Track & FieldTF
Cross CountryXC
Learn More Log In
Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Athlete Records

Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.

Mens

EJ Aarseth - 11th Grade
100 Meters13.31 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
200 Meters27.01 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Kristopher Anaruk - 9th Grade
100 Meters12.86 PRMay 5Frosh/Soph Championships
200 Meters27.27 PRMay 10Last Chance
Long Jump15' 2 PRMar 24Mini A
 
Eric Andrew - 10th Grade
100 Meters13.21 PRApr 5ASD JV Meet
Triple Jump33' 8 PRMay 19Region IV Championships
 
Julian Baker - 11th Grade
100 Meters12.23Apr 148x8
200 Meters25.58Apr 148x8
Long Jump19' 3.75 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Daryl Bushnell - 12th Grade
400 Meters57.53Mar 24Mini A
110m Hurdles - 39"15.70 PRJun 3Brian Young Invitational
300m Hurdles - 36"40.70 PRJun 3Brian Young Invitational
Shot Put - 12lb29' 6 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Zaci Charles - 11th Grade
100 Meters11.37 PRMay 19Region IV Championships
200 Meters23.94 PRJun 3Brian Young Invitational
400 Meters57.26 PRMar 24Mini A
Long Jump21' 1.5 PRApr 7Pro/Whit Championships
 
Ethan Coleman - 11th Grade
400 Meters1:03.90 PRApr 148x8
Long Jump15' 11.25 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Michael Crump - 9th Grade
800 Meters2:36.84 PRApr 5ASD JV Meet
1600 Meters5:49.35 PRApr 5ASD JV Meet
3200 Meters13:03.01 PRMar 24Mini A
Shot Put - 12lb26' 6.75 PRMar 24Mini A
Discus - 1.6kg93' 8 PRMay 10Last Chance
 
Joseph Curry - 11th Grade
800 Meters2:27.50 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
1600 Meters5:09.99 PRMay 12Palmer Invite
3200 Meters11:46.3h PRApr 7Pro/Whit Championships
 
Jiovanni Franklin-Santacrose - 12th Grade
100 Meters13.22 PRMar 24Mini A
Shot Put - 12lb41' 9.5 PRApr 148x8
Discus - 1.6kg98' 0 PRApr 7Pro/Whit Championships
 
Joshua Gates - 11th Grade
100 Meters11.87 PRJun 3Brian Young Invitational
200 Meters24.23 PRMay 19Region IV Championships
Long Jump18' 5.25 PRMay 19Region IV Championships
 
Josiah Gilila - 11th Grade
400 Meters59.06 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
800 Meters2:21.04 PRApr 148x8
 
Beck Haywood - 11th Grade
800 Meters2:23.33 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
1600 Meters5:11.20 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
3200 Meters11:12.81 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Camron Hennon - 9th Grade
400 Meters1:00.51 PRMar 24Mini A
110m Hurdles - 39"18.83 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
300m Hurdles - 36"45.41 PRMay 19Region IV Championships
 
Colton Herman - 11th Grade
100 Meters11.00 PRMay 19Region IV Championships
200 Meters22.21 PRMay 26ASAA Division I Championships
Long Jump20' 8.5 PRApr 7Pro/Whit Championships
 
Raeden Hernandez - 9th Grade
100 Meters13.84 PRApr 5ASD JV Meet
200 Meters28.30 PRMay 10Last Chance
Long Jump11' 5 PRMar 24Mini A
 
Alexander Hinton - 10th Grade
100 Meters12.88 PRMay 10Last Chance
200 Meters25.92 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
High Jump5' 0 PRMar 24Mini A
Long Jump17' 6 PRMay 10Last Chance
 
Jordan Holland - 9th Grade
110m Hurdles - 39"20.74 PRApr 148x8
300m Hurdles - 36"47.49 PRApr 5ASD JV Meet
Triple Jump34' 0.5 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Luke Howe - 9th Grade
200 Meters26.47 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
400 Meters56.03 PRMay 12Palmer Invite
800 Meters2:09.00 PRMay 19Region IV Championships
1600 Meters5:01.04 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Jason Jenn-lundfelt - 11th Grade
100 Meters12.16May 10Last Chance
200 Meters25.36Apr 7Pro/Whit Championships
Long Jump17' 8 PRMar 24Mini A
 
Vernon Johnston - 12th Grade
1600 Meters6:14.09Apr 5ASD JV Meet
3200 Meters14:48.86 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Kianve Kary - 12th Grade
100 Meters13.22 PRApr 5ASD JV Meet
 
Uzaffa Khan - 9th Grade
100 Meters12.59 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
200 Meters25.29 PRMay 12Palmer Invite
400 Meters56.85 PRMay 19Region IV Championships
Long Jump17' 0.25 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Tommy King - 9th Grade
800 Meters2:32.11 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
1600 Meters5:27.12 PRMay 10Last Chance
3200 Meters12:38.30 PRMay 5Frosh/Soph Championships
 
Korey Lyle - 10th Grade
Shot Put - 12lb33' 9.5 PRMay 5Frosh/Soph Championships
Discus - 1.6kg101' 0 PRMay 12Palmer Invite
 
Andrew McNab - 12th Grade
400 Meters57.32 PRMay 12Palmer Invite
800 Meters2:12.02 PRApr 148x8
1600 Meters5:16.09 PRMar 24Mini A
3200 Meters11:29.92 PRMar 24Mini A
 
Kalani Medeiros - 10th Grade
100 Meters13.21 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
Shot Put - 12lb34' 11.75 PRMay 5Frosh/Soph Championships
Discus - 1.6kg69' 10 PRMay 10Last Chance
Long Jump15' 6.25 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Jaylon Miller - 12th Grade
800 Meters2:13.78 PRApr 148x8
1600 Meters4:49.28Apr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
3200 Meters10:26.79 PRMay 19Region IV Championships
 
Tyler Miller - 9th Grade
100 Meters13.85 PRMay 5Frosh/Soph Championships
200 Meters29.02 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
Long Jump14' 9 PRMay 10Last Chance
Triple Jump31' 10.5 PRMay 10Last Chance
 
Austin Nguyen - 10th Grade
100 Meters12.85 PRMay 10Last Chance
200 Meters26.42 PRMay 10Last Chance
 
Zephan Ozturgut - 12th Grade
1600 Meters4:41.68Apr 148x8
3200 Meters9:56.28May 26ASAA Division I Championships
 
Rafael Pascual - 11th Grade
400 Meters1:08.73 PRApr 5ASD JV Meet
800 Meters2:45.36 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
1600 Meters6:14.60 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Gregory Robinson - 10th Grade
100 Meters12.47 PRMay 10Last Chance
400 Meters59.59 PRMay 10Last Chance
 
Jalien Robinson - 10th Grade
100 Meters12.37 PRApr 148x8
400 Meters59.00 PRMay 10Last Chance
 
Malzaiah Rubit - 9th Grade
800 Meters2:29.05 PRApr 5ASD JV Meet
1600 Meters5:28.96 PRMay 5Frosh/Soph Championships
3200 Meters11:51.11 PRMay 5Frosh/Soph Championships
 
Alex Schuerch - 12th Grade
800 Meters2:04.17 PRApr 148x8
1600 Meters4:35.25 PRApr 148x8
3200 Meters9:59.30 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
5000 Meters16:57.2h PRMay 12Palmer Invite
 
Mark Schuerch - 10th Grade
800 Meters2:44.11 PRApr 5ASD JV Meet
1600 Meters5:38.95 PRMay 10Last Chance
3200 Meters12:58.98 PRMar 24Mini A
 
Carlos Soto - 10th Grade
100 Meters12.65Apr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
400 Meters1:00.81 PRApr 7Pro/Whit Championships
Long Jump18' 1.75 PRApr 7Pro/Whit Championships
 
Shamir Staten - 11th Grade
100 Meters11.30 PRJun 3Brian Young Invitational
200 Meters23.49 PRMay 19Region IV Championships
 
Elijah Turvey - 11th Grade
100 Meters11.79 PRMay 12Palmer Invite
High Jump5' 0 PRApr 7Pro/Whit Championships
 
Vilai Ulufanua - 11th Grade
Shot Put - 12lb37' 11.5 PRMay 19Region IV Championships
Discus - 1.6kg95' 8 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Ikaika VaiVai - 9th Grade
Shot Put - 12lb37' 11 PRMay 5Frosh/Soph Championships
Discus - 1.6kg104' 7 PRApr 148x8
 
Kymani VaiVai - 10th Grade
Shot Put - 12lb40' 7.75Apr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
Discus - 1.6kg116' 2 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Howard Wang - 11th Grade
400 Meters59.08May 10Last Chance
800 Meters2:28.80 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Tyler White - 12th Grade
110m Hurdles - 39"16.40 PRMay 19Region IV Championships
300m Hurdles - 36"41.85 PRMay 19Region IV Championships
High Jump5' 6 PRApr 7Pro/Whit Championships
Long Jump19' 5.25 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 

Womens

Loralana Bibbs - 9th Grade
100 Meters13.39 PRMay 19Region IV Championships
200 Meters28.07 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
High Jump4' 6 PRMar 24Mini A
 
Seraiah Calogero - 10th Grade
200 Meters31.23 PRApr 7Pro/Whit Championships
400 Meters1:06.55 PRMay 19Region IV Championships
Long Jump14' 6.75 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Joana DeJesus - 12th Grade
800 Meters3:29.78 PRApr 148x8
1600 Meters7:35.98 PRApr 5ASD JV Meet
3200 Meters16:34.23 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Marlandia Diamond - 9th Grade
100 Meters14.53 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
200 Meters30.59 PRMay 10Last Chance
Long Jump10' 10.25 PRMay 10Last Chance
 
Rhonda Fisher-Lincoln - 11th Grade
100 Meters14.03 PRApr 148x8
200 Meters29.36 PRApr 148x8
400 Meters1:06.50 PRApr 7Pro/Whit Championships
 
Nyakuoth Gatluak - 10th Grade
100m Hurdles - 33"19.19 PRMay 12Palmer Invite
300m Hurdles - 30"56.60 PRMay 19Region IV Championships
High Jump4' 10 PRMay 12Palmer Invite
Long Jump12' 0.25 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Lorraine Gregory - 11th Grade
800 Meters3:07.34May 19Region IV Championships
1600 Meters7:21.07May 19Region IV Championships
5000 Meters27:10.1h PRMay 12Palmer Invite
 
Bryce Griffiths - 12th Grade
100 Meters16.53 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Angel Ioane - 9th Grade
Shot Put - 4kg25' 9.5 PRApr 148x8
Discus - 1kg70' 1 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
 
Jolie John-Baptiste - 10th Grade
100 Meters14.13 PRMay 5Frosh/Soph Championships
200 Meters30.39May 5Frosh/Soph Championships
 
Rose Lincoln - 12th Grade
100 Meters14.61Apr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
Shot Put - 4kg29' 7.5 PRMar 24Mini A
Long Jump12' 0 PRMar 24Mini A
 
Skye Miller - 9th Grade
100 Meters15.21 PRApr 7Pro/Whit Championships
100m Hurdles - 33"19.92 PRApr 7Pro/Whit Championships
300m Hurdles - 30"58.62 PRApr 7Pro/Whit Championships
Triple Jump34' 11 PRMay 5Frosh/Soph Championships
 
Sophia Mira - 12th Grade
Shot Put - 4kg30' 3.25Apr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
Discus - 1kg93' 0May 19Region IV Championships
 
Michaiah Moandal - 11th Grade
400 Meters1:14.50 PRMar 24Mini A
100m Hurdles - 33"20.68 PRMay 12Palmer Invite
300m Hurdles - 30"56.11 PRMay 19Region IV Championships
Long Jump11' 10.5 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Khadijah Morgan - 9th Grade
400 Meters1:12.45 PRApr 7Pro/Whit Championships
High Jump5' 3 PRMay 26ASAA Division I Championships
Long Jump13' 5.5 PRMay 5Frosh/Soph Championships
 
Brynn Morse - 11th Grade
800 Meters3:00.24May 19Region IV Championships
1600 Meters6:36.00Apr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
3200 Meters14:03.42May 19Region IV Championships
 
Katrina Nordgaard - 12th Grade
200 Meters29.87 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
400 Meters1:09.63May 19Region IV Championships
800 Meters3:05.94 PRMay 19Region IV Championships
Long Jump14' 1.5Apr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
 
Azaria Robinson - 11th Grade
100 Meters13.63May 19Region IV Championships
200 Meters28.20 PRMay 12Palmer Invite
High Jump5' 0 PRMay 26ASAA Division I Championships
Long Jump16' 5.25 PRMay 19Region IV Championships
 
Nakayla Ross - 10th Grade
100 Meters13.63 PRApr 148x8
200 Meters28.54 PRMay 19Region IV Championships
Long Jump12' 10 PRApr 148x8
 
Tracey Silvestre - 10th Grade
100 Meters14.23 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
200 Meters30.57Apr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
400 Meters1:11.10 PRApr 148x8
Long Jump12' 3 PRMar 24Mini A
 
D'Kjah Smith - 12th Grade
100 Meters15.01 PRMay 10Last Chance
200 Meters32.40 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
Long Jump12' 2.5 PRMay 10Last Chance
 
Alex Stewart - 10th Grade
Shot Put - 4kg20' 3.5Apr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
Discus - 1kg55' 0Apr 7Pro/Whit Championships
 
Hunter Stoda - 11th Grade
100m Hurdles - 33"20.38 PRApr 148x8
300m Hurdles - 30"52.16 PRMay 19Region IV Championships
 
Dariah Su'a-Te'o - 10th Grade
100 Meters14.83 PRMay 5Frosh/Soph Championships
200 Meters30.20 PRApr 148x8
400 Meters1:10.12 PRMar 24Mini A
Long Jump12' 1.5 PRMar 24Mini A
 
Patrisha Tauanu'u - 12th Grade
Shot Put - 4kg32' 9 PRMay 26ASAA Division I Championships
Discus - 1kg80' 9 PRMay 12Palmer Invite
 
Leah Wagar - 10th Grade
400 Meters1:18.05 PRMar 24Mini A
100m Hurdles - 33"20.56 PRApr 148x8
300m Hurdles - 30"1:00.14 PRApr 26Quad 3 (SAHS, EHS, WHS, DHS)
Discus - 1kg70' 8 PRMay 5Frosh/Soph Championships
 
Mary Willoya - 12th Grade
Shot Put - 4kg21' 11.5 PRApr 20Quad 2 (WHS, ERHS, SHS, EHS)
Discus - 1kg67' 3 PRMay 12Palmer Invite
 
Bonita Woods - 12th Grade
100 Meters13.92May 19Region IV Championships
Long Jump14' 6.5May 19Region IV Championships
 
Lorena Wright - 10th Grade
100 Meters15.27 PRMay 10Last Chance
200 Meters32.53 PRMay 10Last Chance
Long Jump8' 0.5 PRMar 24Mini A