Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Indoor
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Ezinna Aririguzo
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
20.26
PR
Apr 27
Heimark Northstar invite
High Jump
5' 8
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Levi Bratt
- 10th Grade
1600 Meters
4:34.95
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Samuel Daley
- 11th Grade
1600 Meters
4:51.06
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
3200 Meters
10:48.19
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Aidan Dinwiddie
- 11th Grade
1600 Meters
5:27.75
PR
Apr 27
Heimark Northstar invite
3200 Meters
11:25.18
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
Angel Escamilla
- 11th Grade
Long Jump
22' 11
PR
Apr 27
Heimark Northstar invite
Triple Jump
44' 1.5
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Joah Fager
- 11th Grade
800 Meters
2:14.01
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
Blake Frea
- 11th Grade
400 Meters
52.95
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
Max Hill
- 9th Grade
400 Meters
1:03.28
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
Connor Hohisel
- 9th Grade
3200 Meters
11:07.68
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Eric Jimenez
- 12th Grade
100 Meters
11.73
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
200 Meters
23.98
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
400 Meters
53.68
PR
Apr 13
Mondo Invite
Jamison Larsen
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
22.08
PR
Apr 27
Heimark Northstar invite
Charles Larson
- 11th Grade
200 Meters
24.59
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Elijah Lind
- 10th Grade
800 Meters
2:19.86
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
Evan Linsemeyer
- 12th Grade
100 Meters
11.74
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
200 Meters
23.88
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Chetan Malkan
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
49' 4
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Discus - 1.6kg
138' 3
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Samuel Marsh
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
41' 11
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
Discus - 1.6kg
122' 8
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
Dolan Plautz
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
43' 0.75
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Discus - 1.6kg
114' 6
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Mason Standarski
- 11th Grade
800 Meters
1:59.10
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Dylan Stevens
- 10th Grade
800 Meters
2:15.00
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
John Tenwinkle
- 12th Grade
1600 Meters
5:04.62
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
3200 Meters
12:01.38
PR
Apr 13
Mondo Invite
Gabriel Ubert
- 11th Grade
400 Meters
52.11
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
Reese Ulicki
- 11th Grade
High Jump
5' 6
PR
Apr 13
Mondo Invite
Dominic Williams
- 12th Grade
100 Meters
11.34
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Josh Ziebell
- 10th Grade
100 Meters
11.72
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
200 Meters
23.93
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Cole Zielinski
- 9th Grade
100 Meters
11.91
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
200 Meters
24.15
PR
Apr 13
Mondo Invite
Long Jump
22' 0
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Triple Jump
43' 3
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Womens
Valerie Bratt
- 12th Grade
400 Meters
1:02.90
PR
Apr 27
Heimark Northstar invite
800 Meters
2:22.98
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
1600 Meters
5:36.13
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Addison Brown
- 11th Grade
800 Meters
3:02.00
PR
Apr 13
Mondo Invite
Crystal Cabrales
- 9th Grade
100 Meters
17.52
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
200 Meters
36.69
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Cadence Czajka
- 9th Grade
100 Meters
15.64
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
400 Meters
1:10.68
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Ava Dewsnap
- 10th Grade
800 Meters
2:38.83
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
1600 Meters
5:51.02
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
3200 Meters
12:54.78
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Alexis Dinwiddie
- 9th Grade
1600 Meters
6:13.69
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
3200 Meters
13:45.45
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Lisa Eapen
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
18.45
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
300m Hurdles - 30"
50.53
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
High Jump
4' 6
PR
Apr 16
Classic 8 Girls Relays
Sarah Eapen
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
19' 8.5
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Discus - 1kg
72' 5
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Elissa Eaton
- 10th Grade
100 Meters
15.80
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
200 Meters
33.17
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Sophia Fluckiger
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
18' 8
PR
Apr 16
Classic 8 Girls Relays
Discus - 1kg
58' 10
PR
Apr 16
Classic 8 Girls Relays
Kaylin Foster
- 11th Grade
100 Meters
14.94
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
Karolina Hadrowicz
- 12th Grade
200 Meters
30.77
PR
Apr 13
Mondo Invite
High Jump
4' 8
PR
Apr 13
Mondo Invite
Lilly Hayer-Pechacek
- 11th Grade
100 Meters
14.14
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
Long Jump
13' 3
Apr 13
Mondo Invite
Braelyn Holden
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
18' 6.5
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Discus - 1kg
45' 5
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Maddy Hyland
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
22' 1
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Discus - 1kg
70' 1
PR
Apr 13
Mondo Invite
Alyssa Jacobsson
- 9th Grade
800 Meters
3:44.14
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Mia Jannazzo
- 10th Grade
High Jump
4' 10
PR
Apr 13
Mondo Invite
Abbie Kasseckert
- 11th Grade
800 Meters
3:10.32
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Lila Lemus
- 9th Grade
200 Meters
27.56
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
400 Meters
1:02.43
PR
Apr 27
Heimark Northstar invite
Nevia Levenhagen
- 12th Grade
100 Meters
12.26
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
200 Meters
25.28
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
400 Meters
1:00.81
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
Long Jump
18' 1.75
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
Triple Jump
37' 2
Apr 27
Heimark Northstar invite
Danika Marks
- 10th Grade
800 Meters
3:15.34
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Charley Martindale
- 12th Grade
Pole Vault
10' 0
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
Evie Mattioli
- 10th Grade
200 Meters
28.18
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
400 Meters
1:00.95
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Maya Maynard
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
23' 6
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Discus - 1kg
63' 9
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Abby Mennonoh
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
18.30
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
300m Hurdles - 30"
49.29
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Ellie Newmeister
- 10th Grade
100 Meters
13.91
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
200 Meters
29.50
PR
Apr 27
Heimark Northstar invite
400 Meters
1:02.25
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Lily Newmeister
- 10th Grade
800 Meters
2:20.28
May 23
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
1600 Meters
5:30.16
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Samantha Notbohm
- 10th Grade
200 Meters
31.70
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Grace O'Connor
- 10th Grade
100 Meters
14.44
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
200 Meters
30.48
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Mirabelle Rather
- 10th Grade
1600 Meters
5:59.83
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
3200 Meters
13:26.53
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Claire Ross
- 9th Grade
800 Meters
2:54.60
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
1600 Meters
6:32.63
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Adeline Schwind
- 10th Grade
200 Meters
31.36
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Ava Spratt
- 9th Grade
100 Meters
13.59
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
200 Meters
29.27
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
400 Meters
1:04.18
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Julia Standarski
- 10th Grade
800 Meters
2:42.76
PR
May 20
WIAA Regional - Pewaukee
Elizabeth Stojadinovic
- 9th Grade
100 Meters
15.31
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Rida Sudheer
- 10th Grade
100 Meters
18.09
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Maria Towne
- 10th Grade
Long Jump
12' 5
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Triple Jump
28' 1.5
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Stella Van Andel
- 11th Grade
800 Meters
2:40.82
PR
Apr 27
Heimark Northstar invite
1600 Meters
5:54.63
PR
May 9
Classic 8 Outdoor
3200 Meters
12:59.38
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Ani Warnes
- 10th Grade
400 Meters
1:03.84
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
100m Hurdles - 33"
19.46
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
300m Hurdles - 30"
52.76
PR
May 3
Steinke Laser Coed Invitational
Kayla Warnes
- 9th Grade
1600 Meters
6:45.62
PR
Apr 16
Classic 8 Girls Relays
3200 Meters
14:16.25
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Trianna Wenzel
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
27' 5
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Discus - 1kg
58' 5
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Alina Wolter
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
22' 10.5
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV
Discus - 1kg
63' 3
PR
May 13
Classic 8 Outdoor JV-Ex
Blue text indicates a mark from the current week.