Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1998
1997
1995
1994
Indoor
2016
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Isaiah Arnold
- 9th Grade
Long Jump
17' 4
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Andrew Baker
- 12th Grade
Pole Vault
10' 0
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Ahmed Barrow
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
18.48
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
300m Hurdles - 36"
47.04
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Pole Vault
9' 0
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Julian Bledsoe
- 10th Grade
100 Meters
12.44
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Long Jump
12' 9.5
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Durham Brandt
- 10th Grade
100 Meters
12.78
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
200 Meters
25.71
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Pole Vault
8' 6
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Wendall Bronner
- 12th Grade
Long Jump
20' 9.5
May 4
Suburban West Boys Conference
Triple Jump
42' 6
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Stone Burke
- 9th Grade
800 Meters
2:06.62
May 4
Suburban West Boys Conference
1600 Meters
4:44.31
May 4
Suburban West Boys Conference
3200 Meters
10:15.3h
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
John Bush
- 9th Grade
400 Meters
54.95
May 4
Suburban West Boys Conference
Pole Vault
7' 0
Apr 17
Kirkwood Boy's Freshman Invite
Benjamin Cohen
- 10th Grade
100 Meters
12.04c
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
200 Meters
24.12
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Triple Jump
36' 11
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Keyshawn Crump
- 10th Grade
200 Meters
25.63
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
110m Hurdles - 39"
16.14c
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Long Jump
16' 2
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Triple Jump
36' 1
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Clayton Davis
- 10th Grade
Long Jump
14' 11
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Connor Del Carmen
- 9th Grade
1600 Meters
4:44.19
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
3200 Meters
10:28.21
May 4
Suburban West Boys Conference
Dewayne Dodd
- 11th Grade
200 Meters
24.48
Apr 7
Northwest Invitational
Triple Jump
36' 10.75
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Joshua Dudley
- 10th Grade
200 Meters
26.26
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
110m Hurdles - 39"
19.15
May 4
Suburban West Boys Conference
300m Hurdles - 36"
46.69
May 4
Suburban West Boys Conference
Alexander Edelen
- 11th Grade
High Jump
5' 8
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Gregory Flenoid
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
20.10
May 4
Suburban West Boys Conference
300m Hurdles - 36"
47.41
May 4
Suburban West Boys Conference
Nathan Fortune
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
48' 8.5
PR
May 26
MSHSAA Class 5 State Championships
Discus - 1.6kg
125' 6
PR
Apr 20
Fred Lyon
Javelin - 800g
119' 9
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Robert Gary
- 12th Grade
800 Meters
2:03.56
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Aries Gilyard
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
17.14c
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
300m Hurdles - 36"
43.56
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Kasey Grayer
- 10th Grade
100 Meters
12.17
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
200 Meters
24.97
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Maursean Green williams
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
17.64
Apr 13
Henle Holmes Invitational
300m Hurdles - 36"
42.45
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Kyle Heard
- 11th Grade
200 Meters
25.46
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Branch Heldmann
- 12th Grade
Pole Vault
11' 0
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Ryan Hoefferle
- 12th Grade
800 Meters
2:08.02
Apr 20
Fred Lyon
1500 Meters
4:26.37
PR
Apr 7
Northwest Invitational
1600 Meters
4:36.06
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
David Isom
- 11th Grade
200 Meters
24.91
PR
Apr 20
Fred Lyon
400 Meters
53.04
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
800 Meters
2:12.41
PR
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Jaden Jackson
- 12th Grade
100 Meters
11.60
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
200 Meters
24.29
Apr 20
Fred Lyon
Adam James
- 9th Grade
800 Meters
2:23.97
May 4
Suburban West Boys Conference
3200 Meters
11:58.07
PR
Apr 17
Kirkwood Boy's Freshman Invite
Jeremiah Jennings
- 10th Grade
100 Meters
12.59
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Long Jump
19' 10.25
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Triple Jump
37' 8
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Jashaun Jones
- 11th Grade
100 Meters
11.31
PR
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Long Jump
16' 4
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Christian Kafoury
- 11th Grade
3200 Meters
11:44.99
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Gabriel Kincade
- 10th Grade
100 Meters
12.57
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Ethan Koop
- 9th Grade
800 Meters
2:09.30
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
1500 Meters
4:30.96
PR
Apr 7
Northwest Invitational
1600 Meters
4:45.30
May 4
Suburban West Boys Conference
Jacob Laupan
- 10th Grade
800 Meters
2:08.74
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
1600 Meters
4:55.25
Apr 20
Fred Lyon
Alexander Love
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
88' 6
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Javelin - 800g
110' 6
Apr 7
Northwest Invitational
Jonathan Madsen
- 10th Grade
3200 Meters
11:27.45
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Blake Mangan
- 12th Grade
3200 Meters
13:22.43
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Lucas Martins
- 11th Grade
400 Meters
54.17
PR
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Triple Jump
39' 10.5
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Arthur Mcalpine
- 9th Grade
100 Meters
13.24
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Alexander Mcateer
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
32' 8
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Jonathon Mcginty
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
39' 4.5
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Javelin - 800g
79' 8
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Kyle Mill
- 11th Grade
100 Meters
11.79
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Christophe Miller
- 10th Grade
High Jump
4' 10
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Christopher Miller
- 10th Grade
High Jump
4' 10
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Ben Morrow
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
37' 7
Apr 7
Northwest Invitational
Discus - 1.6kg
123' 5
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Benjamin Morrow
- 12th Grade
Discus - 1.6kg
132' 10
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Nicholas Plein
- 10th Grade
400 Meters
54.42
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
High Jump
5' 2
PR
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Triple Jump
38' 10
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Dylan Potthoff
- 11th Grade
3200 Meters
11:19.46
May 4
Suburban West Boys Conference
Thomas Powitzky
- 9th Grade
1500 Meters
4:51.02
PR
Apr 7
Northwest Invitational
1600 Meters
4:56.53
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Daniel Rapp
- 9th Grade
400 Meters
54.94
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Aidan Rhodes
- 12th Grade
Pole Vault
8' 0
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Caleb Rogers
- 10th Grade
1600 Meters
4:57.83
May 4
Suburban West Boys Conference
3200 Meters
11:44.06
PR
Apr 20
Fred Lyon
Arneze Rush
- 10th Grade
100 Meters
12.76
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
200 Meters
25.91
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
400 Meters
57.55
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Pole Vault
7' 6
Apr 7
Northwest Invitational
Jadon Schroeder
- 11th Grade
800 Meters
2:16.57
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Steven Shanika
- 11th Grade
Pole Vault
9' 0
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Dennis Skinner
- 9th Grade
100 Meters
12.18
PR
Apr 17
Kirkwood Boy's Freshman Invite
High Jump
5' 4
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Long Jump
20' 0
May 4
Suburban West Boys Conference
Braden Thoele
- 9th Grade
300m Hurdles - 36"
48.07
May 4
Suburban West Boys Conference
Jackson Thomas
- 9th Grade
Discus - 1.6kg
78' 9
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Javelin - 800g
57' 9
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Mason Walters
- 11th Grade
400 Meters
50.98
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Ryan Ware
- 9th Grade
High Jump
4' 10
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Long Jump
11' 7
PR
Apr 17
Kirkwood Boy's Freshman Invite
Jack Warmann
- 12th Grade
3200 Meters
10:55.06
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Nicholas Warmann
- 12th Grade
1600 Meters
4:29.80
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
3200 Meters
9:35.0h
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Nick Warmann
- 12th Grade
1500 Meters
4:15.78
PR
Apr 7
Northwest Invitational
1600 Meters
4:34.40
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
3200 Meters
9:49.72
Apr 7
Northwest Invitational
Thomas Washington
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
39' 1
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Discus - 1.6kg
119' 3
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Javelin - 800g
131' 4
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Robert Watson
- 11th Grade
200 Meters
24.02
PR
Apr 27
Jim Schmuck Invitational
Ian Watson-hirsch
- 11th Grade
400 Meters
52.57
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Kody Woods
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
42' 7
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Discus - 1.6kg
117' 10
PR
Apr 20
Fred Lyon
Soung You
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
38' 10
PR
Mar 31
Lindbergh Boys Flyer Classic
Discus - 1.6kg
105' 11
PR
May 4
Suburban West Boys Conference
Javelin - 800g
98' 4
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Womens
Violet Albitar
- 11th Grade
400 Meters
1:05.86
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Pole Vault
7' 6
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Keeley Alexander
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
17.64
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
300m Hurdles - 30"
52.64c
PR
Apr 26
Charlie Finch
High Jump
4' 8
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Kieta Alexander
- 9th Grade
100 Meters
14.24c
PR
Apr 26
Charlie Finch
Triple Jump
28' 11
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Katherine Andrews
- 10th Grade
Discus - 1kg
61' 1
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Javelin - 600g
53' 2
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Pole Vault
5' 6
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Eboni Barrow
- 9th Grade
100 Meters
13.36
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
200 Meters
27.70
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Hallie Bartlow
- 12th Grade
800 Meters
2:49.69
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
1600 Meters
6:13.44
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Neha Bollam
- 11th Grade
High Jump
3' 10
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Malorie Bowerman
- 9th Grade
400 Meters
1:20.84c
PR
Apr 26
Charlie Finch
Autumn Brown
- 10th Grade
200 Meters
26.38
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
400 Meters
1:02.86
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Valentina Carrasco Vargas
- 11th Grade
Long Jump
10' 10
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Mar'keyia Chambers
- 12th Grade
100 Meters
12.99
Apr 13
Henle Holmes Invitational
200 Meters
27.39
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Megan Cline
- 10th Grade
Long Jump
8' 5.5
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Olivia Coleman
- 10th Grade
400 Meters
1:17.37
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Sydney Coleman
- 12th Grade
Pole Vault
6' 6
Apr 7
Northwest Invitational
Amanda Cun
- 11th Grade
High Jump
4' 4
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Aleksy Cybulski
- 11th Grade
400 Meters
1:10.47
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Asia Dale
- 9th Grade
400 Meters
1:20.74c
PR
Apr 26
Charlie Finch
High Jump
4' 4
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Kayanna Dotson
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
19.04c
Apr 26
Charlie Finch
300m Hurdles - 30"
54.23
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Kate Edelen
- 9th Grade
High Jump
4' 4
PR
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Long Jump
13' 1.5
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Katherine Edelen
- 9th Grade
High Jump
4' 10
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Pole Vault
6' 0
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Mykel Gilbert
- 9th Grade
200 Meters
33.16
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Long Jump
15' 2.5
PR
Apr 26
Charlie Finch
Vivien Harrell
- 11th Grade
400 Meters
1:13.67
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Elyse Koop
- 11th Grade
800 Meters
2:28.08
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Madison Lakamp
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
24' 1
PR
Apr 26
Charlie Finch
Javelin - 600g
66' 9
PR
Apr 26
Charlie Finch
Tyra Lampkin
- 10th Grade
100 Meters
14.92
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Natalie Leach
- 12th Grade
3200 Meters
16:01.34
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Jaena Lee
- 9th Grade
800 Meters
2:53.26
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Long Jump
13' 11
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Jenna Lee
- 9th Grade
Long Jump
14' 0
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Nevaeh Lowe
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
28' 2.5
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Discus - 1kg
63' 8
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Javelin - 600g
70' 11
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Courtney Lumpkins
- 10th Grade
100 Meters
13.54c
PR
Apr 26
Charlie Finch
200 Meters
28.44c
PR
Apr 26
Charlie Finch
Long Jump
14' 6
PR
Apr 26
Charlie Finch
Gabby McDowell
- 9th Grade
200 Meters
30.24c
PR
Apr 26
Charlie Finch
Mikayla Mcdowell
- 11th Grade
400 Meters
1:05.56
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Denaya Mcgee
- 11th Grade
100 Meters
13.79
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Eva Morrison
- 11th Grade
800 Meters
2:26.49
PR
May 19
MSHSAA Class 5 Sectional 1
1500 Meters
5:23.92
PR
Apr 7
Northwest Invitational
1600 Meters
5:48.50
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Brunella Orlandini
- 10th Grade
Discus - 1kg
43' 9
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Javelin - 600g
44' 10
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Kimberly Ostmann
- 10th Grade
Discus - 1kg
47' 7
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Javelin - 600g
53' 9
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Leah Ozersky
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
27' 3
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Discus - 1kg
66' 0
Apr 26
Charlie Finch
Javelin - 600g
76' 2
Apr 26
Charlie Finch
Carolyn Parasch
- 10th Grade
High Jump
4' 6
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Anna Paul
- 10th Grade
Discus - 1kg
75' 6
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Javelin - 600g
78' 7
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Pole Vault
6' 6
Apr 26
Charlie Finch
Vicky Penney
- 10th Grade
800 Meters
2:37.40
Apr 13
Henle Holmes Invitational
1500 Meters
5:25.22
PR
Apr 7
Northwest Invitational
1600 Meters
5:42.44
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
3200 Meters
12:15.0h
PR
Apr 26
Charlie Finch
Melissa Price
- 11th Grade
800 Meters
2:30.6h
PR
Apr 26
Charlie Finch
Katelynn Quade
- 9th Grade
1600 Meters
5:18.93
PR
May 19
MSHSAA Class 5 Sectional 1
3200 Meters
12:15.63
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Katie Quade
- 9th Grade
1600 Meters
5:41.5h
PR
Apr 26
Charlie Finch
Megan Reichardt
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
30' 4
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Discus - 1kg
66' 2
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Javelin - 600g
88' 5
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Kaliah Rodgers
- 10th Grade
100 Meters
14.59
Apr 7
Northwest Invitational
200 Meters
29.77
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Madison Rogers
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
19.06
Apr 7
Northwest Invitational
300m Hurdles - 30"
53.04
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Triple Jump
34' 9
Apr 7
Northwest Invitational
Maegan Saleh
- 12th Grade
100 Meters
12.43
PR
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Long Jump
18' 8
PR
May 19
MSHSAA Class 5 Sectional 1
Triple Jump
33' 6
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Kirsten Schaeffer
- 11th Grade
200 Meters
30.14c
Apr 26
Charlie Finch
Pole Vault
6' 6
Apr 26
Charlie Finch
Triple Jump
27' 3
PR
Apr 26
Charlie Finch
Alexis Scheibel
- 11th Grade
High Jump
4' 6
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Alyssa Shellabarger
- 10th Grade
200 Meters
31.78
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Lindsey Stelzer
- 9th Grade
100 Meters
13.94c
PR
Apr 26
Charlie Finch
Javelin - 600g
99' 2
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Long Jump
13' 11
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Alita Sunil
- 10th Grade
800 Meters
2:52.77
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Leslie Tate
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
23' 2.5
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Discus - 1kg
62' 10
PR
Apr 26
Charlie Finch
Javelin - 600g
63' 7
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Jhar nae Thompson
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
32' 11
PR
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Discus - 1kg
72' 10
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Javelin - 600g
72' 1
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Sai Tokekar
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
20' 10.5
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Discus - 1kg
57' 6
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Javelin - 600g
38' 8
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Zara Tola
- 9th Grade
800 Meters
3:02.25
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
1500 Meters
6:12.50
Apr 7
Northwest Invitational
1600 Meters
6:23.37
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Gretta Triplett
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
23.26
Apr 7
Northwest Invitational
300m Hurdles - 30"
1:01.10
PR
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Love Troupe
- 10th Grade
200 Meters
28.94c
PR
Apr 26
Charlie Finch
400 Meters
1:03.47
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Triple Jump
29' 7
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Valentina Vargas
- 11th Grade
Long Jump
10' 6
PR
Apr 26
Charlie Finch
Annemarie Vilbig
- 10th Grade
High Jump
4' 0
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Claire Vilbig
- 10th Grade
High Jump
3' 10
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Kyoko Wall
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
22' 10
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Discus - 1kg
63' 11
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Javelin - 600g
48' 11
PR
Apr 7
Northwest Invitational
Anna Warren
- 10th Grade
800 Meters
2:28.7h
Apr 26
Charlie Finch
1600 Meters
5:44.68
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
3200 Meters
12:04.8h
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Kennedi Watkins
- 9th Grade
200 Meters
27.08
PR
Apr 13
Henle Holmes Invitational
100m Hurdles - 33"
15.18
May 19
MSHSAA Class 5 Sectional 1
300m Hurdles - 30"
44.16
PR
May 26
MSHSAA Class 5 State Championships
Jadynne Watts
- 10th Grade
Pole Vault
6' 0
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Katherine Weiss
- 10th Grade
400 Meters
1:07.04c
Apr 26
Charlie Finch
Discus - 1kg
77' 7
PR
May 12
MSHSAA Class 5 District 2
Javelin - 600g
86' 8
Apr 13
Henle Holmes Invitational
Annabelle Williams
- 10th Grade
Pole Vault
10' 0
May 19
MSHSAA Class 5 Sectional 1
Triple Jump
30' 5
Apr 27
Kimball/Wintermeyer Inv
Tiffany Yoon
- 11th Grade
800 Meters
2:48.7h
PR
Apr 26
Charlie Finch
Kailin Zhang
- 10th Grade
Discus - 1kg
61' 0
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Javelin - 600g
43' 8
PR
Apr 19
Lindbergh Ladies Relays
Blue text indicates a mark from the current week.