Season:
2019 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Indoor
2016
2011
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Jon Anderson
- 10th Grade
Long Jump
18' 0.5
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Triple Jump
37' 10.5
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Grant Bass
- 11th Grade
200 Meters
23.34
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Gunner Boswell
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
31' 11.75
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Discus - 1.6kg
79' 2
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jonathan Bourquin
- 12th Grade
1600 Meters
5:25.24
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jack Bowers
- 12th Grade
1600 Meters
5:57.42
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jason Brisbois
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
19.62
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
300m Hurdles - 36"
47.03
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kyle Crawford
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
18.79
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
300m Hurdles - 36"
46.92
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jack Day
- 9th Grade
100 Meters
13.46
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
200 Meters
28.61
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kedarian Erskine
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
32' 1.5
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Cameron Gamrod
- 9th Grade
800 Meters
2:28.10
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
1600 Meters
5:45.49
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Nathan George
- 11th Grade
400 Meters
55.10
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Colton Haley
- 12th Grade
Triple Jump
42' 9.5
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jared Hall
- 11th Grade
400 Meters
54.69
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Braden Hawkins
- 10th Grade
400 Meters
56.72
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Long Jump
16' 11
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Triple Jump
36' 9
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jackson Heard
- 12th Grade
400 Meters
51.83
PR
Apr 27
UIL 4A Region II
High Jump
6' 0
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Long Jump
20' 6.5
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jonah Kaumo
- 10th Grade
800 Meters
2:21.06
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Josh Lambert
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
29' 6.5
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Grant Lockaby
- 12th Grade
Pole Vault
14' 0
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
McGwire Martin
- 12th Grade
Long Jump
20' 0
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Grant McCarver
- 9th Grade
Pole Vault
9' 0
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Trent McCarver
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
15.63
(4.0)
PR
Apr 27
UIL 4A Region II
300m Hurdles - 36"
42.75
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jatavian McGee
- 11th Grade
100 Meters
12.23
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
200 Meters
25.54
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Wilson Null
- 12th Grade
800 Meters
2:18.12
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
1600 Meters
5:09.93
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Drew Nunn
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
43' 5.75
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Discus - 1.6kg
112' 6
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Caden Orf
- 11th Grade
100 Meters
12.57
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
200 Meters
26.08
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jabraylon Pickens
- 9th Grade
Long Jump
18' 9.5
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Dawson Pruitt
- 11th Grade
800 Meters
2:30.79
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Frankie Rubio
- 9th Grade
100 Meters
12.87
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
200 Meters
26.96
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Cayden Saffell
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
35' 0.25
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kale Shaw
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
32' 11.25
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Garrett Stapleton
- 12th Grade
1600 Meters
4:59.41
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
3200 Meters
11:19.98
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Payton Stewart
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
20.12
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
300m Hurdles - 36"
50.89
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
James Vogt
- 12th Grade
100 Meters
12.91
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
200 Meters
26.81
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
John Vogt
- 10th Grade
400 Meters
53.95
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Colton Whitehead
- 9th Grade
100 Meters
12.90
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
200 Meters
26.68
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jax Wilkerson
- 9th Grade
3200 Meters
13:09.04
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Preston Yarber
- 9th Grade
Discus - 1.6kg
116' 7
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Grant Yudizky
- 9th Grade
400 Meters
1:01.83
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
800 Meters
2:36.23
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Womens
Gwendolyn Bradway
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
23' 9.5
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Discus - 1kg
74' 6
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Virginia Bradway
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
20' 2
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Discus - 1kg
69' 0
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Averie Cantrell
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
28' 6.25
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Chelsey Casteel
- 12th Grade
800 Meters
2:46.66
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Camye Chesney
- 11th Grade
400 Meters
1:13.83
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Rockie Collier
- 9th Grade
High Jump
4' 10
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kaylee Corey
- 10th Grade
800 Meters
3:03.27
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Long Jump
11' 5
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kaitlyn Crudgington
- 11th Grade
400 Meters
1:12.61
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
100m Hurdles - 33"
18.26
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Long Jump
15' 4.5
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Judith Delgado
- 9th Grade
800 Meters
3:09.15
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Eve Dial
- 10th Grade
400 Meters
1:07.21
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Long Jump
10' 4.5
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Madelyn Dunn
- 10th Grade
High Jump
4' 6
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Lexus Eudy
- 10th Grade
1600 Meters
5:35.14
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
3200 Meters
12:36.51
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Shaylee Finch
- 9th Grade
400 Meters
1:11.95
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Meagan Fyfe
- 11th Grade
Discus - 1kg
76' 10
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Cheyenne Gamrod
- 11th Grade
800 Meters
3:02.07
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
1600 Meters
6:59.64
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Samantha Godwin
- 9th Grade
1600 Meters
6:28.77
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
3200 Meters
14:26.33
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kelsey Green
- 10th Grade
200 Meters
30.00
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kaitlin Hall
- 9th Grade
100 Meters
13.57
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
300m Hurdles - 30"
53.52
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Shot Put - 4kg
36' 1.5
PR
Apr 27
UIL 4A Region II
Triple Jump
31' 2
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Emily Jenkins
- 10th Grade
200 Meters
34.32
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Gabi Lomas
- 11th Grade
100 Meters
14.33
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Hannah Manry
- 12th Grade
High Jump
4' 8
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Long Jump
16' 10.75
(.0)
PR
Apr 27
UIL 4A Region II
Kirsten McMullen
- 10th Grade
100 Meters
13.60
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Darbi Motley
- 11th Grade
200 Meters
28.42
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kori Nicklas
- 9th Grade
200 Meters
27.92
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Long Jump
16' 0
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Triple Jump
33' 3
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Jordyn Overall
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
23.38
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
300m Hurdles - 30"
1:00.67
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Josie Petree
- 11th Grade
100 Meters
14.03
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
200 Meters
29.28
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Kayden Prox
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
35' 9
PR
Apr 27
UIL 4A Region II
Discus - 1kg
100' 7
PR
Apr 27
UIL 4A Region II
Darby Pruitt
- 11th Grade
1600 Meters
5:58.45
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
3200 Meters
13:10.96
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Emory Rhoten
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
21.58
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
300m Hurdles - 30"
58.06
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Triple Jump
29' 2
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Branisha Rolling
- 11th Grade
100 Meters
12.75
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
200 Meters
26.33
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Raeleigh Strickland
- 9th Grade
Discus - 1kg
81' 3
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Mattie Tullos
- 12th Grade
Discus - 1kg
73' 3
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Triple Jump
31' 11
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Makenzie Voorhis
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
20.77
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
300m Hurdles - 30"
49.10
PR
Apr 27
UIL 4A Region II
Sophie Welty
- 11th Grade
400 Meters
1:03.55
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
100m Hurdles - 33"
17.27
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Shelby Wycough
- 10th Grade
1600 Meters
7:43.04
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
3200 Meters
16:22.27
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Shot Put - 4kg
18' 9
PR
Apr 5
UIL 4A District 14 (W-Th)
Blue text indicates a mark from the current week.