10' 6
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Jorge Morales
- 11th Grade
200 Meters
23.94
PR
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
400 Meters
57.14
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Ray Morales
- 12th Grade
100 Meters
12.01
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Long Jump
18' 10.5
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Michael Munoz
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
28' 10
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Discus - 1.6kg
93' 8
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Nathan Nunez
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
33' 4
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Discus - 1.6kg
74' 9
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Mike Olivas
- 11th Grade
Pole Vault
8' 0
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Daniel Pedroza
- 10th Grade
400 Meters
54.93
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Long Jump
15' 4
PR
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
Larry Pena
- 12th Grade
800 Meters
2:14.08
Mar 24
NIKE Chandler Rotary Track
1600 Meters
5:02.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Long Jump
18' 2
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Juan Porras
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
31' 1
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Discus - 1.6kg
61' 0
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Ismael Ramirez-Vasquez
- 9th Grade
400 Meters
1:02.89
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Gabriel Rodriguez
- 9th Grade
100 Meters
12.65
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
200 Meters
26.25
PR
Feb 24
Parkland Invitational
400 Meters
57.66
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Nathan Rodriguez
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
21.02
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
300m Hurdles - 36"
49.89
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Long Jump
15' 3.5
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Jaime Sanchez
- 10th Grade
800 Meters
2:22.08
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
Victor Seanez
- 9th Grade
100 Meters
12.28
PR
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
Pole Vault
9' 0
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Nick Sparks
- 12th Grade
200 Meters
24.37
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
400 Meters
54.04
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
High Jump
5' 4
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Joel Vasquez
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
29' 10
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Discus - 1.6kg
81' 10
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Jacob Villareal
- 9th Grade
100 Meters
13.35
PR
Feb 24
Parkland Invitational
200 Meters
27.53
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Long Jump
15' 7
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Isaiah Villarreal
- 11th Grade
200 Meters
27.75
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
300m Hurdles - 36"
51.90
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
High Jump
5' 4
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Evan Villava
- 12th Grade
100 Meters
11.55
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
200 Meters
23.80
(.0)
Mar 24
NIKE Chandler Rotary Track
Daniel Zavala
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
27' 9
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Discus - 1.6kg
72' 7
Mar 31
Riverside Invitational
Karch Zeilinger-Gardiner
- 10th Grade
100 Meters
12.43
Mar 31
Riverside Invitational
200 Meters
25.96
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Long Jump
19' 7
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Triple Jump
39' 0
PR
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
Damien Zuniga
- 10th Grade
800 Meters
2:36.25
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
300m Hurdles - 36"
56.84
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Womens
Veronica Alvarez
- 12th Grade
200 Meters
27.14
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
400 Meters
1:00.32
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Ashley Arras
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
27' 6
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Discus - 1kg
80' 0
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Noemi Atilano
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
20.66
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
300m Hurdles - 30"
58.53
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Daisy Avila
- 12th Grade
1600 Meters
5:52.68
PR
Mar 24
NIKE Chandler Rotary Track
3200 Meters
13:00.49
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Esmeralda Castro
- 10th Grade
100 Meters
13.79
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
200 Meters
30.62
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Long Jump
13' 0
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Katya Compian
- 11th Grade
800 Meters
3:18.39
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
1600 Meters
7:23.80
Mar 31
Riverside Invitational
3200 Meters
17:05.02
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Ivonne Davila
- 12th Grade
400 Meters
1:06.68
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
800 Meters
2:39.58
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Annelise De Lara
- 11th Grade
200 Meters
30.40
Mar 31
Riverside Invitational
400 Meters
1:11.53
Mar 31
Riverside Invitational
Long Jump
15' 10.5
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Triple Jump
34' 9.5
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Michelle Diaz
- 10th Grade
200 Meters
33.11
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Long Jump
10' 8.5
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Alyssa Duncan
- 12th Grade
400 Meters
1:13.59
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Pole Vault
7' 0
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Irma Escobar
- 10th Grade
1600 Meters
6:47.23
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
3200 Meters
14:23.95
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Ashley Gandara
- 11th Grade
200 Meters
31.21
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
400 Meters
1:12.83
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Long Jump
12' 8.5
PR
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
Katarina Gonzalez
- 9th Grade
100 Meters
14.24
Mar 31
Riverside Invitational
200 Meters
28.98
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Jocelyn Gutierrez
- 12th Grade
100 Meters
13.71
PR
Mar 31
Riverside Invitational
100m Hurdles - 33"
19.82
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Paola Gutierrez
- 10th Grade
100 Meters
14.45
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Long Jump
13' 4.5
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Victoria Hernandez
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
33' 5
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
Discus - 1kg
119' 7
Mar 31
Riverside Invitational
Priscilla Inostroza-Hernandez
- 10th Grade
800 Meters
2:30.93
PR
Mar 31
Riverside Invitational
1600 Meters
5:49.68
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
3200 Meters
13:00.94
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Kayla Larry
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
36' 6.5
Feb 24
Parkland Invitational
Discus - 1kg
108' 10
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Diana Marquez
- 9th Grade
100 Meters
15.46
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
200 Meters
34.09
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Aylene Martinez
- 10th Grade
100 Meters
15.95
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
200 Meters
34.15
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
300m Hurdles - 30"
1:02.11
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Melissa Montelongo
- 9th Grade
1600 Meters
6:05.84
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
3200 Meters
13:34.91
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Daniela Moreno
- 12th Grade
1600 Meters
6:51.00
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
3200 Meters
14:27.87
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Natalie Murillo
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
29' 4
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Discus - 1kg
82' 3
Mar 25
Socorro ISD Open Invitational
Briana Olmos
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
22' 11.5
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Discus - 1kg
58' 9
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Summer Ortega
- 9th Grade
100 Meters
15.77
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
200 Meters
34.34
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Daphne Patterson
- 11th Grade
200 Meters
29.25
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
400 Meters
1:06.22
Feb 24
Parkland Invitational
Long Jump
15' 7
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Stephanie Pena
- 12th Grade
100 Meters
13.90
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
200 Meters
28.77
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
400 Meters
1:08.55
Mar 31
Riverside Invitational
Abigail Ramirez
- 9th Grade
1600 Meters
7:36.07
Feb 24
Parkland Invitational
3200 Meters
16:53.00
PR
Feb 18
El Dorado Aztecs Invitational
Mariana Ramirez
- 10th Grade
400 Meters
1:05.25
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
High Jump
4' 6
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Long Jump
13' 10.75
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Katelyn Robles
- 9th Grade
200 Meters
30.54
(.0)
Mar 24
NIKE Chandler Rotary Track
400 Meters
1:07.52
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Anahi Santibanez
- 10th Grade
800 Meters
2:53.17
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
1600 Meters
6:37.05
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Haylee Saucedo
- 11th Grade
100 Meters
13.40
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
Brittany Soria
- 12th Grade
200 Meters
34.46
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
100m Hurdles - 33"
22.36
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
300m Hurdles - 30"
1:01.04
PR
Mar 31
Riverside Invitational
Pole Vault
5' 6
PR
Mar 11
Canutillo Eagle Relays (F-Sa)
Priscilla Sosa
- 9th Grade
100 Meters
15.10
Feb 24
Parkland Invitational
Shot Put - 4kg
22' 0
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Discus - 1kg
76' 1
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
High Jump
4' 2
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Angel Trevizo
- 12th Grade
800 Meters
2:45.20
PR
Mar 24
NIKE Chandler Rotary Track
1600 Meters
6:37.06
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Madison Valverde
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
27' 0
Mar 31
Riverside Invitational
Discus - 1kg
75' 5
Mar 25
Socorro ISD Open Invitational
Daisy Vargas
- 12th Grade
200 Meters
27.03
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
400 Meters
1:07.55
Feb 24
Parkland Invitational
High Jump
4' 10
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Triple Jump
31' 5
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
Sidney Vazquez
- 10th Grade
100 Meters
14.08
PR
Apr 8
Ysleta Invitational (F-Sa)
200 Meters
28.83
PR
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
High Jump
4' 0
PR
Mar 4
Andress Invitational (F-Sa)
Ruth Yoshida Field
- 11th Grade
1600 Meters
6:50.60
Apr 13
UIL 5A District 02 (Tu-Th)
3200 Meters
14:31.30
PR
Feb 24
Parkland Invitational
Blue text indicates a mark from the current week.