Season:
2022 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
2003
2001
2000
1998
1997
1996
1995
1994
1992
1989
1987
1983
1982
1981
1973
Indoor
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Ryland Barry
- 10th Grade
400 Meters
58.73
Apr 30
Wasilla Invite
800 Meters
2:21.98
PR
Apr 26
Colony HS Mini Meet
3200 Meters
11:45.19
PR
Apr 30
Wasilla Invite
Finn Benichek
- 12th Grade
400 Meters
57.92
PR
May 7
Palmer Track & Field Invite
High Jump
5' 4
PR
May 21
Region 2 Championships
Long Jump
17' 7
PR
May 21
Region 2 Championships
Ethan Bettes
- 11th Grade
100 Meters
12.77
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
200 Meters
26.20
PR
Apr 26
Colony HS Mini Meet
Shot Put - 12lb
33' 9.5
Apr 30
Wasilla Invite
Discus - 1.6kg
93' 11
PR
May 21
Region 2 Championships
Tyler Ebner
- 10th Grade
800 Meters
2:30.97
Apr 26
Colony HS Mini Meet
1600 Meters
5:33.00
May 7
Palmer Track & Field Invite
3200 Meters
11:43.26
PR
May 7
Palmer Track & Field Invite
Long Jump
15' 3.75
PR
May 21
Region 2 Championships
Austin Fox
- 11th Grade
200 Meters
25.72
PR
Apr 26
Colony HS Mini Meet
400 Meters
57.93
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
300m Hurdles - 36"
46.99
PR
May 21
Region 2 Championships
High Jump
5' 6
PR
May 21
Region 2 Championships
Long Jump
16' 4.5
PR
May 7
Palmer Track & Field Invite
Landis Love
- 12th Grade
800 Meters
2:22.27
PR
Apr 26
Colony HS Mini Meet
1600 Meters
5:13.93
PR
May 21
Region 2 Championships
London Moren
- 11th Grade
200 Meters
25.01
PR
May 21
Region 2 Championships
400 Meters
58.58
PR
Apr 30
Wasilla Invite
Long Jump
19' 1.5
PR
May 28
ASAA Division 2 State Championships
Tristan Shelby
- 12th Grade
100 Meters
12.63
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
Discus - 1.6kg
92' 9
PR
Apr 30
Wasilla Invite
Long Jump
17' 1.75
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
Jacob Shockey
- 9th Grade
100 Meters
12.50
May 21
Region 2 Championships
200 Meters
25.54
Apr 26
Colony HS Mini Meet
400 Meters
59.56
May 7
Palmer Track & Field Invite
Sacha Sidelinger
- 12th Grade
400 Meters
55.76
PR
May 7
Palmer Track & Field Invite
800 Meters
2:16.59
PR
Apr 26
Colony HS Mini Meet
Weston Slatter
- 12th Grade
100 Meters
12.79
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
400 Meters
54.96
Apr 30
Wasilla Invite
1600 Meters
5:05.02
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
Discus - 1.6kg
82' 11
Apr 30
Wasilla Invite
Chris Spotts
- 11th Grade
800 Meters
2:37.91
PR
Apr 26
Colony HS Mini Meet
1600 Meters
5:25.00
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
3200 Meters
12:01.02
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
Tre Zeigler
- 11th Grade
800 Meters
2:53.03
Apr 26
Colony HS Mini Meet
1600 Meters
6:43.83
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
3200 Meters
15:19.35
PR
Apr 26
Colony HS Mini Meet
Shot Put - 12lb
25' 2.5
PR
May 21
Region 2 Championships
Womens
Heidi Bedingfield
- 10th Grade
400 Meters
1:09.13
PR
May 21
Region 2 Championships
800 Meters
2:51.53
PR
Apr 26
Colony HS Mini Meet
1600 Meters
6:19.79
PR
May 7
Palmer Track & Field Invite
Cadence Garrett
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
26' 11
PR
May 21
Region 2 Championships
Discus - 1kg
73' 1.5
Apr 30
Wasilla Invite
Bethany Kehoe
- 11th Grade
200 Meters
28.93
PR
May 21
Region 2 Championships
400 Meters
1:04.34
May 7
Palmer Track & Field Invite
800 Meters
2:43.78
Apr 26
Colony HS Mini Meet
Emma Kehoe
- 11th Grade
800 Meters
2:50.53
Apr 26
Colony HS Mini Meet
1600 Meters
5:47.89
PR
May 28
ASAA Division 2 State Championships
3200 Meters
13:13.25
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
India Roderick
- 12th Grade
300m Hurdles - 30"
50.31
PR
May 28
ASAA Division 2 State Championships
High Jump
4' 10
PR
May 21
Region 2 Championships
Samantha Shockey
- 11th Grade
100 Meters
13.40
PR
May 14
Colony Track & Field Invite
200 Meters
28.15
PR
May 28
ASAA Division 2 State Championships
Asia Spotts
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
18' 1
May 21
Region 2 Championships
Discus - 1kg
43' 3
PR
May 21
Region 2 Championships
Blue text indicates a mark from the current week.