Season:
2019 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2012
2011
2010
2009
2005
1997
1996
1994
1989
1987
1976
Indoor
2024
2023
2020
2019
2013
2012
2011
2010
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Devon Bobak
- 11th Grade
400 Meters
1:01.39
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
800 Meters
2:29.90
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Dakotah Bunn
- 12th Grade
Discus - 1.6kg
75' 11
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Gabe Garcia
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
18.33
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
300m Hurdles - 36"
47.24
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Mark Garcia
- 10th Grade
100 Meters
13.47
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Shot Put - 12lb
37' 1
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Keaton Heckman
- 10th Grade
800 Meters
2:14.90
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
1600 Meters
4:57.49
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Sam Herman
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
19.25
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
300m Hurdles - 36"
51.60
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Christian Hunterma
- 12th Grade
400 Meters
59.43
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Long Jump
16' 3.5
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Christian Huntermark
- 12th Grade
200 Meters
25.97
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
800 Meters
2:15.08
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Long Jump
17' 11.5
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Zack Lombardo
- 10th Grade
100 Meters
13.16
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Triple Jump
28' 0
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Aaron McKee
- 12th Grade
200 Meters
25.94
PR
Apr 6
Lakota Invitational
400 Meters
57.53
Apr 6
Lakota Invitational
High Jump
5' 10
Apr 6
Lakota Invitational
Joe Muetze
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
43' 0.75
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Discus - 1.6kg
109' 4
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Caleb Mullican
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
37' 5.75
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Discus - 1.6kg
105' 4
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Nick Perry
- 11th Grade
200 Meters
26.54
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Kaleb Rucker
- 9th Grade
Long Jump
17' 11
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Triple Jump
34' 7
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Thomas Urbina
- 10th Grade
3200 Meters
10:55.99
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Timmy Walker
- 12th Grade
1600 Meters
5:01.98
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
3200 Meters
10:59.44
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Aidan Wamer
- 10th Grade
100 Meters
12.29
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
200 Meters
25.99
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Womens
Delal Abbas
- 10th Grade
Discus - 1kg
69' 6
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Colette Askins
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
15.61
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
300m Hurdles - 30"
48.26
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Ava Ayers
- 9th Grade
400 Meters
1:03.86
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Grace Donbrosky
- 11th Grade
100 Meters
14.68
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
200 Meters
30.57
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Triple Jump
26' 2
Apr 6
Lakota Invitational
Jenae Fisher
- 9th Grade
1600 Meters
6:39.23
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
100m Hurdles - 33"
19.71
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
300m Hurdles - 30"
58.88
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Izzy Greene
- 9th Grade
1600 Meters
5:58.53
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
3200 Meters
13:23.82
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Olivia Hayward
- 9th Grade
200 Meters
28.29
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
400 Meters
1:06.17
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Courtney Johnson
- 12th Grade
100 Meters
13.27
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
High Jump
4' 6
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Long Jump
16' 1.5
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Triple Jump
31' 2.75
Apr 6
Lakota Invitational
Madisyn Kistler
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
24' 8.5
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Kara Likes
- 9th Grade
800 Meters
3:01.94
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Mallory Lowe
- 11th Grade
High Jump
4' 8
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Pole Vault
7' 0
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Long Jump
14' 4
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Maddy Mather
- 10th Grade
Long Jump
12' 5
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Karissa McCloskey
- 11th Grade
800 Meters
2:52.99
Apr 6
Lakota Invitational
Vidra Meghan
- 12th Grade
1600 Meters
6:52.40
Apr 6
Lakota Invitational
3200 Meters
13:48.62
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Makenna Short
- 11th Grade
300m Hurdles - 30"
1:02.98
PR
Apr 13
A.W. Hendricks Invitational
Mallory Spitler
- 11th Grade
Discus - 1kg
56' 8
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Hayley St. John
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
32' 3.5
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Discus - 1kg
89' 11
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Mya Staczek
- 12th Grade
100 Meters
12.90
(1.8)
May 25
OHSAA D2 Region 6
200 Meters
27.78
Apr 6
Lakota Invitational
Faith Wright
- 10th Grade
400 Meters
1:10.64
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Kim Zoltani
- 11th Grade
Pole Vault
7' 0
PR
Apr 6
Lakota Invitational
Blue text indicates a mark from the current week.