Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1987
1986
1985
1984
1978
1977
1973
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
1998
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Max Bishop
- 9th Grade
Discus - 1.6kg
70' 10
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Aiden Byrne
- 12th Grade
3200 Meters
10:57.78
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Charles Cassis
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
37' 1.5
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Discus - 1.6kg
83' 10
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Lane Colton
- 9th Grade
400 Meters
1:08.66
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Eliot Cummings
- 11th Grade
High Jump
6' 1
May 25
OHSAA D3 Region 10
Long Jump
21' 6.5
May 25
OHSAA D3 Region 10
Jon Dolsey
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
31' 1.5
PR
May 4
Green Bear Relays
Discus - 1.6kg
80' 0
PR
May 4
Green Bear Relays
David Heuring
- 11th Grade
100 Meters
12.39
PR
May 4
Green Bear Relays
Christopher Howard
- ?
300m Hurdles - 36"
1:04.38
PR
May 4
Green Bear Relays
Thomas Howard
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
33' 8
PR
May 4
Green Bear Relays
Discus - 1.6kg
94' 8
May 4
Green Bear Relays
Rameez Mahmood
- 12th Grade
Long Jump
13' 2.75
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Keefer Mcclure
- 9th Grade
1600 Meters
4:54.70
Apr 20
Gibsonburg Invitational
3200 Meters
10:49.50
May 4
Green Bear Relays
Conner McCracken
- 9th Grade
800 Meters
2:34.05
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Rohit Mukherjee
- 10th Grade
Long Jump
16' 8
PR
May 4
Green Bear Relays
Michael Nichols
- 11th Grade
100 Meters
10.87
(.6)
PR
May 25
OHSAA D3 Region 10
200 Meters
21.86
PR
May 25
OHSAA D3 Region 10
Tyler Overmeyer
- 12th Grade
400 Meters
57.47
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Long Jump
19' 5.5
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Andrew Radlinski
- 10th Grade
200 Meters
28.08
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Gabriel Robinson
- 9th Grade
800 Meters
1:58.57
PR
Jun 2
OHSAA D3 State Championships
1600 Meters
4:44.40
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Nicholas Sliter
- 11th Grade
3200 Meters
11:49.47
May 4
Green Bear Relays
Timothy Sprott
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
20.41
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
300m Hurdles - 36"
49.09
PR
May 4
Green Bear Relays
Womens
Rahma Anjum
- ?
300m Hurdles - 30"
1:05.43
PR
May 4
Green Bear Relays
Catherine Dangler
- 11th Grade
100 Meters
14.68
May 4
Green Bear Relays
Ella Langenderfer
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
23.38
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
300m Hurdles - 30"
1:03.94
PR
May 4
Green Bear Relays
Charlotte Mayer-He
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
25' 1
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Discus - 1kg
80' 8
May 4
Green Bear Relays
Hope Schaefer
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
18' 8
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Discus - 1kg
37' 4
PR
May 4
Green Bear Relays
Ellie Seifried
- 9th Grade
100 Meters
15.85
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
200 Meters
33.40
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Mary Shawaker
- 11th Grade
800 Meters
2:36.88
Apr 20
Gibsonburg Invitational
1600 Meters
6:03.37
Apr 20
Gibsonburg Invitational
3200 Meters
13:13.43
PR
May 4
Green Bear Relays
Amy Sun
- 11th Grade
100 Meters
14.86
PR
May 4
Green Bear Relays
Danielle Sun
- 9th Grade
100 Meters
15.87
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
200 Meters
32.88
PR
Apr 20
Gibsonburg Invitational
Mattingly Wilson
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
22' 8.5
May 4
Green Bear Relays
Discus - 1kg
61' 1
May 4
Green Bear Relays
Chloe Zawisza
- ?
High Jump
4' 4
PR
May 4
Green Bear Relays
Blue text indicates a mark from the current week.