Track & FieldTF
Cross CountryXC
Learn More Log In
Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Athlete Records

Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.

Mens

Omari Anderson - 9th Grade
200 Meters26.45 PRApr 14Frontier Cluster 2
 
Jonas Bagaoisan - 9th Grade
100 Meters13.40 PRApr 14Frontier Cluster 2
400 Meters1:00.67 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Dominic Berardi - 11th Grade
Shot Put - 12lb30' 8 PRMar 18Elmer Runge Invitational
Discus - 1.6kg81' 4 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Jack Boss - 11th Grade
800 Meters2:13.79 PRMar 18Elmer Runge Invitational
1600 Meters4:58.83Apr 26Frontier Cluster #4
 
Justin DiProfio - 9th Grade
800 Meters2:25.32 PRApr 14Frontier Cluster 2
1600 Meters6:11.44Apr 19Frontier Cluster #3
3200 Meters13:23.67 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Andrew Duberek - 11th Grade
1600 Meters5:32.17Apr 26Frontier Cluster #4
 
Tucker Gralewski - 10th Grade
800 Meters2:19.93Apr 19Frontier Cluster #3
 
Zachary Hamlett - 9th Grade
400 Meters1:00.87 PRApr 26Frontier Cluster #4
Long Jump16' 9 PRApr 26Frontier Cluster #4
 
Reed Harris - 9th Grade
1600 Meters4:57.91May 2Frontier Prelims
3200 Meters10:23.87 PRApr 29Dick Wilkins Frosh-Soph Invite
 
Max Hoffman - 11th Grade
Discus - 1.6kg115' 7 PRApr 15Jim Cerveny Invitational
 
Myles Keim-Lopez - 10th Grade
Shot Put - 12lb30' 0 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Hunter Lee - 10th Grade
100 Meters12.58May 2Frontier Prelims
200 Meters26.10Apr 26Frontier Cluster #4
 
Davhaun Lemelle - 12th Grade
100 Meters11.38 PRMar 18Elmer Runge Invitational
200 Meters23.88 PRMay 11Frontier Finals
 
Matthew Lising - 9th Grade
100 Meters13.51 PRApr 7Frontier Cluster 1
200 Meters27.13 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Uriel Lucas - 11th Grade
400 Meters59.45Apr 19Frontier Cluster #3
 
Jaylin Martin - 9th Grade
100 Meters13.22 PRApr 26Frontier Cluster #4
200 Meters27.26 PRApr 26Frontier Cluster #4
 
David McRae - 9th Grade
200 Meters25.68 PRMar 18Elmer Runge Invitational
400 Meters59.93 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Nasser Melchor - 10th Grade
400 Meters58.25 PRApr 19Frontier Cluster #3
800 Meters2:22.11Apr 15Jim Cerveny Invitational
1600 Meters5:37.08Apr 14Frontier Cluster 2
 
Max Menke - 12th Grade
800 Meters2:06.83Apr 15Jim Cerveny Invitational
1600 Meters4:33.88 PRMay 2Frontier Prelims
1 Mile4:44.56Mar 18Elmer Runge Invitational
3200 Meters10:08.02May 11Frontier Finals
 
Jack Montesano - 10th Grade
400 Meters56.05Apr 19Frontier Cluster #3
800 Meters2:03.71Apr 29Dick Wilkins Frosh-Soph Invite
1600 Meters4:35.14 PRMay 2Frontier Prelims
 
Ben Parrish - 10th Grade
400 Meters1:01.15 PRApr 7Frontier Cluster 1
1600 Meters5:12.40Apr 19Frontier Cluster #3
300m Hurdles - 36"47.73Apr 26Frontier Cluster #4
 
Donovan Prince - 11th Grade
800 Meters2:00.32 PRApr 8Arcadia Invitational (Fri/Sat)
 
Joel Rodiel-Lucero - 10th Grade
800 Meters2:42.47 PRApr 19Frontier Cluster #3
1600 Meters6:02.38 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Ricardo Rodriguez - 12th Grade
100 Meters11.63 PRApr 14Frontier Cluster 2
200 Meters22.90 PR (2.6)May 20CIF San Diego Section Prelims
400 Meters51.49 PRApr 15Jim Cerveny Invitational
 
Jaden Rosenthal - 11th Grade
800 Meters1:59.83May 11Frontier Finals
1600 Meters4:21.36May 27CIF San Diego Section Finals
1 Mile4:28.92Apr 8Arcadia Invitational (Fri/Sat)
3200 Meters10:16.71Apr 19Frontier Cluster #3
 
Lucas Santiago - 12th Grade
800 Meters2:12.36 PRApr 14Frontier Cluster 2
1600 Meters4:39.92 PRMay 2Frontier Prelims
1 Mile4:50.54 PRMar 18Elmer Runge Invitational
3200 Meters10:13.61 PRMay 11Frontier Finals
 
Joseph Shaffstall - 9th Grade
800 Meters2:49.89 PRApr 14Frontier Cluster 2
1600 Meters5:36.22 PRApr 26Frontier Cluster #4
3200 Meters11:49.28 PRMay 11Frontier Finals
 
Alex Shelly - 11th Grade
800 Meters2:32.96 PRApr 26Frontier Cluster #4
1600 Meters5:06.68 PRMay 2Frontier Prelims
 
Chris Siefert - 11th Grade
400 Meters1:00.03Apr 14Frontier Cluster 2
110m Hurdles - 39"23.28Apr 26Frontier Cluster #4
300m Hurdles - 36"49.36Apr 26Frontier Cluster #4
High Jump4' 4Apr 7Frontier Cluster 1
 
Vito Stafford - 12th Grade
100 Meters12.95 PRMar 18Elmer Runge Invitational
Shot Put - 12lb35' 5.5 PRMay 11Frontier Finals
 
Henry Whiteley - 10th Grade
1600 Meters4:54.79May 2Frontier Prelims
3200 Meters10:10.06 PRApr 29Dick Wilkins Frosh-Soph Invite
 
Caleb Woodard - 9th Grade
100 Meters13.13 PRApr 7Frontier Cluster 1
200 Meters27.34 PRApr 14Frontier Cluster 2
 
D'Isaac Young - 12th Grade
200 Meters23.93Apr 15Jim Cerveny Invitational
400 Meters53.28 PRApr 15Jim Cerveny Invitational
 

Womens

Belen Castro - 10th Grade
400 Meters1:13.49 PRApr 26Frontier Cluster #4
 
Alexandra Cortes - 10th Grade
100 Meters15.75 PRApr 14Frontier Cluster 2
200 Meters33.13 PRApr 26Frontier Cluster #4
 
Mykel Gadson - 9th Grade
200 Meters31.10 PRApr 15Jim Cerveny Invitational
 
Tionna Jones - 10th Grade
100 Meters13.31 PRApr 26Frontier Cluster #4
200 Meters26.35 (1.9)May 20CIF San Diego Section Prelims
400 Meters59.62Apr 15Jim Cerveny Invitational
 
Olivia Kakacek - 11th Grade
800 Meters2:52.71May 2Frontier Prelims
1600 Meters6:16.20Apr 19Frontier Cluster #3
3200 Meters14:14.55Apr 15Jim Cerveny Invitational
 
Aspen Lee - 11th Grade
100 Meters15.03 PRMar 18Elmer Runge Invitational
200 Meters32.62 PRApr 14Frontier Cluster 2
 
Gigi Mitchell - 9th Grade
800 Meters2:42.73 PRMay 11Frontier Finals
1600 Meters5:57.56 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Kiki Mitchell - 9th Grade
400 Meters1:09.35 PRApr 26Frontier Cluster #4
 
Giselle Moran - 9th Grade
100 Meters15.22 PRApr 26Frontier Cluster #4
200 Meters31.16 PRApr 26Frontier Cluster #4
 
Cloe Moreno - 9th Grade
1600 Meters5:47.82 PRApr 29Dick Wilkins Frosh-Soph Invite
3200 Meters11:58.13 PRMay 11Frontier Finals
 
Lauren Niegocki - 10th Grade
1600 Meters6:59.63 PRApr 14Frontier Cluster 2
 
Sharon Onggo - 12th Grade
100m Hurdles - 33"19.66Apr 19Frontier Cluster #3
300m Hurdles - 30"52.91Mar 18Elmer Runge Invitational
 
Jennifer Rojas - 9th Grade
800 Meters3:02.41 PRApr 26Frontier Cluster #4
1600 Meters7:19.30 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Sienna Santiago - 12th Grade
800 Meters2:24.13May 2Frontier Prelims
1600 Meters5:14.68May 2Frontier Prelims
1 Mile5:30.04Mar 18Elmer Runge Invitational
3200 Meters10:57.21Apr 8Arcadia Invitational (Fri/Sat)
High Jump4' 8 PRApr 19Frontier Cluster #3
 
Minami Smalheiser - 9th Grade
1600 Meters6:31.87 PRMar 18Elmer Runge Invitational
 
Arianna Tabatabaei - 10th Grade
1600 Meters7:01.61 PRApr 14Frontier Cluster 2
 
Cienna Washington - 10th Grade
100 Meters13.96 PRMay 2Frontier Prelims
200 Meters30.16 PRMay 2Frontier Prelims
400 Meters1:08.05 PRApr 26Frontier Cluster #4
 
Zoë Watson - 9th Grade
800 Meters3:04.38 PRMar 18Elmer Runge Invitational
 
Rose of Sharon Wilson - 11th Grade
400 Meters1:08.33Apr 14Frontier Cluster 2
800 Meters2:23.91Mar 25Mt. Carmel/ASICS Track Invite
1600 Meters5:21.14May 27CIF San Diego Section Finals
300m Hurdles - 30"59.82 PRApr 19Frontier Cluster #3