Season:
2023 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Indoor
2017
2016
2013
2011
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Aydan Alexander
- 10th Grade
300m Hurdles - 36"
43.68
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
High Jump
5' 6
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Caleb Anderson
- 9th Grade
800 Meters
2:44.13
PR
Mar 30
Joshua Invitational
1600 Meters
6:09.24
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Josh Anusiem
- 11th Grade
200 Meters
22.96
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
300m Hurdles - 36"
46.21
Mar 10
Crandall Invitational
Ryan Armendariz
- 12th Grade
800 Meters
2:05.63
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Matt Beauregard
- 9th Grade
100 Meters
12.45
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Pole Vault
13' 6
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Arnold Boateng
- 11th Grade
Long Jump
18' 4
Mar 10
Crandall Invitational
Jayden Brown
- 12th Grade
100 Meters
11.26
PR
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
400 Meters
52.31
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Shot Put - 12lb
38' 0.5
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Discus - 1.6kg
129' 10
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Cameron Carter
- 11th Grade
100 Meters
12.16
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Colt Carter
- 9th Grade
800 Meters
2:09.77
PR
Mar 30
Joshua Invitational
1600 Meters
5:13.43
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Rickey Castaneda
- 12th Grade
800 Meters
2:33.39
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Trevor Celaya
- 9th Grade
800 Meters
2:17.87
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
1600 Meters
5:13.65
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Carter Davis
- 9th Grade
400 Meters
55.27
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Jace Donahoe
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
31' 5
Mar 30
Joshua Invitational
Discus - 1.6kg
84' 0
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Kofi Eduful
- 11th Grade
200 Meters
25.77
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
David Farrell
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
36' 8
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Discus - 1.6kg
135' 11
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Jonathon Farrell
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
27' 0
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Discus - 1.6kg
73' 9.25
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Landon Fisher
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
18.90
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Everett Fitch
- 12th Grade
800 Meters
2:44.47
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Aaron Flowers
- 11th Grade
High Jump
5' 6
Mar 10
Crandall Invitational
Christian Ford
- 10th Grade
200 Meters
24.23
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Makya Ganesh
- 9th Grade
800 Meters
2:14.08
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
1600 Meters
5:22.27
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Josh Gatlin
- 11th Grade
100 Meters
11.18
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
200 Meters
23.15
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
400 Meters
55.15
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Russell Goodwin
- 10th Grade
100 Meters
11.74
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Tyler Goodwin
- 10th Grade
100 Meters
11.79
Mar 30
Joshua Invitational
Ryan Hellenguard
- 12th Grade
1600 Meters
6:16.74
PR
Mar 30
Joshua Invitational
3200 Meters
13:55.17
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
DeKyron Henson
- 10th Grade
200 Meters
24.50
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
400 Meters
1:01.25
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Ivan Hernandez
- 12th Grade
400 Meters
55.51
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Kelton Hiebert
- 9th Grade
300m Hurdles - 36"
51.43
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Pole Vault
8' 0
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Seth Hyder
- 11th Grade
100 Meters
11.64
PR
Mar 30
Joshua Invitational
200 Meters
23.89
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Long Jump
19' 9.75
Mar 30
Joshua Invitational
Jethro Idemudia
- 10th Grade
400 Meters
58.25
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Amos Jarrett
- 10th Grade
300m Hurdles - 36"
46.46
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Imari Jehiel
- 9th Grade
100 Meters
11.78
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
110m Hurdles - 39"
16.97
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
High Jump
5' 10
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Todd Johnson
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
17.97
Mar 30
Joshua Invitational
300m Hurdles - 36"
40.74
Mar 10
Crandall Invitational
High Jump
5' 10
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Kayson Kaleimamahu
- 10th Grade
Triple Jump
37' 0
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Ky Kennedy
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
16.01
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
300m Hurdles - 36"
40.98
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Tyce Kennedy
- 9th Grade
200 Meters
25.12
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
400 Meters
1:00.67
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Hugo Lopez
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
38' 11.75
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
James Mayfield
- 10th Grade
100 Meters
13.29
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
200 Meters
26.70
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Major McGill
- 12th Grade
800 Meters
2:05.54
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
1600 Meters
4:47.11
PR
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
3200 Meters
10:19.73
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Cam McNeil
- 10th Grade
100 Meters
11.76
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Caden Newton
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
34' 0
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Discus - 1.6kg
105' 2
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Brayden Olson
- 9th Grade
800 Meters
2:29.68
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
1600 Meters
5:40.37
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
3200 Meters
12:10.77
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Wesley O'Neal
- 9th Grade
200 Meters
29.56
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Javian Osborne
- 9th Grade
100 Meters
11.16
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Alex Perin
- 11th Grade
100 Meters
11.46
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
200 Meters
22.83
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Long Jump
18' 11.5
Mar 10
Crandall Invitational
Triple Jump
42' 11
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Ben Perin
- 11th Grade
100 Meters
11.05
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
200 Meters
22.09
Mar 30
Joshua Invitational
High Jump
5' 6
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Long Jump
20' 11.75
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Justin Perry
- 10th Grade
100 Meters
11.80
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Nathaniel Pineda
- 11th Grade
800 Meters
2:10.50
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
1600 Meters
4:46.48
PR
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
3200 Meters
11:06.62
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Mason Reed
- 9th Grade
1600 Meters
5:05.41
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
3200 Meters
10:41.31
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
Tanner Riggs
- 9th Grade
100 Meters
13.32
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
200 Meters
27.15
(-1.7)
PR
Mar 10
Crandall Invitational
James Roberson
- 9th Grade
1600 Meters
5:13.37
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
3200 Meters
11:40.83
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Julian Rodriguez
- 10th Grade
800 Meters
2:07.57
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
1600 Meters
5:18.73
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Luke Rodriguez
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
42' 7.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Hayden Rosales
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
70' 5
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Adel Saad
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
30' 8
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Discus - 1.6kg
76' 6
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Hassan Saad
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
34' 10
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Discus - 1.6kg
88' 4
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Yazan Saad
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
32' 8.5
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Discus - 1.6kg
82' 3
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Drew Salters
- 9th Grade
100 Meters
12.57
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Triple Jump
33' 4
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Jordan Sasser
- 9th Grade
100 Meters
12.72
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
200 Meters
25.77
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Triple Jump
38' 10
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Calvin Smith
- 10th Grade
100 Meters
12.88
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Long Jump
18' 4
Mar 30
Joshua Invitational
Triple Jump
38' 4
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Jordan Spurgeon
- 10th Grade
200 Meters
25.84
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Long Jump
19' 1.75
Mar 30
Joshua Invitational
Austin Stahl
- 9th Grade
100 Meters
12.13
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
200 Meters
25.55
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Tyler Tarkington
- 9th Grade
100 Meters
13.25
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
200 Meters
27.02
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Azarya Tefera
- 11th Grade
200 Meters
25.58
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
400 Meters
1:00.10
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
High Jump
5' 8
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Nitame Thomas
- 11th Grade
Long Jump
19' 4
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Dean Timmons
- 9th Grade
400 Meters
1:00.60
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Chris Turner
- 10th Grade
200 Meters
24.80
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Josiah Turner
- 9th Grade
400 Meters
54.69
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Cadon Webb
- 9th Grade
100 Meters
11.69
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Triple Jump
38' 6
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Benjamin White
- 10th Grade
1600 Meters
4:46.13
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
3200 Meters
10:21.70
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Andrew Williams
- 12th Grade
800 Meters
2:22.36
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Wyatt Williams
- 9th Grade
300m Hurdles - 36"
49.23
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Aiden Wilson
- 10th Grade
400 Meters
56.38
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Long Jump
21' 8.75
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Triple Jump
43' 8
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Womens
Precious Balogun
- 11th Grade
100 Meters
13.27
(1.7)
PR
Mar 10
Crandall Invitational
200 Meters
27.20
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Camryn Benefield
- 12th Grade
100 Meters
14.38
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
200 Meters
30.43
(-1.0)
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Long Jump
15' 1
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Leslie Brook
- 10th Grade
1600 Meters
5:47.94
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
3200 Meters
13:04.82
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Catie Burkhalter
- 11th Grade
100 Meters
15.50
Mar 30
Joshua Invitational
Deserae Charles
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
41' 3
PR
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
Layla Clark
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
19.76
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
300m Hurdles - 30"
57.16
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Leslie Brooke Cooksy
- 10th Grade
1600 Meters
5:53.57
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
3200 Meters
12:42.20
PR
Mar 30
Joshua Invitational
YaMarie Creesay
- 11th Grade
400 Meters
1:13.06
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Ryann Cyriaque
- 11th Grade
800 Meters
2:37.08
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
1600 Meters
6:22.90
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Noella Dilla
- 9th Grade
Pole Vault
7' 6
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Braeden Donohue
- 12th Grade
400 Meters
1:07.15
PR
Mar 10
Crandall Invitational
800 Meters
2:45.71
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
1600 Meters
6:03.07
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
High Jump
4' 8
Mar 30
Joshua Invitational
Samantha Driver
- 10th Grade
Pole Vault
6' 6
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Leah Farrell
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
23' 3.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Discus - 1kg
75' 6
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Sneha Foster
- 12th Grade
100 Meters
13.40
PR
Mar 30
Joshua Invitational
100m Hurdles - 33"
17.63
PR
Mar 30
Joshua Invitational
TaNiya Foster
- 10th Grade
100 Meters
13.47
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Elizabeth Galvin
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
18.65
(.5)
Mar 10
Crandall Invitational
300m Hurdles - 30"
51.57
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Julissa Garcia
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
24' 7
Mar 10
Crandall Invitational
Discus - 1kg
82' 4
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Samantha Garcia
- 9th Grade
300m Hurdles - 30"
53.50
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Jaidyn Hardnett
- 10th Grade
100 Meters
14.82
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Landry Helm
- 10th Grade
1600 Meters
6:43.84
Mar 10
Crandall Invitational
Anaya Holley
- 12th Grade
100 Meters
13.57
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
200 Meters
28.59
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Nila Hooks
- 9th Grade
200 Meters
30.51
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Morgan Johnson
- 10th Grade
Discus - 1kg
94' 3.75
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Daijah Jones
- 9th Grade
200 Meters
31.33
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
400 Meters
1:19.60
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Long Jump
13' 9
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Triple Jump
29' 9
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Ryann Jones
- 11th Grade
Long Jump
16' 5.5
Mar 10
Crandall Invitational
Triple Jump
34' 0.5
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Ajah Jordan
- 9th Grade
100 Meters
13.78
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
200 Meters
28.86
Mar 30
Joshua Invitational
Kalyn Krajca
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
20.14
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
300m Hurdles - 30"
59.22
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Brooklyn Lawrenson
- 9th Grade
400 Meters
1:15.56
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
800 Meters
2:51.74
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Shot Put - 4kg
30' 1
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Discus - 1kg
119' 7
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Alexa Lewis
- 10th Grade
1600 Meters
6:53.39
Mar 30
Joshua Invitational
Jaden Leyva
- 11th Grade
800 Meters
2:46.92
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Gisselle Mancillas
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
21.35
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Aliza Martinez
- 12th Grade
400 Meters
1:09.90
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Nevaeh Mayberry
- 10th Grade
800 Meters
3:08.30
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Addison McMillan
- 12th Grade
Long Jump
16' 5.25
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Darinesha Mcshane
- 9th Grade
200 Meters
30.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Elisia Medrano
- 9th Grade
400 Meters
1:10.34
Mar 10
Crandall Invitational
Kylee Meharg
- 12th Grade
100 Meters
13.40
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
200 Meters
29.38
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Long Jump
16' 4.75
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Triple Jump
31' 7
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Hannah Mendez
- 12th Grade
100 Meters
14.03
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
400 Meters
1:06.45
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Angelina Meneo
- 10th Grade
100 Meters
12.59
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
200 Meters
27.53
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Keliyah Moody
- 9th Grade
100 Meters
14.83
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Kenzie New
- 10th Grade
400 Meters
1:15.88
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Rylee New
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
20.64
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
300m Hurdles - 30"
55.54
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Ihinosen Ohizua
- 11th Grade
1600 Meters
7:12.17
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
3200 Meters
15:46.14
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Courtney Okeke
- 9th Grade
200 Meters
30.18
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
400 Meters
1:16.01
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Long Jump
10' 0
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Triple Jump
31' 5.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Kassandra Pierce
- 12th Grade
1600 Meters
6:49.84
PR
Mar 10
Crandall Invitational
3200 Meters
14:54.61
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Aria Price
- 9th Grade
100 Meters
12.97
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
200 Meters
26.53
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Long Jump
17' 7.25
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Triple Jump
32' 10.25
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Samantha Quintero
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
26' 0
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Discus - 1kg
67' 8
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Gianna Ramirez
- 9th Grade
100 Meters
13.81
Mar 30
Joshua Invitational
200 Meters
29.72
(-2.1)
Mar 10
Crandall Invitational
Reyn Redmond
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
31' 4.25
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Discus - 1kg
91' 2
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
Arielle Robinson
- 12th Grade
100 Meters
13.06
Mar 30
Joshua Invitational
200 Meters
26.83
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Mariah Romero
- 12th Grade
100 Meters
14.48
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
200 Meters
30.45
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
400 Meters
1:12.49
PR
Mar 30
Joshua Invitational
800 Meters
3:03.00
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Jane Salgado
- 10th Grade
800 Meters
2:38.80
PR
Mar 30
Joshua Invitational
1600 Meters
5:35.23
PR
Mar 24
Ennis Bluebonnet Relays
3200 Meters
11:44.08
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Madison Sanchez
- 10th Grade
800 Meters
2:52.03
PR
Mar 30
Joshua Invitational
1600 Meters
7:10.51
PR
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Cynthia Senkel
- 12th Grade
1600 Meters
6:09.30
PR
Mar 30
Joshua Invitational
3200 Meters
13:46.56
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Bayele Springer
- 10th Grade
1600 Meters
7:09.74
PR
Mar 10
Crandall Invitational
3200 Meters
15:23.33
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
Lillian Storrs
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
28' 2.5
Mar 30
Joshua Invitational
Discus - 1kg
76' 0.25
PR
Mar 30
Joshua Invitational
Remington Storrs
- 9th Grade
800 Meters
3:04.87
PR
Mar 30
Joshua Invitational
1600 Meters
7:09.15
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Pole Vault
7' 0
Mar 3
Justin Northwest Texan Invitational
Anya Traveller
- 10th Grade
400 Meters
1:20.98
PR
Mar 18
Forney Clay Jones Memorial Relays
Madison Triolet
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
18.56
PR
Apr 13
UIL 5A District 14 Track & Field Championship
300m Hurdles - 30"
52.81
PR
Mar 10
Crandall Invitational
Janiah Wright
- 10th Grade
200 Meters
27.11
Mar 30
Joshua Invitational
Blue text indicates a mark from the current week.