Track & FieldTF
Cross CountryXC
Learn More Log In
Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Athlete Records

Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.

Mens

Henry Andera - 10th Grade
800 Meters2:12.83 PRMay 16GMC Outdoor Championships
 
Nick Bartholf - 10th Grade
400 Meters1:04.14 PRMay 18Red Raider JV Invite
400 Meters - Relay Split1:05.1h PRApr 26Franklin JV Invite
800 Meters - Relay Split2:30.9h PRApr 26Franklin JV Invite
1600 Meters5:50.78May 6Marquette Fr/JV Open
3200 Meters11:55.89May 12West Allis Hale Invitational
 
Faisal Bartlett - 12th Grade
800 Meters - Relay Split2:13.0h PRApr 28Dan Benson Invite
 
Nate Blischke - 10th Grade
800 Meters2:15.39 PRMay 18Red Raider JV Invite
1600 Meters4:59.62May 13GMC JV Outdoor Championships
 
Nile Bridges - 10th Grade
200 Meters23.20 PRMay 12West Allis Hale Invitational
400 Meters50.44 PRMay 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
400 Meters - Relay Split50.1h PRMay 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
1600 Meters5:19.0h PRApr 11Red Raider Classic
 
Elijah Brittingham - 10th Grade
200 Meters28.34 PRApr 11Red Raider Classic
High Jump5' 6May 18Red Raider JV Invite
Triple Jump34' 10May 13GMC JV Outdoor Championships
 
Andrew Casey - 10th Grade
400 Meters - Relay Split53.6h PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
800 Meters2:09.46Apr 28Dan Benson Invite
800 Meters - Relay Split2:03.7h PRMay 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
 
Michael Cocroft - 9th Grade
100 Meters12.80 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
200 Meters27.95Apr 26Franklin JV Invite
110m Hurdles - 39"21.25May 13GMC JV Outdoor Championships
300m Hurdles - 36"51.41May 13GMC JV Outdoor Championships
High Jump5' 0May 18Red Raider JV Invite
 
Jacob Collison - 12th Grade
800 Meters2:15.2h PRApr 11Red Raider Classic
1600 Meters4:40.58 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
3200 Meters10:24.20 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
 
Matt Doberstein - 11th Grade
800 Meters2:13.86 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
800 Meters - Relay Split2:12.6h PRApr 28Dan Benson Invite
1600 Meters4:49.04May 13GMC JV Outdoor Championships
3200 Meters10:34.23May 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Daniel Eash-Scott - 9th Grade
800 Meters2:25.56 PRMay 12West Allis Hale Invitational
1600 Meters5:33.97May 18Red Raider JV Invite
3200 Meters12:18.20 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
 
Ezra Eccles - 9th Grade
800 Meters2:17.72 PRMay 13GMC JV Outdoor Championships
800 Meters - Relay Split2:14.0h PRApr 28Dan Benson Invite
1600 Meters5:00.56May 13GMC JV Outdoor Championships
 
Jordan Ferber - 9th Grade
400 Meters59.60Apr 11Red Raider Classic
400 Meters - Relay Split57.2h PRApr 18Spartan Inv (Boys)
800 Meters2:17.65May 6Marquette Fr/JV Open
 
Max Finco - 10th Grade
400 Meters - Relay Split52.1h PRMay 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
800 Meters2:03.39May 16GMC Outdoor Championships
800 Meters - Relay Split2:01.4h PRMay 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
1600 Meters5:06.9hApr 11Red Raider Classic
High Jump4' 10 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
 
John Fossum - 9th Grade
400 Meters1:00.04 PRApr 26Franklin JV Invite
800 Meters2:24.02 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
800 Meters - Relay Split2:22.3h PRApr 26Franklin JV Invite
 
Benny Gauthier - 11th Grade
Long Jump18' 8Apr 28Dan Benson Invite
Triple Jump38' 8 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Keuane Gilbert - 9th Grade
Shot Put - 12lb32' 10 PRMay 18Red Raider JV Invite
Discus - 1.6kg63' 1 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
 
Tizell Hagan - 10th Grade
100 Meters12.35Apr 11Red Raider Classic
200 Meters24.55May 13GMC JV Outdoor Championships
400 Meters56.86May 18Red Raider JV Invite
Long Jump16' 1.5 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Jalen Harris - 9th Grade
100 Meters12.17 PRMay 18Red Raider JV Invite
200 Meters26.02May 18Red Raider JV Invite
 
Scott Henry - 11th Grade
100 Meters11.53 PRApr 11Red Raider Classic
100 Meters - Relay Split11.1h PRApr 22Viking Invitational
200 Meters23.89 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
 
Grant Heus - 9th Grade
400 Meters - Relay Split1:02.4h PRApr 26Franklin JV Invite
800 Meters2:31.23May 6Marquette Fr/JV Open
1600 Meters5:15.99May 18Red Raider JV Invite
3200 Meters11:52.24May 12West Allis Hale Invitational
 
Tom Hoffman - 12th Grade
800 Meters2:29.06 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
1600 Meters5:06.88 PRMay 18Red Raider JV Invite
3200 Meters11:14.12May 9Richmond/Erickson Invite
 
Jalen Holley - 11th Grade
400 Meters - Relay Split56.7h PRApr 22Viking Invitational
110m Hurdles - 39"16.18May 12West Allis Hale Invitational
300m Hurdles - 36"40.28May 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
 
Jaxon Holley - 10th Grade
100 Meters12.90 PRApr 11Red Raider Classic
Long Jump18' 11May 18Red Raider JV Invite
 
Lewis Huenink - 10th Grade
100 Meters11.22Apr 22Viking Invitational
100 Meters - Relay Split11.2h PRApr 22Viking Invitational
200 Meters21.97May 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
200 Meters - Relay Split22.9h PRApr 18Spartan Inv (Boys)
400 Meters57.65 PRApr 11Red Raider Classic
Long Jump21' 7 PRMay 12West Allis Hale Invitational
 
Donavan Hunt - 9th Grade
100 Meters11.57May 16GMC Outdoor Championships
200 Meters22.68Apr 22Viking Invitational
200 Meters - Relay Split21.8h PRApr 22Viking Invitational
400 Meters1:05.92 PRApr 11Red Raider Classic
Long Jump18' 5.75May 3GMC Relays
 
Ronnie James - 10th Grade
800 Meters2:42.9h PRApr 11Red Raider Classic
800 Meters - Relay Split2:39.5h PRApr 26Franklin JV Invite
 
Marquon Kimbrough - 10th Grade
Shot Put - 12lb31' 2 PRApr 26Franklin JV Invite
Discus - 1.6kg71' 7 PRApr 11Red Raider Classic
 
Cody Kincaid - 12th Grade
Shot Put - 12lb45' 4.5 PRMay 16GMC Outdoor Championships
Discus - 1.6kg102' 10 PRMay 3GMC Relays
 
Jeremiah King - 11th Grade
100 Meters11.74May 6Marquette Fr/JV Open
200 Meters25.65Apr 11Red Raider Classic
Pole Vault8' 6May 18Red Raider JV Invite
Long Jump19' 4 PRApr 22Viking Invitational
 
Sam Knauss - 9th Grade
800 Meters2:23.07 PRMay 18Red Raider JV Invite
1600 Meters6:19.20 PRApr 26Franklin JV Invite
 
Matthew Kubicek - 11th Grade
100 Meters - Relay Split10.7h PRApr 18Spartan Inv (Boys)
110m Hurdles - 39"15.83Apr 28Dan Benson Invite
300m Hurdles - 36"41.63 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Donovan Lauda - 11th Grade
100 Meters12.10 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
200 Meters24.43 PRMay 18Red Raider JV Invite
Long Jump19' 4.25 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Sam Lentz - 10th Grade
800 Meters2:56.95 PRMay 18Red Raider JV Invite
1600 Meters6:49.7hApr 11Red Raider Classic
3200 Meters15:02.31 PRMay 12West Allis Hale Invitational
 
Sean Lessila - 11th Grade
200 Meters26.62 PRApr 11Red Raider Classic
Long Jump17' 4 PRApr 11Red Raider Classic
Triple Jump38' 2 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Avery Luckett - 12th Grade
100 Meters11.74 PRApr 28Dan Benson Invite
100 Meters - Relay Split10.6h PRApr 22Viking Invitational
200 Meters - Relay Split21.8h PRApr 18Spartan Inv (Boys)
400 Meters59.90 PRApr 11Red Raider Classic
 
Alec Mahdasian - 9th Grade
400 Meters59.81May 18Red Raider JV Invite
800 Meters2:32.80May 6Marquette Fr/JV Open
800 Meters - Relay Split2:34.5h PRApr 26Franklin JV Invite
 
Van McNulty - 11th Grade
110m Hurdles - 39"19.56Apr 26Franklin JV Invite
300m Hurdles - 36"44.39 PRApr 18Spartan Inv (Boys)
 
Mark Michna - 12th Grade
400 Meters55.74 PRApr 28Dan Benson Invite
400 Meters - Relay Split59.0h PRApr 18Spartan Inv (Boys)
300m Hurdles - 36"48.21 PRApr 18Spartan Inv (Boys)
 
Sam Minix - 12th Grade
400 Meters59.90 PRApr 11Red Raider Classic
800 Meters2:08.89May 12West Allis Hale Invitational
800 Meters - Relay Split2:07.6h PRApr 28Dan Benson Invite
1600 Meters5:25.9h PRApr 11Red Raider Classic
 
Liam Nicol - 10th Grade
800 Meters2:22.7hApr 11Red Raider Classic
1600 Meters5:11.32May 6Marquette Fr/JV Open
3200 Meters11:49.75Apr 26Franklin JV Invite
 
Jacob Odrzywolski - 11th Grade
1600 Meters4:39.87May 3GMC Relays
3200 Meters9:57.12May 16GMC Outdoor Championships
 
Jacarri Oldham - 9th Grade
100 Meters11.54May 9Richmond/Erickson Invite
200 Meters24.47May 12West Allis Hale Invitational
400 Meters54.52 PRApr 22Viking Invitational
400 Meters - Relay Split55.5h PRApr 22Viking Invitational
300m Hurdles - 36"45.15 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
 
Jacob Pantuso - 9th Grade
800 Meters2:44.77 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
1600 Meters6:08.93May 6Marquette Fr/JV Open
3200 Meters12:37.96May 18Red Raider JV Invite
 
Michael Pridgeon - 10th Grade
Shot Put - 12lb42' 3May 3GMC Relays
Discus - 1.6kg127' 3May 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Chase Roberts - 9th Grade
100 Meters11.81Apr 11Red Raider Classic
200 Meters23.17Apr 22Viking Invitational
200 Meters - Relay Split22.7h PRApr 22Viking Invitational
400 Meters51.40Apr 18Spartan Inv (Boys)
400 Meters - Relay Split51.2h PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Oliver Robjohns - 9th Grade
1600 Meters6:18.02 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
3200 Meters14:17.6hApr 11Red Raider Classic
 
Chris Rogers - 10th Grade
100 Meters12.90 PRApr 26Franklin JV Invite
High Jump4' 9 PRApr 26Franklin JV Invite
 
Gabe Sampson - 9th Grade
400 Meters59.63 PRMay 18Red Raider JV Invite
110m Hurdles - 36"21.18 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
110m Hurdles - 39"21.72 PRApr 26Franklin JV Invite
300m Hurdles - 36"51.53 PRMay 13GMC JV Outdoor Championships
High Jump5' 6May 18Red Raider JV Invite
 
Adam Schell - 11th Grade
400 Meters52.78May 12West Allis Hale Invitational
400 Meters - Relay Split52.0h PRMay 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
600 Meters1:27.88 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
800 Meters2:16.62Apr 28Dan Benson Invite
800 Meters - Relay Split2:06.7h PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
1600 Meters5:14.4h PRApr 11Red Raider Classic
 
Ricky Serrano - 12th Grade
Triple Jump34' 0.5May 3GMC Relays
 
Bennett Shiller - 10th Grade
200 Meters24.58 PRMay 18Red Raider JV Invite
400 Meters54.44 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
400 Meters - Relay Split55.6h PRApr 22Viking Invitational
 
Corbin Stelloh - 10th Grade
Shot Put - 12lb39' 4 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
Discus - 1.6kg85' 11 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Jack Sveum - 12th Grade
800 Meters2:12.9hApr 11Red Raider Classic
800 Meters - Relay Split2:10.7h PRApr 22Viking Invitational
1600 Meters4:52.37Apr 22Viking Invitational
 
Marcus Tarkington - 10th Grade
Shot Put - 12lb35' 2May 18Red Raider JV Invite
Discus - 1.6kg77' 8May 18Red Raider JV Invite
 
Ben Tarrence - 11th Grade
400 Meters1:01.66Apr 11Red Raider Classic
400 Meters - Relay Split59.4h PRApr 26Franklin JV Invite
600 Meters1:32.43 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
800 Meters2:12.51 PRMay 18Red Raider JV Invite
1600 Meters5:19.3h PRApr 11Red Raider Classic
 
Cole Tate - 11th Grade
100 Meters12.22 PRApr 11Red Raider Classic
200 Meters24.60 PRApr 18Spartan Inv (Boys)
High Jump6' 0May 12West Allis Hale Invitational
 
Cyrus Taylor - 11th Grade
100 Meters11.51May 9Richmond/Erickson Invite
100 Meters - Relay Split10.4h PRApr 22Viking Invitational
200 Meters23.42Apr 28Dan Benson Invite
200 Meters - Relay Split22.5h PRApr 22Viking Invitational
400 Meters1:01.27 PRApr 11Red Raider Classic
 
Jim Thielke - 11th Grade
400 Meters59.69 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Reilly Turk - 10th Grade
200 Meters25.17 PRMay 13GMC JV Outdoor Championships
400 Meters57.37May 18Red Raider JV Invite
 
Ian Tyre - 11th Grade
800 Meters2:02.47May 9Richmond/Erickson Invite
800 Meters - Relay Split2:05.2h PRApr 22Viking Invitational
1000 Meters2:43.98 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
1600 Meters4:32.16 PRMay 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
3200 Meters10:13.36 PRApr 28Dan Benson Invite
 
Aaron Van Meter - 10th Grade
400 Meters58.34 PRMay 18Red Raider JV Invite
800 Meters2:15.02 PRMay 13GMC JV Outdoor Championships
 
Jesus Villa - 11th Grade
Shot Put - 12lb30' 4 PRMay 18Red Raider JV Invite
Discus - 1.6kg76' 7 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Jalen Walls - 11th Grade
Shot Put - 12lb41' 7 PRMay 3GMC Relays
Discus - 1.6kg134' 2 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Brady Weishoff - 9th Grade
400 Meters59.32 PRMay 13GMC JV Outdoor Championships
 
Henry Wellenstein - 10th Grade
800 Meters2:07.31May 9Richmond/Erickson Invite
800 Meters - Relay Split2:04.4h PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
1000 Meters2:45.77 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
1600 Meters4:38.80May 3GMC Relays
3200 Meters9:51.28May 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
 
Eli Werner - 12th Grade
400 Meters55.90 PRMay 12West Allis Hale Invitational
1600 Meters4:46.64May 16GMC Outdoor Championships
3200 Meters10:38.36 PRApr 22Viking Invitational
1.5k Steeplechase4:44.64 PRMay 12West Allis Hale Invitational
 
Damon Woodward - 12th Grade
200 Meters26.61 PRApr 11Red Raider Classic
High Jump6' 0 PRMay 12West Allis Hale Invitational
Triple Jump33' 1.5 PRApr 18Spartan Inv (Boys)
 
Lance Wright - 10th Grade
800 Meters2:23.13 PRMay 12West Allis Hale Invitational
3200 Meters12:35.51 PRMay 6Marquette Fr/JV Open
 

Womens

Olivia Baudhuin - 10th Grade
200 Meters38.24c PRApr 11Red Raider Classic
Pole Vault6' 6 PRMay 6South Milwaukee JV Invite (Girls)
 
Malia Bavuso - 10th Grade
800 Meters2:48.92May 13GMC JV Girls Conference Meet
1600 Meters5:59.57May 3GMC Relays
3200 Meters13:10.06May 9Richmond/Erickson Invite
 
Brooklyn Blackburn - 10th Grade
400 Meters1:08.88 PRApr 11Red Raider Classic
100m Hurdles - 33"14.57May 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
High Jump5' 0May 16GMC Outdoor Championships
 
Toni Bonds - 12th Grade
100 Meters14.52 PRApr 11Red Raider Classic
200 Meters27.87Apr 19Lady Spartan Inv
400 Meters1:02.72Apr 19Lady Spartan Inv
600 Meters1:44.03 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
Long Jump16' 9.75 PRMay 3GMC Relays
 
Hannah Brooks - 11th Grade
100 Meters13.92 PRApr 11Red Raider Classic
400 Meters1:05.66Apr 11Red Raider Classic
High Jump4' 0May 16GMC Outdoor Championships
 
Mini Cao - 11th Grade
100 Meters17.42 PRApr 11Red Raider Classic
200 Meters37.34c PRApr 11Red Raider Classic
100m Hurdles - 33"24.42 PRApr 11Red Raider Classic
300m Hurdles - 30"1:02.99 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
 
Kennedy Carthen - 10th Grade
Shot Put - 4kg32' 3.5 PRMay 25WIAA D1 Sectional-West Allis Central
Discus - 1kg78' 2Apr 22Viking Invitational
 
Yvette Danisewicz - 11th Grade
800 Meters2:38.98May 12West Allis Hale Invitational
1600 Meters5:59.53May 3GMC Relays
3200 Meters12:57.76 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
1k Steeplechase4:16.24 PRMay 12West Allis Hale Invitational
 
Addison Devine - 10th Grade
100 Meters13.53Apr 22Viking Invitational
200 Meters31.34Apr 11Red Raider Classic
Pole Vault7' 6May 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Layne Donovan - 10th Grade
400 Meters1:18.20 PRApr 11Red Raider Classic
800 Meters3:07.51 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Dominique Evans - 11th Grade
100 Meters14.02Apr 11Red Raider Classic
400 Meters1:03.18May 12West Allis Hale Invitational
Pole Vault7' 6 PRMay 3GMC Relays
Triple Jump31' 6.5 PRMay 3GMC Relays
 
Sydney Evans - 11th Grade
800 Meters2:38.79 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
1600 Meters5:46.37May 12West Allis Hale Invitational
3200 Meters12:59.0hApr 11Red Raider Classic
 
Alice Farr - 11th Grade
800 Meters2:47.50Apr 26Franklin JV Invite
Pole Vault7' 6Apr 28Dan Benson Invite
 
Nicole Finco - 9th Grade
100 Meters14.42 PRApr 19Lady Spartan Inv
200 Meters29.76May 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
High Jump4' 2May 6South Milwaukee JV Invite (Girls)
Long Jump13' 3 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Kacy Fisher - 12th Grade
400 Meters - Relay Split1:03.2hApr 19Lady Spartan Inv
800 Meters2:21.49Apr 22Viking Invitational
1600 Meters5:35.92Apr 19Lady Spartan Inv
1600 Meters - Relay Split5:41.0h PRMay 3GMC Relays
3200 Meters12:45.0h PRApr 11Red Raider Classic
 
Kaia Garland - 10th Grade
100 Meters13.92 PRApr 11Red Raider Classic
200 Meters27.96 PRMay 16GMC Outdoor Championships
Long Jump16' 0 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Eden Gissibl - 10th Grade
800 Meters2:43.50May 18Red Raider JV Invite
 
Cyntayla Glass - 12th Grade
200 Meters29.71 PRMay 18Red Raider JV Invite
100m Hurdles - 33"18.75May 13GMC JV Girls Conference Meet
300m Hurdles - 30"52.68May 3GMC Relays
 
Amara Green - 12th Grade
400 Meters1:07.93 PRApr 26Franklin JV Invite
400 Meters - Relay Split1:09.8hApr 19Lady Spartan Inv
800 Meters2:42.49Apr 22Viking Invitational
800 Meters - Relay Split2:39.0hMay 3GMC Relays
1k Steeplechase4:19.03 PRMay 12West Allis Hale Invitational
 
Benika Grose - 9th Grade
100 Meters14.50May 13GMC JV Girls Conference Meet
200 Meters30.05May 13GMC JV Girls Conference Meet
 
Amaya Ibanez-Baldor - 10th Grade
200 Meters29.94 PRMay 18Red Raider JV Invite
400 Meters1:10.46 PRMay 18Red Raider JV Invite
400 Meters - Relay Split1:12.1hApr 19Lady Spartan Inv
100m Hurdles - 33"20.14May 18Red Raider JV Invite
300m Hurdles - 30"55.93 PRApr 22Viking Invitational
High Jump4' 0 PRMay 6South Milwaukee JV Invite (Girls)
Pole Vault8' 0May 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Melis Kaplan - 9th Grade
800 Meters2:47.93Apr 26Franklin JV Invite
1600 Meters6:09.19 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
3200 Meters14:37.56May 13GMC JV Girls Conference Meet
 
Elsa Klein - 10th Grade
800 Meters2:28.82May 12West Allis Hale Invitational
800 Meters - Relay Split2:37.0hMay 3GMC Relays
1600 Meters5:38.49May 9Richmond/Erickson Invite
3200 Meters12:58.0hApr 11Red Raider Classic
 
Cassidy Kratochvil - 11th Grade
100 Meters14.88 PRApr 19Lady Spartan Inv
Shot Put - 4kg22' 8.5 PRApr 26Franklin JV Invite
Discus - 1kg52' 7 PRMay 6South Milwaukee JV Invite (Girls)
 
Ava Lehman - 10th Grade
Shot Put - 4kg18' 11 PRMay 18Red Raider JV Invite
Discus - 1kg55' 11 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Erin Lindemann - 10th Grade
100 Meters15.29 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
200 Meters33.34c PRApr 11Red Raider Classic
Pole Vault6' 6May 6South Milwaukee JV Invite (Girls)
 
Aryanna Lockett - 11th Grade
200 Meters32.23May 18Red Raider JV Invite
 
Andrea Mabie - 12th Grade
800 Meters2:34.30May 9Richmond/Erickson Invite
800 Meters - Relay Split2:41.0hMay 3GMC Relays
1000 Meters3:24.37 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
1200 Meters - Relay Split4:15.0h PRMay 3GMC Relays
1600 Meters5:44.27Apr 28Dan Benson Invite
3200 Meters12:38.20Apr 28Dan Benson Invite
 
Sarah Mackenzie - 9th Grade
200 Meters30.04 PRApr 22Viking Invitational
400 Meters1:06.71 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
800 Meters2:47.42 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Trinity Mayes - 11th Grade
100 Meters13.30 PRMay 12West Allis Hale Invitational
200 Meters28.85 PRApr 22Viking Invitational
Long Jump15' 3.75May 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
 
Raven Moore - 10th Grade
Shot Put - 4kg30' 4May 13GMC JV Girls Conference Meet
Discus - 1kg69' 1Apr 22Viking Invitational
 
Neshae Morries-Thurman - 11th Grade
100 Meters13.59May 12West Allis Hale Invitational
200 Meters34.13Apr 11Red Raider Classic
Discus - 1kg88' 4 PRMay 3GMC Relays
 
Melina Paul - 11th Grade
100 Meters14.42Apr 11Red Raider Classic
200 Meters28.93May 16GMC Outdoor Championships
400 Meters1:10.02Apr 11Red Raider Classic
 
Anna Perez - 9th Grade
100 Meters15.33 PRApr 26Franklin JV Invite
200 Meters32.18 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
Long Jump13' 10 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
Triple Jump26' 10.5May 6South Milwaukee JV Invite (Girls)
 
Aydan Peterson - 9th Grade
200 Meters36.84c PRApr 11Red Raider Classic
400 Meters1:08.27 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
800 Meters2:50.61May 18Red Raider JV Invite
 
Taylor Peterson - 10th Grade
High Jump4' 8 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Nastia Roeder - 10th Grade
800 Meters2:45.82Apr 19Lady Spartan Inv
1000 Meters3:39.34 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
1600 Meters6:09.50May 18Red Raider JV Invite
Shot Put - 4kg22' 0.5 PRApr 26Franklin JV Invite
Discus - 1kg67' 4 PRMay 18Red Raider JV Invite
 
Sasha Roeder - 9th Grade
800 Meters2:48.20 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
1600 Meters6:37.68 PRApr 19Lady Spartan Inv
 
Rosie Rohrer - 9th Grade
800 Meters2:59.09 PRApr 26Franklin JV Invite
1600 Meters6:25.05 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
3200 Meters14:40.57 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
 
Lia Schlink - 9th Grade
600 Meters2:02.10 PRMay 9Richmond/Erickson Invite
1600 Meters6:53.0h PRApr 11Red Raider Classic
3200 Meters15:46.03 PRApr 26Franklin JV Invite
 
Raven Tribune - 10th Grade
Shot Put - 4kg25' 9.5 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
Discus - 1kg67' 7 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet
 
Celia Venturi - 10th Grade
Shot Put - 4kg23' 5 PRApr 26Franklin JV Invite
Discus - 1kg51' 4May 18Red Raider JV Invite
 
Jazmyn Williams - 10th Grade
200 Meters33.53May 18Red Raider JV Invite
100m Hurdles - 33"22.33May 18Red Raider JV Invite
300m Hurdles - 30"1:15.95May 6South Milwaukee JV Invite (Girls)
 
Abby Wood - 10th Grade
200 Meters27.65 PRMay 12West Allis Hale Invitational
200 Meters - Relay Split26.3h PRJun 3WIAA D1 State Championships
400 Meters1:00.27 PRMay 12West Allis Hale Invitational
400 Meters - Relay Split1:05.0hApr 19Lady Spartan Inv
800 Meters2:30.69Apr 19Lady Spartan Inv
100m Hurdles - 33"18.01 PRApr 28Dan Benson Invite
300m Hurdles - 30"48.80May 9Richmond/Erickson Invite
 
Ginger Wrensch - 10th Grade
800 Meters3:24.0hApr 11Red Raider Classic
1600 Meters7:29.21 PRApr 22Viking Invitational
High Jump3' 10 PRMay 18Red Raider JV Invite
Long Jump12' 3 PRApr 26Franklin JV Invite
Triple Jump26' 4Apr 26Franklin JV Invite
 
Emily Zimmer - 9th Grade
100 Meters14.56 PRApr 22Viking Invitational
200 Meters35.54c PRApr 11Red Raider Classic
Long Jump11' 11.5 PRApr 19Lady Spartan Inv
Triple Jump27' 0 PRMay 6South Milwaukee JV Invite (Girls)
 
Mara Zydek - 9th Grade
100 Meters14.78 PRApr 26Franklin JV Invite
200 Meters29.27 PRApr 28Dan Benson Invite
400 Meters1:03.80 PRMay 22WIAA D1 Regional - Wisconsin Lutheran
800 Meters2:43.94 PRMay 18Red Raider JV Invite
Pole Vault7' 0 PRMay 13GMC JV Girls Conference Meet